Domuz Yağı Sürüldüğünü Nasıl Anlarız?

Domuz yağı görünümü ve yapısı itibariyle kolay belirtiler verebilir ancak bu yağın kullanım alanına göre belirtilerinin bulanamadığı durumlarda mevcuttur. Domuz yağı genel itibariyle büyü amacıyla, insanları manipüle etmek ve kötü amaçlarla kullanılmaktadır.

Domuz Yağı Sürüldüğünü Nasıl Anlarız?

Domuz yağı görünümü ve yapısı itibariyle kolay belirtiler verebilir ancak bu yağın kullanım alanına göre belirtilerinin bulanamadığı durumlarda mevcuttur. Domuz yağı genel itibariyle büyü amacıyla, insanları manipüle etmek ve kötü amaçlarla kullanılmaktadır. Dini ve gizli bir öğreti olan büyüleri yapmak ve yaptırmak hemen hemen her dinde yasaklanmış ve etkilerinden kaçınılması tavsiye edilmiştir. Çeşitli sembol ve öğretiler kullanılarak hazırlanan büyüleri tespit etmek ve bu büyüleri çözmekte tıpkı yapılışı gibi derin bir ilim ve tecrübe gerektirmektedir.   

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Kötü amaçlarla kullanılan ve kara büyüler arasında yer alan domuz yağı büyüsü, en çok kullanılan ve en büyük etkilere sahip olan büyülerden birdir. Kara büyü olarak tabir edilen, şer amaçlı büyüler genellikle dinen yasak olan ve necis sayılan malzemelerle yapılmaktadır. Domuz parçaları kullanılarak yapılan bu büyü için sadece domuz yağı ya da domuz kılı yeterli değildir. Bu büyü aynı zamanda habis cinlerin kullanılmasını da gerektiren bir yöntem olduğu için etkileri de oldukça büyüktür. 

Domuz Yağı Büyü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak oldukça zordur. Bu konu hakkında, domuz yağı nasıl kokar? Sorusu sıklıkla sorulmakta ve büyünün etkilerinden kurtulma yöntemleri araştırılmaktadır. Bu büyünün yapılması için derin bir bilgi ve birikimin yanı sıra;

 • Domuz yağı ve çeşitli malzemeler karıştırılır
 • Kişisel ürünler karışıma eklenir
 • Havas ilmi sayesinde cinler görevlendirilir ve
 • Büyü yapılacak kişinin yaşam alanına veya direkt kendisine temas ettirilir

BU yöntemleri uygulamak için birçok gizemli ilmin bilinmesi gerekmektedir. Büyünün en önemli parçası ise habis ruhlu cinlerle irtibat kurmak ve onlarla iletişime geçmektir.

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Duvara sürülen domuz yağı veya farklı yöntemlerle uygulanan domuz büyüsünün birçok belirtisi vardır. Domuz yağı büyü genel olarak tipik kara büyü belirtileri taşımaktadır. Domuz büyüsü yapılan kişilerde;

 • Eşi ya da partneri arasında soğukluk
 • İş hayatında sürekli olumsuzluklar
 • İnsanlardan kaçma, nefret ve sevgisizlik
 • Maddi sıkıntılar ve manevi yönden çöküntü

Bu ve daha birçok olumsuz etki bu büyünün başlıca belirtileri arasındadır.  

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü daha önce belirtildiği gibi birçok kötü sonuç doğurabilen bir büyüdür. Domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur, etkileri ölümcül müdür… gibi sorulara yanıt vermek, domuz yağı büyüsünün kapsamı kadar karmaşıktır. Domuz yağı büyüsü, kötü ruhani varlıklar (cin, şeytan vs.) kullanılarak etki ettiği için öncelikle bu varlıkların def edilmesi ve yok edilmesi gerekmektedir. Büyünün çözümü için genellikle manevi gücü yüksek kimselerin; Esma-ül Hüsna ya da kuranı kerimdeki belirli surelerle bu büyünün etkisini kırabildiği bilinmektedir. Ancak bu işlemi yapmakta yine bu ilme sahip, güçlü ve dindar kişilerce yapılabilmektedir. 

Domuz Yağı Temizleme Yöntemleri Nelerdir?

Temelde domuz yağı da diğer hayvansal yağlarla aynı özelliklere sahiptir. Temizlenmesi de bu kapsamda oldukça basittir. Ancak domuz yağı büyü amaçlı olarak kullanılmışsa o zaman bu lekenin temizlenmesi büyüyü bozmak için yeterli olmayacaktır. Duvarda domuz yağı lekesi ya da her hangi bir eşyada bu lekeye rastlamak yüksek oranda sizin bu büyüye maruz kaldığınızı göstermektedir. Bu nedenle temkinli olmanız ve Allah’a sığınarak dua etmeniz gerekmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Ne İşe Yarar?

Domuz yağı büyüsü oldukça güçlü etkilere sahip ve bir o kadarda tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Domuz yağı büyüsü genellikle;

 • Eşleri birbirinden soğutmak
 • Bahtsızlık
 • İş ve özel hayatı olumsuz etkilemek
 • Saygınlığı azaltmak vb.

Tamamen kötü niyetli kişilerce yapılan ve etkisini çabuk gösteren bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra, kişinin başta özel hayatındaki kişilerle ilişkilerini bozmaktadır. Devamında iş ve sağlık açısından birçok sıkıntı üst üste gelmektedir. Bu büyü o kadar etkilidir ki büyü yapan ve yaptıran kişilerde zaman zaman bu etkilerle karşılaşabilmektedirler.

Domuz Yağı Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Domuz yağı büyüsü ya da başka bir büyü olsun hiç fark etmeksizin, İslam dinince kesin olarak yasaklanmış ve büyük günahlar arasında sayılmıştır. Domuz hali hazırda kuranda şu ayetle zaten yasaklanmıştır;

 • ‘’Allah size, leş, kan ve domuzu haram kıldığı gibi ondan (Allah’tan) başkası için kesilen kurbanı da kesin olarak haram kılmıştır…’’ (Bakara Suresi 173. Ayet)

Bununla birlikte büyü ve büyücülük şu ayette açıkça yasaklanmıştır.

 • ‘’… Onlar, Allah’ın yardımı ve izni olamadan sihirle kimseye zarar veremezlerdi. Onlar bunu yaparak kendilerine zarar veren ancak fayda vermeyen şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı…’’ (Bakara Suresi 102. Ayeti)

Domuz Yağı Büyüsünden Korunmak İçin Neler Yapılır?

Büyülerden ve onların etkilerinden korunmak için birçok yöntem vardır. Bu yöntemlere başvurmadan önce eğer büyü yapıldığını düşünüyorsanız, mutlaka kurana ve ibadete sarılmanız büyük yarar sağlayacaktır. Domuz yağı büyüsü ve büyünün etkilerinden kurtulmak için yapılması gereken en doğru işlem, kuranda belirtilen özellikle etkili sureler ve ayetler, büyünün çözüleceğine inanarak ve Allah’a sığınarak okunursa kişi de ferahlığa neden olacaktır.

Kara Büyüler ve Domuz Yağı Büyüsü Tutar Mı?

Bir büyünün etki etmesi ve işe yaraması için mutlaka büyüyü yapan kişinin derin ve gizli bazı öğretileri bilmesi gerekmektedir. En tehlikeli kara büyüler arasında yer alan domuz yağı büyüsü de bu doğrultuda tutması ve işe yaraması için icazetli ve bilgili bir kişi tarafından yapılmalıdır. Ancak bu büyüleri yaptırmaktan ve yapmaktan uzak durmanız her zaman içi en hayırlısıdır. Çoğu durumda büyüyü yapan ve yaptıran kişilerinde olumsuz etkilendiği çokça gözlemlenmiştir.

Domuz Büyüsünden Farklı Büyüler Var Mıdır?

Domuz büyüsünden farklı olarak daha birçok büyü yöntemi ve çeşidi mevcuttur. Büyülerin kökeni neredeyse insanlık tarihi kadar eskidir. Bu nedenle zaman içinde birçok farklı büyü türü de ortaya çıkmış ve nesilden nesile aktarılarak uygulanmıştır. Ancak dört büyük kitapta da kesin bir dille büyü yapmak yasaklanmış ve haram kılınmıştır. Domuz büyüsü yapan hocalar başta olmak üzere birçok kişinin büyü yapmanın tehlikeli olacağına dair söylemleri ve uyarıları da zaman içinde günümüze kadar ulaşmıştır.

Kimler Domuz Yağı Büyüsü Yapabilir?

Büyü yapmak oldukça zor ve tehlikeli olması nedeniyle çoğu kişi bilmesine rağmen büyü yapmaktan kaçınır. Domuz yağı büyüsü yapabilmek için, havas ilmi gibi birçok dini gizli öğretiyi bilmek gereklidir. Domuz yağı büyüsünü bozan dua ve diğer yöntemleri iyi bilmekte domuz yağı büyüsü yapabilmek için gereklidir. Bu nedenle her açıdan dini bilgiye sahip kişiler ancak bu büyüleri yapabilirler.

Domuz Büyüsü Yapanlar Büyüden Etkilenir Mi?

Büyü yapan ve yaptıran kişilerin bilgisiz ya da yarı bilgili olmaları büyünün etkisini de genişletmektedir. Domuz büyüsü yapanlar genellikle cinlerden yardım aldıkları için zaman zaman etkileri yapan kişilere de sunmaktadır. Büyülerin her çeşidinden ve her türlü tehlikeli ilimden uzak durmak, hem dini açıdan hem de etik açıdan büyük önem taşımaktadır. Dini açıdan büyü yapmak ve yaptırmak büyük günah sayılmış ve ahiret hayatında büyük cezaları olduğu sıkça belirtilmiştir.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek akgunoglu
Dilek akgunoglu - 5 yıl Önce

Merhabar hocam beni!de dış kapimda sıvı seklinde bi yağ var ayni zeytin yağ gibi ne olabilir acabaa

Emine tekdemir
Emine tekdemir - 5 yıl Önce

Ben kiracıyım yeni taşındığım evin duvarında bi yağ lekesi var badana yapılmış tekrar kusmuş beni ve kızımı etkilermi bize zararı olurmu ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

Nesrin yaşar
Nesrin yaşar - 5 yıl Önce

Bana büyü yapılmışmi bilmiyorum hocam çok sikintiydayiz bize yardımcı olursaniz çok sevirim

Medyum - Aşk büyüsü