Evde veya İş yerinde Muska Buldum, Ne Yapmalıyım?

Evde veya İş yerinde Muska Buldum, Ne Yapmalıyım, Muska açılır mı, açılırsa ne olur? Muska yakınca ne olur, Evde muska bulma duası ve evimde muska var mı?

Evde veya İş yerinde Muska Buldum, Ne Yapmalıyım?

Evde veya İşyerinde Muska Buldum, Ne Yapmalıyım? Evde muska varsa belirtileri nedir? Ulvi çalışmalar yapan Medyum hocaların açıklamalarından öğrenin. Ev ve iş yerinde muska bulanlar için Alimlerin önerileriyle ayrıntılı anlatımını okuyabilirsiniz. Muskayı öncelikle abdestsiz açmayın! Abdest alın ve gece vaktiyse açmaya çalışmayın gündüz açılması ve güneş görmesi gereklidir. Muskalar gün yüzü görürse ve açılırsa etkisini kaybeder. Denize veya bir akar suya atılması büyü ile yapılmış bir muska ise bozacaktır. Evde ya da işyerinde muska bulunduğunda yapılması gerekenler hakkında tüm ayrıntıları bu yazımızda etraflıca ele aldık, Dini ve İslami kaynakları sizin için araştırdık. Büyü yapıldığının farkında olarak bu büyünün bozulmasına yönelik davranışlar olmalıdır. Temizlik esnasında veya şans eseri evinizin ya da işyerinizin bir yerine saklanmış, genellikle üçgen şeklinde bir muhafazanın içerisinde bulunan ve muhafaza içerisinde katlanarak konulmuş içerisinde dua veya tılsım yazılı kağıdın bulunduğu nesneler muskadır. Size düşmanlık besleyen kişilerce evinize ya da işyerinize yerleştirilen muskalar;

 • Size,
 • Hanenize,
 • İşyerinize

Büyü yapıldığını göstermektedir. Bu büyüler kimi zaman evliliğinizi yıkmaya, kimi zaman evinizde huzurun kaybolması, kimi zaman işlerinizin bozulmasına, kimi zaman ise cinlerin size musallat olmasına neden olmaktadır. Eğer evinize veya işyerinize saklanan bir muskayı bulmuş iseniz kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Çünkü size karşı yapılan büyüyü fark etmiş ve bu büyüyü bozmak için bir şans yakalamışsınız demektir. Karşılaştığınız bu tatsız durumda ne yapılması gerektiği konusunda dikkatli davranmalı, güvenilir ve havas ilmine yatkın hocalardan destek alarak büyünün bozulmasını sağlamalısınız.

Evde veya İşyerinde Muska Bulunması Belirtileri Nelerdir?

Yapılan büyülerde muskalar yaygın olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir nedenle evinizde yaptığınız aramalarda muska bulmadığınız halde evinizde, eşinizde ve sizde bir tuhaflıklar fark ettiyseniz evde muska belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak, size büyü yapılıp yapılmadığı hakkında fikir verebilecektir. Evinizde veya işyerinizde muska bulunduğunu anlamak için;

 • Sizin eşinize veya eşinizin size sevgisinin nefrete dönüşmesi,
 • Eşe ve çocuklara katlanamama durumunun gözlenmesi,
 • Eş ile cinsel münasebetin sonlanması,
 • Altın, para, gümüş, vb. değerli eşyaların ve diğer maddi değeri yüksek ev eşyalarının hiç olması,
 • Aile düzeninin bozulması,
 • Bekar kızların evden dışarıya çıkmak istememesi,
 • Evlilik yolunda ilerleyen gelin veya damadın eş adayından soğuması,
 • Perişan ve hakir duruma düşülmesi,
 • Göğsün sıkışması,
 • Eklemlerin ağrıması

Gibi belirtileri ciddiye almak gerekmektedir. İlgili belirtiler sizde, eşinizde veya ailenizin diğer fertlerinde gözlendiğinde evinizde veya işyerinizde dip köşe muska aramaya başlamanızın vaktinin geldiğini anlayabilirsiniz.

Evde veya İşyerinde Bulunan Muskayı Kimler Koymuş Olabilir?

Bulduğunuz veya bulmadığınız muskaları kimin koyduğunu anlamak bazen mümkün olabilecektir. Bulmuş olduğunuz muskanın evinizin veya işyerinizin neresinde bulduğunuza dikkat ederek muskayı koyan kişi veya kişileri en azından tahmin edebilirsiniz. Herhangi bir düşmanınızın bulunması durumunda evinizdeki muskayı onun koymuş olma ihtimali aklınıza gelse de bu kişinin evinize girip çıkıyor olmadığı durumlarda muskayı koyan kişinin bir başkası olduğu gerçeği ile karşı karşıyasınız demektir. Evinizde veya işyerinizde bulduğunuz muskaları sizinle vakit geçiren ve evinize yada işyerinize gelerek sizi ziyaret edebilecek kadar yakın olan;

 • Akrabalarınız,
 • Arkadaşlarınız,
 • Müşterileriniz

Arasında aramak doğru olacaktır.

Evde veya İşyerinde Muska Nerelerde Saklanır?

Evinizde muska olduğundan şüpheleniyor ve onu bularak etkisiz hale getirmek istiyorsanız evde muska nereye saklanır sorusuna verilen yanıta göre evinizde veya işyerinizde arama yaparak size yapılan büyüyü gösteren muskayı kolayca ele geçirebilirsiniz. Muskalar genellikle normal şartlarda bakmayacağınız, göz önünde olmayan ve sık kullanılmayan bölgelerde saklanır:

 • Koltuk altları,
 • Halı altları,
 • Kapı eşikleri,
 • Kapı pervazları,
 • Süpürgelikler,
 • Denizlikler,
 • Size ait olmayan ev eşyaları,
 • Yastık içleri,
 • Dolaplarda yer alan elbiselerin astarları

Muskaların sıklıkla saklandığı bölgelerdir. Evinizde veya işyerinizde muska bulunduğunu düşündüğünüzde aramalarınızı bu bölgelerde yoğunlaştırmanız halinde muskayı bulma ihtimaliniz yüksektir.

Muska Çeşitleri Nelerdir?

Muskalar şeytani ve rahmani olarak ikiye ayrılmaktadır. Rahmani muskalar kazadan, beladan, nazardan, tılsımdan veya kötü olaylardan sizi korumak amacıyla yazılmış ve korunma muskası adıya da bilindiği için üzerinizde taşımanız gereken muskalar olarak öne çıkarken şeytani muskalar ise büyü muskası olarak da bilinirler ve size büyü yapıldığını gösterdiği için bulunduklarında zaman kaybetmeden yok edilmeleri gerekmektedir.

Evde veya İşyerinde Bulunan Muska Açılır Mı?

Rahmani olarak yazılan muskalar açıldığında etkisinin kaybolacağı bilinen bir gerçektir. Peki şeytani olarak yazılan muska açılır mı açılırsa ne olur sorusuna nasıl yanıt verilmelidir? Evinizde aramanız sırasında size ait olmayan bir muska bulduğunuzda cevabını merak ettiğiniz sorular arasında yer alan bu konuda sizlere tavsiyemiz muskayı açmamanız yönündedir. Yazılan muskaların da çeşitleri bulunduğu için açmanız halinde cin veya şeytan gibi varlıkların büyü size yapılmamış olsa dahi size musallat olma ihtimali bulunmaktadır.

Muskada Yazan Yazıların Anlamları Nelerdir?

Kötü niyetle yazılmış bir muska bulduğunuzda, içini açsanız dahi içerisinde yazılı muska yazıları ve anlamları size uzak kalacaktır. Koruma muskalarının aksine bu muskalarda şifa duaları yerine tılsımlar yazılı olup bu yazıları okuyarak anlamak bu işin ehillerinin yetisidir.

Evde veya İşyerinde Bulunan Muska Yakılır Mı?

İçerisinde dua yazılı koruma muskaları veya dua yazılı herhangi bir kağıt yok edilmek istendiğinde yakılarak yok edildiği bilinmekte, büyü amacıyla yapılmış muska yakınca ne olur sorusu yanıt beklemektedir. Bağlama büyüsü gibi büyülerin yapıldığı muskalar yapıldığında büyüyü ilgilendiren kişilerin helak olacağı bilinmekte olup muska bulunduğunda panik ile yakılmamalı, etkisiz hale getirmenin farklı yolları denenmelidir.

Evde veya İşyerinde Bulunan Muska Denize Mi Atılmalı?

Evde veya İşyerinde Bulunan Muska Denize Mi Atılmalı?

Yazılan muskanın içeriğine göre etkisiz hale getirilme yöntemleri vardır ve muskayı denize atarak çözmek bu yöntemlerden bir tanesidir. Muska neden denize atılır sorusu bulduğunuz bir muska sonucu işin ehillerinin muskayı okuyarak verdikleri bir karardır ve muskayı bozmaya yöneliktir. Bu yöntemin muskayı bozduğunu öğrenmiş olmanızın tüm muska çeşitlerini denize atmanız gerektiğini düşünmenize neden olmamalı, havas ilmi ehli kişilerin yönlendirmelerine kulak asmanız gereklidir.

Evde veya İşyerinde Bulunan Muska Nasıl Bozulur?

Muska nasıl etkisiz hale getirilir sorusuna 3 farklı yöntemle cevap verilmektedir:

 • İlk yöntem muskanın suya koyularak çözülmesi ve arından toprağa gömülmesi
 • İkinci yöntem muskayı sirkede çözmek ve okuyarak gömmenin ardından çözülen sirkeyi gömülen toprağa dökmek,
 • Üçüncü yöntem ise muskanın akarsu, göl veya denize atılmasıdır.

Bulunamayan Muskalar Nasıl Bozulur?

Bulduğunuz muska için yukarıda yer alan çözümler uygulanabilirken bulunamayan muska nasıl bozulur sorusunun yanıtı havas ilmi ehillerinde yatmaktadır. Bu kimseler kişiye büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için rabıtayı kullanılarak bakılır. Büyü yapılı ise;

 • Uzaktan okuma yolu uygulanır.
 • Ardından havas ilmine göre büyü bozma çalışmalarına başlanır.
 • Havas ilmine göre vefk yazıları yazılarak kişinin üzerinde taşıması sağlanır.

Taşıma işlemi için belirli bir süre tayin edilmekte olup bu süre geçtikten sonra büyü bozulacak ve bulunamayan muskanın hükmü ortadan kalkacaktır.

Muska Bulmak İçin Hangi Dualar Okunmalıdır?

Muska belirtilerini gözlemliyor ve yaptığınız aramalar sonucu elinize herhangi bir muska geçmiyorsa evde muska bulmak için dua var mı? Evet var! Muska bulmak için dua ederek bu süreçte muskayı elinizle koymuş gibi bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Muskanın yerini bulmak için yatmadan önce abdest almalı ve Euzu Besmele ile birlikte Kevser Suresi’ni okumalısınız. Rüyanızda size muskanın nereye konulduğu gösterilecek ve siz de uyandığınızda rüyanızda gördüğünüz yerden muskayı alarak bozma işlemlerine başlayabileceksiniz.

Büyü Yaptıran Kişi Nasıl Bulunabilir Mi?

Yapılan büyünün anlaşılmasına rağmen büyü yaptıran kişi nasıl bulunur sorusuna yanıt vermek kolay değildir. Büyü ile uğraşan kimselerden destek alınabileceği gibi;

 • 41 defa Fatiha Suresi,
 • 50, 170 ya da 313 Ayet-el Kürsi

Okunarak büyü yapan kişinin rüya sırasında yüzü görülebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 23:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Birgul
Birgul - 5 yıl Önce

Hocam ben yatak odamda muska buldum onuda yaktim kulunide topraga komdum dogrumu yaptim bilmiyorum bunu bana burdaki imam dedi

Shams Mohammed Alı
Shams Mohammed Alı - 5 yıl Önce

Her zaman yanımda kullandıgım cantanın ıc cıbınden xrıstıan xacı buldum . Cok korkdum . Denıze atdım . Acaba dogrumu yaptıgım cözum .

Eylül adalı
Eylül adalı - 5 yıl Önce

Hocam evimizde muska olduğunu düşünüyorum eminim de fal baktırdığımda komşumuz da evde 2tane muska olduğunu ama arayarak bulamayacağımı söyledi nasıl çıkartabilirim onu

Elif
Elif - 5 yıl Önce

Hocam biri var bana dediki akrabalarından biri sana çocuğun olmasın diye muska yapmış ve muskayi suya koyup evine dökmüş dedi ömür boyu çocuğum olmasın diye elime muska geçmedi aradım ama bulamadım ve 4 aydır evliyim hala çocuğun yok ama anında değilim böyle birseyin var olur olmadığını nasıl anlıcam

Samet yıldırım
Samet yıldırım - 5 yıl Önce

Hocam ben ayakabının içinde buldum galiba bize ait değil ne yapmalıyız

İsmim bəxtiyar(bahtiyar)
İsmim bəxtiyar(bahtiyar) - 5 yıl Önce

Salun aleykum. 1 evimizde huzur yok, sıkıntımız çok. Annem ne babam bizi(cocuklarını anlamiyor,bazan zülm ediyorlar bize. Bazan da da6ılarım zulm ediyolar bana.
Diger derdimse kardesim,yani o akıl hastası, sağalma ehtimalı varmı,buyunun tesiri varmı kardesimin bôyle olmasına?.
Lütfen cevabınızı açık aydın
Şkonuları yazıyoeum ki, dikkatla okuyub derdimize bi çare yapmanızı rica ediyorum. Ve bize büyü yapılibmı, ya nazarmı, yoksa cinmi musallat olmuş onu bilmek istiyorum. Ve eger şunlardan biri ve ya bir kaçı bize yapılmışsa ne yapalım? Ve bir yok bir kaç yerden (bir kaç ayrı aurı kişilwrin) buyu nazar etdiklerini düşünü yoruz.
2.diğer problem evlenememeyim. Hangi qapıya gediyoruz kız vermiyorlar.
3. Diger problem kardesim, yani o akıl hastası. Sahalma ehtimalı varmı ve ya büyü yapılmıs ola bilermi?
Şu konularda bana yardımçı olub bize büyümu nazarmı yoksa cin musallat olmusmu onu bilmek istiyoruz. Birde şunu söyleyim ki duşmanlarımız çok,yani bir degil bir kaç yerden buyu , nazar (ve ya cin musallat etmisler) olduğunu tahmin ediyoruz, her kes hatta emmim dayılarım bize dusman bile. Ana tarafıma (dayılarıma ve halalarıma) buyu yapib bahtlarıni bagladıqlar. Annemin annesine ve babasına ve torelerine sanki buyu yapib çoçuklarının torelerinin bahtlarını baglamislardir.
Eger şoyleyse(dogruysa ne yapalım nasıl çözelim?

ayşe
ayşe - 5 yıl Önce

Dūkkan iş yapmaması için nasıl yapılır

Sevim
Sevim - 5 yıl Önce

Hocam evimi satllmasl icin muska ya tim nereye asaylm

Medyum - Aşk büyüsü