Medyum Burak Hoca Şikayetleri

Medyum Burak hoca şikayetleri ve yorumları tarafsız bir şekilde burada yer almaktadır. Medyum Burak şikayet ve yorumlar hakkında bilgi alın.

Medyum Burak Hoca Şikayetleri

Medyum Burak Hoca Şikayet ve Yorumlar Dolandırıcı mı? 

Medyum Burak Hoca sahtekar mı? insanları kandıran Medyum Burak Hoca Dolandırıcı mı? Görüşleriniz çok önemli hakkında paylaşacağınız yazı ve belgeleri bu sayfa üzerinden insanlara faydalı olması için ulaştırabilirsiniz. Medyum Burak Hoca hakkında şikayetler merak ettiğiniz her şeyi medyum burak yorumları, medyum burak vefk yaptıranların yorumları ve görüşlerini bu sayfamızda bulacaksınız.

Medyum Burak Hocanın Tespit Edilmiş 25 Adet Sahte Yorum Siteleri

Medyum Burak Hoca Sahte Yorum Siteleri Neden Açıyor? İnsanları kandırmak daha mı kolay, sahte ve kendisinin yazdığı ve Web sitelerini açtırdığı insanların yazdığı medyum yorumlarını okuyan insanlar ona mı inanıyor? 

 1. Medyumyorumlar.com
 2. Medyumyorumsikayetleri.com
 3. Medyumsikayet.com.tr
 4. Eniyimedyumvehocalar.com
 5. Medyumhocasikayet.com
 6. Medyumhocasikayetleri.net
 7. Güvenilirhocalar.com
 8. Dolandiricimedyumlar.net
 9. Eniyimedyumlar.info
 10. EniyiMedyumhocalar.net
 11. Vefkyorumlari.com
 12. Medyumyorumlar.net
 13. Gercekmedyumhocalar.net
 14. Medyumyorumlari.com.tr
 15. Medyumarastir.com
 16. Medyumlar.com.tr
 17. DolandiriciMedyum.com
 18. MedyumHocayorum.net
 19. Medyumyorum.org
 20. Sahtekardolandiricimedyumlar.com
 21. Medyumhocayorum.com
 22. Medyumyorumlarisikayet.com
 23. Medyumvehocalar.net
 24. Buyu.gen.tr
 25. Vefkyaptiranlarinyorumlari.com

Medyum Burak Hoca İnsanları Nasıl Ağına Düşürüyor?

İnternet sitesi açarak sahte yorumlar yazarak tuzağına masum insanları düşürüyor. Sana vefk yapacağım işlemler yapacağım sevdiğin sana geri gelecek diyor. Senden Para alıyor sonra 2-3 hafta geçiyor ortada hiç birşey yok arıyorsun telefonunu engelliyor.

Medyum Burak Hoca Gerçek Bir Medyum Mu?

Bu soruyu sizlerin değerli görüşlerine bırakıyorum belirttiğimiz Web sitelerine girin tüm medyumlar hakkında yazılar yazmış altlarına kendini öven yorumlar yazmış kendini ön plana çıkartarak paralar alıyor. Diğer medyumları da karalıyor yeri geldiğinde bunu çok iyi beceriyor.. değerli görüşlerinizi ve yorumlarını bizlerle paylaşın birlik olalım şikayet edelim hesap bilgisi ve banka adreslerini deşifre edelim.. Para yatıranlar bu siteden bize ulaşsınlar dekontlarıyla dava açmanızda neler yapacağınız hakkında bilgiler merak ediyorsanız elimizden geleni yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
samet
samet - 4 yıl Önce

bu sahtekar yaa hala buna inanan var mı? medyum burak hocanın bu kadar sahte yorum sitesi olduğunu bilmiyordum gerçekten şok oldum evet sitelere baktım hep kendini övmüş bu kadar mal biri olmaz yaa : )

yılmaz
yılmaz - 4 yıl Önce

en iyi medyum bestami hoca gerisi yalan boş..

Meryem Aydın
Meryem Aydın - 4 yıl Önce

Bu pislik sapık dan uzak durun kendini hoca diye tanıtan bu şerefsiz adi köpek 17 yaşında kızımın çıplak resimlerini istemiş. Bütün yazışmaları ile polise verdim kendisini adi sapık çocuk istismarcısı tecavüzcü medyum Burak hoca denen şahış. Kızıma sen de büyü var diyerek çıplak resimlerini istemiş psikolojik sorunu olan çocuğuma sende büyü var demiş ya nasıl bir insansın sen hiç mi Allahtan korkmadın sen inşAllah en kısa zaman da cezanı çekersin

Medyum - Aşk büyüsü