Çevirgel Duası nedir, Bu dua ile aşık etmek mümkün mü?

Çevirgel Duası nedir, Bu dua ile aşık etmek mümkün mü? Sevdiğini kendine aşık etmek için okunacak dualar. Ayrılanlar arasına çok kuvvetli aşk büyüsü.

Çevirgel Duası nedir, Bu dua ile aşık etmek mümkün mü?

Gerçek Medyum Süleyman Hocamız birçok kişi için yapmış olduğu ilmi çalışmaları sonucunda kişilerin isteklerine kavuşmalarını sağlamıştır. Aşk büyüsü için en etkili olanlardan birisi çevirgel duasıdır. Hocamız bu çalışmayı büyü olarak değil ilmi bilgilerine dayanarak yapıyor. En etkili geri getirme duası olarak çevirgel duası bilinmektedir. Çevirgel duası sayesinde hocamız ayrılan eşleri, sevgilileri ya da kaybolan birisinin bulunmasını sağlamaya çalışmaktadır. Etkili olan bu dua içerisinde, ayetler ve esmalar bulunmaktadır. Duanın içtenlikle yapılması gerekir. Hocamız gelen müşterilerine önce manevi bir ortam oluşturur ve bu duayı okuyarak isteklerinin olmasını ister.

Kimlere Okunabilir?

Büyü ve dua okuma işlemleri daha çok kadınlar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Ancak hocamız müşterileri arasında hem kadın hem de erkekler bulunmaktadır. Aşk hayatında genellikle kadınlar terk edildiği için sevdikleri erkeklerin kendilerine geri dönmelerini sağlamak için çeşitli medyum ya da hocalara giderler. Yapılan bazı büyüler işe yaramayabilir. Bu nedenle hocamız büyü yapmamakta, yaptığı işlemleri sahip olduğu ilmi bilgiler sayesinde yapmaya çalışmaktadır. Hem erkek hem de kadınlar için çevirgel duası ile sevdiklerine kavuşma, tekrar birleşmeleri için dualar etmektedir.

Aşık Etme

Geri getirme duası olarak bilinen çevirgel duası, bir eşyanın ya da bir şeyin kaybolması için okunduğu gibi sevdiği kişinin kendisine âşık olması içinde okunan bir duadır. Duayı okumak için illa bir sorun olmasına gerek yoktur. İyi anlaşan bir çift için okunduğunda aralarındaki muhabbet daha sağlam olacaktır. Hocamız insanların mutluluğu için ilmi araştırmalar yapmakta ve yaptığı araştırmalar sonucuna göre kişilerin ruh ve beden yapılarına göre tespitler yapmaktadır. Çevirgel duası ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

Ne Zaman Okunmalıdır?

Her duanın etkili olduğu bir zaman dilimi vardır. Hocamız yaptığı çalışmalar ve araştırmalar sonucu elde ettiği bilgiler ışığında sizlere çevirgel duasını ne zaman kaç defa okumanız gerektiğini, sizin talep ettiğiniz işin durumuna göre belirtecektir. Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilmeniz için, size geri dönmesini sağlayabilmeniz için, sabah namazından sonra ve yatsı namazından sonra okumanızın etkili olacağı birçok ilmi kaynakta belirtilmektedir. Hocamız bu duanın kısa sürede etkisini gösterebilmesi için sizlerin öncelikle manevi bir havaya bürünmenizi ve huşu içerisinde duayı okumanız gerektiğini belirtiyor.

Kaç Gün Okunmalı

Bağlama büyüsü yaptırma için sitemizi inceleyen ve bizlere ulaşan kişiler, hocamızdan randevu alarak görüşmeye gelebilirler. Hocamızın yaptığı işlemler büyü değil tamamen ilmi çalışmadır. Geri döndürme duası olarak bilinen çevirgel duasını hocamız sizin için okuyor ve sizlere de 7 gün boyuncu okumanız gerektiğini belirtiyor. İlmi kaynaklara ve hocamızın çalışmalarına göre Cuma günü başlayıp Perşembe günü bitirmenizin daha faydalı olacağı belirtilmektedir. Duayı okumaya başladınız ve sevdiğiniz kişi size birkaç gün içerisinde geri dönmüş olsa bile duayı 7 gün okumaya kesintisiz devam etmelisiniz. 7 gün okuduktan sonra gerçekleşmemiş ise sabırlı olmalı ve beklemelisiniz.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çeşitli istekler için yapılacak olan dualar öncesinde abdestli olmak önemlidir. Hocamız tüm müşterilerine bu ayrıntılı özellikle belirtmektedir. Çünkü yapılan dualar içerisinde ayetler geçmekte ve abdestli olarak okunmasının daha isabetli ve etkili olacağı bilinmektedir. Hocamız yapılan bu tür işlemlerin kişiler arasında sır olarak kalması gerektiğini, başka şahıslar tarafından bilinmemesi gerektiğinin önemine vurgu yapmaktadır. Özel hayatı ilgilendiren konuları konuşmamak daha doğru olacaktır. Hocamız bu işin bir büyü olmadığını Allah’a teslimiyet ile içten yapılan dua olduğunu belirtmektedir

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 19:26
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü