Rüyada Kedi görmek ne demek? İslami ve Dini Anlamı

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir, neye işarettir? İslami ve dini kaynaklardan yorumu. Alimlerin esrarlı tabirleri ile rüyanızın ilmi manasını okuyun.

Rüyada Kedi görmek ne demek? İslami ve Dini Anlamı

Rüyada kedi görülmesi kişilerin sıklıkla gördüğü bir rüya olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel itibarı ile yorumlara bakıldığında, kız çocuk sahibi olacağınıza işaret etmektedir. Eğer kadın iseniz eşinizden dolayı ya da kız çocuğunuzdan dolayı onların size karşı olan tavırları yüzünden biraz sıkıntı çekeceğinize işaret eder. Diğer popüler olan yoruma göre ise bu rüya, aslında sizden korktuğu için saklanan, etrafınızda tehlikeli düşmanlar olabileceğine ve size zarar verebileceklerine işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Görmek Diyanet Tarafından Nasıl Yorumlanmıştır?

Rüyada kedi görmek Diyanet tarafından kötü özellikleri olan bir erkek ile ilgili bir durumdur. Rüyada kedi görmek genellikle, son derece laubali davranarak çevresindeki insanlara bu nedenle zarar veren ve çevresindeki insanları kendi çıkarlarına ulaşmak amacı ile planlar kurarak kurnazca kandıran, ilişkilerinde samimiyet yoksunu olan samimiyetsiz ve asıl yüzünü göstermeyen iki yüzlü bir erkeğe yorulur.

Bunun dışında kedi eğer silik bir şekilde görülüyor tam tanımlanamıyorsa bu kişilerin hayatlarında bazı noktaların eksik olduğunun bir işaretidir. Bu kişiler hayatlarını karşılarına alıp neyin eksik olduğunu yazmaya ve bunları tamamlamaya başlayarak hayatlarının gidişatını olumlu yönde değiştirebilirler. Bunun için gerekli hiçbir adımı atmaktan çekinmemeleri gerekmektedir. Çünkü bu kişiler tembellik yaptıkları zaman bir işe başarılı olamaz.

Rüyada Kedi Görmek İslami Olarak Nasıl Yorumlanmıştır?

Rüyada kedi görmek Islami yorumlarına bakıldığında bir dizi olumsuzlukların işareti olarak görülmüştür. Bu olumsuzluklara örnek vermek gerekirse, iş hayatındaki aksilikler nedeni ile keyif kaçıracak, çocukların anlamsız davranışları yüzünden can sıkıp, moral bozacak bazı olayların beklenmedik anlarda ve kısa etkili bir şekilde yaşanacağına işaret eder.

Rüya sahibinin özellikle kariyer basamaklarını tırmanırken aşması güç olan zorluklarla karşılaşacağının, bu zorlukları aşmaya çalışırken ise aksiliklerin bir türlü yakasını bırakmayacağının, elinin kolunun bağlanıp çaresiz durumlarda kalacağının bir göstergesidir. Bu kişier bu nedenle kendilerini çok mutsuz ve üzgün hissedecekler ve kendilerini dış dünyaya bir süre için kapatacaklar.  

Rüyada Evde Kedi Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada evde kedi görmek pek çok farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada görülen kedinin evde bulunması kişinin evdeki insanlar tarafından küçük çaplı bir zarara uğrayacağının bir göstergesidir. Bu zarar iş anlamında olabildiği gibi hiç beklemedikleri ir alanda da olabilir. Genellikle bu kişiler bu zararın etkisinden kısa sürede kurtulma konusunda yetenekli olan kişilerdir. Bu nedenle bu zarar onları çok fazla üzmeyecektir. Diğer bir yoruma göre ise ev kedi görülmesi kişinin şansına yorulur. Bu şansı sayesinde kişi özellikle aşk hayatlarını ilgilendiren müjdeli haberler alabilirler ve bu sürpriz olaylar onların ayaklarını yerden kesecek derecede mutlu olmalarına sebep olabilir.

Rüyada Bir Sürü Kedi Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada bir sürü kedi görmek genellikle gelecekte yaşanacak olan olumsuz olayların sayısının çokluğuna işaret etmektedir. Bu rüya, rüya sahibinin özellikle iş anlamında yaşayacağı sıkıntılı günlere, anlamsız geçen zamana delalet etmektedir. Bu rüya kesinlikle görmesi iyi olan bir rüya değildir. Bu rüyadan sonra kişinin kurulu düzenlerinin bozulacağına ve kişinin hayatının alt üst olacağına dair yorumlar yapılır. Bu kişiler çok yüksek bir ihtimalle çevresindeki onu kıskanan kişiler yüzünden affedilmesi zor bir hayırsızlık görecektir. Bu hayırsızlıklar da beraberinde bir takım şanssızlıkların yaşanmasına ön ayak olacaktır.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada kedi yavrusu görmek kişinin çocukluk duyarlılığının ortaya çıktığını gösteren bir rüyadır. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde kendisini önemseyen biri ile yakın zamanda bir anlaşmaya gideceği şeklinde yorumlanır. Bu kişiler ise rüya sahibinin üzerine her koşulda titreyen, onu zor durumlarında da koruyup kollayan kişilerdir. Bu kişilerin çevrelerinde olması ise kişilere son derece güven verir. Fakat, rüya sahibini gözünden bile sakınan bazı kimselerin maalesef kıymeti yeterince bilinmemektedir.

Rüyada Kedi Sevmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada kedi sevmek sanılanın aksine aslında sevgi ile alakası olan bir rüya değildir. Tam tersi İslam alimleri bu rüyanın olumsuz durumların bir işareti olarak görmüşlerdir. Rüyada kedi seven kişi her kim ise, bir iyilik karşısında çok adı bir nankörlükle karşılaşacaklardır. Bu nankörlük karşısında ise çok üzülüp, adeta şoka gireceklerdir. Bu kişilerin yaşadığı hayal kırıklığı onları son derece mutsuz edecektir. Rüya sahibi göstermiş olduğu iyi niyetleri ve sevgine karşı pişmanlık duymaya başlayacaktır. Rüyada Kedi Görmek Rüya Tabirlerine bakıldığında çünkü tüm bu olumlu yaptıklarının karşılığında büyük haksızlığa uğramış ve kendine çok kızmıştır.

Rüyada Siyah Kedi Görmek Diyanet Tarafından Nasıl Yorumlanmıştır?

Rüyada siyah kedi görmek Diyanet herkesin tahmin edeceği üzere uğursuzluğun bir göstergesidir. Rüyada kara kedi ısırması ve hatta kara kedinin küçük bir parçasının görülmesi bile bir uğursuzluktur. Bu uğursuzluk hayatın her alanında görülecektir. Rüya sahibinin hayatından atmak istediği halde atamadığı bazı kişiler nedeni ile mutsuz olacağı söylenmektedir. Bu kişiler mutsuzluklarını yoğun olarak yaşayarak depresyona da girebilirler. Sorunları nedeni ile son dere dertleneceği bilinen bu kişiler üzerindeki uğursuzluklardan kolayca kurtulamayacaklardır. İşin en kötü tarafı bu uğursuzların başında yer alan kişi, en güvendikleri kişiler arasında ve ona en yakın bulunan en sevdikleri kişiler arasındadır. Bu kişilerden unutulması güç darbeler yiyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Gri Kedi Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada gri kedi görmek kişinin otoritesi ile ilgili bir durumdur. Bu rüyayı gören kişinin emrinde çok fazla sayıda insan bulunabilir. Bu insanlar rüya sahibi kişiye fayda aksine zara vermek isteyen kişilerin bulunduğuna bir işarettir. Tipik olarak bu kişiler, kin duyduğu kişiden kinini saklayan, asıl isteklerini hiçbir zaman gerçekten dile getirmeyen ve zarar vermek için pusuda bekleyen adeta gizli bir düşmandır.

Bu rüya yalnızca olumsuzların işaretçisi değildir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya sıkıntının gitmesine de yorulmaktadır.  

Rüyada beyaz Kedi Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada beyaz kedi görmek bir insanın hayattan isteyebileceği pek çok olumlu kavramın bir araya gelmesidir. Yorumculara göre beyaz renk özellikle çocuklara karşı yapılacak iyiliklere, kişinin hayatının gidişatını olumlu manalarda değiştirecek mutlu olaylara işarettir. Bu kişiler uzun süren stres döneminden sonra artık rahatlığa kavuşacaklardır. Özlem duydukları kişiler ile özlemin bittiğine şahit olacaklardır. Özledikleri kişiler artık onların çok yakında yer alacaktır ve bu kişilerle diledikleri gibi özlemlerini giderebileceklerdir.

Bu rüya aynı zamanda aşk konusundaki olumlu gelişmelerin bir göstergesidir. Bu rüyadan sonra gönül ilişkisinde hayırlı gelişmeler yaşanacaktır. Kişi kendine çok yakıştırdığı birisi ile tanışacak ve onunla mutlu olacağı yeni bir ilişkiye adım atacaktır. Bu kişiler rüya sahibi kişinin hayatında kalıcı olarak yer alacak olan kişiler olacaktır. Eğer rüyayı gören kişi kadın ise özellikle yaptığı iş alanında son derece yetenekli bir adam tarafından yardım alacaktır. Bu becerikli adamdan alınan yardım ise aralarında aşk ilişkisi doğmasına sebep olacaktır.  Aynı zamanda bu rüya anne ve babalardan da görülecek yardım ve hayra delalet eder.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü