Rüyada Polis görmek ne demek? İslami ve Dini Anlamı

Rüyada polis görmek ne anlama gelir, neye işarettir? İslami ve dini kaynaklardan yorumu. Alimlerin esrarlı tabirleri ile rüyanızın ilmi manasını okuyun.

Rüyada Polis görmek ne demek? İslami ve Dini Anlamı

Rüyada polis görülmesi rüyadaki polisin hangi şartlar altında görülmüş olduğuyla ve rüya sahibinin polise karşı olan tutumuna karşı farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüya sahibinin doğru bir rüya tabirine ulaşabilmesi için bu durumlara dikkat etmesi ve ayrıntıları doğru bir şekilde hatırlayabilmesi önemlidir.

Rüyada polis görülmesi rekabet anlamına gelmektedir ve rüya sahibinin iş hayatında ve özel hayatında amacına ulaşabilmek adına birden fazla rakiple mücadele vermek zorunda olmasının bir işareti olarak yorumlanabilmektedir.

Rüyada polis görmek Diyanet tarafından rüya sahibinin çevresindeki rakiplerin ve potansiyel düşmanların varlığı olarak yorumlanmıştır. Bu imgeyi gören kişilerin hem iş hayatlarındaki hem de özel hayatlarındaki düşmanlara karşı hazırlıklı ve tetikte olmaları önerilmektedir, zira tarif edilen bu kişiler rüya sahibine karşı yıkıcı bir eylemde bulunabilirler.

İmam Nablusi rüyada polis görmek konusunda hayırlı olmayan olayların yaklaşmakta olduğu öngörüsünde bulunmuştur. Rüyasında polis gören kişilerin çevresindeki kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olması gerekmektedir. Bu kişiler, düşmanca niyetleri bulunsun ya da bulunmasın, gerçekleştirecekleri eylemler ve yapacakları seçimlerle rüya sahibine zarar verme amacı gütmektedirler ve rüya sahibinin hazırlıklı olmaması halinde bu kişiler amaçlarına ulaşacaklardır.

Rüyada Polis İle Konuşulduğunun Görülmesi

Rüyada polis ile konuşmak rüya sahibinin devlet daireleriyle bir etkileşiminin bulunacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin özellikle iş hayatında içinde bulunduğu bir eylemin devlet daireleriyle bir ilişkisi bulunuyor olabilir ya da rüya sahibi bu konuda karşılaşacağı bir sorunu çözmek için devlete başvurma ihtiyacı hissedebilir.

Rüyada polisle konuşulduğunun görülmesi olumsuz işaretler barındırmamaktadır, ancak rüya sahibinin amaçlarına ulaşabilmesi için devlet bürokrasisine başvurmak zorunda kalıyor oluşu, zaman kaybedeceği ve planlarının gerisinde kalacağı anlamına gelebilir.

Rüyada Sivil Polisin Görülmesi

Rüyada sivil polis görmek rüya sahibinin gerçekleştirmiş olduğu bir eylem sebebiyle suçlanacağının ve başının belaya girebileceğinin bir işareti olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, henüz gerçekleştirmiş olduğu ya da uzak bir geçmişinde gerçekleştirmiş olduğu ahlaksız ve kötü bir davranış sebebiyle sorguya çekilebilir ya da bu davranışları için bir bedel ödemesi konusunda bir taleple karşılaşabilir.

Rüyada sivil polisin görülmüş olması rüya sahibinin rahat ve temiz bir vicdana sahip olmadığının işaretidir. Bu imgeyi gören kişiler geçmişlerinde gerçekleştirmiş oldukları bir eylemin sancısını hala taşımaktadır ve bir şekilde arınmanın yolunu aramaktadır. Rüyasında sivil polis gören kişilerin suçluluk çektikleri olay konusunda dürüst davranmaları ve ödemeleri gereken bedeli ödemeleri hissettikleri suçluluktan kurtulmalarına yardımcı olacaktır.

Rüyada Polis Arabasının Görülmesi

Rüyada polis arabası görmek rüya sahibinin mutlu, huzurlu ve ferah bir döneme gireceğinin işareti olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin varlıkları ve sahip olduğu maddi materyaller bir süreliğine güvence altına olacaktır. Bu güvencenin devlet tarafından rüya sahibine sağlanıyor olması da mümkündür. Maddi anlamda herhangi bir endişesinin bulunması gerekmeyecek olan rüya sahibi bu dönemde rahat ve huzurlu yaşayacaktır.

Rüyada polis arabasının görülmesi rüya sahibinin hayırlı bir sebeple devlet dairesine başvuracağının delaletini de barındırmaktadır. Bu imgeyi gören kişilerin kısmetleri de açılacağı için, devlete yapılacak olan bu başvuru evlilik kararının alınması vesilesiyle gerçekleşebilir. Bu rüyayı gören kişilerin kısa sürede gerçekleştirecekleri evlilik, kişiye uzun süreli huzur ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Çok Sayıda Polisin Görülmesi

Rüyada çok sayıda polis görmek rüya sahibinin hayatının birden fazla alanında birden fazla rakiple mücadele etmek zorunda kalacağının habercisidir. Rüyasında çok sayıda polis görmüş olan kişinin elindeki varlıkları koruyabilmek adına ya da amaçlarını gerçekleştirebilmek adına bir mücadele vermesi ve rakiplerini alt etmesi gerekecektir. Bu imgeyi gören kişileri yoğun bir tempo ve yorucu bir süreç bekliyor olabilir.

Rüyasında çok sayıda polis gören kişiler sabırlarını kaybetmeyip çabalarını sürdürdükleri takdirde, mükafatlandırılacak ve hem iş hayatlarında hem de özel hayatlarında arzuladıkları pozisyonlara getirileceklerdir. Bu pozisyon, özellikle iş hayatında, bir yöneticilik mevkiine işaret ediyor olabilir.

Rüyada Polis Tarafından Tutuklatıldığının Görülmesi

Rüyada polis tarafından tutuklanmak rüya sahibini zor günlerin beklemekte olduğunun delaletidir. Rüyasında polis tarafından tutuklandığını gören kişilerin içinde bulundukları projeler boşa gidebilir veya uzun zamandır gerçekleştirilebilmesi için çaba harcadıkları amaçlar gerçekleşmeyebilir.

Bu imgeyi gören kişilerin içinde bulundukları duruma dair umutsuz bir yaklaşım sergilediklerine inanılmaktadır. Rüyasında polis tarafından tutuklatıldığının görülmesi çaresizlik ve boş vermişlikle de bağdaştırılmaktadır. Rüya sahibi iş hayatında veya özel hayatında içinde bulunduğu durum konusunda bunalmış hissediyor ve bu histen nasıl kurtulacağını bilemiyor olabilir.

Rüyada Polis Tarafından Rüya Sahibinin Evine Baskın Yapıldığının Görülmesi

Rüyada polisin eve baskın yapması rüya sahibini kötü ve karanlık günlerin beklemekte olduğunun habercisidir. Bu imgeyi gören kişi, özellikle özel hayatında, çok üzücü ve yıkıcı bir olayla karşılaşabilir. Rüyasında evine polis tarafından baskın yapıldığını gören kişi güvensiz ve eksik hissedeceği bir dönem yaşayacaktır ve bu dönemden tek başına çıkmakta zorlanacaktır.

Rüya sahibinin içinde bulunduğu bu durumdan kurtulabilmesi adına yakınlarından yardım istemesi ve yaşadıklarını paylaşması gerekebilir. Rüya sahibi bu konuda endişelenmemelidir, yakınları ve değer verdiği insanlar yardım talebine cevap verecek ve kendisine yardım etmekten memnuniyet duyacaklardır.

Rüyada Trafik Polisin Görülmesi

Rüyada trafik polisi görmek rüya sahibinin hayatında yanlış davranışlarda bulunmakta olduğunun işaretidir. Bu imgeyi gören kişilerin özellikle son zamanlarda gerçekleştirdikleri davranışların çevresindeki kimseler tarafından tasvip edilmediği anlamı çıkarılmaktadır. Rüyasında trafik polisi gören kişiler çok yakında bu davranışlarının sonuçlarıyla yüzleşmek durumunda kalacaklardır.

Rüyasında trafik polisi gören kişilerin son zamanlardaki davranışlarını gözden geçirmeleri ve neleri yanlış yapıyor olduklarını tespit etmeleri önem arz etmektedir. Eğer rüya sahipleri yanlışlarından dönerlerse, çevrelerinde değer veriyor oldukları kişiler tarafından affedilecek ve herhangi bir sorun kalmamış olduğunu göreceklerdir.

Rüyada Rüya Sahibinin Polis Olduğunu Görmesi

Rüyada polis olduğunu görmek rüya sahibinin zor zamanlardan geçeceğine dair bir uyarı niteliği taşımaktadır. Bu imgeyi gören kişilerin sağlıklarında birtakım bozulmalar ya da hayatlarında aksilikler yaşamaları beklenebilir.

Rüyada polis olunduğunun görülmesi kişinin tehlikeli ve zor durumlarla karşı karşıya kalacağının bir işareti olarak kabul edilmektedir. Bu imgeyi gören kişilerin iş hayatlarında veya özel hayatlarında tesadüfen de olsa karşılaşabilecekleri olaylara karşı temkinli olmaları ve gelişmelere mesafeli yaklaşmaları önerilmektedir.

Rüyada Eve Bir Polisin Geldiğinin Görülmesi

Rüyada eve polisin eve gelmesi rüya sahibinin zorlu dönemler geçireceğinin habercisidir. Rüya sahibi hem özel ve sosyal hayatında hem de iş hayatında karşılaşacağı zorluklar sebebiyle hem maddi hem de manevi olarak zorlanabilir ve bu zorlukları aşma konusunda sıkıntılar çekebilir.

Rüyada polisin eve geldiğinin görülmüş olması her ne kadar zor günlerin yaklaşmakta olduğunun habercisi olsa da rüya sahibi gönlünü ferah tutmalıdır. Rüya sahibi bu zor günlerden tek başına, başı dik bir şekilde kurtulacaktır.

Rüyada Atlı Polisin Görülmesi

Rüyada atlı polis görmek rüya sahibi için sevindirici gelişmelerin yaşanacağının müjdecisidir. Bu imgeyi gören kişilerin sonunda yetenekleri ve erdemleri fark edilecek ve bununla bağlantılı olarak bu kişiler mükafatlandırılacaklardır. Rüyasında atlı polis gören kişilerin hastalıklardan uzak, mutlu, bolluk ve bereket içinde bir hayata başlayacakları öngörülmüştür.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayan00
Bayan00 - 5 yıl Önce

Hayir olsun insAllah ruyamda komsumla inlarin kapisinin onunde konusuyoruz bir baktikki polis bir yere baskin vermis uyusturucu ariyor birden fazla polis vardi sonra polisler yerde bazi yerleri isaretlemisler uyusturucu icin bazi polislerde top oynuyorlardi sevinc icinde sonra polis aeabasi gordum

Fatime kurt
Fatime kurt - 5 yıl Önce

Ruyamda polis beni kelepce siz tutukladıgnı benarabadan cıktım sigara ictim sonra terligimi aramaya gitim terligimi bulamadım

Hatice aburşum
Hatice aburşum - 5 yıl Önce

Hocam rüyamda 2 tane polisle kocamın hoca nikahı yaptıgı kadın kapıma geliyo bende kadına bagırıyorum defol git diye yorumunu ögrenebilirmiyim teşekkür ederim

Medyum - Aşk büyüsü