Rüyada Sevgiliyi görmek ne demek? İslami ve Dini Anlamı

Rüyada sevgiliyi görmek ne anlama gelir, neye işarettir? İslami ve dini kaynaklardan yorumu. Alimlerin esrarlı tabirleri ile rüyanızın ilmi manasını okuyun.

Rüyada Sevgiliyi görmek ne demek? İslami ve Dini Anlamı

Sevgilinin rüyada görülmesi, rüyanın nasıl görüldüğüne göre farlı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bu rüya çok hayırlı şekilde yorumlandığı gibi, hayırsız şekilde de yorumlamaktadır. Bu rüya ile ilgili farklı yorumlar şu şekildedir;

 • Rüya sahibi bekar ise mutlu bir karşılaşma yaşayacağına işaret etmektedir.
 • Rüyada sevgilinin görülmesi, rüya sahibi kadın olsa da erkek olsa da güzel ve huzurlu bir evliliğin habercisidir.
 • Rüyada eski sevgilinin görülmesi ise, rüya sahibinin uzun zamandır uğraştığı ve ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet eder.
 • Bazı yorumcular, rüyada sevgilinin görülmesini sevgilisi olan rüya sahipleri için yakın zamanda bir ayrılık yaşanacağına rivayet edilmektedir.
 • Rüyada görülen sevgili güler yüzlü bir şekilde görülmüş ise, rüya sahibinin sevgilisinden güzel bir haber alacağına işaret eder.
 • Rüyada görülen sevgili sinirli bir şekilde görülmüş ise, rüya sahibinin bir dedikodu sebebiyle sevgilisiyle kavga edeceğine delalettir.
 • Rüya sahibi evli ise, rüya sahibinin evliliğinde bazı sıkıntılar yaşanacağına işaret eder.
 • Rüyada sevgili ile gezdiğinin görülmesi ise rüya sahibinin muradına ereceğini müjdelemektedir.
 • Rüyada sevgili ile kavga edildiğinin görülmesi, rüya sahibinin yakın zamanda evleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sevgiliye Sarıldığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgiliye sarılmak, rüya sahibin bir ilişkisi yok ise yakın zamanda duygusal bir ilişkiye başlayacağını işaret eder. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin gerçekleşmesini çok istediği bir hayalinin gerçek olacağı şeklinde yorumlamaktadır. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin yakın zamanda biriyle tanışacağı ve o kişiyle mutlu bir evlilik yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgiliyle Telefonda Konuştuğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgiliyle telefonla konuşmak, rüya sahibinin sevgilisini özlediği şeklinde yorumlanmaktadır. Bazen bu rüya, rüya sahibinin sevgilisinde ayrı kalacağı bir dönemin habercisidir. Rüya sahibinin sevgilisinde ayrı kalacağı dönemde aralarındaki sevginin daha da kuvvetleneceği şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı, rüya sahibinin çok sevineceği ve reddedemeyeceği bir haber alacağı şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Eski Sevgili Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski sevgili görmek, rüya sahibinin sevgilisin var olup olmadığına göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Sevgilisi olan kişilerin bu rüyayı görmeleri yaşadıkları ilişkinin biteceğine işaret eder. Sevgilisi olmayan kişilerin bu rüyayı görmeleri yeni bir ilişkiye başlayacaklarına işaret eder. Rüyada eski sevgiliyi görmek, tek bir yorumla ifade edilmez. Bu rüya, rüya sahibinin yaşayacağı;

 • Ayrılığa,
 • Birlikteliğe,
 • Temiz bir izdivaca,
 • Evliliklerde yaşanan sorunlara işaret eder.

Rüyada Sevgiliyle Gezdiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgiliyle gezmek, rüya sahibinin sevgilisi ile ilişkilerinin daha ileriye gideceğine ve sevgi ve vefa duygusunun katlanarak artacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin arzularının gerçek olacağına ve mutlu bir evlilik yapacağına işaret eder.

Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada birden fazla sevgilisi olmak, rüya sahibinin bolluk ve bereketinde artış olacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, iyi haberler alacağına ve çok büyük şanslarla karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşlarından alacakları güzel haberlerle mutlu olacağına ve bekar olan kişilerin için bu rüya talipleri olacağına işaret eder.

Evli olan kişilerin bu rüyayı görmesi çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan kişi olduğuna delalet eder. Rüyada birden fazla sevgilisi olması diyanet yorumunda ise rüya sahibinin hayatına yeni insanlar gireceğine ve yalnızlıktan kurtularak sosyalleşeceğine işaret eder. Rüyada iki tane sevgilisi olduğunu gören rüya sahibinin farklı iki yerden alacağı müjdeli haberler olacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşla Sevgili Olunduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada arkadaşla sevgili olmak, rüya sahibinin kısmetli bir döneme gireceğine ve özellikle iş hayatlarında önemli haberler alacağına işaret eder. Bu rüyayı gören çalışan kişilerin maaşına zam veya terfi etme, öğrenciler için ise burs veya üniversiteyi kazanma müjdesini vermektedir. Çocuk sahibi birisi bu rüyayı görmüş ise hanesinde bolluğun artacağına veya ailesine yeni bir bebeğin geleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin hayatlarında yeni bir dönüm noktası olacağına delalet eder ve bu rüyada yeniden doğuş felsefesi özelliği bulunmaktadır.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Edildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgiliyle kavga etmek, rüya sahibinin uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi ile önemli bir karar vereceğine ve vakit kaybetmeden en kısa sürede evleneceğine işaret eder. Bu rüya, rüya sahibi için ömür boyu sürecek ve hayırlı olacak bir evliliğin müjdesini vermektedir.

Rüyada sevgili ile kavga edip ayrılmak, rüya sahibinin sıkıntı ve sorunlarının sona ereceğine ve tüm sıkıntılara sevgilisi ile göğüs gererek atlatacağına ve bir ömür boyu ayrılmayacaklarına delalet eder. Rüyada sevgilisinin başkası ile kavga ettiğini gören rüya sahibinin sevgilisinden gelecek sürprizlerle çok şaşıracağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyle kavga etmek, rüyada görülenin tam aksine bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin gerçek hayatta sevgilisi var ise onunla arasının çok daha iyi olacağına işaret eder. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin yakın zamanda evleneceği şeklinde yorumlamaktadır. Rüyada sevgili ile kavga ettiğini gören kişinin sevgilisi yok ise, çok yakın zamanda bir ilişkisi olacağı ve bu ilişkisinde çok mutlu olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sevgilinin Elinden Tuttuğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgilinin elinden tutmak, rüya sahibinin sevgilisinin güvenilir bir kişi olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Bazen bu rüya, rüya sahibinin ilişkisinin derinleşeceği ve ilerleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sevgili ya da eşiyle arasındaki muhabbettin güzelleşeceği ve sevgilerinin büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada Sevgiliyle Öpüştüğünün Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgiliye öpüşmek, rüya sahibinin bir sevgilisi varsa aralarındaki sevginin büyük bir aşka dönüşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi gerçek hayatta sevgilisine güvenmiyor ise, bu rüya endişelerinin boş olduğunun kanıtı olarak yorumlanmaktadır. Bazen bu rüya, rüya sahibinin aşk acısı çekeceğine delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barıştığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski sevgiliyle barışmak, rüya sahibinin büyük konuştuğu bir dönemde bir söz verdiği ve bu sözünü gerçekleştirmeye çalışırken sıkıntı çekeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bazen bu rüya, rüya sahibinin bulunduğu durum ne ise tam tersini yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi zengin ise fakir, mutlu ise mutsuz, huzursuz ise huzurlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgilinin Başkasıyla Evlendiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgilinin başa biriyle evlendiğini görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta sevgilisini kaybetmekten çok korktuğuna işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin sevgilisine olan aşırı düşkünlüğünü simgelemektedir. Bu düşkünlük yüzünden sevgilisi ile problem yaşayacağına delalet eder. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin sevgilisinde yakın zamanda ayrılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin sevgilisi tarafından aldatıldığına işaret eder.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatıldığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, rüya sahibin yakın zamanda sevgilisi ile büyük bir tartışma yaşayacağına işarettir. Yaşanacak tartışma sırasında söylenecek olan sözlerden dolayı, iki sevgilinin arasının açılacağı rivayet edilir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü