Evlilik Büyüsü Nedir? Nasıl yapılır, Nasıl Bozulur?

Evlilikler hakkında yapılan büyüler medyumlara en çok başvurulan büyü çeşitlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişiler ayrı olan birlikteliklerine tekrar kavuşmak, daha iyi bir evlilik hayatı yaşamak amacı ile medyumlardan edindikleri

Evlilik Büyüsü Nedir? Nasıl yapılır, Nasıl Bozulur?

Evlilikler hakkında yapılan büyüler medyumlara en çok başvurulan büyü çeşitlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişiler ayrı olan birlikteliklerine tekrar kavuşmak, daha iyi bir evlilik hayatı yaşamak amacı ile medyumlardan edindikleri Evlilik Büyüsünü kullanmaktadır.

Evlilik Büyüsü Neden Yapılır? Kime Evlilik Büyüsü Yapılabilir?

 Bu büyü evli ya da nişanlı çiftler tarafından kullanılabilir. Bu çiftler aralarında yaşadıkları sorunlar yüzünden ayrı kalıyorlarsa, aralarında soğukluk varsa, tekrardan bir araya gelmek ve aralarındaki soğukluğu gidermek için bu büyüyü uygulayabilirler. Bu büyü sayesinde büyü yapılan kişi yaptığı hatalardan pişmanlık duyar. Eski ilişkisine dönmek için karar alır. Evlilik büyüsünü kendi eşiniz için yaptırabileceğiniz gibi, isterseniz de arkadaşınız ya da akraba gibi bir yakınınız için de yaptırmanız mümkün.

Evlilik Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Peki bu büyü nasıl anlaşılır?

 • Abartılı sevgi gösterileri
 • Eşin yanından bir türlü ayrılamama
 • Ayrıldığı zaman sürekli sıkıntı hissetme
 • Eşinden bir başka işi ya da kişiyi düşünemediğinden dolayı, işine odaklanamama
 • Fazla yumuşak başlı davranmak
 • Haklı olan taraf olsa da büyü yapılan kişi her zaman özür dilemeye hazırdır
 • Sürekli eşi telefonla aramak, sık sık sebepsiz yere ziyaretine gitmek
 • Bilinç altında bile eşi olduğunda rüyalarında bile eşini görmek
 • Eşi olmadan yaptığı hiçbir aktiviteden zevk alamamak

Bu maddelerin olduğunu düşünüyorsanız, evlilik büyüsü yapılmış olabilir.

Evlilik Büyüsü Yapılmış Bu Büyüyü Nasıl Bozabilirim?

İnsanlar sık sık Eşime büyü yapılmış nasıl bozulur diye sorarak çeşitli medyumlara başvuruda bulunuyorlar. Büyü nasıl bozulur Nihat Hatipoğlu büyü bozmak için ne önerdi gibi sorular medyumlara sıkça soruluyor. Büyüyü bozmak için tek bir yöntem bulunmamakla birlikte son zamanlarda en çok ilgi gören yöntemlerden bir tanesi hacamat yöntemidir. Bazı rahatsızlıklarda kişinin baş bölgesinden Hacamat yaptırmanın büyü ve sihre karşı çözüm sağlandığı bilinmekte ve medyumlar tarafından önerilmektedir.

Büyü nasıl bozulur Diyanet İşleri büyü bozulması için ne önerdi diye merak edenlerin sorması gereken soru Kuranda büyü nasıl bozulur olmalıdır. Çünkü Diyanet İşleri büyü bozumu için medyumlardan çok direk olarak Kuran’a bağlı kalınmasını ve İslam dinine uygun olan yöntemin bu olduğunu söylüyor.

Büyü Bozmak için Okunması Gereken Dualar Nelerdir?

Büyü nasıl bozulur hangi dualar okunur diye merak edenler aşağıda yer alan ayetleri okuyarak bu ayetleri daha etkili olmaları için üzerlerinde taşıyabilirler.

 • Burûc 20, 21, 2
 • İhlâs Suresi
 • Felak ve Nâs sûresi.
 • İsrâ 43, 110,111
 • Mü’minûn 116, 117, 118
 • Ankebût 60
 • Fâtiha Suresi
 • Bakara 1, 2, 3, 4, 5, 163, 164
 • Nisa Suresi
 • Ankebut Suresi

Sihir Bozmak için Allah’ın İsimleri ile Manevi Destek

Sihir nasıl bozulur diye merak edenler yukarıda yer alan ve Ayat-ı Hırz olarak diye bilinen şifa ayetlerinin yanı sıra Esmâ-ûl Hüsna yani Cenab-ı Allah‘ın isimlerini okuyarak sihir bozma konusunda manevi yardım alabilirler. Bu isimlerden en çok kullanılanlar;

el-Mü’min: Gönüllerde îman ışığı yakan, kendine sığınanlara eman verip onları koruyan, rahatlatan, güven veren, vaadine güvenilen.

el-Azîz: Yenilmeyen yegâne gâlip.

el-Kahhâr: Her şeye, her istediğini yapacak surette gâlib ve hâkim.

Bozulmayan Büyüler

Büyüler bozulabileceği gibi bozulmayan büyüler de bulunmaktadır. Yaptırılan büyülerin insanlar üzerinde sonsuz etkisi vardır. Ve bu büyüler kişinin hayatını ölene kadar etkiler. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişiler, pişmanlık duymamak için bu kararı etraflıca düşünerek ve bütün sorumlulukları üstelenerek bu kararı almalıdır. Büyü yaptırmak için gidilen uzmanın kaliteli olması da son derece önemlidir. Eğer kaliteli bir kişi değilse büyünün tutmama ihtimali de yüksek olacaktır.

Büyü Çeşitleri Nelerdir

İnsanlığın tarihi kadar eski olan büyülerin kim tarafından ilk kez nasıl yapılmış olduğu tam olarak bilinmemektedir. Bununla birlikte sayısız miktarda büyü çeşidi vardır. Peki, büyü nasıl yapılır ve çeşitleri nelerdir?

En çok yapılan büyü çeşitleri:

 1. Aşk Büyüsü
 2. Bağlama Büyüsü
 3. Adet Kanı Büyüsü
 4. Papaz Büyüsü
 5. Nohut Büyüsü
 6. Geri Döndürme Büyüsüdür.

Bunun dışında kara büyüler, büyüden koruma büyüleri gibi farklı çeşitlerde daha az talep gösterilen büyüler de vardır.

Büyüler En Çok Hangi Sebeplerden Dolayı Yapılır?

 • Bir insanı büyü ile kendine aşık etmek için
 • Kadının ya da kocanın ilişkiye bağlanması için
 • Kadın ile kocanın arasını açmak ve boşanması için
 • Bir kişinin mal ve ticaretinin bozulması için ya da tam tersi işlerinin olduğundan daha iyi gitmesi için
 • Sınavlarda başarı elde etmek için

Bıçak Büyüsü Nedir?

Bıçak büyüsü, genellikle birlikteliği olan iki kişi için bu birlikteliğe onay vermeyerek karşı çıkan ve bu birlikteliği istemeyen kişiler tarafından yapılır. Bu büyüde amaç iki insanı birbirinden ayırmak ve koparmaktır. Bu büyü anlaşılacağı üzere art niyetli kişiler tarafından yapılan çirkin bir büyüdür.

Bıçak büyüsünün etkili olduğu durumlarda, büyü yaptırılan kişi ve çiftlerin arası bozulur ve hatta birbirlerinden ayrılırlar. Bu nedenle bu büyünün bozulması için sıkça medyumlara başvurulur.

Bıçak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapan kişi öncelikle bir bıçağı ve bir bıçak kılıfını eline alır. Bıçağı kınından çıkararak büyü yapmak için gerekli sözcükleri söyleyerek bıçağa üfler. Üflenmiş bıçak alıp ya kınına koyulur ya da kınından çıkartılır. Okunmuş bu bıçak, büyü yapılan çiftin evinin çevresinde bir yere saklanır. Bu kın ile bıçak çiftin etraflarında bulunduğu ve saklı kaldığı sürece çift arasında geçimsizlikler ve anlaşmazlıklar baş gösterir. Bıçak çift tarafından bulunursa büyünün etkisi azalabilir.

Bıçak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bıçak büyüsü zor bir büyüdür. Bu nedenle büyü bozacak kişinin ilim sahibi olması ve büyü bozma işini iyi bilmesi gerekmektedir. Büyü nasıl bozulur video izleyerek kendim büyüyü bozabilir miyim diye soranlar, kendi başlarına büyüyü bozamazlar. Büyüyü bozmak için işinin ehli bir kimseden yardım almak elzemdir.

Peki, bıçak büyüsü nasıl bozulur? Büyü bozmak için öncelikle hoca ile büyülü kişi yüz yüze olmalıdır. Uzaktan yapılan büyü bozma uygulamaları işe yaramaz. Büyüyü bozmak için büyülü insanın üzerine sureler ve ayetler okunmalıdır. Bu dualar kişinin içindeki şeytana okunur. Böylece büyü ile kişinin içerisine girmiş olan şeytanın kovulması amaçlanır. Şeytanın kovulması ayetlerin nuru sayesinde olmaktadır.

Herkese okunacak ayet ve sureler ayrıdır bu nedenle büyünün bozulması için tek bir okuma yapılmaz. Herkesin okumasının farklı olmasının yanı sıra, herkesin içindeki şeytanın kovulması için gerekli zaman da farklıdır. Kimisinin şeytandan arınması birkaç gün kadar zaman alırken, kimileri için bu süre aylarca sürebilmektedir.

Büyü bozarken şeytanla mücadele verilir. Bu mücadele verilirken Kur'an'ı Kerim kaynak olarak kullanılır. Büyü bozma olayı yalnızca sure ve ayetlerin okuması değildir, öyle görmemek gerekir. Büyüyü bozan hoca okumaların yanında kişiyi yönlendirecek diğer uygulamalarda bulunarak büyüyü bozar.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 20:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol öngünç
Erol öngünç - 5 yıl Önce

Hocam oğlum bir kızı seviyor ama babası vermiyor bu konuda yardımcı olurmusun

Nergis
Nergis - 5 yıl Önce

hocam beynim yanıyor vesvese geliyor çocuğunu kendini öldür diye kilo veremiyorum yollarım bağlı bana sihir büyü çok şey yaptılar dua varmı nasıl bozulur

Medyum - Aşk büyüsü