Resimle Büyü Nasıl Yapılır? Resimle Yapılan Büyüler

Resimle büyü nasıl yapılır, ne işe yarar ve kimler yapabilir? Resimle yapılan büyü hakkında bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Resimle Büyü Nasıl Yapılır? Resimle Yapılan Büyüler

Resimle yapılan aşk büyüleri, sevdiklerine kavuşmak için bütün maddi yöntemleri deneyen ancak bir türlü sonuç alamadığı için çareyi etkili manevi yöntemlere başvurmakta gören kişilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Sevdikleri tarafından istedikleri gibi ilgi ve aşk göremeyenlerin yanı sıra sevgilileri veya eşleri tarafından terk edilen kişiler de bu kişilerin kendilerine geri dönmesi için resimle büyü yapma uygulamalarına başvurmaktadır.

Özellikle havas ve ledün ilimlerinde bağlama büyüleri arasında pek çok farklı uygulamanın yer aldığı bilinmektedir. Aşk büyüleri de bu uygulamalar arasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze yüzyıllar öncesinden nesilden nesle aktarılarak bugüne kadar gelmeyi başaran aşk büyüleri arasında resimle yani fotoğrafla yapılan büyü uygulamaları da bulunmaktadır. Resimle yapılan büyüler, bu tür manevi çalışmaların gerçekten çok etkili olduğunu bilen ve bunun farkına çok çabuk varan kişilerin zaman zaman istifade ettiği manevi uygulamalardır.

Resimle Yapılan Büyü Çeşitleri

İsteklerini gerçekleştirmek için manevi uygulamaların kudretli yöntemlerini seçen kişiler, resimle yapılan büyü çeşitleri hakkında da detaylı bilgilere ulaşmak istemektedir. Bilindiği üzere hem havas ilimlerinde hem de ledün ilimlerinde uzman olan medyum hocalar, kişilere ait resimler veya fotoğraflar ile hemen hemen bütün amaçlar için büyü yapabilmektedir. Örneğin elinde fotoğrafı bulunan kişilerin sevdiklerinden soğutulması, rızıklarının bereketinin kaçırılması, kısmetlerinin bağlanması, erkekliklerinin ve cinsel güçlerinin zayıflatılması, sevdikleri ile bir araya getirilmesi veya çok zengin olması gibi tüm amaçlara yönelik manevi uygulamaları başarılı bir şekilde ortaya koyabilmektedir.

Resimle yapılan büyülerin günümüzde en sık başvurulanı tabii ki aşk ve bağlama büyüleridir. Resimle aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını merak eden kimseler, sevdiklerine ulaşmak için bu büyü uygulamasının manevi tesirlerinden faydalanabilirler.

Ayrıca kesin tutan aşk büyüsünü inceleyebilirsiniz.

Resimle Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

Sevdiklerine kavuşmada artık çaresiz bir duruma düşen kişiler, tüm umutlarını manevi yöntemlere başvurarak kullanmaktadır. Kadim büyü kitaplarında ve havas ilimlerinde en çok tercih edilen manevi uygulamalar arasında gösterilen resimle aşk büyüsü de en hızlı bir biçimde tesir ettiği için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Fakat ne yazık ki internet üzerinde bu büyü uygulaması hakkında ifade edilen bilgilerin neredeyse tamamı ya eksik bilgilerden oluşmakta ya da yanlış olduğu için etkisiz sonuçlar ortaya koymaktadır. Bu tılsımın en başarılı şekilde ortaya konmasına dair derinlemesine bilgi sahibi olan medyum hocalar ve benzeri manevi kudrete sahip kimseler, resimle aşk büyüsünün kuvvetli tesiri sayesinde istedikleri sonuçlara ulaşabilmektedir.

Resimle Yapılan Büyü Kaç Günde Tutar?

Resimle yapılan aşk büyüsü tılsımının çok etkili ve kuvvetli olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla havas ilimlerinin en önemli manevi çalışmalarından biri olarak kabul edilen bu tür uygulamalarda kısa sürede sonuç almak da mümkün olabilmektedir. Fakat her bağlama büyüsünde olduğu gibi bu tür büyülerde de kişiye özel bazı hazırlıkların mevcut durumda hazır olmasına dikkat edilir.

Resimle yapılan büyü kaç günde tutar sorusunun yanıtı olarak ilk önce hazırlıkların tamamlanmış olup olmadığına bakılması gerekmektedir. Bu tür hazırlıkların usullere yani kadim büyü kitaplarında belirtilen ritüellere uygun hale getirilmesi de belirli bir zaman alan bir uygulamadır. Bu sebeple resimle yapılan büyülerin ne zaman ne şekilde sonuç vereceği hakkında kesin hükümde bulunmak hem yanlıştır hem de havas ilimleri ile ilgilenen manevi üstatlara hakaret olarak kabul edilmektedir.

Resim Büyüsü İçin Fotoğraf Şart Mıdır

Resimle aşk büyüsü icra edebilmek için fotoğrafın olması şart değildir. Sadece etkilemek ve üzerinde işlem yapmak yani kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin sembolik bir resminin olması da yeterlidir. Bu sebeple herhangi bir şekilde resmine ulaşamadığınız kişiyi sembolize eden taslağı medyum hocanın bizzat kendisinin de oluşturması mümkün olabilmektedir.

Ne var ki resim ile aşk büyüsü konusunda kişinin şahsi ve orijinal resminin olması büyük önem taşımaktadır. Çünkü büyünün kısa sürede etkili bir sonuç göstermesi için bu tür işlemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde bir kişinin sosyal medya hesapları üzerinden kolaylıkla fotoğrafının temin edildiği göz önünde bulundurulduğunda bu tür uygulamalarda orijinal fotoğraf veya resmin tercih edilmesi de esasında zor bir işlem değildir.

Sevgilinin sana aşık olması için dua yazımızdan bakabilirsiniz.

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin fotoğrafını veya resmini aldıktan sonra sessiz ve kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği bir yere geçin. Fotoğrafı önünüze koyduktan sonra yüzünüzü doğu istikamete dönün ve resimle aşk büyüsü yapılışı konusunda göreve çağırmanız gereken Hüddam Zargon Efendi'ye şu sözler ile davette bulunun:

  • "Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık."

Bu tılsımlı sözleri 7 kere tekrarladıktan sonra diz üstü çökerek fotoğrafın üzerinde aşık etmek istediğiniz kişinin yüzünü sağ elinizin başparmağına koyduktan sonra sol elinizin işaret parmağını da bu kişinin kalbinin üzerine yerleştirdikten sonra şu tılsımlı sözcükleri fotoğrafın üzerine okumanız gerekmektedir:

  • “Ey Zargon Efendi, kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.”

Kadim büyü kitaplarında yer alan bu tılsımlı sözcükleri fotoğrafın üzerine okuduktan sonra fotoğrafın yüzü iç kısımda kalacak şekilde ikiye katlayın ve hiç kimsenin görmediği bir yerde saklayarak muhafaza edin. Büyü etkisini kısa sürede ortaya çıkaracaktır.

Resimle Yapılan Dua Uygulamaları

Öte yandan resimle yapılan etkili büyüler arasında manevi yöntemlerin başarılı bir şekilde icra edildiği dua uygulamaları da yer almaktadır. Bunlardan ilkinde kendinize bağlamak istediğiniz kişinin fotoğrafını perşembe gecesi saat 3'te önünüze koyarak şu duayı okumanız gerekmektedir:

  • ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”

Bu dua uygulamasının üzerine 41 kez Ayetel Kürsi okuduktan sonra fotoğraf veya resim kimsenin görmeyeceği yere açık bir şekilde konulmalıdır.

Bir diğer fotoğrafla yapılan aşk büyüsü ise şu şekilde icra edilmektedir:

  • "Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Alim-i bizatis sudür."

Duasını 77 defa okunması gerekmektedir. Bu duanın okunuşu özellikle yatsı namazından sonra abdestli bir şekilde yapılmalıdır. Perşembeyi cumaya bağlayan gece yarılarında okunması daha makbul olan bu dua uygulaması genellikle bir kere yapılsa da sonuç alana kadar sabırlı bir şekilde devam etmeniz tavsiye edilmektedir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü