En Çabuk Geri Getirme Büyüsü

En çabuk geri getirme büyüsünün amacı sizi terk eden kişiyi tekrardan yanınıza getirmektedir. Geri getirme büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir ve ne kadar sürede işe yarar? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

En Çabuk Geri Getirme Büyüsü

En tesirli geri getirme büyüsü sizi terk eden birinin ister sevgili ister eş ister arkadaş olsun fark etmeksizin, tekrardan kapınıza gelmesini sağlamaktadır. Sebebi her ne olursa olsun sizi terk eden kişilere karşı yaptıracağınız bu büyü giden kişinin oldukça kısa süre içinde yeniden size gelmesini sağlayacaktır. Giden kişinin geri gelmesi için kesin çözüm sağlayan bu büyüler genellikle iyi niyetle yapıldığı için kara büyüler arasında yer almamaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki her ne şekilde olursa olsun büyü yapmak veya yaptırmak oldukça tehlikeli ve dinen yasaktır.

Sizi terk eden kişilerin tekrardan dönmeleri için uygulayacağınız bu büyüler arasında birçok farklı tür büyü yer almaktadır. Çabuk geri getirme büyüsü uygulanmasından oldukça kısa bir süre içinde büyü yapılan kişinin yeninden size dönerek ilişkinizin devam etmesini sağlamaktadır. Diğer pek çok büyüde olduğu gibi geri getirme büyülerinde de farklı uygulamalar kullanılabilir. Özellikle büyünün yapılış amacına ve uygulama yöntemlerine göre büyülerin çeşitleri değişiklik göstermektedir.

Giden Birini Geri Getirmek İçin Hangi Büyüler Yapılabilir?

Geri getirme büyü çeşitleri arasında en çok başvurulanı giden sevgiliyi geri getirmek için yapılan büyülerdir. Büyünün yapılış amacına göre ilim sahibi kişiler tarafından en uygun büyünün seçilerek kısa süre içinde uygulamaya başlanılması gerekmektedir. Kişiler arasında ayrılığın yaşandığı sürelere göre geri getirme büyüsü yapılırken farklı uygulamalara başvurulması gerekebilir. Geri getirme büyüleri arasında en çok uygulanan büyü türleri:

 • Giden sevgiliyi geri getirme,
 • Eski sevgiliyi döndürme büyüsü,
 • Sevdiğin kişiyi getirme,
 • Kendine bağlama ve geri getirme büyüsü vb.

Yer almaktadır. Büyüler insanlık tarihi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Dinler tarihinin içinde önemli bir yere sahip olan bu büyülerin günümüze kadar ulaşması için birçok alim tarafından şifreli kitaplar ve birçok özel teknik nesilden nesile aktarılmıştır. Bu nedenle büyülerin etkili bir biçimde yapılması kişinin bu ilimler üzerindeki bilgisine ve becerisine bağlıdır.

Hayatınızdan çıkan ve sizi herhangi bir nedenden dolayı terk eden kişilere karşı geri getirme büyülerini kullanarak kısa sürede üzüntülerinize çözüm bulabilirsiniz. Büyülerin sahip oldukları güçlü etkiler asla yanlış kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

Ayrıca geri getirme büyüsünün etkilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapma işlemleri için birçok farklı malzeme ve bilgiye ihtiyaç vardır. Bu bilgiler olmadan asla kuvvetli bir geri getirme büyüsü yapılamaz. Geri getirme büyülerinin büyük bir bölümü benzer yöntemler kullanılarak uygulanır. Fakat bu büyüler için diğer büyülere oranla daha fazla alternatif yöntem bulunmaktadır. Bu nedenle size büyü konusunda yardımcı olacak kişinin bu teknikler arasında derin bir karşılaştırma yapabiliyor olması oldukça önemlidir.

Günümüzde büyüler hakkında çok fazla yanlış bilgi internet ve kitaplarda yer almaktadır. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişiler bu konuda yoğun bir kafa karışıklığı yaşayarak nereden başlayacağınız bilemez. Çabuk geri getirme büyüsü yöntemleri hakkında derin bilgi sahibi kişilerden yardım almak sizin en iyi başlangıç noktanız olacaktır.

Geri Getirme Büyülerinin Başlıca Etkileri Nelerdir?

Geri getirme büyüsünün etkileri arasında en dikkat çekeni, her ne sebeple olsun terk eden kişinin vaktinden önce kısa süre içinde dönmesidir. Özellikle terk edilen eşler ve sevgililer tarafından çok sık kullanılan bu yöntem, insanlar arasında uzun vadede derin ilişki bağlarının inşa edilmesini de sağlamaktadır. Bu yönüyle geri getirme büyüleri hakkında olumlu yönde yorumlar yapılabilir.

Büyünün yapılmasının ardından büyü yapılan kişi farkında olmadan sizi unutmuş olsa bile yavaş yavaş zihninde sizin görüntünüz belirecektir. Bazı tesir gücü yüksek geri getirme büyülerinde bu etkiler ses duyma, halüsinasyon görme ve depresyona neden olabilir. Geri getirme büyüsü, günümüzde yaygın olarak kullanılan büyüler arasında en çok tercih edilene ve yaptırılanlarıdır.

Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Sürede İşe Yarar?

Geri getirme büyüsü ne kadar sürede etkili olur sorusuna tek bir yanıt vermek imkânsızıdır. Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra yaklaşık 1 hafta ile 15 gün arasında büyünün tesir ettiği gözlemlense de bu süreler kesin değildir. Büyü yapılan kişinin iradesi ve imanı bu sürelerin artmasına ve ya azalmasına neden olabilir. Bazı etkili geri getirme büyülerinin büyünün yapılır yapılmaz etki ettiği bile gözlemlenmiştir.

Büyülerin etkilerinin artması ve kısa sürede kişiye tesir etmesi büyünün gücü ile doğrudan ilgilidir. Özellikle kuvvetli büyüler büyü yapılan kişiyle birlikte yanlış tekniklerin uygulanması nedeniyle büyü yaptıran veya yapan kişileri de etkileye bilmektedir. Büyülerin olumsuz etkilerinden korunmak adına havas ilminde yer alan bazı tavsiyelerin ve tekniklerin işinin ehli kimseler tarafından uygulanması gerekir. Bu ilme sahip olmayan kişiler asla geri getirme büyüsü de dahil olmak üzere hiçbir büyüyü doğru bir şekilde yapamazlar.

Evde Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme büyüsü evde nasıl yapılır sorusu için yanıt vermek oldukça zordur. Çünkü bu büyünün yapılması için derin ilim sahibi olmak gerekir. Evde geri getirme büyüsü yapmak için ehil kimselerden yardım almadan herhangi bir işlem yapmak büyü yapan kişi açısından olumsuz sonuçlanabilir. Evde basit yöntemler kullanılarak çeşitli geri getirme büyülerinden bahsedilebilir. Fakat bu yöntemlerin hem tesir etme süresi uzun hem de geri döndürme ihtimali oldukça düşüktür.

Terk edilen eşlerin veya sevgililerin en çok başvurduğu bu büyünün kısa sürede sevdiğiniz kişiyi geri getirmesi için kendi başınıza herhangi bir uğraşa girişmemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hem büyü sonuçsuz kalacak hem de ortaya çıkan etkiler beklediğiniz sonuçları vermeyecektir.

Ayrıca ayırma büyüsünün belirtileri nelerdir? Gerekli bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü Etkili Midir?

Resimle yapılan geri getirme büyüsü terk eden kişi ardından büyü için kullanılan en temel malzemeler arasında yer almaktadır. Özellikle kişinin özel eşyalarına veya tırnak, saç teli, kıl vb. vücut parçalarına ulaşma imkanı olmayan kişiler tarafından resimle büyü yapma yöntemi kullanılmaktadır. Büyülerin hemen hemen hepsi için benzer teknikler uygulanır.

Resimle büyü yapmak yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. En uzaktaki kişilerin bile bu büyüler ile geri getirilmesi mümkündür. Fakat uygulama sırasında resimle geri getirme büyüsünün yapılması farklı tekniklere sahip olabilir. Diğer tüm büyülerde olduğu gibi resimle geri getirme büyüsünde de etkiler kısa süre içinde ortaya çıkmaktadır. Bu yönüyle geri getirme büyülerinin hemen hemen her çeşidi etkilidir.

Geri Getirme Büyüsü İçin Hangi Malzemeler Kullanılır?

Geri getirme büyüsü malzemeleri arasında genellikle halk arasında bilinen eşyalar çok sık kullanılmaktadır. Bu büyü için kullanılan başlıca malzemeler arasında:

 • Fotoğraf,
 • Kişisel eşyalar (kıyafet vb.),
 • Ayna,
 • Vücut parçaları,
 • Hayvansal veya bitkisel ürünler,
 • Tütsüler,
 • Mum vb.

Ürünler yer almaktadır. Yapılması planlanan büyünün türüne ve uygulama yapacak kişinin bilgisine göre malzemeler farklılık gösterebilir. Büyüler için sadece tek bir yöntem bulunmaz. Her büyü için farklı yollardan ve farklı malzemelerden sonuca ulaşmak mümkündür.

Kullanılan malzemelerin özellikleri çabuk geri getirme büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin diğer isteklerine ve büyü yapılacak kişinin durumuna göre değişiklik göstermektedir. İlim sahibi ve ehil kimselere bu büyüleri yaptırarak saadetinize kavuşabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Okan
Okan - 4 yıl Önce

Benım esim 2 ay oldu gideli hocam nasıl geri getire biliriz

Medyum - Aşk büyüsü