Nohut Büyüsü ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü ile aşk büyüsü nasıl yapılır, nelere etki eder ve kimler yapabilir? Nohut büyüsü ile yapılan aşk büyüsü hakkında bilgiler yazımız içerisinde yer almaktadır.

Nohut Büyüsü ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut tanesi büyüsü ile aşk büyüsü yapmak, evde kendi başına sevdiklerine kavuşmak isteyenlerin en çok uyguladığı manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Sevdikleri tarafından yeterli ilgiyi ve aşkı göremeyenler ya da sevgilisi veya eşi tarafından terk edilenlerin başvurduğu bu yöntem çok etkili olmasının yanında aynı zamanda kısa sürede tesir etmesi sebebiyle de en çok tercih edilen bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Nohut büyüsü ile aşk büyüsü yapılışı hem havas ilimlerinde hem de ledün ilimlerinde en geniş yer kaplayan uygulamalardandır.

Nohut Büyüsü Nedir?

İlk olarak nohut büyüsü hakkında detaylı bilgilere geçtikten sonra büyünün yapılışına değinmek gerekmektedir. Nohut büyüsü nedir sorusunun cevabını merak edenler için, bu büyü manevi uygulamalar arasında en çok tercih edilen bağlama büyülerinden biridir. Bilindiği üzere bağlama büyüleri insanların aralarındaki aşk ve sevgi duygularını perçinleyerek kişilerin ömürlerinin sonuna kadar bir arada mutlu ve mesut bir yuva kurmalarını sağlamaktadır.

Nohut büyüsü, kadim büyü kitaplarında belirtilen ve en güçlü duygu değişim yapan büyüler arasında olduğu kabul edilmektedir. Sadece 11 gün gibi kısa bir sürede etki ettiği bilinen bu büyü, geçmişte olduğu gibi günümüzde de bu sebeple geniş kitleler tarafından merak konusu haline getirilip yakından araştırılmaktadır. Ancak büyünün çok etkili bir şekilde sadece 11 günde tesir göstermesi için, kadim büyü kitabelerinde yer alan tüm ritüellerin aslına uygun bir şekilde icra edilmesi gerekmektedir.

Ayrıca vefk, büyü ve muska yapılan kişi nasıl anlaşılır ve etkilenir? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Nohut Büyüsü Ne İşe Yarar?

Havas ve ledün ilimlerinde öne çıkan nohutla aşk büyüsü, büyünün yönlendirildiği kişinin fırtınalı bir aşka yelken açmasını veya evli olduğu ve terk ettiği kişiye pişman olup geri dönmesini sağlamaktadır. Nohut büyüsünün icra ediliş amaçları yüzyıllar öncesinden beri asla değişmemiştir. Bu sebeple sevenlerin bir araya gelmesinde özellikle manevi uygulamalarda deneyim sahibi olan kişilerin tavsiye ettiği uygulamaların başında gelmektedir. Nohut büyüsünün amaçları arasında genellikle ortaya çıkan durumlar şunlardan oluşmaktadır:

  • İki insanı birbirine aşık ettirmek
  • Sevilen kadın veya erkeği kendine aşık ettirmek
  • Nişanlı, sözlü veya sevgilileri evlilik yolunda mutlu sona ulaştırmak
  • Ayrılma ve boşanma noktasına gelen evliliklerin kurtarılması ve eşleri birbirine bağlamak
  • Evi terk eden karı veya kocanın yeniden eve dönüp ailesine bağlı kalmasını sağlamak

Nohut Büyüsü Kimlere Etki Eder?

Manevi ilimler konusunda deneyimli ve irfan sahibi medyum hocaların bizzat hazırladığı vefkler ile de icra edilebilen nohut büyüsü yapanlar, özellikle kısa sürede yani 11 gün gibi bir zaman içinde istedikleri sonuçlara kavuşmanın keyfini sürmektedir. Havas ilimlerinde ne çeşit bir büyü uygulaması olduğu bahsedilen nohut büyüsü, iki insan dışında herkese doğrudan etki edebilmektedir. Dolayısıyla kişinin kadın ve ya erkek olması ya da evli veya bekar olması önemli değildir.

Nohut ile yapılan aşk büyüsü evli, bekar, genç, yaşlı, eğitimli veya cahil herkese yönelik icra edilebilen bir bağlama büyüsüdür. Fakat çok tesirli olduğu bilinen bu büyü sadece 2 grup insanı etkilememektedir. Bu insanlar "doğuştan kör olan kişiler" ve "Kur'an'ın tümünü ezbere bilen hafızlar"dır. Bu insanların nohut büyüsünden etkilenmemelerinin sebebi ise olaylara duygu ve düşünceleri ile değil “kalp gözü” ile bakmalarıdır.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden sevdiklerine kavuşmak isteyen pek çok kişinin nohut ile aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını aradıkları bilinmektedir. Nohutla aşk büyüsü icra etmek için öncelikle manevi ilimlerde kudretli kişiler tarafından tavsiye edilen tüm kurallara uygun hareket etmeyi göze almak gerekmektedir. Dolayısıyla henüz bu tür manevi çalışmalara başvurmaya istediği halde gerekli cesareti gösteremeyen kişilerin nohut büyüsü ile aşık etme uygulamasını kendi başlarına icra etmeleri tavsiye edilmemektedir.

Öte yandan nohut büyüsü ilmi kaynaklarda da belirtildiği üzere derinlemesine cifir bilgisi gerektiren bir manevi çalışmadır. Cifir sistemi olarak adlandırılan manevi çalışma sistemi İbranice, Arapça ve Süryanice metinlerin yazıldığı gizli bir harf siteminden oluşmaktadır. Harflerin birbirleri arasındaki  gizemli uyumunu ve şifresini çözebilen kişiler, yazdıkları bu tür özel yazılar sayesinde çok etkili büyüler yapabilmektedirler. Bu tarzda yazılan büyü metinlerine de manevi ilimlerde vefk adı verilmektedir.

Nohut büyüsü günümüzden yüzyıllar öncesine kadar dayanan bir büyü uygulaması olduğu için bu tür gizli sistemlerin şifresini çözebilen muhterem zatlar, aynı zamanda nohut büyüsünü de en başarılı şekilde uygulamaktadır. Nohut büyüsü ile birbirlerine aşık ettirilecek kişilerin isimlerinde bulunan harf sayısına karşılık gelen rakama göre belirli sayıda nohut alınmalıdır. Bu nohutların sayısı belli olduktan sonra deneyimli medyum hoca veya manevi yönden yüksek cifir ilmine sahip zatlar tarafından büyüde kullanılacak vefk yazımı yapılmalıdır.

Ölü toprağı büyüsü nedir ve nasıl bozulur? Yazımıza bakabilirsiniz.

Nohut Büyüsünde Kullanılacak Nohut Sayısının Belirlenmesi

Literatürde Sami dilleri olarak adlandırılan aileye mensup Arapça, İbranice ve Süryanice alfabelerinde bilindiği üzere sesli harf bulunmamaktadır. Bu sebeple nohut sayısı kişinin isminde bulunan sessiz harfler üzerinden yapılan hesaplamaya göre tespit edilmek durumundadır. Nohut büyüsü yapılışı konusunda uyarılara dikkat edilmesi önemlidir. Örneğin nohut sayısının belirlenmesinde her harf için sadece bir nohut seçilmemesi gerekir. Ebced hesabındaki değerlendirmeler baz alınarak bazı sessiz harfler için küçük bir sayıya denk geldiklerinden dolayı bazıları da çok büyük sayılara denk gelebilmesi söz konusu olmaktadır.

Bir örnekle açıklamak gerekirse ebced hesabına göre c harfinin karşılığı 3 nohut tanesi iken, t harfinin karşılığı 400 nohuta karşılık gelmektedir.

Nohut Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Nohut büyüsü uygulamaları hakkında manevi ilmi kaynaklarda yer alan kurallara dikkat edilmesi, büyünün gerçekten 11 gün gibi kısa sürede etki göstermesinde büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple, nohut kaynatarak aşk büyüsü uygulamasında sıklıkla 1 faal 10 nazar ifadesinden bahsedildiği görülmektedir. Dolayısıyla nohut büyüsünün bütün uygulamaları sadece 1 günde yapılıp bitirilir, kalan 10 gün boyunca büyünün tesir etmesi beklenir.

Nohut Büyüsü Yapılış Aşaması

Nohutla aşık etme büyüsü yapılışında vefkin yazımında mavi mürekkep kullanılmalıdır. Aşık etme vefki uygulamasında kağıdın üzerine çizilen desenlerin de kadim büyü kitaplarında veya ledün ilminde açık bir şekilde belirtilen usulde olmasına dikkat edilmelidir. Aşık etme büyülerinde iç içe geçmiş yıldız simgeleri çok sık kullanılmaktadır. Bunun ötesinde vefk üzerine yazılan Arapça sözlerin de farklı olduğunu mutlaka belirtmek gerekmektedir.

Nohut büyüsünün 11 günde etkisini gösterebilmesi için bu vefkin mutlaka manevi konularda ilim ve irfan sahibi medyum hoca tarafından hazırlanması gerekmektedir. Nohut büyüsünün hazırlanma aşamasında vefk kağıdı mümkün olduğu kadar küçük parçalara ayrıldıktan sonra nohut tanelerinin içine karıştırılmalıdır.

Nohut büyüsü aşık etmede kullanılan ve en çok tercih edilen büyülerden birisi olduğu için çok kişi bu uygulamanın usullerine dikkat etmeden ritüellerini tamamlamaktadır. Ancak nohut büyüsünün gerçekten kısa sürede etki göstermesinde bu uygulamaların usulüne göre tamamlanarak büyünün icra edilmesi şarttır. Dolayısıyla kadın ve erkeğin isimlerinin ebced hesabına göre belirlenen nohutlar büyükçe bir torbanın içine konularak bir araya getirildikten sonra bu nohutlar derince bir çukur kazıldıktan sonra toprağa gömülür.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü