Tuz İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü nasıl yapılır, kimlere işler ve yaptıranlar nelerle karşılaşır? Tuz büyüsü ayrıntılı bilgileri için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tuz İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Tuz kullanılarak yapılan büyüde malzeme olarak oyuncak bebekler kullanılır. Bu oyuncak bebeklerin içerisine tuz konulduğu için tuz büyüsü olarak isim verilir. Oyuncak bebeğin vücut kısımlarının içerisine tuz doldurulur. İçerisine doldurulan tuz miktarının çok fazla olması gerekmez. Bebeğin belirginleşmesini sağlaması yeterli olarak görülür. Tuz büyüsünün yapılması için adımların çok dikkatli bir şekilde takip edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra tuz büyüsünü yapan medyum hocalarına giderek yüz yüze görüşmeler yapılmalıdır. Uzaktan alınan bilgiler doğrultusunda büyünün tutma olasılığı daha düşük olur.

Tuz Büyüsünde Tuz Nasıl Koyulur?

Oyuncak bebeklerin içerisine tuz koyulma kısmı tuz büyüsünün yapılmasında önemli aşamaları arasında yer alır. Tuz öncelikli olarak bir poşete koyulmalıdır. Yani diğer bir ifade ile belirtilmek gerekirse bebeğin içerisine tuz direk olarak koyulmaz. Herhangi bir torbanın içerisine tuz konulduktan sonra ilk olarak bebeğin karnına torba koyulur ve bez dikilir. Dikim işlemi yapılmadan önce torbanın yanına bebeğin içerisini doldurması için başka kumaş parçaları da konulmalıdır. Bütün malzemelerin bir araya getirilmesinden sonra tuz büyüsünün yapılma aşaması tamamlanmış olur.

Ayrıca kesin tutan aşk büyüsünü inceleyebilirsiniz.

Tuz Büyüsünde Bebeğin İçerisinde Tuzun Bulunma Süresi

Tuz büyüsünün  yapılması gereken süresi bulunur. Bu süre 14 günlük gibi bir zaman dilimidir. Bebeğin içerisine tuz yerleştirip ve içi doldurulduktan sonra büyü yapanın yanında 14 günlük süre boyunca bebeği bulundurması gerekir. Bu süre zarfına uyulması büyünün tutması açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra bebekle birlikte kim için büyü yapıldıysa, onunla karşılaşılması gereklidir. Burada amaç o kişi ile karşılaşıp onu kendine aşık ederek başkalarından ayrılmasını sağlamaktır. Bu şekilde büyü sonucunda hayatındaki insandan ayrılır. Bunun yanı sıra sadece malzemelerin elde edilmesi büyü yapmak için yeterli değildir. Büyünün yanlış bir şekilde yapılması olumsuz olayların yaşanmasına da sebep olabilir. Bu nedenden dolayı büyünün işin ehli olanlar tarafından yapılması önem arz eder. Büyüyü yapabilen uzmanlar aynı zamanda büyü yapım aşamasında değişik bir takım dualar da okur.

Tuz Büyüsü Kimlere Yapılır?

Tuz büyüsünün yapıldığı kişiler genel olarak evli olanlar olarak düşünülür. Fakat bu düşünce doğru değildir. Tuz büyüsü arada sevgi olan herkesi ayırmak için kullanılabilir. Burada çiftlerin evli olmasına gerek yoktur. Nişanlı, sözlü ya da sevgili olma durumlarında da insanlar çiftleri ayırmak için tuz büyüsüne başvurabilir. Büyünün yapılması sonucunda çiftler birbirinden soğuyarak ayrılma kararı alır. Büyü hem kadınlara hem de erkeklere etki eder. Bunun yanı sıra büyünün etki etmediği insanlar da bulunur. Bu insanlar görme engeli bulunanlardır. Bunlara ne kadar çok tuz büyüsü yapılırsa yapılsın hiçbir zaman büyünün etkisi işe yaramaz. Bu yüzden büyünün etkisinin olacağı kişilerde uygulanması gerekir.

Tuz Büyüsünün Yapıldığının Fark Edilme Durumu

Başkası tarafından yapılan tuz büyüsünün anlaşılabilmesi için belirli noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bu noktalardan bir tanesi kelimelerin yanlış ya da zor bir şekilde ifade edilme durumudur. Diğer bir ifade ile belirtilmek gerekirse tuz büyüsü yapıldığı zaman büyünün etkisi altında olanlarda konuşma zorluğu yaşanır.  Bunun yanı sıra büyü yapılanlar iletişim konusunda bir takım problemler yaşar. Bunun dışında insanlar arasında bulunurken ya da sohbet ederken bir anda duygu değişimleri meydana gelir. Özellikle öfke kontrolü ortadan kalkar ve daha sinirli bireyler haline gelir.  Tuz büyü ile uyku durumunda da sıkıntılar yaşanır. Büyünün yapılmasının ardından sabah uyanma konusunda insanlar son derece zorluk yaşar. Bunun yanı sıra deliksiz bir uyku uyuyamazlar. Yani geceleri birkaç defa uyanma durumları ile karşı karşıya kalırlar. Büyünün anlaşılabilmesine işaret olabilecek diğer bir durum ise insanların eşyalarına sahip çıkma konusunda yaşadıkları sorunlardır. Büyü yapılanlar eşyalarını kaybedeler. Fakat daha sonra bulma süreleri oldukça kısadır. Belirtilen bu ifadelerin birkaçının yaşanması durumunda tuz büyüsünün yapılmış olabileceğinden şüphe duyulabilir.

Tuz Büyüsünü Yaptıranlar Nelerle Karşılaşabilir?

Tuz büyüsünün yapılmasının ardından yaptıranların karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi büyü yapanın ölme isteğinde olma halidir. Bunun yanı sıra aile içerisinde de sorunların yaşandığı görülebilir. Bazı büyülerde olduğu gibi tuz büyüsünü yapanlarda da insanlar arasında sevilmeme durumu yaşanabilir. Bu tarz olaylarda büyüyü yapan insanlar arasında itici biri olarak görülür ve onlarla arkadaşlık kurulmaktan uzak durulur.  Bununla birlikte büyünün yapana geri dönme durumu da yaşanabilir. Bu gibi durumlarda tuz büyüsünü kim yaptıysa, onun ailesinden ya da yakınından birinin sevdiğinden ayrılması sorunu ortaya çıkabilir. Bu sebepten dolayı büyü yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Büyü yapılırken karşılaşabilecek sorunlar da göz önünde bulundurulmalıdır.

Çabuk geri getirme büyüsü yazımızdadır.

Tuz Büyüsünün Etkisiz Hale Getirilmesi

Tuz büyüsünün etkisini yok etmek zor bir süreçtir. Bunun sebebi iki insanı ayırmak için yapılan büyülerin etkilerinin oldukça yüksek olmasıdır.  Yine de büyünün bozulabilmesi için başvurulacak yollardan bir tanesi tuzun yer aldığı cismin bulunmasıdır.  Böyle bir imkânı olmayanlar ya da başka bir yol denemek isteyenler için büyünün bozulmasını sağlayan diğer bir yöntem ise duadır. Büyünün yapıldığının anlaşılması üzerine ya da büyünün etki etmemesini sağlamak amacıyla Felak Suresi okunabilir. Bununla birlikte Nas Suresinin de okunması tuz büyüsünün bozulmasını sağlayabilir. Bu iki yöntem ile birlikte vatandaşlar kendilerine yapılan büyünün etkisinden kurtulabilme imkânına sahiptir.

Tuz Büyüsü Ayrılma Konusunda Etkili Mi?

Tuz büyüsünün yapılması sonucunda çiftlerin birbirine karşı duydukları saygı ve sevgi azalır. Bununla birlikte bu azalma oranı gün geçtikçe daha da artar. İnsanlar belli bir noktadan sonra her konuda tartışmaya başlar. Bu şekilde arada mevcut olan bağ tamamen çözülmüş olur. Tuz büyüsünün etkisi düşünüldüğünde kısa sürede sonuç alınabilen ve sonucunun oldukça net bir şekilde görüldüğü büyülerden biri olduğu anlaşılır. Fakat bu sonucun güzel bir şekilde alınabilmesi için büyüyü daha önce yapanlardan yardım alınması gerekir. Tecrübesizlerin tuz büyüsü yapması ile sonuç alınma konusunda sıkıntılar yaşanabilir.

Tuz Büyüsü İle Birlikte Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü tuz büyüsü gibi insanları birbirinden ayırmak için başvurulan büyülerdendir. Burada büyünün yapılabilmesi için bir yemeğin içerisine çok fazla karabiberin konulması gerekir ve bu yemeğin daha sonra ziyan olmaması gerekir. Yapılan büyülerde dinde yer alan ve olumsuz olarak görülen birçok şey yapılır. Burada da yemeklerin israf olmamasına karşı olarak yemeğin yenilemez bir hal alması sağlanır.  Yemeğin içerisine atılan karabiber daha sonra yemekten seçilerek suya bırakılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Karabiber büyüsü erkek ve kadınlara aynı oranla etki etmez. Kadınlara büyünün etkisi daha fazladır. Bununla birlikte bazı durumlarda büyü sonucunda hayatını kaybedenler de bulunabilir. Karabiber büyüsünün yapılmasının ardından büyünün kendisini göstermesi için yaklaşık olarak 14 günlük bir zaman diliminin geçmesi gerekir. Bu süre sonunda çiftler birbirlerine aşık olmaktan vazgeçer. Arada bulunan bütün güzel bağlar yok olur. Büyü kadınlara erkeklerden daha çok tesir ettiği için kadınların erkeklerden ayrılma isteme oranı daha fazladır. Büyünün sonuçlarında sorun yaşanmaması için uzman kişiler tarafından yaptırılmasına önem gösterilmelidir.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 15:15
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü