Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsünün bozulması büyünün yapılış aşaması kadar önemli bir aşamadır. Kara büyü statüsünde değerlendirilen adet kanı büyüsü oldukça önemli etkileri olan bir büyü olmakla beraber kadınlar tarafından erkekleri kendilerine bağlamak için yapılır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsünün bozulması büyünün yapılış aşaması kadar önemli bir aşamadır. Kara büyü statüsünde değerlendirilen adet kanı büyüsü oldukça önemli etkileri olan bir büyü olmakla beraber kadınlar tarafından erkekleri kendilerine bağlamak için yapılır.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsünün tarihin en eski ve en etkili aşık etme büyülerinden biri olduğu ifade edilmektedir. Adet kanı büyüsü özellikleri bakımından çok kısa sürede sonuç veren, tesir gösteren bir büyü olduğu kadar bozulması hayli güç ve uzmanlık isteyen bir büyü olduğu için oldukça fazla tercih edilen bir büyüdür. Tarih boyunca yakın geçmiş haricinde daha çok zengin erkekleri kendine aşık ettirmek ve onlardan maddi menfaat sağlamak için kullanıldığı bilinmektedir. Günümüzde evli erkekleri yuvalarından ayırıp kendilerine bağlamak için büyüyü kullanan kadınlar, özellikle yaptıkları bir hata nedeniyle kısa bir süre önce ayrıldıkları ancak ayrılık acısını hâlâ taşıdıkları kişiler için büyüyü kullanmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Kimlere Yapılır?

Adet kanı büyüsü kimlere yapılır sorusu için verilecek tek temel cevap büyünün kadınlar tarafından erkeklere yapıldığıdır. Bunun dışında büyü evli olan erkeklere yapılabileceği gibi bekar olan erkeklere de yapılabilir. Burada temel nokta büyü yapılan erkeğin büyü sahibi ya da büyüyü yaptıran kadına bağlanması; halihazırda devam eden bir ilişkisi ya da bir evliliği varsa onu da kısa süre içerisinde bitirmesidir.

Adet Kanı Büyüsünün Özellikleri Nelerdir?

Adet kanı büyüsünün etkisinde kalan erkek evliyse karısından, evli değilse de beraber olduğu kişiden hızla soğuyarak ondan hoşlanmamaya başlar. Adet kanı büyüsünün etkisi altında yuvasını dağıtıp çocuklarını bile önemsememeye başlayan erkek, harika bir evliliğe ve çok özel bir eşe sahip olsa da çok kısa sürede yuvasını ihmal ederek büyü sahibi kadına bağlanır. Hem manevi hem de maddi anlamda tüm varlıklarını büyü sahibinin yoluna seren erkek büyü sahibinin hiçbir kötü özelliğini görmez ve duymak istemez. Özellikle aldatma vb. Sebeplerle biten ilişkilerin hemen ardından yapılan adet kanı büyüsünde erkek yakın geçmişteki tüm olumsuzlukları unutup, çevresindekilerin büyü sahibi hakkında ortaya koyduğu düşüncelerin de hiç birine katılmaz ve kulak asmaz.

Adet Kanı Büyüsü Adet Kanının Erkeğe İçirilmesi Değildir!

Adet kanı büyüsü halk arasında erkeğe kadının regl kanının içirilmesi olarak biliniyor olsa da bu yargının kesinlikle yanlış olduğu belirtilmelidir. Adet kanının erkeğe içirilmesi ya da bir yiyeceğe damlatılarak yedirilmesi yorumu Anadolu’ya has ve yanlış bir yorumdur. Bu durum Anadolu’da “kocaya adet kanı içirmek günah mı” sorusunun sıkça sorulmasına da neden olmaktadır.

Adet Kanı Büyüsünün Temel Aşamaları

Adet kanı büyüsünün aşamaları 5 başlıkta incelenebilir;

  • İntizar (beklemek) aşaması
  • Kadem (adım) aşaması
  • Kıraat (okuma) aşaması
  • Giriftar etme (bağlamak) aşaması
  • Defin (gömme) aşaması

İntizar Aşaması

Adet kanı büyüsünün ilk aşaması olarak kabul edilen ve beklemek anlamına da gelen adet kanı büyüsü intizar aşaması adet kanamasının ikinci gününü beklemek manasında kullanılır. Büyünün en temel malzemesi olan adet kanı kadının adetinin başladığı ilk günkü kandan kullanılmaz. Bunun sebebi de kadının adet gördüğü ilk günkü kanın necis yani pis olarak kabul edilmesidir. Kadın 2. adet gününü bekleyecek bu sürede evden çıkmayacak ve büyüyle alakalı kimseye herhangi bir bilgi vermeyecektir.

Kadem Aşaması

Adet kanı büyüsünde kadem aşaması Osmanlıca adım ve ayak anlamına gelirken, adetin ikinci gününde gerekli büyü ritüellerine başlama anlamındadır. Adet kanı büyüsünün ikinci aşamasında kadın adet kanı bulaşmış bez parçasını (pet de olabilir) temiz beyaz bir kumaş parçasıyla sarmalayarak rulo şeklinde sardıktan sonra kırmızı bir iple sarar. Bu kumaş parçası daha sonra dini bir yazı veya kitap olmayan karanlık bir odada bir gece bekler.

Kıraat Aşaması

Adet kanı büyüsünün üçüncü aşaması olan adet kanı büyüsü kıraat aşaması, okuma aşaması anlamında da kullanılabilir. Büyünün bu aşamasında büyü sahibi kadın medyumdan ya da büyünün ehli bir kişiden öğrendiği tılsımlı sözcükleri kendi başına okur. Burada önemli olan bu tılsımlı sözcüklerin ezberlenip okunmasıdır. Buradaki tek zorluk tılsımlı sözcüklerin Türkçe olmadıkları için ezberlenmelerinin güç olmalarıdır. Adet kanı büyüsünün icra edilmesi için en uygun günün Pazar sabahı olduğu belirtilmekle birlikte, büyü icra edilirken 99 kere “Hüddam Garâminâr” adının anılması da çok önemlidir.

Giriftar Etme Aşaması

Bağlamak anlamına da gelen giriftar etme aşamasında büyü yapılmak istenen erkeğin sıkça kullandığı bir parça eşya daha önceden hazırlanmış kumaş parçasına kırmızı ip kullanılarak bağlanır. Buradaki eşya tanımı bir bardaktan bir tarağa kadar erkeğin kullandığı her türlü eşya olabilir. Bu noktada erkeğe ait herhangi bir eşya bulunması zor olduğunda büyüyü yapan medyum devreye girerek erkeği temsil eden “vefk bebeğini” adet kanı bulunan beyaz kumaşa bağlar

Defin Aşaması

Adet kanı büyüsünün defin aşaması üzerinde tılsımlı sözcükler bulunan büyü malzemelerinin toprağa gömülmesini ifade eder. Malzemeler toprağa gömüldükten 3 gün sonra büyü kendini göstermeye başlayarak çok hızlı bir şekilde kişiyi etkilemeye başlar. Burada önemli olan bir nokta ise gömülen malzemelerin gözlerden ırak olması, saklama işleminin iyi yapılması ve bir hafta sonra gömülen bu malzemelerin gömülen yerde olmamasıdır. Gömülen malzemenin tamamen yok olmalı ve ortadan kaybolmalıdır. Eğer gömülen malzemeler yerinde duruyorsa büyünün büyük ihtimalle başarısız olduğu ve tekrarlanabileceği hükmüne varılabilir.

Adet kanı Büyüsü Yapılmadan Önce Çok İyi Düşünülmelidir!

Adet kanı büyüsü kişiyi kendine aşık etme anlamında yapılan kara büyülerin başında gelirken, adet kanı büyüsü tesiri oldukça güçlü olduğu için yapılmadan önce konunun her anlamda iyi irdelenmesi gerekmektedir. Çünkü kendine aşık edilen kişi tarafından hayatın merkezine koyulan büyü sahibi, daha sonra büyü yapılan erkekten ayrılmak istediğinde bunun kolay olmayacağını asla aklından çıkarmamalıdır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur sorusu için verilecek ilk cevap büyüyü yapmak kadar bozmanın da oldukça zor olduğudur. Aynı büyünün yapım aşamasında olduğu gibi büyünün bozma aşamasında da oldukça dikkatli olunmalı ve işin ehli kişilerden gerekli yardım alınmalıdır. Adet kanı büyüsünün bozulması için,

  • Büyünün bozulması için en uygun günün Cuma günü olduğu belirtilmektedir. Cuma günü sabah namazından önce uyanıp büyünün bozulması için niyet edilmelidir. Ortam sessiz olmalıdır.
  • Kıbleye döndükten sonra 99 kere besmele çekilmelidir.
  • Besmeleden sonra 3 kere Fatiha suresi okunmalı ve üçüncü Fatiha’nın sonunda “Allah’ım ben pişmanım, sen sonsuz af sahibisin. Allah’ım ben günahkâr, sen Tevvab’sın Allah’ım” kelamı okunmalıdır.
  • Bu uygulamalar yapıldıktan sonra kişi Allah’ın izniyle büyünün bozulduğunu görecektir.

Adet Kanı Büyüsü Tehlikesi

Adet kanı büyüsünün hadimi olarak nitelendirilen Hüddam Garaminar’ın bazı durumlarda kendisini hizmetlendiren kişiyi sonu intihara varabilecek şekilde yönlendirdiği ya da ona çeşitli musibetler gönderdiği bilinmektedir. Bu nedenle bu tarz büyülerin tercih edilmemesi, bunun yerine muadil olarak belirtilen diğer unsurların denenmesi önerilmektedir. Büyüye başlanmadan adet kanı büyüsü tehlikeleri iyi irdelenmeli ve ona göre hareket edilmelidir

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Aydın
Ayşe Aydın - 5 yıl Önce

Eşime adet kanı içirilmiş bir hocadan öğrendim. Bu nasıl bozulur yardım edermisiniz.

Hakan yılmaz
Hakan yılmaz @Ayşe Aydın - 5 yıl Önce

Adet kanı ile yapılan buyu nasil bozulur

Medyum - Aşk büyüsü