Evin Kapısına veya Evine Domuz Yağı Sürülmüş Olanlar Ne Yapmalıdır?

Domuz yağı büyüsünün belirtileri, büyünün yok edilmesi ve dindeki yeri nedir? Domuz yağı büyüsü ile ilgili bilgiler yazımız içerisinde yer almaktadır.

Evin Kapısına veya Evine Domuz Yağı Sürülmüş Olanlar Ne Yapmalıdır?

Evin kapısına veya evine domuz yağı sürülmüş olanların domuz yağı büyüsünü bozmaları için medyum hocasına gitmesi gerekir. Çünkü, domuz yağı büyüsünün yapılmasında şeytani cinlerden yararlanıldığı için bu şeytani cinleri durduracak kişiler, medyum hocalarıdır. Domuz yağı büyüsü çok kötü niyetle yapılan bir büyüdür. Kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyünün sonucunda cinler insanlara musallat olarak onların hayatlarında sorunlar yaşamasına neden olur. Bu durumun anlaşılmasından sonra muhakkak uzman hocalara gidilmesi gerekir.

Domuz Yağı İle Yapılan Büyünün Belirtileri

Domuz yağı ile yapılan büyünün belirtileri vardır. Aşağıda domuz yağı büyüsünün yapıldığının anlaşılmasında görülen belirtiler tek tek listelenmektedir:

 • Domuz yağı büyüsünün yapıldığını anlamak için ilk önce kıyafetlere, eve, kapı eşiklerine dikkatli bir şekilde bakılmalıdır. Bu yerlerde sarımsı lekeler varsa ve bu lekeler silince geçmiyorsa domuz yağı büyüsü yapılmış demektir.
 • Bunun dışında evli olan çiftlerin evliliklerinin çok mutlu gitmesi durumunda aniden boşanma kararı alıp çiftlerin başka birileri ile ilişkisinin olması sonucunda domuz yağı büyüsünün yapıldığından şüphe edilmelidir.
 • İş alanında çok zengin olan iş adamının birden işlerinin kötüye gidip iflas etmesi durumunda domuz yağı büyüsü yapılmış olabilir.
 • Bunun haricinde domuz yağı büyüsü yapılmış insanlar, eski hallerinden oldukça sinirli ve hırçın bir şekilde davranmaya başlar. Herkesten nefret ederler ve kimseyi sevmezler.
 • Bununla birlikte domuz yağı büyüsü yapılmış insanların uykuları hiçbir zaman gelmez. Önceden düzenli bir şekilde uyuyanlar, büyüden sonra asla uyuyamaz.
 • Tıp alanında asla tedavisi olmayan boyun ve baş ağrılarına yakalanırlar.
 • Olmayan sesleri duymaya başlarlar.
 • Bununla birlikte rüyalarında akrep, kedi, köpek, yılan gibi hayvanların görülmesi meydana gelir.

Yukarıda verilen durumların oluşması sonucunda domuz yağı büyüsü yapılmış demektir. Bu büyünün bozulması için hocalara gidilmesi gerekir.

Büyü çeşitleri ve en etkili yöntemlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Domuz Yağı İle Yapılan Büyünün Yok Edilmesi

Domuz yağı ile yapılan büyünün bozulması için bazı adımların uygulanması gerekir. Aşağıda domuz yağı ile yapılan büyünün bozulmasında yapılması gerekenler sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Büyünün bozulması için ilk önce medyum hocasına gidilmesi gerekir.
 • Hocanın talimatları doğrultusunda ilk önce büyünün etkisinde olan kişinin manevi ve ruhsal arınması yapılır.
 • Daha sonra medyum hocası büyünün bozulması için vefk yazılarını yazar.
 • Bu işlemden sonra yazılan vefk yazısını büyünün etkisinde olanlar, sularının içine atarak içmesi gerekir. Bununla birlikte vefk yazılarını sürekli olarak yanlarında taşımaları önerilir.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra büyü bozulur ve domuz yağının döküldüğü yerler silinerek hiçbir leke ortada bırakılmamalıdır.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde uygulanmasından sonra büyünün yapıldığı kişi eski haline dönerek davranışları düzelir ve bütün işleri eskisi gibi daha iyi bir şekilde devam eder.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü, ruhen şeytani cinlerin çağrılması sonucunda yapılır. Bu büyünün yapılması çok hızlı bir şekilde gerçekleşir.  Bu yüzden büyünün tutma zamanı da hemen olur. Büyünün yapılmasında domuz yağı ve parçaları kullanılır. Bu malzemelerden bir karışım elde edilerek büyü yapılıp şeytani cinler çağrılır. Karışımın yapılmasından sonra tılsımlar okunmaya başlanır. Tılsımlar akşam güneşi battıktan sonra okunur. Daha sonra büyünün yapılacağı kişinin evine, kıyafetlerine veya kapı eşiklerine bu karışım geri yarısı olmadan sürülür. Karışımın sürülmesiyle beraber cinler musallat olmaya başlar. Domuz yağı büyüsü yemeklerin ve içeceklerin içerisine eklenerek de yapılabilir. Çünkü, domuz yağının kokusu olmadığından dolayı anlaşılması imkansızdır. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişinin hayatını zindana çevirebilirsiniz. Aynı zamanda domuz yağı büyüsü kara büyü olarak da adlandırılır.

Domuz Yağı Büyüsü İçin Nas Suresi

Domuz yağı büyüsünden korunmak için bazı duaların ve surelerin okunması gerekir. Özellikle Nas Suresi okunduğu zaman kişilere musallat olan cinler, ortadan aniden yok olur. Nas Suresi, domuz yağı büyüsünün bozulmasında en etkili olan surelerin başında yerini alır. Bu yüzden domuz yağı büyüsüne maruz kalanların her gün hiç aksatmadan Nas Suresini sabah namazından sonra okumaları gerekir. Surenin sürekli okunması sonucunda musallat olan şeytani cinlerin yok oluşu görülür ve domuz yağı büyüsü bozularak herkes eski haline dönmüş olur.

Domuz Yağı Büyüsü İçin Felak Suresi

Domuz yağı büyüsünün bozulmasında etkili olan bir diğer sure de Felak Suresi’dir. Felak Suresi bütün büyülerin bozulmasında oldukça etkilidir. Aynı zamanda Felak Suresi uzaktan yapılan büyülerin de bozulmasına yardımcı olur. Bunun için Felak Suresi’nin her gün birçok defa okunması gerekir. Allah’a sığınıp sure ve dua okunduktan sonra Allah iyilerin hep yanında olur ve onlara yapılan büyünün yok olmasını sağlar. Bu yüzden her sabah Felak Suresi okunmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü İçin Ayet el Kürsi

Domuz yağı büyü için Ayet el Kürsi’nin okunması gerekir. Ayet el Kürsi’nin okunmasından sonra şeytani cinler, Allah’ın varlığından ve gücünden kaçarak hiç bilinmeyen yerlere girip bir daha çıkmaz. Bu sayede domuz büyüsüne maruz kalanlara musallat olmaktan vazgeçerler ve onların içlerinden çıkarlar. Ayet el Kürsi’yi okuyan herkes, kötülüklerden korunmuş olur ve bu kişilere şeytani varlıklar gelip hiçbir şekilde musallat olamaz. Bunun için domuz yağı büyüsünün yapıldığı insanlar, Ayet el Kürsi’yi her sabah ve gece okumalıdır. Böylece yapılan büyü aniden bozulmuş olur.

Nohut büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Yapmanın Zararları

Domuz yağı büyüsü yapmanın zararları vardır. Özellikle bu büyünün yapılmasından sonra büyüye maruz kalanların ölüm durumları da meydana gelebilir. Domuz yağı büyüsü o kadar kuvvetli ve etkilidir ki yapılan kişide anında belirtiler bırakır. Domuz yağı büyüsünün yapılmasında kötü niyetler ortaya koyulur ve nefret edilen tarafa cinlerin musallat olması için talimatlar verilir. Bunun sonucunda cinler ne istenirse onu yapar ve bu kişilere musallat olur. Evliliklerinde mutlu olanlar, birden boşanma kararı alır. Bununla birlikte kardeşler arasında ölüme gidecek şekilde kavgalar meydana gelir. Ayrıca çok fazla nefret ettiğiniz kişinin ölmesini istediğiniz zaman şeytani cinler bu kişilere ölümcül hastalıklar yükleyerek kısa sürede ölmelerine neden olur. Bu yüzden domuz yağı büyüsünün etkisi çok çabuk görülür. Domuz yağı büyüsünden kurtulmak isteyenler, okunması gereken sureleri ve duaları her gün sürekli tekrar ederek okumalıdır.

Domuz Yağı Büyüsünün Dindeki Yeri

Domuz yağı büyüsünün yapılması, dinde günah ve haram olarak kabul edilir. Bu yüzden domuz yağı büyüsü yapanların diğer dünyada gideceği yer tamamen cehennemdir. Çünkü, domuz yağı büyüsünün yapılması sonucunda insanların hayatında sürekli olarak olumsuz durumların meydana gelmesi için kötü niyetler edilmiş olur. Allah da içinde bütün kötü niyetleri barındıranlara ve büyü yapanlara en ağır cezaları vererek onların öteki dünyada cehenneme gitmesini sağlar. Bu yüzden domuz yağı büyüsü yapanların Allah’a tövbe etmesi gerekir. Bunun sonucunda Allah’ın üstün gücünden af dileyerek yardım istemiş olurlar. Domuz yağı büyüsünün etkisinde olanlar da Felak, Nas ve Ayet el Kürsi’yi her seferde okumalıdır. Bu sayede üzerlerindeki büyü ortadan kalkmış olur.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü