Tırnak Büyüsü, Tırnak Yakıp Yedirme Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü nasıl yapılır, ne işe yarar, kimler yapabilir, ne kadar sürede etki eder ve hazırlanışı nasıldır? Tırnak büyüsü ile ilgili detaylar yazımız içerisindedir.

Tırnak Büyüsü, Tırnak Yakıp Yedirme Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü ile aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlayıp size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Tırnak büyüsünün birçok çeşidi vardır. Özellikle tırnak yedirme büyüsü sayesinde istediğiniz kişiye büyüyü yaparak karşı tarafın sizi sevmesini gerçekleştirebilirsiniz. Tırnak yedirme büyüsünde, tırnaklarınızı yakarak veya kül haline getirerek büyünün yapılmasını istediğiniz kişinin yemeğine koymanız gerekir. Bu sayede yemeğin yenmesi sonucunda büyü hemen etkisini gösterir ve karşı taraf size kör kütük aşık olur.

Tırnak Büyüsünün Anlamı

Tırnak büyüsünün bir diğer anlamı, bağlama büyüsü olarak bilinir. Bu büyü ile sevgiliniz varsa, size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında arkadaş olarak konuştuğunuz insanın size aşık olması için tırnak büyüsünü yapabilirsiniz. Bu büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Büyünün yapılmasından kısa bir süre sonra sevdiğiniz kişi sizi her daim düşünmeye başlar ve size özlem duygusu besler. Bu da büyünün belirtilerinden birisidir. Aynı zamanda aşık olduğunuz insan sürekli yanınızda olmak ister ve sizden hiçbir şekilde uzak kalmak istemez. Tırnak büyüsü ile ömür boyu birbirinize kenetlenmiş olursunuz. Dileyen herkes tırnak büyüsünü yaparak güzel bir aşk yaşayabilir.

Ayrıca kırmızı mum büyüsü nasıl yapılır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tırnak Büyüsünün Tarifi

Tırnak büyüsünün yapılması için bazı adımların uygulanması gerekir. Aşağıda tırnak büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken aşamalar tek tek anlatılmaktadır:

 • Tırnak büyüsünün yapılmasına başlanılmadan önce tırnağınızdan bir miktar kesmelisiniz.
 • Daha sonra dualar okunup tılsımlar hazırlanmalıdır.
 • Bu aşamadan sonra sol elde yer alan yüzük parmağındaki tırnağa büyüyü yapanın adının ilk harfi yazılmalıdır.
 • Sol elin orta parmağına ise büyünün yapılacağı kişinin adının baş harfi yazılmalıdır.
 • Tırnaklara isimler yazılırken muhakkak tılsımlı cümlelerin ve kelimelerin söylenmesi gerekir.
 • Tılsımlar okunduktan sonra şekerli ve yağlı bir hamur yapılır.
 • Bu hamura isimlerin yazılı olduğu parmaklar sarılır ve yarım gün bekletilir.
 • Belirtilen zamanda hamurun içinde parmaklar bekletildikten sonra yağlı hamur toprağa gömülmelidir.
 • Hamurun gündüz gömülmesi tavsiye edilir. Çünkü, gündüz gömülen hamurların üzerine okunan dualar hemen kabul olup büyü gerçekleşmiş olur.

Yukarıda verilen adımların sırasıyla uygulanması sonucunda tırnak büyüsünün yapılmasından hemen sonra aşık olduğunuz kişi, size ulaşarak bir araya gelirsiniz. Böylece bir ömür boyu ayrılmayacak üzere birbirinize bağlanırsınız.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yok Edilir?

Tırnak büyüsünün bozulması mümkündür. Bunun için bazı işlemlerin yapılması gerekir. Aşağıda tırnak büyüsünün bozulması için yapılacak işlemler yer alır. Bu işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tırnak büyüsünü yaptırdıktan sonra bozmak oldukça zaman alır.
 • Tırnak büyüsünün bozulması için başka bir büyünün yapılması tavsiye edilir.
 • Bu sayede eski yapılan büyünün etkisi yok olarak yeni yapılan büyünün belirtileri görülmeye başlar.
 • Bunun dışında tırnak büyüsünün bozulması için Kuran-ı Kerim’den ayetlerin ve surelerin sürekli olarak okunması gerekir. Büyünün bozulmasına kadar geçen süreçte surelerin ard arda okunmasında yarar vardır.
 • Bununla birlikte aileniz ve yakın çevrenizle bir araya gelip Allah’a dua ederek tırnak büyüsünü bozabilirsiniz.

Yukarıda verilen bozma işlemlerinin yapılması durumunda büyünün etkisinde kalanlar, eski haline döner ve ruhsal anlamda daha iyi bir konumda olur.

Tırnak Büyüsünün Belirtileri

Tırnak büyüsünün belirtileri oldukça fazladır. Bu belirtiler sayesinde büyünün tutup tutmadığı kolay bir şekilde anlaşılır. Ayrıca tırnak büyüsünün belirtileri, yapıldıktan sonra hemen görülür. Çünkü, çok güçlü bağlama büyüsü olduğu için etkisi yüksektir. Aşağıda tırnak büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen belirtiler ile ilgili detaylar sırasıyla verilmektedir:

 • Tırnak büyüsünün yapıldığı kişilerde özlem duygusu ortaya çıkar.
 • Daha önce hiç görüşmediğiniz bir kişiyi sürekli aklınıza getiriyorsanız, tırnak büyüsünün etkisi altındasınız demektir.
 • Bunun dışında tırnak büyüsünü yaptırdığınız insan sürekli sizin yanınızda olmaya başlar ve bir an bile sizden ayrılmak istemez.
 • Tırnak büyüsünün yapılması sonucunda hayatınızda hiç görmediğiniz birine de birden bire aşık olma durumu vardır.

Yukarıda verilen belirtiler doğrultusunda tırnak büyüsünü yaptıranların davranışlarında ve psikolojilerinde sorunlar meydana gelir. Bunun sonucunda büyünün etkisi altında olanlar, kör kütük aşık olup ailesine kötü muameleler yapabilir. Bu yüzden tırnak büyüsü çok keskin bir büyü olarak bilinir.

Tırnak Yedirmekle Büyü Yapılır Mı?

Tırnak yedirme büyüsünün yapılması için kesinlikle büyünün yapılacağı tarafa tırnakların hiçbir şekilde belli edilmeden yerdirilmesi gerekir. Bunun için dualar okunup tılsımların hazırlanması sonucu oluşan tırnaklar ilk önce yakılıp kül edilir. Daha sonra kül olan tırnaklar, aşık olunan kişinin yemeğine koyularak yedirilmelidir. Bunun dışında içeceklere küller dökülebilir. Tırnakların yedirilmesinden hemen sonra ertesi gün etki görülmeye başlar. Bunun sonucunda aşık olduğunuz kişinin davranışları değişir. Size olan ilgisi giderek artar. Sizi hiçbir şekilde yanından ayırmaz. Bu sayede size sıkı sıkıya bağlanmış olur. Tırnak büyüsünü yaptırmak isteyenler, büyünün tutması için muhakkak tırnakları yedirmelidir.

Dil bağlayan en etkili dua ile ilgili bilgilere bakabilirsiniz.

Tırnak Büyüsüne Maruz Kalanlar Ne Hisseder?

Tırnak büyüsüne maruz kalanların duygularında büyük oranda değişmeler meydana gelir. Özellikle bu kişilerde sadakat ve bağlılık duygusu en üst seviyeye ulaşır. Bununla birlikte sürekli hasret duygusu içinde kendilerini bulurlar. Aynı zamanda akıllarında ve düşlerinde daima sizi düşünür. Bir an bile sizsiz yaşayamadıklarını söylerler. Kısacası, size deliler gibi aşık olur ve bağlanırlar. Tırnak büyüsünün yapılmasını isteyen herkes, büyünün yapılma aşamalarını takip ederek aşık olmasını istedikleri insanı kendilerine aşık edebilir.

Tırnak Büyüsünün Amacı Nedir?

Tırnak büyüsünün yapılmasının amacı vardır. Aşağıda tırnak büyüsünün niçin yapıldığı ile ilgili ayrıntılar yer alır:

 • Tırnak büyüsünün yapılmasındaki en büyük amaç, karşı tarafın kalbini çalarak aşık edip bağlamaktır.
 • Bunun dışında tırnak büyüsü, seven iki aşığı ayırmak için de yapılabilir.
 • Aynı zamanda tırnak büyüsünün yapılması ile insanların psikolojilerini bozarak intihara teşvik edilmeleri amaçlanmaktadır.
 • Bunun haricinde evlilik yolunda ilerleyeceklerin tırnak büyüsü ile basiretleri bağlanarak onların ilişkilerinde her zaman sorunlar yaşamalarına neden olunur.

Yukarıda verilen amaçlar doğrultusunda tırnak büyüsü yapılırken niyetler edilir ve büyünün gerçekleşmesi sağlanır. Niyetlerin iyi veya kötü olarak edilmesi sonucunda ertesi gün aşık etme ve bağlanma durumları açık bir şekilde gözle görülür.

Tırnak Büyüsü Kimlere Yapılır?

Tırnak büyüsü, herkese yapılabilir. Yaş, cinsiyet ve medeni durum büyünün yapılmasına engel olmaz. Fakat, bazı insanlara kesinlikle tırnak büyüsü yapılmamalıdır. Aşağıda tırnak büyüsünün kimlere yapılmayacağı ile ilgili bilgiler verilmektedir:

 • Yeni doğum olayını gerçekleştirmiş ve bebeklerinin kırkı çıkmış annelere kesinlikle tırnak büyüsü yaptırılamaz.
 • Bununla birlikte doğuştan görme engeli olan insanlara tırnak büyüsü yapılmaz.
 • Aynı zamanda tek yumurta ikizi doğup ikizlerden birinin hayata gözlerini kapatması durumunda hayatta kalan diğer ikize tırnak büyüsü yaptırılamaz.

Yukarıda verilenler dışında dilediğiniz herkese büyüyü yaptırabilirsiniz. Büyünün sonucunda aşık olmasını istediğiniz insan size sırılsıklam aşık olur ve sizin için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Böylece bir ömür boyu büyünün etkisi hiç azalmadan devam eder. Hiç kimse sizi ne olursa olsun ayıramaz. İsteyenler, tırnak büyüsünü gerekli malzemeleri kullanarak ve adımları uygulayarak yaptırabilir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü