Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır, aşamaları nelerdir, hangi amaçla yapılır ve bozulabilir mi? Ölü toprağı büyüsü ile ilgili detaylı bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölü toprağı büyüsünün yapılmasının amacı, aşık olan çiftlerin ayrılmasıdır. Bu büyü çok eski zamanlarda ortaya çıkmıştır. Eski zamanlarda bu büyünün diğer adı “yuva yıkan büyü” olarak koyulmuştur. Ölü toprağı büyüsünü yaptırmak isteyenler, talep edilen aşamaları dikkatli bir şekilde yaparak evli çiftleri veya birbirlerine çok aşık olan sevgilileri ayırabilir.

Ölü Toprağı Büyüsünün İlk Aşaması

Ölü toprağı büyüsünün yapılması için toplam 5 aşamanın uygulanması gerekir. Aşağıda ölü toprağı büyüsünün ilk aşamasında yapılması gerekenler sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Ölü toprağı büyüsünün bu aşamasında ilk önce son aylarda ölen birinin mezarına gidilip toprak alınması gerekir.
 • Büyünün tutması için toprağın yeni olması gerekir. Yani ölen kişinin mezarına toprakların yeni zamanlarda koyulmuş olması şartı aranır.
 • Mezardan toprak alınma işlemi, kimsenin olmadığı bir zamanda yapılmış olmalıdır.

Yukarıda verilen ilk aşamanın tamamlanması sonucunda büyünün hızlı bir şekilde yapılması için ikinci aşamaya geçilir.

Düğüm atarak aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsünün 2. Aşaması

Ölü toprağı büyüsünün ikinci aşamasında ise aşağıda verilen adımların uygulanması gerekir. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yeni ölen kişinin mezarlığından alınan toprağın üzerine tuz eklenmelidir.
 • Tuz ve toprak iyice karıştırılır.
 • Malzemelerin karıştırılmasından sonra tılsımlar okunmaya başlanır.
 • Okunan tılsımlar tersten olarak ele alınır.

Yukarıda verilen adımların yapılmasından sonra sırasıyla üçüncü basamağa geçilir.

Ölü Toprağı Büyüsünün 3. Aşaması

Ölü toprağı büyüsünün üçüncü aşamasında ise aşağıda verilen yolların izlenmesi gerekir. Bu yollar şu şekildedir:

 • Ölü toprağı büyüsünün üçüncü aşamasında ise ayrılması istenilen evli çiftler veya aşıklar için ayırma vefki düzenlenir.
 • Vefkin üzerine ayırmak istenilen çiftlerin ve büyüyü yapanın adı doğru bir şekilde yazılmalıdır.
 • Vefkin hazırlanması bittikten sonra diğer aşamaya geçilir.

Yukarıda verilen üçüncü aşamada vefkin üzerinde yazılan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekir. Çünkü, yanlış yazılan bilgiler sonucunda ölü toprağı büyüsü hiçbir şekilde tutmaz.

Ölü Toprağı Büyüsünün 4. Aşaması

Ölü toprağı büyüsünün dördüncü aşamasında da büyü işlemlerinin dikkatli bir şekilde yapılmış olması gerekir. Aşağıda ölü toprağı büyüsünün dördüncü aşamasında yapılması gerekenler yer alır:

 • Dördüncü aşamada hazırlanan vefki kağıdının çok küçük parçalara bölünmesi gerekir.
 • Vefkin parçalara ayrılmasından sonra hazırlanan toprak ve tuz karışımının içine koyulması gerekir.
 • Bundan sonra tekrar bütün malzemeler karıştırılmalıdır.

Yukarıda verilen dördüncü adımın tamamlanmasından sonra hızlı bir şekilde son adıma geçilmesi gerekir.

Ölü Toprağı Büyüsünün 5. Aşaması

Ölü toprağının son aşamasında ise yapılan karışım alınarak ayrılması istenilen sevgililerin veya evli çiftlerin birlikte yaşadıkları evlerinin önünü yavaş yavaş serpiştirilir. Ev yerine, evli çiftlerin işyerlerine de bu karışım dökülebilir. Sevgililerin ayrı evlerde yaşamaları durumunda ise karışım sonucu elde edilen toprak yarı yarıya eşit bir şekilde bölünür. Bölünen topraklar, ayrı ayrı sevgililerin oturdukları evin önüne atılır. Toprakların evlerin önüne dökülmesi esnasında tılsımlar okunmaya başlanır. Bunun dışında toprağın dökülme yönü büyüyü yapan kişi tarafından belirlenir. Bütün aşamaların tamamlanmasından sonra ölü toprağı büyüsü yapılmış olur. Büyünün etkisi oldukça fazladır. Yapıldıktan hemen sonra birkaç gün içinde etkisini gösterir. Yani evliliklerinde sorunlar yaşamayan çiftler, bir anda aralarında bir tartışma meydana gelerek boşanma kararı alır. Bununla birlikte birbirlerini deli gibi seven ve evlilik yolunda ilerleyen sevgililer de büyünün etkisiyle ilişkilerini birden sonlandırır.

Ölü Toprağı Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Ölü toprağı büyüsünün yapılmasındaki amaç, sevenleri ayırmaktır. Bu büyü sayesinde ilişkileri mutlu bir şekilde süren çiftler, birbirlerinden ayrılmak ister. Bu büyü toplum arasında kara büyü olarak adlandırılır. Büyünün etkisinin en iyi şekilde olması için ölü mezarından alınan toprağın yeni olması gerekir. Bu sayede yapılan büyünün etkisi ertesi gün bile görülmeye başlayabilir. Bunun dışında ölü toprağı büyüsünün yapılmasındaki sebeplerden birisi de nefret edilen kişinin ruhsal açıdan çökmesini sağlamaktır. Büyünün yapılmasından sonra karşı tarafın ruhsal açıdan psikolojisi çok bozulur. Bununla birlikte vücutlarında tedavisi olmayan hastalık ve rahatsızlıklar meydana gelir. Anlaşıldığı üzere, ölü toprağı büyüsü, hem fiziksel hem de ruhsal anlamda büyük kayıplara neden olur.

Domuz yağı büyüsü nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozulabilir Mi?

Ölü toprağı büyüsünün bozulması mümkündür. Aşağıda ölü toprağı büyüsünün bozulmasında uygulanması gereken adımlar aşama aşama verilmektedir. Bu aşamaları şu şekilde listeleyebiliriz:

 • Ölü toprağı büyüsünün bozulması için ilk önce hazırlanan muskanın ortadan kaldırılması gerekir.
 • Bunun için ruhen Hüddamların çağrılması gerekir.
 • Topraklı muskanın büyünün etkisinin altında olan kişi tarafından ortadan kaldırılması mümkünse, muska Hüddamlarla iletişime geçilmeden de kaldırılabilir.
 • Topraklı muskanın yakılıp yok edilmesi durumunda ise tekrar bir vefki düzenlenmelidir.
 • Büyünün bozulması için aynı zamanda elma sirkesinin de kullanılması gerekir.
 • Bu sayede ölü toprağı büyüsü bozulmuş ve insanların üzerinde etkisini yitirmiş olur.

Yukarıda verilen yöntemler dışında ölü toprağı büyüsünün bozulmasını isteyenler, dualar ve sureler okumalıdır. Özellikle her sabah ve akşam Felak, Nas ve Tarık Surelerinin okunması gerekir. Bu surelerin düzenli bir şekilde sürekli olarak okunmasının sonucunda ölü toprağı büyüsü hemen bozulur.

Ölü Toprağı Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Ölü toprağı büyüsünün çeşitleri bulunur. Yani ölü mezarından alınan toprakların tuz ve vefki ile karıştırılmasından sonra büyünün ne için yapılacağına göre niyetler edilmelidir. Edilen niyetlerin durumuna göre tılsımlar hazırlanıp okunur. Örneğin; çiftleri ayırmak dışında sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişilerin ekonomik anlamda zarar görmesini istediğiniz durumda ölü toprağı ile bereketsizlik büyüsü yapılabilir. Bunun sonucunda ekonomik anlamda çok iyi durumda olan, büyü sayesinde fakir bir hale düşebilir. Bununla birlikte aşık olduğunuz kişinin size bağlanmasını istiyorsanız da ölü toprağı büyüsü yapabilirsiniz. Aynı zamanda aileler arasında kuvvetli bir şekilde bağlılığın ve sevginin olması için de ölü toprağı büyüsü yapılabilir. Yani ölü toprağı büyüsünün yapılmasında edilen niyetin amacı çok önemlidir. Bu büyü hem kötü hem de iyi niyetler edilmesi sonucunda etkisini gösterir. Büyünün etkisini gösterme süresi yaklaşık olarak 7-10 gün arasında olur. Bu süre zarfından sonra büyünün etkisi altında olanların davranışlarında tamamen değişmeler meydana gelir. Ölü toprağı büyüsünü yaptırmak isteyenler,  işinde uzman olan hocalardan yardım alabilir.

 Ölü Toprağı Büyüsünün Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Ölü toprağı büyüsünün etkisinde kalanlar sadece büyünün yapıldığı kişiler olmaz. Bununla birlikte büyünün etkisinde kalanın yakın çevresi ve ailesi de çok fazla büyüden etkilenmiş olur. Çevrenin büyünün etkisinde kaldığını gösteren en büyük belirti, evli çiftlerin her zaman mutlulukları ile yüzleri gülenlerin büyüden sonra birden çiftlerin ayrılmalarını istemesidir. Yani büyünün etkisinde olan aileler de evli olan çiftlerin ayrılmasını ister. Bunun dışında ölü toprağı büyüsünün yapıldığı kadın ve erkeklerde farklı biçimde belirtiler olur. Örneğin; büyünün etkisinde olan kadının ellerinde birden egzamalar oluşur. Evli çiftlerin ayrılmasından sonra egzamalar geçmiş olur. Bu da büyünün etkisinin çok fazla olduğunu gösterir. Bununla birlikte erkeklerde büyü yapılmasından sonra çok fazla aptallık ve dikkatsizlik meydana gelir. Bunun sonucunda birçok kazalar oluşur.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü