Ölü Toprağı Büyüsü Nedir? Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ölü toprağı büyüsü nedir, nasıl bozulur, ne işe yarar, kimler yapabilir ve etki süresi ne kadardır? Merak edilen sorularınızın cevaplarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir? Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ölü toprağı büyüsü, mutlu evlilikleri ve ilişkileri olan çiftlerin ayrılması için yapılır. Bu büyünün yapılmasındaki diğer amaç ise işinde çok başarılı olan birine yapılarak onu maddi açıdan çok kötü duruma gelmesini sağlamaktır. Büyünün etkisinin gösterilmesinden sonra insanlar ruhsal anlamda çok fazla bunalım geçirir ve ani öfke sergilemeye başlar. Bu gibi durumların yok olmasını isteyenlerin ölü toprağı büyüsünü bozma şansları vardır.

Ölü Toprağı Büyüsünün Anlamı

Ölü toprağı büyüsü, kara büyü olarak kulaktan kulağa aktarılmaktadır. Eski yıllarda en çok etkisini insanlar üzerinde gösteren büyü olarak bilinir. Bu büyünün yapılması sonucunda insanlar sevmediği veya nefret ettikleri kişilerden intikam almış olur. Büyünün yapılması için medyum hocalarına gidilebilir.

Ölü Toprağı Büyüsünün Uygulanışı

Ölü toprağı büyüsünün yapılması için bazı yöntemlerin ve malzemelerin kullanılması gerekir. Aşağıda ölü toprağı büyüsünün yapılmasında uygulanan adımlar ve kullanılan malzemelerle ilgili detaylar sırasıyla verilmektedir:

 • Ölü toprağı büyüsünün yapılması için ilk önce ölmüş birinin mezarına gidilmelidir.
 • Mezara gidildikten sonra mezarın üzerinden bir miktar toprak alınır.
 • Toprağın alınmasından sonra toprağın içerisine tuz eklenir ve hazırlanan vefki parçalara ayrılarak toprağın içine katılır.
 • Daha sonra bütün malzemeler karıştırılarak bir karışım elde edilir.
 • Bu karışıma tılsımlar okunarak büyünün yapılacak çiftlerin evlerine gidilerek bahçelere serpilir.
 • Ayrı yaşayan sevgililer için ise toprak ikiye bölünür ve iki toprakta iki sevgilinin evinin önüne atılır.
 • Ekonomik anlamda kötü olmasını istediğiniz kişinin ise işyerinin önüne hazırlanan toprak serpilmelidir.
 • Bu sayede 7-10 gün içerisinde büyünün etkisi görülür ve evli olan çiftler boşanır. Bununla birlikte işleri iyi giden kişinin işyeri batar ve iflas eder.

Yukarda verilen adımların uygulanması sonucunda büyü hızlı bir şekilde hazırlanır ve hemen etkisini gösterir. Büyünün etkisinden kurtulmak isteyenler, büyüyü bozmak için en kuvvetli duaları ve sureleri okumalıdır.

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü ile ilgili bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ölü toprağı büyüsünün etkileri bariz bir şekilde gözle görülür. Aşağıda ölü toprağı büyüsü yapıldıktan sonra insanlarda görülen belirtiler sırasıyla yer alır:

 • Büyünün yapılmasından sonra şahıslarda bir anda sürekli uyuma isteği ve halsizlik meydana gelir.
 • Bununla birlikte çok güzel konuşanların konuşma tarzlarında değişiklikler olur.
 • Ayrıca rüyaların sürekli üst üste aynı bir şekilde görülmesi gerçekleşir.
 • Büyünün etkisinde olanlar, kıyafetlerini sürekli ters giyer.
 • Bunun dışında insanların hayatlarında sürekli olumsuzluklar ve başarısızlıklar olur.
 • Kişilik bozuklukları meydana gelerek ruhsal bunalımlar görülür. Aynı zamanda unutkanlık da başlar.

Yukarıda görülen belirtiler ile insanların üzerinde büyünün etkisi aşırı derecede oluşur. Çevrenizde yakınlarınızın veya ailenizin bu belirtileri taşıması durumunda bir hocaya gidilmesi gerekir.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozulabilir Mi?

Ölü toprağı büyüsünü bozmak mümkündür. Bunun için ilk önce Kuran-ı Kerim’den okunan sure ve ayetlerin suya üflenmesi gerekir. Üflenen su, büyünün etkisinde olan kişiye içirilmelidir. Sudan içenler daha sonra banyo yaparak üzerlerindeki bütün kötülüklerden ve belalardan kurtulmuş olur. Bununla birlikte büyünün etkisinde olanların yattıkları yerlere, kıyafetlerine ve kendilerine ayetler ve sureler okunarak üflenmesi gerekir. Bu büyünün bozulmasında en etkili olan şey sure ve ayet okumaktır. Bu sayede hemen büyü bozularak herkes eski ruh haline döner.

Ölü Toprağı Büyüsünün Bozulmasında Okunacak Sureler Nelerdir?

Ölü toprağı büyüsünün bozulmasında okunması gereken surelerin başında Felak Suresi gelir. Felak suresinin her sabah okunması sonucunda büyünün etkisi tamamen ortadan kalkar. Ama büyünün bozulmasına kadar bu surenin sürekli olarak okunmasında fayda vardır. Bunun dışında Nas Suresi’nin de her gün 11 kere okunması gerekir. İstenilen sureler okunduğu takdirde Allah bütün duaların kabul olmasını sağlar. Bu sayede büyünün etkisinde olanlar, tamamen eski hallerine dönerek pis ve kötü ruhtan arınmış olur. Böylece tamamen ölü toprağı büyüsü üzerlerinden kalkar.

Ölü Toprağı Büyüsü Ne İçin Yaptırılır?

Ölü toprağı büyüsünün yapılmasında birçok sebepler vardır. Aşağıda bu sebepler detaylı bir şekilde ele alınmaktadır:

 • Ölü toprağı büyüsünün yapılmasındaki niyet her zaman kötüdür. Özellikle mutlu giden ilişkilerin bitmesini niyet edip büyüyü yaptıranlar, çok büyük kötülük yapmış olur.
 • Bunun dışında nefret edilen birinin ölmesi için niyet edilip ölü toprağı büyüsünün yapılması sonucunda kişinin vücudunda tedavisi olmayan ölümcül hastalık meydana gelir ve kısa bir süre sonra hayata gözlerini kapatır.
 • Bununla birlikte bir kimsenin mal varlıklarının yok olmasını isteyenler de ölü toprağı büyüsü yaptırarak insanların bütün mal varlıklarının ellerinden kayıp gitmesine neden olur.

Yukarıda verilen kötü niyetler doğrultusunda ölü toprağı büyüsü yapılır. Bu büyünün yapılmasından hemen sonra 7 gün içerisinde büyü tamamen kişilerin üzerine yapışır ve büyünün bozulma işleminin gerçekleştirilmemesi durumunda hep öyle kalır.

Domuz yağı büyüsü nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsünün Etki Ettiği Kişiler

Ölü toprağı büyüsü yapılan herkese anında etki etmemektedir. Aklınızdan kim için bu büyünün yapılmasını istiyorsanız, medyum hocasına bu kişilerin isimlerini doğru bir şekilde ileterek büyünün istediğiniz şahıs üzerine yapılmasını talep edebilirsiniz. Fakat, engelli olan kişilerde bu büyü etki etmez. Bununla birlikte tek yumurta ikizlerine de ölü toprağı büyüsü yapıldığı zaman hiçbir şekilde sonucunu göstermez. Bu yüzden verilen kişiler haricinde yapılan bütün ölü toprağı büyüsünün etkileri bariz bir şekilde görülür.

Ölü Toprağı Büyüsünde Önemli Noktalar Nelerdir?

Ölü toprağı büyüsünde önemli noktalara dikkat edilmesi gerekir. Aşağıda ölü toprağı büyüsünde dikkat edilmesi gerekenler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Çiftler arasında aniden kavgaların ve tartışmaların meydana gelmesi durumunda muhakkak ölü toprağı büyüsü yapıldığının düşünülmesi gerekir.
 • Bununla birlikte birbirini çok seven aşıkların ilişkileri ve birbirlerine olan sevgileri aniden sonlamışsa, kesinlikle ölü toprağı büyüsü yapılmış demektir.
 • İnsanlarda hiç görülmemiş derecede hastalıkların oluşması ve tedavilerinin hiçbir hastanede yapılamaması durumunda ölü toprağı büyüsü yapılmış olabilir.
 • Aynı zamanda ölü toprağı büyüsü yapılmış insanların vücutlarında birden bire egzama ve sedef hastalıkları meydana gelir.

Yukarıda verilen noktalara çok dikkat edilmelidir. Eğer bu tarz olaylarla karşı karşıya kalıyorsanız, üzerinizde ölü toprağı büyüsü olup olmadığını medyum hocalarına giderek kontrol ettirmelisiniz. Böyle bir durumun olması sonucunda büyünün bozulması için gereken işlemler yapılmalıdır.

Ölü Toprağı Büyüsünün Etki Zamanı Nedir?

Ölü toprağı büyüsünün etki zamanı büyünün ne amaçla yapıldığına göre değişebilir. Ölü toprağı büyüsünün hızlı bir şekilde tutmasını isteyenler, hazırlanmış olan muskanın, evin içerisinde hiç kimsenin ulaşamayacağı ve erişemeyeceği yerde tutulması gerekir. Eğer, muska saklanmazsa büyünün etkisi karşı tarafta git gide azalmalara başlar. Genellikle ölü toprağı büyüsü yedinci yatsı namazının son evresinde etkisini tamamen göstermeye başlar. Bu sayede büyünün etkisinde olanlarda aşırı derecede öfke ve sinir meydana gelir. Bunun sonucunda çiftler arasında büyük kavgalar ve tartışmalar yaşanır. Bu yüzden ölü toprağı büyüsünün doğru kişiye yapılması gerekir. Hemen etkisini gösterdiği için yanlış insanlar üzerinde uygulandığı zaman durumlar daha da kötüye gitmiş olur.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü