Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsünün tanımı ve ne anlama geldiği özellikle büyüler ile ilgili konular arasında en çok merak edilenlerin başında gelmektedir. Adet kanı büyüsü kara büyü sınıfına giren en etkili ve en kesin büyülerden biridir.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsünün tanımı ve ne anlama geldiği özellikle büyüler ile ilgili konular arasında en çok merak edilenlerin başında gelmektedir. Adet kanı büyüsü kara büyü sınıfına giren en etkili ve en kesin büyülerden biridir. Büyü direkt olarak kişinin bedenine ve iradesine etki ederken, büyü sonucunda kişinin hem bedensel durumunda hem de davranış, düşünce ve hislerinde kesin anlamda bir değişiklik gözlemlenmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Kim Tarafından Yapılır?

Adet kanı büyüsü yapanlar kadınlardır. Kadınlar tarafından erkekleri kendilerine bağlamak, aynı zamanda erkeğin birlikte olduğu ya da evli bulunduğu kadından soğuması için yapılan bu büyü, erkeğin birlikte olduğu kadından kısa sürede nefret ederek ayrılması anlamına da gelmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Erkeklerde Ne Gibi Etkiler Yaratmaktadır?

Kadınlar tarafından erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bu kara büyüde adet kanı büyüsü yapılan erkek bir anda deli gibi aşık olduğu kadından soğumaya ve ondan nefret etmeye başlar. Büyü yapılan erkeğin çocuklarının olması, karısının her anlamda mükemmel ve alımlı olması ya da ekonomik durumu önemli olmaksızın eşinden ya da sevgilisinden soğuyan erkek, büyü sahibi kadına gün geçtikçe bağlanmaya başlar. Bu yönde büyü sahibi kadın daha önceden erkekle birlikte olup ondan yüz kızartıcı bir şekilde; örneğin onu aldattığı için ayrılmasına rağmen büyünün tesiriyle erkek tarafından bu detayların hiçbir öneminin kalmadığı görülmektedir. Büyü halk arasında “yuva dağıtan büyüsü” olarak da isimlendirilir.

Kadının Regl Kadının Kullanılması

Adet kanı büyüsü bir diğer adıyla aybaşı kanı büyüsü olarak da nitelendirilebilir. Bu tanımlama büyünün kilit malzemesinin kadının regl kanı olmasından dolayı verilmekte olup, büyünün temelinde kadının vücuduna ait bir parçanın erkeğe yedirilmesi ya da içirilmesi olduğu da bu noktada önemle belirtilmelidir. Yüzyıllardır bu büyünün muadillerini yapanlar erkeği dişiye bağlayan en önemli ve dişiliğe ait özelliğin adet kanı olması sebebiyle büyünün en iyi etki veren kısmının adet kanı olduğunu görmüşlerdir. Ayrıca bu büyünün muadillerinde hiçbir kadınsal parça adet kanı kadar etkili sonuç vermemiştir.

Adet Kanı Büyüsü Yapılması

Adet kanı büyüsü yapılmasıyla alakalı toplumda doğru olarak değerlendirilen birçok yanlış husus bulunmaktadır. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır sorusu için en fazla ön plana çıkan detay kadının adet kanının erkeğe içirilmesi olarak bilinirken, adet kanı büyüsünün gerçekte bu şekilde yapılmadığı önemle belirtilmelidir.

 • Adet kanı büyüsünün erkeğe içirilmesi ya da bir şekilde yedirilmesi adet kanı büyüsünün en son uygulama yöntemidir.
 • Adet kanı büyüsünün yapılması temelde kadınların adet döngüsünü düzenleyen adet kanının üzerine birtakım etkileşimler yüklemektir. Bu etkileşim ya da etkileme yapılmadan büyünün etkisini göstermesi mümkün değildir.
 • Adet kanı büyüsünün 5 farklı aşaması bulunmakta ve bu aşamaların her birinin eksiksizce yerine getirilmesi oldukça önem taşımaktadır.

Adet Kanı Büyüsünün 5 Farklı Aşaması

Oldukça etki bir büyü olan ve yapılmadan önce çok dikkatli düşünülmesi salık verilen adet kanı büyüsü beş farklı aşamadan oluşmaktadır. Adet kanı büyüsü aşamaları:

 • İntizar aşaması
 • Kadem aşaması
 • Kıraat aşaması
 • Giriftar etme aşaması
 • Defin aşaması

Adet Kanı Büyüsünün Etkilerini Bilmek Çok Önemlidir!

Adet kanı büyüsünü yapmadan önce ya da yapılış esnasında adet kanı büyüsünün kim için yapıldığı, kime ne şekilde etki edeceği ve büyü boyunca uygulanacak yol haritası detaylı olarak hesaplanmalı ve çok iyi bilinmelidir. Bu noktada halk arasında çok sık sorulan “kocaya adet kanı içirmek günah mı” sorusu yanında adet kanının gerekli etkilemeleri yapıldıktan sonra büyü yapılmak istenen erkeğe yedirilmesi ya da içirilmesinin belirli kural ve zamanları vardır. Büyüyle alakalı tüm detayların olması gerektiği gibi uygulanması sonucunda erkeğin hiç kimseye kulak asmadan ve gözü kapalı bir şekilde büyü sahibi kadına bağlandığı görülmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Konusunda Doğru Bilinen Yanlışlar

Toplum arasında adet kanı büyüsünün uygulanmasıyla alakalı oldukça farklı görüş ve uygulama çeşitleri bulunmakla beraber, adet kanı büyüsüyle ilgili doğru bilinen yanlışlar oldukça fazladır.

 • Bu görüşlerden biri adet kanının mutlaka bir besin maddesiyle birlikte erkeğe yedirilmesi şeklindedir. Hatta yaygın bir inanışa göre adet kanı büyüsü erkeğe şekere damlatılarak yedirilmelidir. Bu inanış doğru değildir.
 • Aynı şekilde adet kanının çay ya da kahve gibi sıcak bir içeceğe karıştırılarak erkeğe içirilmesi düşüncesi de yanlıştır. Büyü için gerekli hazırlıklar ve özel çalışmalar yapılmadan bir şekilde erkeğe yedirilmesi ya da içirilmesi büyüyle alakalı herhangi bir etki sağlamayacağı gibi, bazı olumsuzluklara da yol açabilmektedir.
 • Büyünün etkili olması yada doğru olarak yapılması adet kanının alınarak, işin ehli kimseler tarafından etkileşime sokulduktan ve üzerinde ilmi ve manevi çalışmalar yapıldıktan sonra bir şekilde erkek vücuduna alınmasının sağlanmasıdır.

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri

Üzerinde büyü çalışmaları yapılmış adet kanının erkeğin vücuduna girmesinden 3-21 içerisinde erkekte ani fikir ve davranış değişimleri görülmeye başlar. Bu süre özellikle erkeklerin metabolizma yapısına göre değişirken tam sonuç alınabilmesi için gerekli süre ortalama 15 gündür. Adet kanı büyüsü etkileri,

 • Adet kanı büyüsü yapılan erkeğin beraber olduğu kadına davranışları bir anda değişmeye başlarken her anlamda ona karşı yoğun bir soğukluk hissettiği görülür. Bu durum evli olmayan çiftlerin kısa sürede ayrılmasına neden olurken, evli çiftlerin de birkaç haftada boşandıkları göze çarpmaktadır.
 • Kişinin eşinin her anlamda alımlı ve mükemmel olması, evliliklerde bir ya da birkaç çocuk sahibi olunması ya da diğer hiçbir sebep erkeğin eşinden soğumasına manî olamaz.

Kişinin Kendi Eşinden Hızla Soğuması

Adet kanı büyüsü kendini gösterdikçe kişinin eşine karşı oluşmaya başlayan olumsuz düşünceleri, büyü sahibi kadına karşı tam bir bağlılık ve teslimiyete dönüşür. Adet kanı büyüsü yapılan kişiyi nasıl etkiler sorusu için ise;

 • Kişi kendi eşinden soğurken, aynı hızla büyü sahibi kadına da hızla bağlanmaya başlar. Hem maddi hem de manevi anlamda tüm birikimlerini ona karşı seferber ederken, aynı zamanda tüm vaktini de büyü sahibiyle geçirmek ister. Büyü sahibinin tüm istekleri anında karşılanır.
 • Aynı zamanda büyü yapılan erkek, çevresindekilerin büyü sahibi kadınla alakalı yaptıkları olumsuz yorumların hiçbirine kulak asmaz. Çok yakın zamanda büyü sahibi kadınla yaşanmış bir aldatma olayı bile kişinin umurunda olmaz. Erkek büyülenmiştir ve tüm ipleri büyü sahibi kadının ellerindedir yorumlarını yapmak mümkündür.

Adet Kanı Büyüsünün Bozulması

Adet kanı büyüsü herkes tarafından yapılamayacak, özel uzmanlık gerektiren, çok özel bir büyü olduğu için bozulması için de aynı büyünün yapılma esnasındaki gayret ve beceri gereklidir. Adet kanı büyüsünde doğrudan cinler görevlendirildiği için büyü bozma anlamında yapılacak bir yanlış durumun içinden çıkılmaz bir hâl almasını da sağlayabilir. Adet kanı büyüsü bozma için bu yeterliliğe sahip kişilerden destek alınması ve o kişiler tarafından da gerekli büyü bozma çalışmalarının yapılması gerekmektedir.

 • Adet kanı büyüsü bozma duaları
 • Özel ayet-i kerimeler
 • Adet kanı büyüsüne özel bozma çalışmaları büyünün bozulması için gereklidir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysun gercek
Aysun gercek - 5 yıl Önce

Adet kani buyusu bozuldugi zaman esimin sevgisi tekrar yerine gelir mi eskisi gibi sever mi

Medyum - Aşk büyüsü