Büyü Kaç Günde Bozulur, Büyünün Bozulduğunu Nasıl Anlarım?

Büyünün bozulduğunun anlaşılması ve kaç günde bozulacağı tıpkı büyünün tutmasında olduğu gibi kişiden kişiye farklılık gösterir ve yapılan büyünün niteliğine göre değişebilir.

Büyü Kaç Günde Bozulur, Büyünün Bozulduğunu Nasıl Anlarım?

Büyünün bozulduğunun anlaşılması ve kaç günde bozulacağı tıpkı büyünün tutmasında olduğu gibi kişiden kişiye farklılık gösterir ve yapılan büyünün niteliğine göre değişebilir. Büyülerin bozulması işinin ehli kişilerce doğru yöntemlerin uygulanması sonucunda gerçekleşebilir. Her büyü aynı şekilde bozulmaz ve her büyü bozulduğunda da aynı tepkiler gözlemlenmez.

Büyünün bozulması kaç gün sürer?” ya da “Büyü bozma kaç günde etki eder?” gibi sorulara net cevaplar vermek mümkün olmamaktadır. Öncelikle yapılan büyünün saptanması ve bu büyünün uygun şekilde bozulması gerekmektedir. Bu süreç birkaç günden birkaç aya kadar uzayabilmektedir.

Büyü Etkisi Altında Olduğunun Anlaşılması

Büyünün bozulabilmesi için öncelikle büyü etkisi altında olunduğunun kesinleştirilmesi gerekmektedir. Büyü tesiri altında olan kişilerin davranışlarında ve huylarında bazı değişiklikler gözlemlenmektedir. Eğer büyü tesiri altında olunduğundan şüpheleniliyorsa derhal işinin ehli bir hocaya ya da medyuma gidilerek büyü etkisi altında olunup olunmadığı anlaşılmalı, şayet büyü etkisi altında olduğu anlaşılırsa büyü bozulmalıdır.

Büyü Etkisi Altında Olunduğu Nasıl Anlaşılır?

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız?” son zamanlardaki davranışlarına ve hislerine anlam veremeyip kendilerinde bir değişim gözleyen, ancak bu değişim sebebini bulamayan insanların sıklıkla sordukları sorulardandır. Kişilerin büyü etkisi altında olduklarını anlamanın bazı yolları bulunmaktadır. Büyü tesiri altına girildiğinde yaşayışta ve hislerde bazı değişiklikler gözlemlenmektedir.

Büyünün Etkisinin Belirtileri

Eğer son zamanlarda uyku düzeninde bozulma gözleniyorsa, geceleri uykusuzluk çekiliyor ya da gündüzleri uyanık kalmakta zorlanıyorsa, görülen kabuslar artmaya başlamışsa ya da aynı kabuslar görülmeye başlanmışsa, büyü etkisi altında olunabilir.

Bunun yanında kişi sürekli olarak baş ağrısı çekmeye başlamışsa ve sıklıkla unutkanlık yaşıyorsa, bir büyünün tesiri altına girmiş olabilir. “Büyü yapılmış insan nasıl olur?” sorusu “Duyarsız, unutkan ve umursamaz olur.” şeklinde cevaplanabilir. Büyü etkisi altında olan insanların çevresine karşı bir duyarsızlığının geliştiği görülmektedir. Sevdiklerine ya da değer verdikleri insanlara karşı, kendileri için önceden önemli olan konulara karşı umursamaz davranmaya ya da duyarsız kalmaya başlayan kişilerin bir büyü etkisi altında olduklarından şüphelenilmelidir.

Mekâna Yapılan Büyüler

Büyüler kişilere yapılabileceği gibi mekânlara da yapılabilmektedir. Mekâna yapılan büyüler yalnızca bir kişiyi değil, o mekânda yaşayan kişilerin tamamını etkileyebilmektedir. Mekâna yapılan büyüler bir aileyi ya da bir topluluğu hedef alarak gerçekleştirilirler.

Mekâna yapılan büyülerin amacı evlilikleri bitirmek ya da iş kısmetini kapatmaktır.

Mekâna Yapılan Büyülerin Etkileri

Eğer bir mekâna girildiğinde bunalma yaşanıyor, karanlık duygular hissediliyor veya o ortam derhal terk edilmek isteniyorsa o mekân büyülenmiş olabilir. Kişinin iş yerinde doğal olmayan bir kısmet kapanması yaşanmışsa ya da çeşitli sebeplerle sorunlar üst üste gelmişse ve kişi işini kaybetme noktasına gelmişse, işyerinin büyülendiğini düşünebilir.

Mekânların büyülendiğinin anlaşılmasının bir yolu da hayvanların o mekândaki davranışlarını gözlenmesidir. Hayvanların o mekânda huzursuz ve güvensiz davrandıkları hissediliyor, o mekânı derhal terk etmek istedikleri gözlemleniyorsa, büyülenmiş bir mekânda olunabileceği akılda tutulmalıdır.

Büyünün Bozulması

Büyü etkisi altında olan kişi davranışlarının ve hislerinin değiştiğini kolaylıkla anlamayabilir. Ancak çevresindeki insanlar tarafından bu durum çok daha kolay fark edilebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında büyülerin bozulması gerekir.

Bazı büyülerin etkileri zamanla azalabilmektedir. Ancak büyü etkisi altındaki kişinin bu etkilerden tamamen kurtulabilmesi için büyünün bozulması gerekmektedir. Büyünün bozulması oldukça karmaşıktır ve herkes tarafından gerçekleştirilemez. Elbette ki yapan kişi büyüyü kolaylıkla bozabilir, ancak bir başkasının yaptığı büyüyü bozmak her zaman için zordur.

Mekânlardaki Büyülerin Bozulması

Mekânlara yapılan büyüler büyük çoğunlukla mekanlara bırakılan objeler aracılığıyla etki eder. Mekânlara yapılmış büyülerin bozulabilmesi için öncelikle bu objenin bulunması gerekmektedir. Bu obje muska, lokum gibi nesneler büyü yapılmasında kullanılmış olabilir. Bu objelerle büyü yapılıp yapılmadığı bu alanda ehil kişiler tarafından fark edilebilmektedir.

Mekânlara yapılan büyülerin bozulabilmesi için öncelikle bu nesneler vasıtasıyla yapılan büyünün anlaşılması gerekmektedir. Ardından bu büyü bozulabilir ve mekân yeniden ferahlığa kavuşabilir. Mekânlara yapılan büyülerin bozulabilmesi için nesnelerin yakılması gerekebilir. Hocalar genellikle büyü yapılan evlerin büyüden tam olarak arındırılabilmesi için evde yazılı bir duanın barındırılmasını önermektedirler.

Büyünün Bozulma Süreci

Büyünün bozulması süreci ve bu sürecin etkisinin görülmesi yapılan büyünün niteliğine ve büyü yapılan kişinin enerjisine bağlı olarak değişebilmektedir. Bu sebeple “Bozulan büyünün etkisi ne zaman belli olur?” sorusuna net bir cevap vermek mümkün değildir.

Her büyü farklı şekilde yapılır ve büyülerin bozulması da yapılan büyüye göre değişiklik gösterir. Her büyü aynı şekilde bozulmaz. Her büyü bozulurken de büyü bozulma belirtileri aynı olmaz.

Büyü Bozulma Belirtileri

Büyülerin bozulma etkilerinin görülmesi için sabırlı olunmalıdır. Büyü tesiri altındaki kişinin karakteri ve enerjisinin büyünün bozulma sürecini etkilemesi sebebiyle büyü bozulma süreleri kişiden kişiye değişiklik gösterecektir.

Büyü bozulma belirtilerinden başlıcaları büyü etkilerinin ortadan kalktığının gözlemlenmesidir. “Büyü bozulurken neler hissedilir?” sorusunun en net cevabı, kişinin büyü tesiri altına girmeden önceki haline dönmeye başladığını fark etmesi olacaktır. Büyü tesiri altında olan kişi büyü bozulduğunda rahatlama ve huzura erme hissedecektir.

Büyü Bozulması Esnasında Yaşanabilecekler

Büyü bozulması anlık olabilecek bir şey değildir, bir süreçtir. Bu sebeple kişilerin ani değişimler beklememeleri, ancak işaretlere de dikkat etmeleri gerekmektedir. Yapılan büyünün niteliğine göre “Büyü bozulurken kusulur mu?” ya da “Büyü bozulurken baş ağrısı yapar mı?” sorularının cevapları da değişiklik göstermektedir.

Örneğin, yiyecek yoluyla yapılmış büyülerin bozulması sürecinde mide bulantısı ve kusma görülebilmektedir. Ya da aşk büyüsünde kişinin şiddetli bir baş ağrısı hissettikten sonra baş ağrısının geçtiğini görmesi, büyünün bozulma sürecinin olumlu şekilde ilerlediğinin işaretidir. Ancak bu belirtilerin görülmüyor olmasının büyünün bozulmadığı anlamına gelmediği de unutulmamalıdır.

Büyü Bozulmasından Sonrasındaki Süreç

Büyü bozulduktan sonra bile büyünün etkilerinin geçmesi için zamana ihtiyaç duyulabilmektedir. Özellikle güçlü büyülerin bozulmalarının ardından kişinin haftalar, belki aylar boyunca tedavi edilmesi gerekebilmektedir. Bu sebeple büyü bozulması esnasında ve sonrasında sabırlı olunmalı, büyünün etkilerinin tamamen atlatılabilmesi için zaman tanınmalıdır.

Büyü bozulurken insan neler yaşar?” sorusunun cevabı büyü tesiri altındaki kişinin kuvvetine göre değişmektedir. Büyü bozulduktan sonra kimi insanlar huzura erişip önceki hallerine göre daha da durgunlaşırken, kimi insanlar daha enerjik ve daha neşeli bir ruh haline bürünebilirler. Bu ruh hallerinin ne kadar süreceği kestirilememektedir ancak büyünün bozulmasında başarılı olunmuşsa, kişi muhakkak normale dönecektir.

Büyünün Etkilerinin Tamamen Atlatılması

Büyü doğru şekilde bozulduğu halde bile büyünün etkilerinden kurtulmak uzun bir zaman alabilmektedir. Kişinin kendisi bu etkilerden kurtulduğunu iç dünyasındaki ferahlık sayesinde anlayabilecektir. Bunun yanında büyü tesirinden çıkmış kişilerin çevresindeki insanların yapacağı gözlemler de bu sürecin çözümlenmesinde etkili olacaktır.

Büyü tesirinden çıkmış kişinin eski alışkanlıklarına ve davranışlarına geri dönmesi, eski enerjisine yeniden kavuşması ve eski hislerine yeniden sahip olması beklenmektedir. Bu geçiş süreci tıpkı büyünün etkilerinin görülmesinde olduğu gibi büyü tesirinden çıkan kişilerin çevresindekilerce daha rahat gözlemlenebilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ümmühan sapmaz
ümmühan sapmaz - 5 yıl Önce

benim esimle ikimizinde ikinci evligimiz ilk esini buna buyu var dediler baktirdim buyu bozdugunu soyledi kacgunde belli oluyor esim evi terk etdi gorusmekde istemiyor 40gun oldu giteli bu surec nasil biter

Şirin poyraz
Şirin poyraz - 5 yıl Önce

İşlem başladıktan kaç gün donra etkisini gösterir

Gulistan
Gulistan - 5 yıl Önce

Evime eşime büyü yapılmış nasıl kurtulacak çok kötü durumdayız yardım istiyorum

Behçet top
Behçet top - 5 yıl Önce

Bana büyü yapılmış yardıma ihtiyacım var

Busra
Busra - 5 yıl Önce

Benim esimde buyu var mi

Medyum - Aşk büyüsü