Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir, Etkileri Nelerdir?

Büyünün kaç günde etkisini gösterdiği ve bu etkilerin neler olduğu büyü yaptıran veya büyüye maruz kaldığını düşünen insanların her zaman sordukları sorulardır. Ancak bu sorular için net cevaplar vermek mümkün değildir.

Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir, Etkileri Nelerdir?

Büyünün kaç günde etkisini gösterdiği ve bu etkilerin neler olduğu büyü yaptıran veya büyüye maruz kaldığını düşünen insanların her zaman sordukları sorulardır. Ancak bu sorular için net cevaplar vermek mümkün değildir. Büyünün kaç günde etkisini gösterebileceği yapılan büyüye, büyü yapılan kişiye ve büyüyü yaptıran kişiye bağlı değişiklik gösterebilmektedir.

Büyü yapılan kişinin davranışlarındaki değişim ya da büyü yaptıran kişinin hissettiği enerjinin farklılaşması büyünün etkisini göstermeye başladığının işaretidir. Bu işaretler doğru yorumlanırsa büyünün etkisini gösterdiği sonucuna varılacaktır. Ancak bu değişikliklerin ne zaman gerçekleşeceği için net bir zaman vermek genellikle mümkün olmamaktadır.

Büyünün Etkisini Göstermesi

Büyü ne zaman etkiler?” ya da “Büyünün etkisi ne zaman başlar?” sorularına net bir cevap verilemese de büyünün etkisini göstermeye başladığı büyü yapılan kişinin davranışlarındaki değişikliklerle saptanabilmektedir. Yapılan büyünün niteliğine göre büyü yapılan kişide farklı etkiler görülebilmektedir. Ancak bir kişiye büyü yapılmış olduğunu anlamanın bazı yolları bulunmaktadır.

Büyü Etkisi Altında Olan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Büyünün niteliği her ne şekilde olursa olsun, büyü yapılan kişinin davranışlarındaki ya da hislerindeki bazı yaygın değişiklikler büyü etkisi altında olduğuna işaret eder. Kişinin uyku düzeninin ciddi şekilde bozulması, gecenin ortasında aniden uyanıp tekrar uykuya dalamaması ya da gün ortasında uzun saatler uyumaya başlaması kişinin büyü etkisi altında olduğunun işaretleridir. Bunun yanında kişinin sürekli olarak baş ağrısı çekmesi ve bu baş ağrısını bir türlü dindirememesi de büyü etkisi altında olduğunun işaretidir.

Büyü Yapılan Kişide Hangi Değişiklikler Görülür?

Büyü yapılan kişinin his dünyasında da bazı değişiklikler gözlemlenmektedir. Kişinin eskiden kendisinden emin olduğu konularda bile kararsızlık çekmesi, sürekli ikilemler yaşaması ve pek çok konuda ne yapacağına bir türlü karar verememesi bu kişinin büyü altında olduğuna işaret etmektedir. Büyünün tesirine girmiş olan kişinin aynı zamanda hayata ve çevresine karşı umursamaz ve duyarsız bir havaya bürünmüş olması da yaygın olarak gözlemlenmektedir. Büyü altındaki kişi sevdiği ve değer verdiği kişilere karşı duyarsızlaşmış, kendisi için önemli olan konulara karşı dahi umursamaz bir tavır takınmıştır. Bu davranışlar büyü tesiri altındaki kişi tarafından fark edilemese de çevresindeki insanlar tarafından kolaylıkla anlaşılabilir.

Eşyalar Aracılığıyla Büyünün Etkisinin Fark Edilmesi

Büyü etkisi altında olan kişinin eşyaları aracılığıyla da bu etki bazen anlaşılabilmektedir. Yapılan bazı büyüler sebebiyle kişi sürekli anahtarlarını kaybetme eğiliminde olur. Anahtarlarını sık sık nereye koyduğunu hatırlayamaz ya da hiç arayıp durduğu anahtarını hiç ummadığı yerlerde bulmaya başlar. Bazı büyüler, etkisini göstermeye başladığında büyü tesiri altındaki kişi ateş yakmakta zorlanmaya başlar. Günümüzde bunu anlamanın en kolay yolu kişinin sürekli bozulması sebebiyle yeni çakmak alması ya da çakmak yakmakta zorlanmasıdır. Oysa, aynı çakmak bir başkası tarafından kolaylıkla yakılacaktır.

Büyü Altındaki Kişinin Eşiyle Olan İlişkisi

Bazı büyüler, özellikle soğutma büyüsü ya da aşk büyüsü gibi büyüler insana tesir etmeye başladığı vakit, insanın eşiyle olan ilişkilerinin bozulduğu gözlemlenecektir. Büyü tesiri altına giren kişinin eşiyle arası açılacaktır ve eşiyle cinsel ilişkiye girmekten kaçınmaya başlayacaktır. Çok kısa süre önce çok iyi anlaşan çiftlerin bir anda birbirlerine düşman kesildikleri ve birbirlerinden nefret etmeye başlandıkları görülüyorsa, o çifte ya da kişilerden birine yapılan bir büyünün etkisinin görülmeye başlandığı anlaşılmalıdır.

Büyülerin Etki Sürelerinin Tahmin Edilmesi

Her ne kadar “Büyü ne zaman etki eder?” ya da “Büyü en geç ne zaman tutar?” gibi sorulara net bir cevap verilemiyor olsa da büyülerin etki etmeye başlayacakları tarihle ilgili bir tahmin yürütmek mümkündür. Yapılan büyünün etkisini göstermesini etkileyen pek çok değişken bulunmaktadır. Ancak büyülerin yapıldıktan sonraki ay içinde genellikle etkilerini göstermeye başlamaları beklenmektedir. Ancak büyünün yapıldığı ayı takip eden ayda bir etki görülmemesi büyünün tutmadığı anlamına gelmemektedir.

Getirme Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Geri getirme büyüsü kaç günde etki eder?” sorusu genellikle büyünün 10 gün ile 15 gün arasında etki etmeye başlayacağı şeklinde cevaplanmaktadır. Ancak geri getirme büyüsünde pek çok faktör büyünün etki etmeye başlamam süresini geciktirebilmektedir.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Bunun yanında, bazı büyülerde, örneğin aşk büyüleri için büyü etki süresiyle ilgili bir tahminde bulunmak çok zordur. “Aşk büyüsü ne zaman tutar?” sorusuna hiçbir medyum net bir cevap veremez. Çünkü aşk büyüleri büyüyü yaptıran kişinin enerjisiyle ve büyü yapılan kişinin hisleriyle doğrudan alakalıdır.

Muskaların Etkisi Ne Zaman Başlar?

Muskalar koruma amaçlı ya da kötü niyetle yapılabilirler. Burada oluşan genel yanılgı muskanın bir büyü olduğuna dairdir, ancak bu yanlıştır. Muska, büyünün yapılması için kullanılan bir nesnedir. Asıl büyünün elle tutulması ya da görülmesi mümkün değildir. Bu sebeple muskaların yapılan büyünün bir sembolü olduğu ve süreçte gerekli bir nesne olduğu unutulmamalıdır.

Yapılan muska kaç günde etkisini gösterir?” net bir şekilde cevap verilmesi mümkün olan bir soru değildir. Ancak muskaların ilk andan itibaren tesir etmeye başladığına inanılır. Ancak muskanın etkisini göstermeye başlaması veya etkili olabilmesi için zaman gerekebilmektedir.

Muska yapılan kişideki belirtiler büyü yapılan kişilerin gösterdiği belirtilerle oldukça yakındır. Bu belirtilerin fark edilmesi durumunda muhakkak yardım alınmalı ve muskanın etkilerinden kurtulunmalıdır.

Büyülerin Etki Süreleri Neye Göre Belli Olur?

Yapılan büyünün niteliğine göre büyülerin tesirlerinin başlama süresi farklılık gösterebilmektedir. Ancak, bazı durumlarda büyü yapılan kişiyi ya da büyüyü yaptıran kişi de büyülerin tesir sürelerini etkileyebilmektedir.

Öncelikle büyü yapılan kişi zaten bir büyü tesiri altındaysa, yapılacak olan büyünün etki etmeyeceği bilinmelidir. Bunun dışında büyü yapılan kişinin karakteri ve hisleri de büyünün etkisini gösterme süresini değiştirebilmektedir.

Büyü yaptıran kişinin enerjisi ve inancı da büyünün gerçekleşme süresini etkileyebilmektedir. Büyü yaptıran kişinin bütün süreç boyunca inancının kaybetmemesi ve büyünün tutacağına inanması gerekmektedir. Büyülerin etkisini göstermesini beklerken sabır gösterilmeli ve tutacağına dair inanç kaybedilmemelidir.

Yapılan Büyünün Bozulması

Yapılan bir büyünün bozulması da tıpkı büyünün bozulması gibi bir sürece ve işinin ehli birine ihtiyaç duymaktadır. “Büyünün etkisi ne zaman biter?” sorusu yapılan büyünün niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Bazı büyüler bozulmadığı sürece etkilerini kaybetmezler. Bu durumlarda büyü bozulmadığı takdirde büyü tesiri altındaki kişi hiçbir zaman rahata eremez. Bu sebeple büyü etkisi altında olduğunu anlaya kişi derhal büyünün bozulmasını sağlamalıdır.

Büyünün Bozulmasından Sonraki Süreç

Büyü bozulduktan sonra ne zaman etkisini gösterir?” sorusunun cevabı kişiden kişiye değişmektedir. Büyü tesirinden çıkan kişinin hislerinin güçlülüğü ya da psikolojisi büyünün bozulmasının etkisini göstermesini etkileyecektir.

Ancak kişinin eski davranışlarına geri dönmeye başladığı ve büyü tesiri altına girmeden önceki hislerini yeniden hissetmeye başladığı anlaşıldığında, büyünün bozulmasının etkilerini göstermeye başladığı düşünülebilir. Büyünün etkisinden tam olarak çıkabilmek için birkaç ay gerekebilir. Ancak büyünün bozulmasında başarılı olunmuşsa, büyü tesiri altındaki kişi muhakkak ferahlığa erecek ve hayatında huzuru hissedecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gozde dal
gozde dal - 5 yıl Önce

Esimle aramiz acildi cocuklar esimde kaldi gostermem kesinlikle bosancaz dedi anlasmali olarak imzamizi attik ben bosanma taraftari degilm aslinda ama surekli olarak ailemi akrabalarimi rahatsiz ettigi icin ve cocuklar konusunda iddalastigi icin imzamizi atarak tamam artik yeter bosanalim dedirtti sonunda ve ben esimi seviyorum cocuklarimi uc hafta goremedim sonrasinda gittm cocuklarimi gordum cocuklar benden ayrilirken cok agladi ve ben geri ailemin uanina geldim cocuklar duramadigi icin getirdiler bu gunlerde yine tekrar basa sardi cocuklarimi vermem gostermem alicam demeler bu surecte ben bir medyuma gittim yuvamz bozulmasin diye bi takim calismalar oldi yedi gun kagitlari yaktim verilen kagitlar biteli iki hafta oldu hic bir sonuc yok kac gunde tutar bilgi verirmisiniz yardiminizi bekliyorm tesekkurler simdiden

Aysel bitgin
Aysel bitgin - 5 yıl Önce

Buyu kaç gunden etkisini göstere biliyor

Medyum - Aşk büyüsü