Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü nasıl geçer, belirtileri nelerdir, nasıl etki eder ve kaç günde bozulur sorularının yanıtları ve domuz yağı büyüsünü bozan dua yazımızda...

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü tarifi büyünün yapılış amacına ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Büyülerin hemen hemen hepsi farklı tür uygulamaları içinde barındırdığı için büyüler hakkında kesin ve tek bir yöntemden bahsedilemez. Özellikle büyüyü yapan kişilerin tercih ettikleri yöntemlerde büyünün yapımında farklı uygulamalara neden olacaktır. Domuz yağı büyülerinin anlaşılması ve büyünün güçlü bir etki ile tesir etmesi için yapılması oldukça zordur. Domuz yağı büyüsü yapımı sırasında:

 • Özel yağ ve malzemeler bir araya getirilir.
 • Büyü yapılacak kişinin eşyaları veya vücut parçaları eklenerek karışımtılsımlanır.
 • Dualar ve havas ilminin öğretileri kullanılarak cinler büyü için görevlendirilir.
 • Kişilere veya yaşam alanlarına büyü doğrudan sürülür.

Tüm bu adımların doğru bir şekilde uygulanması ve cinlerden yardım alınması büyünün etkileri için oldukça önemlidir. Özellikle cinlerle iletişime geçme ve onların büyü için görevlendirilmesi adına işinin ehli kimselerden yardım alınması gerekmektedir. Uzaktaki birini kendine bağlamak için aşk büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü kara büyüler içinde yer alan, tamamen kötü amaçlarla uygulanan, cinler vasıtası ile kişinin hayatına doğrudan olumsuz etkiler bırakan, en tehlikeli büyülerden biridir. Yaygın olarak kullanılan bu büyü türüne göre insanların yaşamlarında ölüme kadar giden kötü bir süreç başlatılmak istenmektedir. Kara büyülerin temel özelliklerinin hepsini içinde barındıran domuz yağı büyüsü; haram kılınmış, necis ve pis ürünlerin karışımı ile oluşturulmaktadır. İslam dininde haram kılınmış necis hayvanlar arasında yer alan domuzun bu büyüde kullanılması, büyünün tehlikesi hakkında çeşitli ipuçları barındırmaktadır.

Sanıldığının aksine domuz yağı büyüsünde sadece domuz yağı kullanılmaz. Domuz ve diğer necis hayvanların parçaları kullanılarak da etkili ve oldukça tehlikeli bir domuz büyüsü yapılabilir. İnsanların bu tip büyülerin etkilerinden korunması için mutlaka derin ilimler konusunda bilgi sahibi kişilerden destek alması gerekmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü İçin Hangi Malzemeler Kullanılır?

Domuz yağı büyüsü malzemeleri arasında büyünün adıyla özdeşleşen en temel ürün domuz yağıdır. Fakat sadece bu büyü domuz yağı ile yapılmaz. Diğer tüm büyülerde olduğu gibi büyü yapılacak kişiye ait özel eşyalar, diğer tılsımlı ürünler ve daha birçok farklı malzeme büyü için kullanılabilir. Domuz yağı büyüsü için:

 • Domuz yağı veya diğer hayvansal yağlar,
 • Kan, tırnak, saç teli vb.
 • Necis hayvan kılı, derisi veya parçaları vb.

Gereklidir. Her ne kadar domuz yağı olarak bilinse bile bu büyü aslında sadece domuz yağı ile yapılmaz. Mundar şekilde kesilen hayvanların yağları, kanı, vücut parçası veya farklı tür uzuvları ile de büyünün yapılması mümkündür.

Büyü için gerekli malzemelerin temin edilmesinin ardından tek başına bu ürünlerin karıştırılıp özel büyü duaları ile tılsımlanması yeterli değildir. Temelde cinlerden yardım alınarak yapılan bu büyü için özel havas kitaplarında belirlenmiş unsurların gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Domuz Yağı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsünün etkileri kısa süre içinde ortaya çıkar. Büyünün temel amacı eşler arasında soğukluk yaratmak ve onları ayırmak olduğu için bu büyünün etkileri de aile arasında veya eşler arasında derin bir ayrılık olarak ortaya çıkabilir. Bu büyü ile kısa süre içinde en tutuklu aşıklar bile ayrılarak birbirlerinden nefret etmektedir. Tehlikeli büyüler arasında ilk sırada anılan domuz yağı büyüsünü anlamak oldukça zordur. Sıradan kişiler tarafından bu büyünün sürüldüğü alanın tespit edilmesi veya büyünün etkilerinden kurtulmak neredeyse imkânsızdır.

Domuz Yağı Büyüsü Kaç Günde Bozulabilir?

Domuz yağı büyüsü bozmak için tek bir yöntem uygulanmaz. Her alimin kendine has bir uygulaması ve yöntemi bulunmaktadır. Sadece domuz yağı büyüleri için değil diğer tüm büyüler için benzer büyü bozma uygulamalarından söz edilebilir. Domuz yağı büyüsünün bozulması oldukça zahmetli ve uzun süreli bir işlemdir. Eğer büyüyü bozan kişi ehil bir kimse ve güçlü bir imana sahipse kısa süre içinde büyü çözülebilir. Fakat büyünün bozulma sürecinde oldukça temkinli olmak gerekmektedir.

Domuz yağı büyüsü yapımı kadar bozumu da zor olduğu için insanların uzun süre büyünün etkisinde kalarak çok ciddi tehlikelerle karşılaşması mümkündür. Bu olası olumsuz etkilerin önüne geçilmesi için mutlaka kişilerin ilim sahibi kişilerden yardım alması gerekir.

Domuz Yağı Büyüsünün İslami Kaynaklarda Yeri Var Mıdır?

Domuz yağı büyüsü İslami açıdan diğer büyüler gibi yapılması veya yaptırılması kesinlikle haram kılınan büyülerden biridir. Büyülere ilişkin Kuran’ı Kerimde ve diğer kaynaklarda çok sayıda bilgi yer almaktadır. Fakat büyülerin çeşitleri hakkında tek bir yorum yapılmamıştır. Büyüler İslam dininde hak sayılmıştır. Ancak büyü yaptıranlara ve yapanlara karşı lanet edilmiştir.

Domuz yağı büyüsünde bilindiği gibi cinler kullanılmaktadır. Temelde domuz yağı büyüsü olarak ifade edilen işlemler sırasında zaten asıl amaç cinlerin görevlendirilmesidir. Burada etkili olan unsur büyünün kendisi değil doğrudan cinlerdir. Bu büyü çeşidinin bir anlamda güçlü bir etki alanına sahip olması doğrudan bu uhrevi varlıklarla ilgilidir. Uzaktaki sevgiliyi kendine bağlama büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Domuz yağı büyüsünün belirtileri nelerdir, etkisi nasıl anlaşılır gibi sorular günümüzde büyüye maruz kaldığını düşünen kişilerin yanıt aradığı en temel sorulardır. Ancak büyülerle ilgili sorulara tek bir yanıt vermek neredeyse imkansızdır. Kara büyü olarak nitelendirilen domuz yağı büyüsü insanlar üzerinde farklı etkiler bırakır. En temel özelliği eşlerin arasını açmak ve ayırmak olan bu büyü kişilerde:

 • Eşler arasında iletişim eksikliği,
 • Birliktelikten haz alamama,
 • Giderek uzaklaşma,
 • Ortak ilgi alanlarının kaybedilmesi,
 • Büyü yapılan kişinin uzaklaşması vb.

Etkiler gözlemlenmektedir. Bu etkiler doğrudan büyü yapıldığının bir göstergesi değildir. Fakat büyü şüphesi bu tip etkilere göre ortaya çıkabilir.

Söz konusu belirtilere sahip kişilerin büyülere gerçekten maruz kalıp kalmadığının anlaşılması adına mutlaka bu alanda bilgili bir kimsenin farklı dualarla ve uygulamalarla büyüyü tespit etmesi gerekmektedir. Bunun dışında domuz yağı gibi güçlü bir büyünün anlaşılması oldukça zordur.

Domuz Yağı İle Farklı Büyüler Yapılabilir Mi?

Domuz yağı ile yapılan büyüler sanıldığının aksine sadece domuz yağı veya domuz parçaları kullanılarak yapılmaz. Bu büyüler cinlerin kullanıldığını ifade etmek için bu isimle anılsa da ana malzemeler arasında yine domuza ait parçalar tercih edilebilir. Çeşitli hayvansal yağlar ve parçalar kullanılarak sayısız büyü yapılabilir. Cinler kullanılarak yapılan kara büyülerde etki gücünün artması adına haram kılınan unsurların birleştirilmesi ve bu yönde kişilere uygulanması gerekmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nereye Yapılır?

Domuz yağı büyüsü yapılan yerler farklı tür büyü bozma teknikleri ile ortaya çıkarılabilir. Bu yöntemler tıpkı kara büyülerin yapılışında olduğu gibi; Kenzül Havas, Kudema vb. gizemli ilim kitaplarında yer alan sırlı öğretilere göre uygulanmaktadır. Bu nedenle bu konu hakkında sadece icazet sahibi kimseler bilgi sahibi olabilir. Büyünün etkisinden korunmak, büyüyü bozmak ve tespit etmek için bu yöntemlerin kullanılması şarttır. Domuz yağı büyüsünde:

 • Kişinin kıyafetlerine,
 • Özel eşyalarına,
 • Evine,
 • Dolabına vb.

Birçok farklı alanda uygulama yapılabilir. Domuz yağı büyüsü yapımı için büyünün amacının ve uygulama yönteminin doğru bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Domuz yağı büyüsü tehlikeli ve yapımı oldukça zor büyüler arasında yüzyılardır önemini korumaktadır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü