Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

​​​​​​​Demir veya tahta kaşıkların üzerine tılsımlar ve dualar yazılarak yapılan bir uygulama olan kaşık büyüsü, sık rağbet gören büyülerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Demir veya tahta kaşıkların üzerine tılsımlar ve dualar yazılarak yapılan bir uygulama olan kaşık büyüsü, sık rağbet gören büyülerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü, özetlemek gerekirse, sevgilileri birbirine bağlamak veya çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan, en çok bilinen büyüler arasındadır.

Hem birleştirici hem de ayırıcı zıt etkileri vardır. Bu büyünün etkileri kuvvetlidir ve tesiri diğer büyülere göre oldukça hızlı gerçekleşir. Kaşık büyüsü etki süresi oldukça kısa olması ve diğer nedenlerden de dolayı da en çok başvurulan çalışmaların arasında yer alır. Fiyatı diğer büyülere göre bu nedenle biraz daha pahalı olabilmektedir. Bu büyünün tarihine baktığımız zaman yüzyıllardır yapılan en eski büyülerden biri olduğu karşımıza çıkıyor.

Kaşık Büyüsü Etki Etmesinde Etmenler Nelerdir?

Kaşık büyüsünün etkileri bakımından diğer işlemlere göre çok daha kalıcı ve faydalı olduğunu belirttik. Fakat büyünün etki süresi amaca göre değişiklik gösteriyor. Örnek vermek gerekirse, iki sevgili ya da eşler arasındaki bazı sorunlarının giderilmesi ya da ayrı olan kişilerin birbirine bağlanması için, kısaca iyi niyet taşınarak yapıldığı zaman, bu büyünün oldukça kısa zamanda etkisini gösterdiğini göreceksiniz.

Ayırmak Amacı ile Yapılan Kaşık Büyüleri ve Etki Süreleri Nelerdir?

Bunun tam tersi durum geçerli olduğunda, yani bağlamak amacı yerine ayırmak amacı taşındığında zaman da, diğer bir değişle kötü niyet taşınarak yapıldığı zaman, (bu duruma kaşıklar ters çevrilerek yapılan soğutma işlemi, kaşık büyüsü ayırma duası okunma işlemi de denir) büyünün etkisini göstermesi biraz daha uzun sürer. Hangi büyünün yaptırılacağı konusunda mutlaka medyum ya da hocaya bilgi vermeniz gerekmekte ve etki süresi hakkında bilgi almanız gerekmektedir

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Peki, kaşık büyüsü nasıl yapılır? Kimi medyumlar ya da hocalar bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere özel olarak hazırladığı tılsımlar ve havas ilmi çalışmaları ile ayrılan kişilerin sevgililerini geri döndürmekte ya da ayrılmasını istediğiniz çiftlerin arasını açmanızda ve onları ayırmanız da yardımcı olmaktadır. Bunun için iyi ve işinde uzman bir medyuma ya da hocaya danışmanız gerekmektedir.

Evde Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hocalara ya da medyumlara danışarak bu büyüyü yapmak zorunda değilsiniz. Birkaç malzeme ve kaşık büyüsü tutma süresi yardımı ile amaçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Evde yaptığınız takdirde bu büyüde sadece 2 adet yemek kaşığı ve 1 adet su dolu su bardağına ihtiyaç duyacaksınız. Yemek kaşıklarının cinsi ve şekli önemli değildir. İsterseniz kaşıkları tahta ya da her türlü metalden de seçebilirsiniz. Seçim size aittir.

Büyünün malzemelerini bir araya getirin. 2 adet yemek kaşığını ve 1 adet su dolu bardağı yan yana koyun ve büyünün niyetini yapmaya başlayın.

Niyeti bitirdikten sonra 41 kez Ya Apraziyal çekin. Ve su bardağına ve kaşıkların üzerine niyetinizi tekrar tekrar düşünerek üfleyin.

Daha sonra kaşıklardan birini alıp bardağa daldırın ve bardaktaki suyu boşaltın.

Kaşık Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar: Havanın Durumu

Kaşık büyüsü yorumlarına baktığımız zaman bazı büyülerin tutmamış olduğunu görüyoruz. Bu yorumlardan yola çıkarak bazı noktalar üzerinde daha hassas durulması gerektiğini fark ediyoruz.

İlk hassas olunması gereken nokta büyünün yapıldığı zamandır. Kaşık büyüsü, sadece sabahın erken saatlerinde yapılır. Aynı zamanda bu tılsımı yaparken havanın kesinlikle bulutlu olmaması gerekir. Havanın açık olduğu zamanda büyü işlemlerine başlanmalıdır.

Kaşık Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar: Okunan Dualar

Diğer hassas olunması gereken nokta ise okunulan dualardır. Örneğin;

Apraziyal, serdar-ı hüddam olduğu için çok güçlü bir hüddam olduğu bilinmektedir. Bu  hatta bu hüddamın gücü nedeneli ile bazen kişilere zarar bile verebilir. Bu nedenle biz bu duanın okunmasına pek sıcak bakmıyoruz.  Kaşık büyüsü mutlaka okuyun dediğimiz dualar genellikle aşk dualarıdır. Hüddamın azabından korunmak için biz kaşık büyüsü yerine kesinlikle daha garanti olan aşk dualarını tavsiye etmekteyiz.

Kaşık Büyüsü Yapma Amaçları Neden Çok Çeşitlidir?

Kaşık büyüsünün, içerisinde yoğun enerji enerji bulunur. Bu yoğun enerji dolayısı ile birçok amaç için ve birçok dilek için yapılması mümkündür. Kaşık büyüsü yapanlar bu nedenle pek çok farklı dileği için bu büyüye başvurmak isteyebilirler.

Kaşık Büyüsü Yapma Amaçları Arasında Neler Yer Alır?

Herkes tarafından bilindiği üzere bir tılsımın içerisindeki enerji miktarı ve enerji oranı ne kadar büyükse, o tılsım daha fazla kullanım alanına sahiptir.

İşte bu kaşık büyüsü bu tarz bir büyüdür. Bu büyünün de enerjisi çok fazla olduğu için neredeyse her amaç için uygulanması mümkündür. Bu amaçlara örnek vermek gerekirse,

Aşk, sevdalıları birleştirme, sevdalıları ayırma, muhabbet artırma, cinsel çekim artırma, özür diletme, pişman olup geri döndürme, evlilik teklifi, ayrılma ve benzeri konular büyünün yapılış amacına hizmet etmektedir.

Kaşık Büyüsü En Çok Hangi Amaçlar için Etkili Olur?

 Fakat kaşık büyüsünün asıl kullanım alanının “aşk ve sevda işleri” olduğu ve en çok bu alanda etki gösterdiğinin akıllarda bulundurulmasında fayda var. Kaşık büyüsü kesin tutar mı diye soranlar genellikle bu konular için medyum ya da hocalarına başvurduklarında bu büyünün etkisini daha yoğun bir şekilde görebileceklerdir.

Kaşık Büyüsü Yaparken Edilen Niyetlerin Önemi Nelerdir?

 “büyü öncesinde yapılan niyet” bahsedilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesidir. Bilinmesi gereken nokta, sizin büyüyü hangi niyetle yaparsanız büyünün de o niyete göre işini yani etkisini yaptığının bilinmesidir. Buradan niyetlerin büyünün etkisi, etkisi süresi, etki yoğunluğu gibi çok önemli konularda pay sahibi olduğunu görüyoruz.

Kaşık Büyüsünde Mezara Gömerek Yapılan Tılsımlar ve Niyetler Nelerdir?

Dolayısıyla çok etkili ve garantili tılsımları, niyetleri birleştirerek, büyünüzün etkisini artırmanız mümkün. Kaşık büyüsü mezara gömme yapabileceğiniz mekanla bağlantılı olan en etkili tılsımlardan bir tanesidir. Sıradan yapılan kaşık büyülerinin etkileri de sıradan olmaktadır. Örneğin siz büyüyü mezara gömerek yaptınız, diğer bir kişi de evinde oturarak yaptı. Bu iki kişinin yaptığı büyü elbette ki aynı olmayacaktır.

Daha etkili bir büyü için yaptığınız büyüyü mekanla ilişkilenirmeniz yani diğer bir değişle, mezara gömmeniz gerekmektedir. Bu şekilde tılsımınızı yaptıktan sonra isteseniz bir ayırma ve soğutma büyüsü olarak yapın isterseniz aşık etme büyüsü olarak kullanın, niyetiniz bu noktada tamamen size bağlı olacaktır.

Kaşık Büyüsünde Kullanılan Niyete Bir Örnek

“Ya Apraziyal! Eimdeki kaşıkların ve hazırladığım suyun gücünü sana iletmek istiyorum. İçim de bir türlü dinmeyen ve sükûnet bulamayan arzular var, bu arzuları sana dinletmek istiyorum. Biliyorum ki sen, serdar-ı hüddam olarak bilinen ve bana çok iyi gelecek ve halis niyetime ulaşmamı sağlayarak içimdeki yoğun isteğe cevap verecek, isteklerimin cevabı olacaksın. İçimdeki bu yoğun istek için bana cevap ver. Şu an yapmak istediğim kaşık büyüsüne bereket kat, bu büyüye engel olma! Biliyorum ki sen büyü yapmak isteyenlerin içindeki arzuları bilen ve bu arzuları doyuran bir serdar-ı hüddamsın”

YORUM EKLE
YORUMLAR
cevat alkin
cevat alkin - 5 yıl Önce

hocam kasik buyusu cokmu tehlikeli not asik etmesi icin

Medyum - Aşk büyüsü