Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Kocanın eve bağlanması için yapılan büyüler medyumların en çok yaptığı büyülerin başında gelmektedir. Günümüzde birçok evliliğin bazı sorunlardan

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Kocanın eve bağlanması için yapılan büyüler medyumların en çok yaptığı büyülerin başında gelmektedir. Günümüzde birçok evliliğin bazı sorunlardan dolayı sıkıntılı gittiği bilinmektedir. Özellikle erkeklerin gözlerinin dışarıda olmasından dolayı evlilikler daha da kötü bir hal alarak eşlerin mutsuz olduğu bir gerçektir. Bu büyü bu sorunları yaşayan karı ile kocanın birbirine sadık olması, gözü dışarıda olan kocayı evine bağlamak için yapılmaktadır.

Bağlama Büyüsü Kime Yapılır? Ne İşe Yarar?

 Bu büyü eşlerine ve evlerine yeteri kadar bağlı olmayan kişilere, evi ile ilgilenmek yerine zamanlarını başka kişilerle ya da başka yerlerde geçiren erkeklere yapılmaktadır. Bu büyünün sonucunda ise hem eşlerine olan ilgileri arttırılır hem de birliktelik çok daha saygılı bir şekle gelir. Özellikle evliliklerinin yolunda gitmediğini düşünen kadınlar tarafından yapılan özel bir bağlama büyüsüdür.

Bağlanma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Peki, bağlanma büyüsü nasıl anlaşılır? Bağlanma büyüsü yapılan kişi

 • sık sık kabus görme,
 • takip edilme hissi yaşama,
 • uyuyamama,
 • göğüsün daralma hissi,
 • birinin onu tutuyor hissi,
 • sürekli yorgunluk hissi ve benzeri bağlılık büyüsü belirtileri durumlarını yaşar.

Bu durumlar karşısında öncelikle bu alanda hizmet veren uzman bir doktora danışılmalıdır. Doktorun çözüm bulamaması ve bu belirtilerin neden ortaya çıktığının tespit edilememesi halinde işini iyi yapan bir uzman medyuma danışmak gereklidir.

Resim ile Kocayı Eve Bağlama Büyüsü

Kocayı eve bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız, bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz kişinin bir adet düzgün görüntüye sahip resminden faydalanarak büyü yaptırabilirsiniz. Peki, resimle büyü nasıl yapılır? Bağlama Büyüsünde Resmin Önemi Nedir? Resim olmadan büyü tutar mı?

Bağlama büyüsü yaparken resim kullanmak çok önemlidir. Resmin önemi ise büyüyü yapan hocanın yaptığı işlemler sırasında, duaları okuduğu varlıklara bir suret sunmak ihtiyacı duyar. Bu varlıklara karşı yönlendirme yapmak gereklidir ve bu yönlendirmeler  sadece tarif etmeye dayanılarak yapılırsa büyünün tutması zorlaşır. Hocaya verdiğiniz resimler bir tılsım oluşturacak, yapılan büyüler böylece tutacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü bozmak için yapılan büyünün türüne bağlı olarak farklı şekillerde büyü bozulabilir. Bizim inceleyeceğimiz dil büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı olacak.

 1. Öncelikle bağlama büyüsü ev ya da dükkan gibi kapalı bir mekanda var olduğundan şüpheleniliyor ise o büyüyü ortamda bulup çıkarmak gereklidir. Eğer çıkarılamıyorsa korkmaya gerek yoktur. Zaten bazı mekanlardan büyü çıkarmak mümkün değildir. Bunun sebebi bu büyülerin temele gömülmüş bir yerde bulunmasından ya da bir şekilde çıkarılamayacak bir yere gömülmüş bulunmasından kaynaklanır.
 2. Evde büyü varsa çeşitli yazılmış ya da okunmuş sular veya baharatlar gibi tozlar duvarlara, yerlere, kapıların üzerlerine serpilebilir.
 3. Kapı üstlerine veya duvarlara çeşitli muskalar,  tılsımlar ve tablolar konularak büyü bozulabilir.
 4. Büyü olan eve girmeden önce 5 kere dua okunarak girinmelidir.
 5. Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur diye merak edenler, büyü yapılan kişinin evine giderken içinde bağlama bozmak için dua yazılı muskaları evlerinin bir köşelerine saklayabilirler.

Nihat Hatipoğlu’ndan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüye yakalandığını düşünen kimseler büyü nasıl bozulur Nihat Hatipoğlu neleri tavsiye etmektedir diye merak edebilmektedirler. Nihat Hatipoğlu böyle durumlarda her türlü büyüden ve sihirlerden kurtulmak için Nas ve Felak surelerinin düzgün bir şekilde okunmasını tavsiye eder. Bu surelerin yardımı ile yakalandığınız büyülerden kurtulmanız mümkün.

Bazı kaynaklarda bu duaları okumadan önce, 4 rekat namaz kılınması gerektiği ifade edilmektedir. Bu dualar okunurken karanlık bir ortamda ve yalnız başına edilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde büyü bozulmaz.

Her büyü türünün bozulmasına vesile olan Kuran sureleri farklı farklıdır.  Yani bağlama büyüsü ile papaz büyüsü yapılmış bir kişinin büyüyü bozması için farklı dualara ihtiyacı vardır. eşime büyü yapılmış nasıl bozulur diyenler eşlerini bu illetten kurtarmak için Bakara suresini 3 defa okuyabilirler. Bunun dışında büyüleri bozmak için okunan bazı sureler ve etki alanları şu şekildedir.

 • Cinlerin ve hüddamların musallat olduğu kişileri bu beladan kurtarmak için okunan sure: Rad Suresi
 • Genç kızlarda görülen ruhsal sıkıntıları ve fiziksel sıkıntıların giderilmesi amacıyla okunan, genç kızlar üzerinde son derece etkili olan ve koruyucu bir kalkan görevi gören sure: Tarık Suresi
 • Nohut büyüsü ve kaşık büyüsü gibi etkili ayrıma büyülerinin etkisini azaltmaya yardımcı, okunduğunda ortama muhabbet getiren, ayrılıkları sonlandıran, ayırma ve soğutma büyülerini bozan sure: Rahman Suresi

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk bütün insanların ihtiyaç duyduğu bir duygudur. Bu duygunun tatmini için kimi zaman büyü yoluna başvurmak gerekebilir. Bu büyüler aşık olan kişilerin aşıkları ile birleşmesine yardımcı olur, ayrılan çiftlerin arasını düzelterek ilişkilerinin daha iyi gitmesine fayda sağlar. Bazı kolay aşk büyüleri tarifleri bulunmaktadır ki, bu büyüleri evde kendiniz bile deneyebilirsiniz.

Evde Aşk Büyüsü Yapımı

Peki, evde aşk büyüsü nasıl yapılır?

Öncelikle, aşk büyüsünün yapılması için yalnızca iki malzemeye gerek vardır. Bu iki malzeme de gayet kolay bir şekilde temin edilebilecek, kullanımı oldukça basit ve her yerde bulunması mümkün malzemelerdir. Bu nedenle bu iki malzemeyi alan herkes bu büyüyü kolaylıkla yapabilir. Malzemeler edinmesinin yanı sıra kişinin uygun büyü ortamını oluşturması diğer önemli etkendir. Aksi halde büyü tutmaz.

 Bu büyünün bir kalem ve bir kağıt ile yapılması mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kullanılacak olan kalemin hem içinin hem de dışının kırmızı olması ve kalemin kurşun olması gerekir. Büyüde kullanılacak olan kağıdın ise sarı saman kağıdı olması gereklidir. Bu her iki malzemeyi de herhangi bir kırtasiyeden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Malzemeleri temin ettiyseniz aşk büyüsü nasıl yapılır Türkçe onu anlatacağız.

Bu büyünün tutması için pazar günleri ve yalnızca akşam ezanından sonra yapılması şarttır.

Aşk büyüsü karanlık çökmeye başlarken ve özellikle de akşam ezanı okunduktan yarım saat sonra yapılması etkisini artırır.

Tamamen sessiz ve karanlık bir ortamda büyü yapılmalıdır.

 1. Ortamın uygunluğundan emin olduktan sonra bahsettiğimiz gerekli olan kırmızı kurşun kalemi ve sarı saman kağıdını yanınıza alın.
 2. Kuzey istikametine dönün ve diz üstü çöktükten sonra gözlerinizi kapatmalısınız.
 3. Odaklanın ve tam olarak odaklandığınızı düşündüğünüz anda tam 99 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi” deyin.
 4. Daha sonra, kırmızı kurşun kalemi elinize alın. Sarı saman kağıdının tam orta olmak koşulu ile bir defa “Hüddam Apraziyal Efendi” yazın ve yazıya odaklanarak bakın.
 5. İçinizden yazdığınız yazıyı 50 defa tekrarlayın.
 6. Yazınızı yazdıktan ve içsel tekrarlamalarınızı yaptıktan sonra kırmızı kurşun kalemi yazdığınız kağıdın içine koyun. Bu kağıdı dürerek rulo haline getirin.
 7. Rulo haline getirdiğiniz bu kağıdı sağ elinizde havaya kaldırın ve yeniden 99 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi” deyin.
 8. Bunu söylerken içinizden bu büyüyü neden yapmak istediğinizi yoğun bir şekilde düşündüğünüz takdirde, yaptığınız büyünün etkisi artacaktır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü