Papaz Büyüsü Bozulabilir Mi?

Büyüler içinde en çok bilinen büyü olan papaz büyüsü nasıl bozulur? Papaz büyüsünün bu kadar çok bilinmesinin en büyük nedeni çok ama çok tesirli ve bir o kadar da etkili bir büyü olmasından kaynaklıdır.

Papaz Büyüsü Bozulabilir Mi?

Büyüler içinde en çok bilinen büyü olan papaz büyüsü nasıl bozulur? Papaz büyüsünün bu kadar çok bilinmesinin en büyük nedeni çok ama çok tesirli ve bir o kadar da etkili bir büyü olmasından kaynaklıdır. Eski dönemlerde yapanların dinden çıkacağı inancı nedeni ile bu büyüyü yapan kişilere papaz denmiştir ve büyünün adı da o nedenle papaz büyüsü kalmıştır. Papaz büyüsü gerçekten çok tehlikeli bir büyüdür de. Ancak alemleri rabbi olan yüce Allah’ın izni ile bu büyüden kurtulmak da mümkündür. Papaz büyüsünü kim bozar sorusunun cevabı basittir. İnancı olan her mümin Allah’ın izniyle büyüyü bozabilir.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü bir tür bağlama büyüsüdür. Bu bağlama sevilen kişiyi kendine bağlama veya eşi eve bağlama olabileceği gibi bir kişinin kısmetini bağlama amaçlı da olabilir. Her şeyden önce belirtmeliyiz ki papaz büyüsü son derece tehlikeli ve musallat durumlarına sebep olabilen bir büyüdür. 

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü öncelikle nüyü yapılmak istenen kişiden alınan bir vücut parçası ile yapılır. BU parçalar saç, kıl, deri parçası veya kan olabilir. Özellikle kadınların adet kanının papaz büyüsünün etkisini arttırdığı tecrübeyle sabittir. Diğer yandan bazı büyü yapan kişiler aynı dine mensup olmayan kişiler arasında papaz büyüsünün tutmayacağını söylerler.

Papaz büyüsünde büyü yapılacak kişinin vücut parçası bir beze konulur veya kan ise sürülür bu bez üzerine büyüye yardımcı olacak varlık adına bir tılsım okunur. Yapılmasını kesinlikle tavsiye etmemekle birlikte bu büyü tılsımının detaylarını burada vereceğiz ancak yardımcı varlığın adını sesli telaffuz etmenizi tavsiye etmeyiz.

Peki, papaz büyüsü nasıl yapılır; öncelikle Pazar günü sabah güneş doğmadan büyü yapılacak kişinin parçasının üzerine 9 defa “Ya Şazmuf Kebsuma” der. Bu bahsi geçen varlık papaz büyüsüne aracılık eden pek tekin olmayan varlıktır. Bu varlıktan büyü niyeti ne ise sesli söylenmeden içten geçirilerek aracılık etmesi istenir. Daha sonra büyü yapılacak kişinin parçası olan bez toprağa gömülür. O bez topraktan çıkana kadar büyünün tesiri sürer. Diğer yandan büyü yapan kişinin bir vücut parçası ve bilhassa kadın ise adet kanı büyü yapılacak kişinin evinin belli yerlerine sürülür.

Söz konusu varlık o bölgelerde gezerek büyü yapılan kişiye tesir eder ve hatta zaman zaman büyü yaptıran kişi suretinde görülür. Peki, papaz büyüsü etkisi ne kadar sürer diyecek olursak, maalesef süresizdir. Çözülmedikçe devam eder.

Papaz Büyüsü Haram Mıdır?

Kuranı Kerim’de açık olarak büyü yapmak yasaklanmıştır. Aslında bu yasaklama kendi başına büyünün gerçek ve etkili bir şey olduğunun kanıtıdır. Büyü yapmak haram olarak kabul edilir. Dolayısıyla büyüden de diğer haramlardan uzak durduğumuz şekilde uzak durmalıyız. Ancak büyünün diğer haramlardan farkı başka insanlara tesirinden kaynaklanır. Bu sebeple diğer haramlardan daha fazla günahı vardır.

Büyü Yapan Dinden Çıkar mı?

Öncelikle dinden çıkmanın tek şartının Allah’ı inkâr etmek olduğunu söyleyelim. Bu nedenle büyü yapan dinden çıkar diyemeyiz. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki büyü yapmak açıkça Allaha şirk koşmaktır. Şirk ise Allah’ı inkara en yakın günahlardan birisidir. Büyü yapmış veya yaptırmış kişilerin Allah katında cehennemlik olduğu ve ebedi olarak cehennemde kalacağı Kuranı Kerim’de bizzat Cenabı Hakk tarafından belirtilmektedir. Bu nedenle büyü yapmış veya büyü yaptırmış bir kişinin yapması gereken tek şey tövbe etmek ve bir daha büyüye bulaşmamaktır.

Papaz Büyüsü Çarpar Mı?

Yani papaz büyüsü büyülere aracılık eden varlıkların yardımı istenerek yapılır. Burada ismini anmak istemediğimiz ancak hepinizin tanıdığı bu üç harfliler büyülerin gerçekleşmesi için insanlara yardım ederler. Ancak bu yardımı tamamen kendi zevkleri ve bir takım şer amaçlar için yapmayı çok severler. Bu açıdan hayırlı işler için yapılan bir büyü bazen bu varlıkların size daha fazla musallat olmasına sebep olabilir. Halk arasında çarpma denen durumlar papaz büyülerinde sıklıkla görülür.

Bazı din alimlerine göre çarpma büyüye aracılık eden üç harfli tarafından değil aksine Allah tarafından cezalandırmak amacı ile meydana gelir. Bizim kanımızca da bu daha mantıklıdır. Zira insanın üzerinde böyle bir etki yaratmak en başta Allah’ın izni ile olabilir. Bu varlıkların özellikle büyülere aracılık edenlerinin ise genellikle Müslüman olmadıkları bilinir.

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü nasıl anlaşılır ve büyüsünün bir kişiye yapıldığı bu büyüyü bilen kişilerce çok kolay anlaşılır. Papaz büyüsü belirtileri kişinin yaşamındaki farklılıklar ile görülebilir. Papaz büyüsü yapılan bir kişinin hayatında normal dışı değişiklikler olur. Örneğin bazı aksiliklerin üst üste gelmesi, işten atılması ve aynı zamanda hastalanması veya trafik kazası geçirip aynı zamanda cüzdanını çaldırması gibi ters olaylar üst üste gelir. Papaz büyüsü yapılmış işi kendini sürekli huzursuz ve depresif hisseder.

Diğer yandan büyü yapılan kişi halüsinasyonlar da görmeye başlar örneğin kendisini aşık ettirmek isteyen kişiyi evin belli köşelerinde görebilir. Şunu söylemek isteriz ki bu aslında halüsinasyon değil bir musallat durumudur. Papaz büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna verilecek en korkutucu cevap da şudur ki; büyüye aracılık eden varlık aşık olunacak kişi suretinde kendini gösterir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü Allah’ın izni ile bozulabilen bir büyüdür. Öncelikle papaz buyusu etki suresi sınırsızdır. Yani büyü bozulmadıkça etkisi devam eder hatta büyü yapılan kişiyi ciddi ruhsal sorunlara sürekler. O nedenle anlaşıldığı an hemen bozulması şarttır.

Papaz Büyüsünü Hangi Dualar Bozar?

Papaz büyüsünü bozmak için okunacak dua tamimiyle Kuranı Kerim surelerinden alınmalıdır. Şayet bu gibi büyülere tesiri çok yüksek olan ayetlerle hem Allaha tövbe edilip hem bu surelere okunursa papaz büyüsü kısa sürede bozulabilir. Dolaysıyla şunu belirtmek isteriz ki büyülerden korunmanın veya büyüleri bozmanın yolu asla büyü ile uğraşanlar değil Allah’ın kendisidir.

Ayetel Kürsi

Ayetel Kürsi suresi papaz büyüsünü bozan dualar içinde başlı başına bir fenalıktan ve kötülükten korunma suresidir. Bu sure ile sadece büyü gibi görünmeyen kötülüklere değil fiziksel ve görünür kötülüklere karşı da Allah tarafından adeta görünmez bir kalkanla korunursunuz.

Felak Suresi

Felak suresi büyü konularında çözme etkisi kanıtlanmış ve ferahlatıcı bir papaz büyüsü bozma duası olarak kabul edilir. Büyüye maruz kalındığında kıbleye dönerek 9 defa Felak suresinin okunması ile büyüler çözülür. Zira yerin ve göğün yaratıcısı Allah’ın kudreti karşısında tüm büyüler güçsüz kalır.

Nas Suresi

Bu sure özellikle kötü niyetli ve büyülere aracılık eden üç harfliler için okuyanın yanına yaklaşmasını mümkün kılmayan bir zırh niteliğindedir. Nas suresini duyan üç harfliler derhal okunan ortamı terk eder. Papaz büyüsünden nasıl kurtulunur sorusunun cevabı Nas suresidir.

Esma-ül Hüsna

Allah’ın 99 adı şüphesiz ki birbirinden kerametli ve şifalıdır. Öncelikle her gün yüce Allah’ın 99 adını sürekli olarak okumamızda fayda vardır. Ancak özellikle büyü gibi durumlarda aşağıda yer alan bazı adlarını 33 er veya en azında 3 er defa tekrarlamak büyü gibi musibetleri bizden uzaklaştırabilir. Bunlar;

  • Ya Vehhab
  • Ya Vedut
  • Ya Kadir

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü