Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz büyü etkisi altında olmak hangi belirtilerle anlaşılır. Büyü, doğaüstü varlıkların yardımı ile veya doğada bulunan gizli güçlere söz geçirerek farklı kişileri etki altına almak için yapılan şeylerdir.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz büyü etkisi altında olmak hangi belirtilerle anlaşılır. Büyü, doğaüstü varlıkların yardımı ile veya doğada bulunan gizli güçlere söz geçirerek farklı kişileri etki altına almak için yapılan şeylerdir. Bunlardan bir tanesi de papaz büyüsüdür.

Papa Büyüsü Nedir?

En etkili büyü yöntemlerinden biri kabul edilen papaz büyüsü, kişilerin iradelerine direkt olarak müdahale ederek, istemleri dışındaki düşünce veya davranışların gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ortaçağ’daki pagan inanışıyla ortaya çıkmış papaz büyüsü aşık etme, soğutma, kısmet kapatma, sevgiliyi geri getirme gibi nedenlerle yapılmaktadır. Etkisinin büyük olmasından dolayı yapılması da bozulması da oldukça güç olan bir büyü türüdür.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünün nasıl yapılması gerektiği ile ilgili farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi evde papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını arayanlar içindir ve bu yöntem Ya Apraziyal Efendi ile iletişime geçmeyi içermektedir. 1 dakika boyunca Ya Apraziyal Efendi dedikten sonra ‘Ya Apraziyal Efendi, papaz büyüsü senden sorulur ve sana dalaşanın yüreği yorulur. Ben de … kişinin (Erkeğin adı söylenir) … kişiden (Ayrılması istenilen kadının adı söylenir) soğumasını ve kalbinin yorulmasını istiyorum.’  sözleri söylenmelidir. Sonrasında ise bir kağıdın sol tarafına kadın resmi, sağ tarafına ise erkek resmi çizilmelidir. Bu iki resim arasında çizgi çekilmeli ve yanına ‘Ya Apraziya Efendi bunları ayırdı, artık bir araya gelemezler’ yazılmalıdır. Sonrasında ise erkeğin yanına kişilerin kendi resimleri çizilmeli ve ‘Ya Apraziyal Efendi, artık görevini yapacaksın değil mi?’ yazılmalıdır.

Papaz Büyüsü yapmak istiyorum diyenler için bir başka yol da bulunmaktadır. Bu yöntem papaz büyüsünün ‘kara büyü’ grubuna girmesinden ötürü kişilerin vücutlarından bir parça kullanılarak, o parçaların etkilemek istenilen kişiye yedirmeyi içermektedir. Bu yöntemi uygulayanlar yedirip içirme olmadan büyünün gerçekleşmeyeceğini söylemektedir.

Ancak medyumların çoğu bu papaz büyüsünün nasıl yapılacağı bilgisini paylaşmamaktadır. Yani büyü yaptırmak isteyen kişilerin medyumlar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Çeşitleri

Kara büyü sınıfında olan papaz büyüsü insanları korkutabilmektedir. Çeşitli yöntemlerle yapılan bu büyüyü kişiler farklı nedenlerle yaptırmaktadır. Bu nedenlerden bazıları şunlardır: 

 • Aşık etme büyüsü: Birisinin kendisine aşık olmasını isteyenler için,
 • Geri getirme büyüsü: Eksi sevgilisinin ya da eski eşinin geri gelmesini isteyen kişiler için,
 • Ayırma ve soğutma büyüsü: Hoşlandığı kişinin hayatında olan başka kişiden soğumasını ve ayrılmasını isteyen kişiler için,
 • Bağlama büyüsü: Bir kişiyi kendisine sadık kılmak isteyenler için,
 • Kısmet kapamak büyüsü: Bir kişinin kısmetini kapatmak isteyenler için.

Papa Büyüsü Belirtileri

Papaz büyüsü çok etkili bir büyü olduğundan dolayı sonuçları da kesindir. Her büyünün bir belirtileri vardır.  Papaz büyüsünün de en önemli belirtisi kişilerin iradesi dışında aşırı duygu yoğunluğu yaşamasıdır. Eşlere büyü yapılıp yapılmadığını anlamanın yolu da her şey yolundayken eşlerin bir anda eve dönmemeye başlaması, işlerin rast gitmemesi, anlamsız ve aniden ayrılık yaşanması gibi belirtileridir.

Kesin etkili olan papaz büyüsünü nasıl anlaşılır diye merak eden kişiler dikkat etmesi gereken en önemli husus ani değişimlerin meydana gelip gelmemesidir. Büyü etkisi altında olan kişiler istedikleri şeyleri bir türlü yapamazlar, işleri hep ters gider. Kısmet kapatma büyüsü etkisi altında olan kişiler ise sevgili bulamaz ya da bulsa bile ilişkisi iyi gitmez. Bu tarz şeyler yaşayan kişilerin papaz büyüsü etkisi altında olmaları yüksek bir olasılıktır.

Papaz Büyüsü Etki Süresi

Bu büyü ile ilgili akla ilk gelen şeylerden bir tanesi papaz büyüsünün etkisi ne kadar sürer sorusudur. Papaz büyü etkisi bozulana kadar devam etmektedir. Bu yüzden papaz büyüsü altında olduğunu düşünen kişilerin büyüyü bozdurmaları gerekmektedir. Papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun da birkaç yanıtı bulunmaktadır. Kimler Papaz Büyüsü Yapabilir?

İsminden dolayı papaz büyüsünün papazlar tarafından yapıldığı düşünülmektedir. Ancak bu büyüler medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu büyü Kara Büyü kategorisine girdiğinden dolayı deneyimli medyumların yapması gerekmektedir. Sahte medyumlara ya da deneyimi az medyumlara giden kişiler papaz büyüsü tutmadı diyebilmektedir. Bu sorunlar yaşanmaması adına medyum seçimi iyi yapılmalıdır.

Papaz Büyüsü Fiyatları

En eski büyülerden bir tanesi olan papaz büyüsü  için medyum seçimi iyi yapılmalıdır. Seçim yapılırken papaz büyüsü yorumları göz önüne alınmalıdır. Papaz büyüsü fiyatları ise uygulanacak yönteme ve medyumun deneyimine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat ile ilgili en doğru bilgiyi almak isteyen kişiler medyumu ile iletişime geçmelidir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü etkisi altında olduğunu düşünen kişiler, öncelikle medyum ile iletişime geçip gerçekten de büyü altında olup olmadığı öğrenmelidir. Bu büyüyü bozmadaki esas mantık büyü yapılırken uygulanan işlemlerin tersinin yapılmasıdır. Bunlar için de medyumlardan yardımı istenmelidir. Medyumlar papaz büyüsünün nasıl yapılacağına dair bilgilerini genellikle saklı tutması gibi bozma işlemlerini de saklı tutmaktadır.  

Büyü Bozma Duaları

Etkisi yoğun ve kesin olduğu için papaz büyüsünü bozmak zor bir işlemdir. Medyumların doğru uygulayacağı yöntemlerle bu büyü bozulabilmektedir. Medyuma gitmeyen ve papaz büyüsünden nasıl kurtulunur diyen kişiler ise Kuran’ın surelerine başvurmalıdır. Bu duaları yalnızca büyü altında olan kişiler değil herkesin okuması önerilir. Böylece yapılacak büyülerin de önüne geçilebilinir.

Nas Suresi İle Papaz Büyüsü Bozma

Papaz büyüsünü bozmak için okunacak dua olarak gösterilenlerden bir tanesi Nas Suresi’dir. Bu büyüden kurtulmak isteyenler Nas Suresi’ne başvurmalıdır.  Büyü etkisi altında olup da kurtulmak isteyenlerin okuması gereken Nas Suresi şu şekildedir:

 • Bismillahi’r Rahmani’r Rahim. Gul e’uzu bi Rabbi’n nas. Meliki’n nas. İlahi’n nas. Min şerri’l vesvasi’l hannas. Ellezi yuvesvisu fi suduri’n nas. Mine’l cinneti ve’n nas.

Felak Suresi ile Papaz Büyüsü Bozma

Büyü bozmanın farklı yolları vardır. Papaz büyüsü yaptıran kişilerin büyüsü bozulması için Felak Suresi etkili bir yöntemdir. Büyü bozmak isteyen kişiler Felak Suresini okumaları gerekmektedir. Surenin okunuşu ise şöyledir:

 • Bismillahi’r Rahmani’r Rahim. Gul e’uzu bi Rabbi’n felak. Min şerri ma halak. Ve min şerri ğasigın iza vegap. Ve min şerri’n neffasati fi’l ugad. Ve min şerri hasadin iza hased.

İhlas Suresi İle Papaz Büyü Bozma

Papaz büyüsü bozmanın çareleri kuranda sunulmuştur. Bu büyüden kurtulmanın en önemli yollarından birisi de ihlas suresidir. Büyü etkisinin giderilmesini isteyen kişilerin okuması gereken İhlas Suresi şu şekildedir:

 • Bismillahi’r Rahmani’r Rahim. Kul hüvellahü ehad. Allahüssamed. Lem yelid ve lem yuled ve lem yekün lehü küfüven ehad.

Büyü Bozmak İçin Diğer Sureler

Büyü etkisi altında olan kişiler, evde okuyacakları sureler ile bu büyüyü bozabilmektedir. Bu surelerin etkisi papaz büyüsü nasıl bozulur forum yorumlarında da belirtilmiştir. Nas ve Felak Sureleri dışında büyü bozmak için işe yarayan diğer sureler şunlardır:

 • Tarık suresi,
 • İnşirah suresi,
 • Abese suresi,
 • Fetih suresi,
 • Duhan suresi.

Surelerin Arapça okunmasının yanı sıra Türkçe olarak anlamlarının da bilinmesi duaların hangi amaçlarla okunduğunun bilinmesi açısından önemlidir.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 13:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arzu gokdemir
Arzu gokdemir - 5 yıl Önce

Merhaba ucret ne kadar ve ne kullaniyonuz mazeme

Medyum - Aşk büyüsü