Sabun Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Kara büyüler içerisinde yer alan sabun büyüsü, birisine kesin olarak zarar vermek amacıyla yapılan bir büyü türdür. Sabun büyülerinin etkilerinin son derece güçlü olduğu, insanı canından bile edebileceği bilinmektedir.

Sabun Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Kara büyüler içerisinde yer alan sabun büyüsü, birisine kesin olarak zarar vermek amacıyla yapılan bir büyü türdür. Sabun büyülerinin etkilerinin son derece güçlü olduğu, insanı canından bile edebileceği bilinmektedir. İnsana zarar vermenin dışında ikinci neden olarak iki insanın birbirine bağlanması için ve aralarındaki aşk bağının kuvvetlenmesini sağmak için yapılan sabun büyüleri vardır. Bu iki büyü türünün arasındaki farka baktığımız zaman, aralarındaki fark sadece okunması gereken ayinler ve yapılması gereken ritüeller açısından değişiklik gösterir. Sabun büyüsünün bu türüne aşk sabun büyüsü denir. Bu iki türde büyüler arasında en çok rağbet gören büyü türlerindendir. Bunun sebebi, malzemelerinin çok kolay temin edilebilir olması ve büyünün yapımının son derece kolay olmasıdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü nasıl yapılır? 41 iğneli sabun büyüsü nasıl yapılır diye merak edenler aşağıdaki tarifi takip ederek bu büyüyü yapabilirler.

Öncelikle ihtiyacınız olan şey bir kalıp sabun. Kimin üstünde büyü yapılacaksa onu simgeleyen bir kalıp sabun alınır. Dinlendirme mertebesi adı verilen süreç için kalıp bir kap kaynatılmış suyun içerisine atılır.

 Sabun suda iken büyü kime yapılacaksa ismi 14 kez okunarak büyü yapılacak kişinin sureti akla getirilir. Yanınıza bu aşamada sureti belli olan bir fotoğraf da alabilirsiniz. Bireyin ismi söylendiği ve kişi hayal edildiği sırada, annesinin ismi de homurdanarak kişiden bahsedilir. Büyü yaptığınız kişi hakkında ne kadar çok biliyorsanız o kadar iyidir bu nedenle.

Örnek vermek gerekirse“Ayşe’nin erkek çocuğu Selim şu yılda şurada doğmuştu, bu işi yapıyor, kısa saçlı biri” benzeri söylemlerde bulunulması gerekmektedir.

 İsim okunduktan sonra artık dinlenme mertebesinin sonuna gelinir. Bu işlemin hemen ardından sabun sudan çıkarı çıkarılır. Sudan çıkarıldıktan sonra ve belli bir süre durulanır. Sabunun artık  sertleşmesi için beklenir. Bu mertebeye ise büyü dünyasında“acılaşma aşaması” denir ve ikinci aşamadır.

Burada çok dikkat edilmesi gereken bir husus vardır: sabun tamamıyla kurumadan büyüye geçilmelidir. Acılaşma mertebesinde yanınızda bir sayaç  bulundurun ve her 3 dk da bir sabunu kontrol edin. Sabun tamamıyla sertleşmiş ise büyü gerçekleşmeyecektir. Sabunun hafif yumuşak olması gerekmektedir.

Sabun istenilen kıvama geldikten sonra bu vaziyette ayrı bir kalıp ile mayalama ve acılaşma evreleri 2 kere daha yapılmalıdır. Bu aşamaları internete sabun büyüsü nasıl yapılır video yazarak görüntülü olarak takip edebilirsiniz.

Sabun Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar  

 1. Sabun büyüsü yapmak için, hepinizin kolayca marketlerden ya da aktarlardan tedarik edebileceği bir adet sabuna ihtiyacımız olacak. Buna ek olarak 41 adet 23 adet toplu iğne ya da diğer çeşit benzeri iğneye ihtiyaç olacak.
 2. Sabun ve iğnelerin daha önce kullanılmamış olması gerekmektedir ve sabun temiz olmalıdır.
 3. Sabun büyüsü için kullanılacak sabunun rengi ya da şekli önemli değildir.
 4. İğnelerin renginin her biri birbiri ile aynı olmalıdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Belli Olur? Eşime Sabun Büyüsü Yapılmış Olabilir mi?

Sabun büyüsünün etkisi altında olan kişilerde aşağıdaki belirtiler görülebilir. Sabun büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır diye merak edenler kişileri gözlemlemi ve bu belirtilerin olup olmadığına bakmalıdır. Bu belirtilerin görülmesi illa sabun büyüsü yapıldığı anlamına gelmeyebilir. Bu nedenle kişiler eğer bu belirtileri görüyorsa öncelikle bir doktora danışmalıdır. Doktor nedeni bulamıyorsa ve bu hisler geçmiyorsa iyi bir medyuma gidilerek büyünün yapılıp yapılmadığı gerçekten anlaşılır.

Peki sabun büyüsü nasıl belli olur? Büyü yapılan kişi kendini nasıl hisseder?

 • Kişide ağırlık hissi
 • Bir türlü uyuyamama
 • Gözlerde az görme
 • Gün içerisinde sık sık gelen ağlama isteği
 • Yerinden kalkmak istememek
 • Yerinden kalkmakta zorlanmak
 • Eller ve ayakların gün içerisinde sürekli titremesi
 • Düşük fiziksel aktivite
 • Bunalma hissi
 • Her konuşmada sürekli kavga çıkarmak için bahane arama
 • Hatasını kabul etmeme
 • İsyankarlık

Bir kişide bu belirtilerin hepsi görünüyorsa bu belirtiler sabun büyüsü belirtisidir bu nedenle bu kişiler mutlaka iyi bir medyuma danışmalıdır.

Sabun Büyüsü Bozma Duaları Nelerdir?

Sabun büyüsü etkisi çok güçlü olan kötü bir kara büyüdür. Bu büyünün etkisine düştüyseniz sabun büyüsünden nasıl kurtulur diye merak ediyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda sabun büyüsü bozma duaları işinize yarayacaktır.

Büyüyü bozma duasında başlamadan önce Euzubesmele çekmeniz gerekir. Ardından kelimeyi tevhit okuyun. Kelimeyi tevhitten sonra öncelikle Felak suresini okuyun. Ellerinizi havaya doğru açarak ve hiç ara vermeden Nas suresini okumaya devam edin. Nas suresine geçmeden önce bir kez daha Euzubesmele çekin ve kelimeyi tevhiti 2 kere daha tekrarlayın. Daha sonra aşağıdakileri 3 kere daha tekrarlayın. Yani tam sıralama şu biçimdedir:

 1. Euzubesmele
 2. Kelimeyitevhit
 3. Felak suresi
 4. Euzubesmele
 5. Kelimeyitevhit
 6. Nas suresi
 7. Bakara suresi

Sabun Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Sabun büyüsü ne zaman etki eder sorusu bu büyüyü yaptıranlar arasında sıklıkla merak edilmiştir. Bu büyü halk arasında “Efsuni şimat”da olarak isimlendirilir. Bu sabun büyüsü tesirini anında göstermeyen, daha çok ağır ağır tesiri belli olan bir büyü türüdür. Bu nedenle büyüyü yaptıran bireyin sabırlı olması gerekir. Sabun büyüsü etkisini yapıldığında hemen göstermediğinden büyü altında olan kişi birden bire değişmez. Ani değişimlerden çok sinsice ve yavaş yavaş davranışlarında değişiklik görülmeye başlar. Eğer çevrenizdeki kişilerde ani değişim görüyorsanız sabun büyüsünden şüphelenmenize gerek yoktur.

Sabun Büyüsü Altında Olan Kişilerin Yapması Gerekenler Nelerdir?

Sabun büyüsü altında olan kişilerin hissettiklerini, yaşadıklarını ve belirtilerini öğrendiniz. Bu maddeler sizde görülüyor yani sabun büyüsü altındasınız. Peki, büyü yapılan kişi ne yapmalı? Bu büyüden kurtulmak mümkün müdür?

 1. Her gün 1 Fatiha, 3 İhlas, 3 Felak, 3 Nas okuyun böylece kimse size büyü tutturamaz.
 2. Büyü ve büyücülerden korunmanın en iyi yolu onlara hiç bulaşmamaktır bu nedenle ruh çağırma gibi çeşitli eylemlerde bulunulmaması ve adlarının anılmaması gerekmektedir.
 3. Uygunsuz yerlerde abdest bozmayın,
 4. Küllük ve kemik üzerine pislemeyin,
 5. Halk arasında “tekin olmayan yerler” denilen cinlerin ve büyülerin bol bulunduğu yerlerden sakının,
 6. Mu’minun Suresi’nin 97 ve 98. Ayetlerini günde 41 kere okuyun.
 7. Günde yüz defa mutlaka evden çıkmadan önce “La havle vela kuvvete illa billahi’l-aliyyi’l-azim” deyin,
 8. Büyülerden ve cinlerden korunmanın diğer bir yolu ise İmamı Rabbanî’nin önerdiği bir yöntemdir. Rabbani, cinlerden korunmanın bir başka yolunu halk arasında Kelime-i Temcid olarak bilinen güç ve kuvvet ancak Allah’ındır olarak Türkçeye çevrilen "La havle vela kuvvete illa billah" denmesinin en doğru davranış olduğunu söylemiştir. Temcid alelade okunamaz. Okunmadan önce abdest almak gereklidir. Cuma günleri seher vaktinde okunmasının daha etkili olduğu söylenmektedir. Temcid’in daha etkili olmasını isteyenler duadan sonra 3 kere “Bismillahillezi la yedurru meaismihi şey’ün fi’l-ardı vela fi’s-semai ve hüve’s-semiu’l-alim.”demelidirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmailkarakuş
İsmailkarakuş - 5 yıl Önce

Sabunbüyüsünasilbozulur

Medyum - Aşk büyüsü