7 Günde Kesin Tutan Aşık Etme Büyüsü

7 günde aşık etme nasıl olur, etkisi nasıl arttırılır, aşık etme yolları nelerdir ve idrar büyüsü için ne gereklidir? Aşık etme büyüsü ile ilgili ayrıntılı bilgiler yazımızda yer almaktadır.

7 Günde Kesin Tutan Aşık Etme Büyüsü

7 günde kesin tutan aşık etme büyüsü sayesinde kişiler, karşı tarafı kendilerine bağlayarak sadakat ve sevgi içerisinde yaşamlarını sürdürebilir. 7 günde aşık etme büyüsünün her hocaya gidilerek yapılmaması gerekir. Aynı zamanda verilen tarifin ve malzemelerin eksiksiz ve özenli bir şekilde uygulanmasında yarar vardır. Çünkü büyünün 7 gün içerisinde etkisinin gösterilmesinde kullanılacak malzemelerin tam olması şartı aranır. Ayrıca büyünün etki etmesi için hocayla bire bir görüşmeler yapılmalıdır.

Papaz Büyüsü İle 7 Günde Aşık Etme Nasıl Olur?

Papaz büyüsü ile 7 günde aşık etme işleminin yapılma süreci oldukça marifet ve beceri gerektiren bir durumdur. Bu büyünün yapılmasından sonra çiftlerin arasına giren kara bulutlar ortadan kalkar. Büyünün yapılması için ilk önce işinde uzman olan hocalara danışılması gerekir. Daha sonra büyüyü yaptıracaklar, kendi ve annesinin adını hocaya iletmelidir. Bunun dışında karşı tarafın da kişisel bilgisi ve anne adı verilmelidir. Bütün bilgiler hocaya iletildikten sonra 7 gün içerisinde hoca papaz büyüsü için dualar okur ve tılsımlar yazar. 7 günün sonunda tılsımlar hoca tarafından teslim edilir. Bu sayede 7 günden sonra büyünün etkisi hissedilmeye başlanır.

Ayrıca fotoğrafa bakıp aşık etme büyüsü ve okunacak dualara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Papaz Büyüsünün Etkisini Arttırmak İçin Ne Yapılmalı?

Papaz büyüsünün etkisini arttırmak için medyum hocasının istediği davranışları tek tek uygulamak gerekir. Bununla birlikte papaz büyüsü kişisel olarak yaptırılır. Yani hocayla papaz büyüsünün yapılması için görüşmeye giderken büyüyü yaptıracak taraf, tek başına gitmelidir. Büyünün yapılmasında kimsenin haberi olmamalıdır. Çünkü, papaz büyüsü sessizlik ve dinginlik içerisinde hazırlanır. Bununla birlikte papaz büyüsünün hocayla yüz yüze görüşülerek yapılması gerekir. Uzaktan büyünün yapılması durumunda etkisi çok fazla olmaz. Aynı zamanda papaz büyüsünü bir sefer olma şartı ile yaptırmak gerekir. Bunun için çok zor durumlarda kalındığı zaman büyünün yapılması için hocayla iletişime geçilmelidir. Özellikle boşanma aşamasında olan çiftlerin ve evini terk eden ailelerin papaz büyüsünü yaptırmaları tavsiye edilir.

İdrar Büyüsü İle 7 Günde Aşık Etme Yolları Nelerdir?

İdrar büyüsü ile 7 günde karşı taraf aşık edilebilir. Bunun için ilk önce bir miktar idrara ve peçeye ihtiyaç vardır. Bu malzemeler ile beraber idrar büyüsünün karşı tarafa yapılmasından sonra bağlanma durumları meydana gelir. Hocanın istediği adımlar eksiksiz bir şekilde uygulanarak 7 gün içerisinde karşı tarafın bağlanma duygusu içerisinde olduğu kolay bir şekilde gözle görülür. İdrar büyüsünü yaptıranlar, evlerine gelmeyen kocalarını geri döndürür ve boşanma durumunda olan çiftler kararlarından vazgeçerek evliliklerini kurtarmış olur.

İdrar Büyüsü İçin Ne Gerekli?

İdrar büyüsü için gerekli olan en önemli malzeme büyüyü yapacak tarafın idrarı ve 1 adet peçetedir. Bütün malzemeler temin edildikten sonra peçeye üç damla idrar dökülür. İdrarın peçeye damlatılmasından sonra sessiz bir bölgeye geçilmelidir. Burada herhangi birisinin olmaması gerekir. Daha sonra kıble yönünün tersinde ayakta durulmalıdır. Yön ayarlandıktan sonra gözler kapalı olacak  şekilde 21 defa “Ya Hüddam Garâminâr Efendi” cümlesi sesli bir şekilde söylenmelidir. Bu aşamadan sonra gözlerin açılarak yerde dizüstüne oturulması gerekir. Yere oturulduktan sonra idrarın damlatıldığı peçete tam karşıya gelecek şekilde koyulmalıdır. Peçeye bakılarak aşık edilecek taraf için dualar ve niyetler söylenmelidir. Bu işlemin tamamlanmasının ardından idrar dökülen peçete muska biçimine dönüştürülerek 4 kere üst üste katlanır. Bu idrarlı peçenin daimi olarak her yere gidildiği zaman yanında götürülmesi gerekir. Bu sayede 7 gün içerisinde idrar büyüsü ile karşı tarafın bağlanma durumu ortaya çıkar.

Kilit Büyüsü İle 7 Günde Aşık Etme Yöntemleri

Kilit büyüsü ile 7 günde aşık etme durumları mümkündür. Özellikle evli ve bekar çiftlerin partnerleri ile aralarında sorun olması durumunda kilit büyüsünün yapılması sonucunda birbirlerine bağlanma ve sevgi besleme özellikleri meydana gelir. Kilit büyüsünün yapılması için istenilen adımların çok titizlikle uygulanması gerekir. İlk olarak siyah bir ipin temin edilmesi şarttır. Siyah ip alındıktan sonra iplere düğüm atılmalıdır. Bu düğüm sayesinde aşıklar her daim birbirlerine bağlanarak hiçbir şekilde ayrılmaz. Kilit büyüsünün yapılmasında önemli olan noktalardan birisi de, karşı tarafın ve annesinin adı, oturdukları yer, yaşı ve fiziksel olarak hangi özelliklere sahip olduğu ile ilgili bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde iletilmiş olunmasıdır. Bu bilgiler ile büyü yapılmadan önce vefk kağıdı hazırlanır.  Bezin üzerine erkeğin ve kadının adları mavi kalemle yazılır. Daha sonra siyah iplik ile atılmış düğümler bu beyaz bezlerle birlikte bir araya getirilir. En son aşamada bir araya getirilen malzemeler oturulan yerin çok uzağına götürülerek yakılıp mühürlenir. Bu işlemin yapılmasından sonra 7 gün içerisinde kilit büyüsü tutar ve çiftler arasında değişimler ortaya çıkar.+

Uzaktaki sevgiliyi kendine bağlama büyüsü hakkında bilgiler yazımızdadır.

Kilit Büyüsünde Yapılmaması Gerekenler

Kilit büyüsünde yapılmaması gereken bazı işlemler vardır. Özellikle kilit büyüsünün yapılmayacağı kişilere çok dikkat edilmelidir. Yapılmaması gereken kişilere kilit büyüsü yapıldıktan sonra hiçbir zaman etkisi görülmez. Aşağıda kilit büyüsünün kimlere yapılmayacağı ile ilgili detaylar yer alır:

  • Kilit büyüsünün doğuştan görme engeli olanlara hiçbir şekilde yapılmaması gerekir.
  • Bununla birlikte kilit büyüsü Kur’an hafızlarına da yapılmaz.
  • Aynı zamanda tek yumurta ikizleri olarak dünyaya gelenlere kilit büyüsü yapıldığı zaman etki etmez.
  • Bununla birlikte son 40 gün içerisinde ailesinden veya yakın çevresinden birini son yolculuğuna uğrayanlara da kilit büyüsü yapılmaz.

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesi sonucunda kilit büyüsünün yapılması bir anlam ifade etmeyecektir. Bu yüzden kilit büyüsü, etki edecek kişilere yapılması gerekir.

7 Gün İçinde Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılmalı?

7 gün büyüsünün yapılması ile aşık olan taraf, istediği kişiyi kendine bağlayabilir. Bu büyünün birçok çeşidi vardır. Bunun için işinde uzman medyum hocalarla danışarak görüşmelerin yapılması gerekir. Büyünün hazırlanmasında önce medyum hocasına büyünün yapılacağı kişinin ve annesinin adı, doğum tarihi bilgileri verilmelidir. Bununla birlikte büyüyü yaptıracak tarafın da hocaya annesinin adını ve doğum tarihini iletmesi gerekir. Bütün bilgiler iletildikten sonra 7 gün içerisinde büyü hazırlanır. Her gün sabahları hoca dua okur. Daha sonra büyünün karışımlarını yaparak mayalanması için karanlık bir alana bırakıp 2 günde büyünün oluşması sağlanır. Büyünün 5 gün içerisinde meydana gelmesi durumunda aşık olan tarafa büyü verilerek evde saklaması için talepte bulunulur. Bu sayede 7 günün geçmesinin ardından karşı tarafın ilgisi ve sevgisi bariz bir şekilde gözle görülür.

7 Gün İçinde Gerçekleşen Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder?

7 gün büyüsünün etkisi çok fazla hissedilir. Fakat, büyünün uygulandığı kişilerin karakteristik ve fiziksel özelliklerinin farklı olmasından dolayı yapılan büyü, değişik etkiler sonucunda karşı tarafın davranışlarına yansır. Ayrıca 7 gün büyüsü kimi zaman 5 gün içerisinde etki ederken, kimi zaman da bu süreç uzayabilir. Tamamen bu durumun oluşma sebebi, farklı kişiler üzerinde yapılmasıdır. Bu yüzden 7 gün büyüsünü yaptıranlar, değişimleri sabırlı bir şekilde gözlemlemelidir. Bunun dışında büyünün yapılma aşamalarının tam olarak bitirilmesi gerekir. Çünkü, büyünün etkisinin görülmesinde kullanılan malzemelerin eksiksiz oluşu oldukça önemlidir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü