Sevdiğine Kavuşma Duası ve Büyüsü

Sevdiğine kavuşmak için dualar büyüler nelerdir? Kısa sürede gerçekleşen kavuşma duası nasıldır? Yazımızdan ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Sevdiğine Kavuşma Duası ve Büyüsü

Sevdiğine kavuşma duasının okunması durumunda dilekler gerçek olabilir. Çünkü, duanın çok önemli bir kuvvette olması sebebiyle iyi niyetle edilen kavuşma dualarında dilekler gerçeğe dönüşebilir. Kavuşma duası genellikle yatsı namazından sonra okunmalıdır. Bu zamanda okunan duaların gerçekleşmesi daha mümkündür.

7 Günde Gerçekleşen Kavuşma Duası

7 günde gerçekleşen kavuşma duası sayesinde iki sevenin bir araya gelmesi sağlanır. Kavuşma duasında Kuran-ı Kerim’den 3 sure ve Allah’ın isimlerinden olan 3 esma okunur. Duanın usulüyle ve zamanında okunması sonucunda istekler ve dilekler 7 gün içerisinde gerçekleşir ve kavuşamayan çiftler bir araya gelir. Kavuşma duasının edilmesinde önce eller açılarak duayı okunacak kişinin adı söylenip niyet etme aşaması tamamlanır. Bununla birlikte kavuşma duasını okumadan önce abdest almakta yarar vardır. Bunun dışında kavuşma duasının kabul olması için duanın Cuma günü başlanıp Perşembe günü bitirilmesi gerekir. Toplamda dua 7 gün boyunca okunmalıdır. Bu sayede kısa süre sonra sevenler birbirine kavuşur.

En kuvvetli aşkm büyülerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Esmaül Hüsna Duası Ve Kabul Zamanı

Esmaül Hüsna duası ile ayrı olan çiftler tekrardan bir araya gelerek aşklarını ve sevgilerini yaşamaya devam eder. Duanın okunmasının zamanı vardır. Toplamda 3 esma ayrı ayrı 21 kez okunur. Yani esma okunma sayısı 63 olur. Bütün esmaların okunmasından sonra Kuran-ı Kerim’den sure de üzerine okunur. Esmaül Hüsna duasının okunma zamanı, şafak vakitleri ve yatsı namazının kılınmasından sonra olan zamanlardır. Bu zaman dilimlerinden herhangi biri tercih edilerek dua okunabilir. Böylece çiftlerin birbirlerine kavuşması çabuk bir sürede gerçekleşmiş olur. Esmaül Hüsna duası toplamda 7 gün okunmalıdır. 7 gün sonunda duanın okunması yapılmayabilir.

Kavuşma Duasının Amacı Nedir?

Kavuşma duasının amacına uygun bir şekilde edilmesi sonucunda birbirlerine kavuşmak isteyen herkes 2 gün içerisinde dileklerinin kabul olduğunu görecektir. Kavuşma duasının okunması için dua okuma kurallarının uygulanması gerekir. Özellikle duaların içten ve niyeti belli ederek okunması gerekir. Kavuşma duasını isteyerek okuyan herkes, kavuşmak istediği kişiye kısa süre içerisinde ulaşabilir. Bununla birlikte kavuşma duası ile aşık etme ve bağlama durumları da meydana gelebilir. Bu yüzden kavuşma duasının amacı doğrultusunda okunması önemle tavsiye edilir.

Kavuşma Duasının Kabul Olması İçin Neler Yapılmalı?

Kavuşma duasının kabul olması için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Aşağıda kavuşma duasını okuyanların yerine getirmesi gereken şartlar sırasıyla verilmektedir:

 • Kavuşma duasının okunmasına geçilmeden önce daha önceden kötü niyetle işler yapan kişilerin Allah’a tövbe etmesi gerekir.
 • Daha sonra duayı okumaya başlamadan önce abdest alınmalıdır.
 • Abdest alındıktan sonra eller yukarıya doğru açılarak duanın ulaşmasını istenilen kişinin adı söylenir ve niyet edilir.
 • Bundan sonra kavuşma duası adabıyla okunur.

Yukarıda verilen şartların yerine getirilmesinden sonra iyi niyetle edilen kavuşma duaları her zaman kabul olur ve birbirlerini çok sevenler, kavuşma şansına sahip olur.

Kavuşma Duasının İçten Yapılması

Kavuşma duasının içten okunması durumunda duaların kabul olması 2 gün içerisinde gerçekleşebilir.  Önemli olan Allah’a tüm kalp ve hisler ile yönelerek duanın edilmesidir. Hiçbir zaman dua eden tarafın içinde art niyet duygusunun olmaması gerekir. Bununla birlikte kavuşma duasını okumak isteyenler, evli olan çiftleri ayırmak için de Allah’a dua edebilir. Bu durumun Allah tarafından kabul edilmeyeceği kesin bir şekilde idrak edilerek kafadaki bu kötü düşünce hemen atılmalıdır. Kavuşma duasını okumak isteyenler, gerçekten hiçbir şekilde birbirlerine engel olmayacak kişiler için niyet ederek dualarını okumalıdır. Usulü ve adabıyla okunan her kavuşma duası sonucunda Allah sevenlerin yanında her daim olur.

Kavuşma Duasında Niyet Nasıl Edilir?

Kavuşma duasında niyet etmek kesinlikle gerekir. Bunun dışında kavuşma duası üst üste 2 gün okunmalıdır. Duanın okunması için seher vaktinde kalkılması gerekir. Seher vaktinde kalkıldıktan sonra kimsenin rahatsız edemeyeceği bir alana gidilmelidir. Daha sonra kıblenin olduğu tarafa dönerek dizlerin üzerine oturulmalıdır. Gözler kapatıldıktan sonra 77 kere Euzu Besmele çekilmelidir. Euzu Besmele çekilme aşamasında muhakkak niyetin söylenmesi gerekir. Yani kavuşma duası okuyan kişinin kavuşmak istediğinin adını söyleyerek içinden niyetini belli etmelidir. Euzu Besmele çekilip niyet edildikten sonra gözler açılmalıdır. Gözlerin açılmasından sonra ise kavuşma duası okunmaya başlanır.

En güçlü bağlama büyüleri ve yapılışları yazımızdadır.

Kavuşma Duası Nasıl Okunur?

Kavuşma duasının okunmasına geçilmeden önce niyet edilir. Niyet edildikten sonra Fatiha suresinin 7 kere okunması gerekir. Ondan sonra Fatiha suresinin özel duası okunmalıdır. Bu duanın okunması durumunda daha sonra Ya Şahid ve Ya Vedud duaları tek tek okunmalıdır. Ya Şahid ve Ya Vedud duaları ayrı ayrı 77 kere okunmalıdır.  Duaların sırasıyla istenilen sayıda okunulmasından sonra Allah bütün dilekleri kısa sürede gerçekleştirir. Ayrıca kavuşma duasının etkisinin hemen görülmesi için 2 gün üst üste duaların okunması gerekir. Böylece sevenler birbirlerine kavuşarak bir ömür boyu mutlu olur.

Kavuşma Duasının Etkisi Nasıl Artar?

Kavuşma duasının etkisinin daha iyi bir şekilde olması için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle duanın her gece okunması gerekir. Bununla birlikte her gece dua 3 kere art arda okunmalıdır. Kavuşma duasının kabul olması için muhakkak abdest alınması önerilir. Sevdiğine kavuşmak isteyenlerin içlerinde hiçbir şekilde kötü niyeti barındırmamaları gerekir. Aksine kötü durumda olanlara her daim yardımcı olmalıdır. Bu sayede ettikleri dualar Allah tarafından hemen kabul edilir. Kavuşma duasının içten bir şekilde okunması için sesin ve gürültünün olmadığı bir bölüme gidilmesi gerekir. Çünkü, duanın ruha işlemesi için sadece duaya odaklanılması gerekir. Kavuşma duası Cuma’dan başlanır ve Perşembe günü sonlandırılır. Cuma günü duaya başlamadan önce Fatiha suresini okumak gerekir. Perşembe günü kavuşma duasının okunmasından sonra ise Nisa suresi okunmalıdır. Kavuşma duasının okunmasında içtenlik ve niyetin samimi bir şekilde olması doğrultusunda Allah’a inanarak yürekten elleri açıp dilekler iletilir. Aşağıda kavuşma duasının sözleri yer alır:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Ya Vedud,
 • İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda
 • Ya Cami,
 • Ve ellefe beyne kulubihim lev enfakte ma fil erdı cemıam ma ellefte beyne kulubihim ve lakinnellahe ellefe beynehüm innehu azızün hakım
 • Ya Mucib,
 • Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun. (amin)

Ne Kadar Sürede Kavuşma Duası Edilmeli?

Kavuşma duasının edilme süresi vardır. Duanın toplamda 7 gün boyunca okunması gerekir. Duanın okunmaya başlama günü Cuma olarak belirlenmiştir. Duanın bitiş günü ise Perşembe’dir. Ayrıca kavuşma duası akşamları yatsı namazından sonra sessiz bir alanda abdest alınmasının ardından okunmalıdır. Yatsı namazından sonra kavuşma duasını okumaya fırsatı olmayanlar ise sabah namazından sonra okuyabilir. Duanın gerçekleşmesi için her gün verilen zamanlarda aksatılmadan dua okuması yapılmadır. Bunun dışında kavuşma duasını okumadan önce kesinlikle niyet etme kısmını unutmamak gerekir. Niyet edildikten sonra duanın okunması yapılabilir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü