Sevgilinin Sana Aşık Olması İçin Dua

Sevgilinin sana aşık olması için neler yapmak gerekir? Kızın ve erkeğin aşık olması için okunacak dualar nelerdir? Ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sevgilinin Sana Aşık Olması İçin Dua

Sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını istediğiniz zaman aşk dualarını okuyabilirsiniz. Duaların kabul olma durumu oldukça önemli olduğu için doğru ve iyi karakterde olan kişilere aşk duası edilmelidir. Aşk duası sayesinde bütün dilekler gerçeğe dönüşerek sevip de kavuşamayanlar hayallerini gerçekleştirmiş olur. Aşk dualarının kabul olması için özellikle duaların okunması gereken zaman çok önemlidir. Çünkü, her duanın çabuk kabul edilme vakitleri ayrıdır. Aşk duaları çoğunlukla sabah namazlarından sonra okunuyorsa, dualar 1 gün içerisinde gerçeğe dönüşür. Bu yüzden aşk dualarının samimi bir şekilde ve Allah’a tövbe ederek içinizdeki kötü duyguları ve düşünceleri atıp okunması gerekir.

Aşk Duasının Kabulü

Aşk duasının kabulü için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Aşağıda aşk duasının kabulünde uyulması gereken şartlar sırasıyla yer alır:

  • Aşk duasının kabul olması için hocalardan yardım alınmalıdır. Çünkü, aşk duasının etkisi çok yüksektir. Bu dua, yanlış kişiler için okunduğu zaman olumsuz sonuçlar meydana gelebilir. Bunun için uzman hocalardan destek alınmalıdır.
  • Bunun dışında aşk duasının iyi niyetle ve içtenlikle okunması gerekir.
  • Aynı zamanda aşk duasını okuyacaklar, duadan önce muhakkak abdest almalıdır. Abdest almak duanın kabul olmasında önemli bir yere sahiptir.
  • Aşk dualarının kabul olmasını isteyenler, kötülüklerden uzak durmalıdır. Hiçbir şekilde içlerinde art niyet beslememelidir.

Yukarıda verilen şartlar sağlandıktan sonra aşk duasını iyi niyetle okuyanların duaları her zaman kabul olur ve hayatları boyunca birbirlerinden uzak kalanlar artık hasretliğe son verip hayatlarını birleştirebilir.

Kendine aşık etme duası ve büyüsüne yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk Duası İçin Sureler

Aşk duası için surelerin okunması gerekir. Surelerle beraber aşk duasının okunmasından sonra 1 gün sonra veya en geç 3 gün içerisinde duanın kabulü gerçekleşir. Aşk duasının okunması ile ayrılıp da bir araya gelemeyenler veya hiçbir şekilde kavuşamayanlar, yeniden birbirlerine aşık olarak ve bağlanarak aşklarını sürdürmeye devam eder. Aşk duasını okumak için muhakkak din alanında uzman olan hocalardan yardım alınmalıdır. Çünkü, duanın etkisinin bir an önce gösterilmesi için okunma adabının ve usulünün bilinen hocalar tarafından yapılması gerekir.

En Hızlı Gerçekleşen Aşk Duaları

En hızlı gerçekleşen aşk duaları sayesinde aşıklar mutlu bir ilişki içerisinde kendini bulur. Duaların çabuk gerçekleşmesi için ilk önce niyetin iyi bir şekilde edilmesi gerekir. Bununla birlikte Allah’a aşk konusunda sığınan herkes, gerçek his ve duygularıyla birlikte harekete geçmelidir. Bunun sonucunda gerekli surelerin ve aşk duasının okunması durumunda en hızlı 24 saat içerisinde duaların gerçekleşmiş olduğu görülür. En geç ise 72 saatte edilen dualar kabul olur. Bunun yanı sıra aşk duaları sabah ezanında okunduktan sonra dileklerin gerçeğe dönüşmesi sağlanır. En hızlı şekilde duaların kabul olmasını isteyenler, abdestlerini güzelce alarak aşk duasını okumadan önce en içten duygularıyla beraber niyet edip sure ve aşk duasını okumalıdır.

Kevser Suresi

Aşk duasından önce okunması gereken surelerden birisi de Kevser suresidir. Kevser suresinde Allah’ın varlığından ve yüceliğinden bahsedilir. Kevser suresinin okunması ile aşkına kavuşmak isteyenlerin doğru yolda ilerledikleri gösterilir. Kevser suresiyle birlikte aşk duasının okunması sonucunda herkesin dilekleri gerçek olur. Önemli olan tek şey Allah’a sığınmak ve onun gücüne ve adaletine güvenmektedir. Allah’a içten bir şekilde ellerin açılması sonucunda ve duaların edilmesi durumunda aşk ızdırabı çeken herkesi Allah en yakın sürede mutluluğa kavuşturur. Bu yüzden abdest alınarak niyet edilip Kevser suresi ve aşk duası zamanında okunmalıdır.

Çok Fazla Aşık Etme Duası

Çok fazla aşık etme duasının okunması sonucunda karşı tarafı kendinize bağlayabilirsiniz. Karşı tarafın ölürcesine size aşık olmasını istiyorsanız, okunması gereken aşk duasının kuralları ile birlikte uzman hocaların yardımı ile okunarak Allah’a isteklerin ve dileklerin iletilmesi sağlanmalıdır. Aşık etme duasının okunmasından önce kendinize aşık olacak kişinin adınıniçinizden söyleyerek partneriniz hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir. Niyetin edilmesinden sonra abdest alınmış olması şartı ile aşık etme duası okunur. Bununla birlikte Kevser suresi gibi surelerin de aşk duasından sonra okunması gerekir. Duanın doğru bir şekilde okunmasından sonra karşı tarafın deli gibi aşık olma durumu 1 gün içerisinde gözle görülür.

Kızın Aşık Olması İçin Dua

Kızın karşı tarafa aşık olması için duaların okunması gerekir. Duaların da uzman din hocalarından yardım alınarak okunması tavsiye edilir. Bunun yanı sıra kızın kendinize aşık olmasını istiyorsanız, daha çok aşk duaları okuyarak Allah’a ne kadar içten ve samimi olduğunu hissettirip duaların çabuk bir şekilde kabul olması sağlanabilir. Aşk duasının okunması doğru zamanda ve doğru yerde yapılmalıdır. Özellikle aşk duasının kabul olduğu zamanlar, sabah ezanından sonra olan zamanlardır. Bu vakitlerde okunan aşk duaları anında kabul olur. Aşk duasının en erken kabul olma zamanı, duanın edilmesinin ardından 1 gün sonra olur. En geç ise 3 gün içerisinde duaların gerçeğe dönüştüğü anlaşılır. Bu sayede iki aşık bir araya gelerek birbirlerine sevgilerini ve bağlılıklarını gösterip bir ömür boyu birbirlerinden hiçbir koşulda ayrılmaz. Sevdiğine kavuşamayanlar, işinde çok profesyonel hocalara danışarak aşk dualarını iyi niyetle okuyup hayatlarının her adımında yanlarında olmasını istedikleri kişileri Allah’a yalvararak isteyebilir.

Gerçek aşk büyüsü tarifi yazımızdadır.

Erkeğin Aşık Olması İçin Dua

Erkeklerin size aşık olmasını ve bağlanmasını istiyorsanız, muhakkak surelerle birlikte aşk dualarını okumanız gerekir. Aşk dualarının okunmasının sonucunda erkekler sevdikleri kadına aşık olup bağlanarak onlarsız hiçbir şekilde hayatlarına devam edemeyeceklerini hissettirmiş olur.  Aşk duasının okunmasından önce kendinize aşık olmasını istediğiniz kişinin adını içinizden söyleyerek onunla ilgili gerçekleşmesini istediğiniz durumlar üzerine niyet etmelisiniz. Niyeti ettikten sonra Fatiha ve Kevser surelerinin de okunması gerekir.  Bununla birlikte esmaların da okunması gerekir. Esmaların okunma sayıları kişilere göre değişkenlik içerisinde olur. Bunun için esmaların okunma sayıları özel olarak ayarlanır. Havas biliminde uzman ve tecrübeli olanlar, kişilere özel olarak esmalar yazar. Bunun sonucunda her kişinin okuması gereken aşk duaları ve zikirler belirlenmiş olur. Bu sayede özel yapılan esmaların ve aşk duasının okunması durumunda veya yazılan tılsımın kullanılması sonucunda istediğiniz erkeği kendinize bağlayarak aşık edebilirsiniz. Bunun için niyetin hep iyi olması gerekir.

Aşk Duaları Neden Önemlidir?

Aşk duaları oldukça önemlidir. Çünkü, duaların doğru bir şekilde okunması durumunda Allah’a ulaşılması o kadar kolay olur. Bunun için aşk dualarının belirlenen ortamlarda ve zamanlarda okunması gerekir. Aşk duaları kıbleye dönük olacak şekilde dizlerin üzerine oturularak okunmalıdır. Bununla birlikte duaların okunması için abdestin alınması gerekir. Aynı zamanda niyetler de iyi bir şekilde olmalıdır. Bütün bu şartların sağlanmasından sonra aşk duaları ve sureleri okunarak Allah’a istekler iletilebilir. Bu sayede Allah’ın üstün gücü ile bütün dualar kabul olur. Duaların kabul olmasından sonra ayrılan çiftler barışır ve hiçbir şekilde kavuşamayanlar ise birbirlerine kavuşarak aşklarını yaşama gücünü elde etmiş olur. Bununla birlikte aşk dualarını okuyanlar, ömür boyu birbirinden ayrılmaz. Çünkü, duaların etkisi çok kuvvetlidir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü