Telefonla Sevdiğini Aratma Büyüsü

Telefonla sevdiğini aratma büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder ve işe yarar mı? Aratma büyüsü ile ilgili gerekli bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefonla Sevdiğini Aratma Büyüsü

Telefonla sevdiğini aratma büyüsünün yapılması için ilk önce istenilen adımların uygulanması gerekir. Bu adımların uygulanmasından hemen sonra yaklaşık olarak en geç 7 gün içerisinde büyünün etkisi karşı tarafta görülmeye başlar. Bu sayede uzaktan da büyü yapılarak partnerinizin kendinize aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Telepati İle Sevdiğini Aratma

Telepati ile sevdiğini aratma büyüsünün yapılmasında uygulanan adımların çok özenli bir şekilde yapılması gerekir. Aşağıda telepati tekniği ile sevdiğini aratma büyüsünün nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • İlk olarak sessizliğin olduğu bir yere gidilmesi gerekir.
 • Daha sonra gözler kapatılarak 3-5 dakika nefes alınması gerekir.
 • Telepati tekniğine başlamadan önce abdest alınması gerekir. Çünkü, vücudun önceden rahatlatılmış ve hafifletilmiş olması şartı aranır.
 • Daha sonra kimin aramasını istiyorsanız onu gözünüzün önüne getirin.
 • Bu adımdan sonra karşı tarafın 3. gözünün olduğu noktaya ve iki kaşının arasının yukarısına iyice sabitlenerek “beni ara” mesajının verilmesi gerekir.
 • Telepati mesajlarının kesinlikle kısa olması gerekir. Uzun söylenen cümlelerin algılanması zor olur.
 • Bu mesajın 5 kere tekrar tekrar söylenmesinden sonra karşı tarafın o an içerisinde veya 1 gün sonra sizi araması görülür.

Yukarıda verilen telepati büyüsü sayesinde uzaktan da sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını kolay bir şekilde gerçekleştirerek görüşmeler yapabilirsiniz.

Bakır levha büyüsünün etkileri nelerdir? İnceleyebilirsiniz.

Sevdiğini Aratma Büyüsü Ne Kadar Sürer?

Sevdiğinin aratma büyüsünün etkisi karşı tarafın ruh haline bağlıdır.  Özellikle telepati yolu ile yapılan aramalarda büyünün etki süresi yapıldıktan sonra da hemen görülür veya bir gün sonra da büyünün etkisinin görülmesi mümkündür. Bu durumun sebebi karşı tarafın ruh olarak sakin olup olmamasıdır. Kişi çok sakin ise, büyünün yapılmasından hemen sonra 5 dakika içerisinde telefon ile size dönecektir. Eğer partneriniz o an size dönmüyorsa, sinirlidir demektir. Ama aramasa da sizi kesinlikle düşünüp aklında hayal ediyordu. Büyünün etkisinin daha iyi bir şekilde görülmesi için ertesi günün beklenilmesinde yarar vardır.

Aşk Büyüsünün Yapılış Şekli

Aşk büyüsünün yapılması için işinde profesyonel medyum hocalarına gidilmesi önerilir. Medyum hocalarının talimatlarıyla birlikte hazırlanan aşk büyüsü sayesinde karşı tarafın size bir ömür boyu aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aşk büyüsünün etkisi yıllar boyunca sürer. Fakat bu büyünün bozulması da mümkündür. Büyünün bozulmasını talep etmediğiniz sürece partnerinizin sizi aklından çıkarması imkânsızdır. Aşk büyüsü, evliliklerinde problemler yaşayanlar veya birine çok fazla aşık olan kişinin kendisine bağlanmasını istediği durumda yaptırılabilir. Aşk büyüsünün etkisi oldukça fazladır. Büyü yapıldıktan hemen sonra 1 gün içinde de etkisi görülebilir ya da en geç 7 gün içerisinde de büyünün sonuçları gözle görülebilir. Bunun için aşk büyüsünün yapılma aşamalarının tek tek atlanılmadan uygulanması gerekir. Aşk büyüsü her bireyin karakteristik ve fiziksel özelliklerine göre yapılır. İşinde ehli olan medyum hocasına giderek karşı taraf hakkında bilgiler yazdırılır. Bu bilgiler doğrultusunda hoca dualar okuyarak tılsım hazırlar. Tılsımı hazırladıktan sonra büyüyü yaptırana verir. Bu tılsımın her zaman yanında taşınılması için talimatta bulunur. Bu sayede tılsım ile aşk büyüsü gerçekleşmiş olur.

Aşk Büyüsünün Gerçekleşmesi

Aşk büyüsünün gerçekleşmesinin anlaşılmasında bazı belirtiler meydana gelir. Aşağıda aşk büyüsünün yapıldıktan sonra nasıl anlaşılacağı ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Aşk büyüsünü yaptıran kişiler, karşı tarafın ani bir şekilde kendileri ile ilgilenmesine maruz kalır.
 • Bunun dışında aşkı ve tutkusu size karşı git gide artar ve sürekli yanınızdan ayrılmak istemez.
 • Aynı zamanda sizden uzakta olsa bile sürekli hayalinde ve aklında sizi düşünür.

Yukarıda verilen belirtiler yaklaşık olarak 1-7 gün arasında bariz bir şekilde görülür. Aşk büyüsü sayesinde karşı tarafın size aşık olmasını kolay bir şekilde sağlayarak uzun yıllar boyunca size bağlı bir şekilde yaşamalarına vesile etmiş olursunuz. Bunun sonunda kavuşamayan aşıklar, birbirlerine kavuşur.

Uzaktaki Birine Büyü Yapma

Uzaktan birine büyü yapılması sonucunda büyünün etki etmesi mümkündür. Fakat, büyünün sonuçlarının olumlu bir şekilde olması için büyüyü yaptıracak tarafın bizzat kendisinin medyum hocasına gitmesi gerekir.  Uzaktan yapılan büyülerin teknikleri çok fazladır. Çok özen ve titizlikle yapılmalıdır. Özellikle enerjisi ve ışığı çok kuvvetli olan hocaların tercih edilmesi önerilir. Bu sayede 1 hafta içerisinde büyü yapıldıktan sonra uzakta olan kişide etki oluşmaya başlar. Örneğin; yurtdışında yaşayan birisine büyü yapıldığı zaman 1 hafta içerisinde karşı taraf, kendisine büyü yapan kişiyi sosyal platformlardan bularak iletişime geçer. Bu sayede konuşup tanışarak karşı tarafa aşık olur ve ölene kadar aynı kişiye bağlı kalır. Bu etkinin bozulmaması için büyünün doğru bir şekilde yapılması gerekir.

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Çevirgel Duası İle Sevdiğini Aratma

Çevirgel duası ile evi terk etmiş eşin ve ayrılan sevgilinin geri döndürülmesi sağlanabilir. Bunun için büyünün doğru bir şekilde yapılması gerekir. Çevirgel duası 4 ayrı ana bölümden meydana gelmektedir. Aşağıda çevirgel duasının Arapça hali verilmektedir:

 • Vedduha.
 • Velleyli iza seca.
 • Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.
 • Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.
 • Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda.
 • Elem yecidke yetiymen feava.
 • Ve vecedeke dallen feheda.
 • Ve vecedeke ‘ailen feağna.
 • Femmel yetiyme fela takher.
 • Ve emmessaile fela tenher.
 • Ve emma binı’meti rabbike fehaddis

Yukarıda verilen çevirgel duasının okunması durumunda sizden ayrılan sevgilinizi veya boşanmış olan eski eşinizi kendinize geri bağlayarak yeniden aşık edebilirsiniz. Duanın okunmasından önce muhakkak abdest alınması gerekir. Çevirgel duası çoğunlukla sabah namazından veya yatsı namazından sonra okunur. Bu saat aralıklarında okunan duaların hepsi çabuk bir şekilde kabul olur. Bununla birlikte çevirgel duasının 7 gün boyunca okunması gerekir. Bu sürenin hiçbir şekilde aksatılmaması önerilir. Duanın okunmaya başlanması Cuma’dan olur. Duanın bitme süresi ise Perşembe günü gerçekleşir. Bu süreçte karşı tarafın size aşık olması ve bağlanması gibi etkilerin görülmesi sonucunda da duanın okunma süresi kesinlikle tamamlanmalıdır.

Eski Sevgiliyi Döndürme Duası

Eski sevgiliyi döndürme duası ile sevgilinizin sizden ayrılması durumunda yeniden bir araya gelerek barışma olayının olması gerçekleşebilir. Bu duanın istenilen sayıda ve sürede okunmasında yarar vardır. Eski sevgiliyi döndürme duasının soldan sağa okunması gerekir. Bu sıra hiçbir şekilde bozulmamalıdır. Bunun dışında dua toplamda 70 defa okunmalıdır. Duanın 70 defa okunmasından sonra en erken 1 gün içerisinde eski sevgili geri dönüş yapacaktır.

Eski Sevgiliyi Döndürme Duasında Nelere Dikkat Edilmeli?

 Eski sevgiliyi geri döndürme duasında bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle duanın içten ve gerçek duygularla niyet edilip okunması gerekir. Bu duanın etkisinin oluşmasında uzun süreler de geçebilir. Örneğin; en geç duanın etkisi 1 ay içerisinde görülmeye başlayabilir. Bu sürece kadar duanın sürekli olarak okunması gerekir. Duanın okunması yarıda bırakıldığı zaman karşı tarafa etki etme süreci de o kadar uzar. Bu yüzden gerçekten Allah’a inanarak duanın okunması gerekir. Böylece ayrıldığınız eski sevgilinizle barışarak yeniden ilişki yaşayabilirsiniz.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü