3 Günde Garanti Tutan Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü nasıl yapılır, kimler yapar ve etkisi nasıl artar? Aşık etme büyüsü ile ilgili bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

3 Günde Garanti Tutan Aşık Etme Büyüsü

3 günde garanti tutan aşık etme büyüsü, Havas biliminde ele alınan konulardan birisidir. 3 günde bağlama büyüsü, çok eski çağlarda meydana gelmiştir. 3 günde aşık etme büyüsü ile boşanma aşamasında olan çiftlerin kararından bir an vazgeçmesi ve evi terk eden tarafın eve geri dönmesi gibi sonuçlar oluşur. Büyünün yapılmasında uygulanması gereken aşamaların işinde profesyonel olan hocalara danışarak halledilmesi gerekir.

3 Günde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

3 günde bağlama büyüsünün yapılma aşamaları titizlikle takip edilmelidir. Öncelikle 3 günde bağlama büyümesi yalnızca bir kere yapılabilir. Bunun için büyüyü yapacakların ihtiyaçları oldukları en önemli zamanda harekete geçmesi gerekir. 3 günde bağlama büyüsünün yapılması için ilk olarak okunması gereken duaların okunarak tılsımın yazılması gerekir. Daha sonra suyun içerisine bırakılacak olan safranın hazırlanması lazımdır. Bununla birlikte gece vakti büyünün yapılması için en uygun zamandır. Sessizlik içerisinde büyünün yapılacağı kişiyle aynı ortama gelinerek çağrışımlar ve sesler alınana kadar işlemler yapılır. Bundan sonra varlığın ses vermesinin ardından gecenin güzel bir şekilde sonlandırılarak uyku haline geçilmesi gerekir. İkinci gün ses veren varlığın talep ettikleri saç teli veya tırnak gibi cisimler elde edilir. Son günde bütün tılsımların yazılması biterek büyünün daha sonraki günlerde etkilerinin görülmesi beklenir.

Ayrıca yazımızdan en çabuk geri getirme büyüsünü inceleyebilirsiniz.

3 Günde Bağlama Büyüsünün Etkisi Nasıl Artar?

3 günde bağlama büyüsünün etkisi zaman geçtikçe görülmeye başlar. Büyünün yapılmasından sonra kişi, yataklara düşerek hastalanabilir. Bu durumun olması gayet normaldir. Bu yüzden kimsenin endişelenmesine gerek yoktur. Bu hastalanma durumları cinlerin kişiyi harekete geçirdiğinin kanıtıdır. 3 günde yapılan bağlama büyüsünün etkisi %50 oranında kişilerde görülür. Bu etkinin arttırılmasında üstün yeteneklerin meydana gelmesi gerekir. Her insanın bağlama büyüsünü yapması mümkün değildir. Bu büyünün yapılması için kesinlikle çok zor ve acil bir durumla karşı karşıya kalınması gerekir. Aksi takdirde büyünün gerçekleşme olasılığı çok düşüktür.

Mumlarla Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mumlarla aşık etme büyüsü, evliliği ve ilişkilerin çıkmaz durumdan kurtarmak isteyenlere yapılır. Mumlarla aşık etme büyüsünün yapılması için uzman hocalardan yardım alınmalıdır. Eğer büyü doğru yapılmamışsa, kısa sürede bozulur ve kişi eski haline döner. Mumlarla aşık etme büyüsünün yapılması sonucunda etkisi 7 gün içerisinde belli olur. 21 güne kadar da büyü yapılan tarafa etkisini tamamen gösterir.  Mumlarla aşık etme büyüsünün yapılması için ilk önce mumun üzerine büyünün yapılacağı kişinin ve annesinin adı Arapça olarak yazılır. Muma istenilen isimler yazıldıktan sonra bazı duaların ve Esmaların okunması gerekir. Belirlenen gecede mum yakılarak dualar okunup dilekler tutulur. Mumların erimesinden sonra kalan parçaları isteyen ateşe atabilir veya toprağa gömebilir. Mumlarla aşık etme büyüsünün yapılmasında mumun rengi çok önemlidir. Bu yüzden büyünün yapılmasından önce kırmızı renkte mumun tercih edilmesi gerekir. Çünkü, kırmızı renk, aşkı, bağlanmayı ve sevgiyi ifade eder.

Düğüm İle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Düğüm ile aşık etme büyüsünün yapılması için ilk önce hocanın bütün dediklerinin uygulanması gerekir. İlk olarak pamuk ipliğinin alınarak düğüm atılması gerekir. İpliğe düğüm atıldıktan sonra düğüm dudağa yaklaştırılır. Dudağa yaklaştırılan düğümle birlikte sırasıyla bir kere Fatiha, bir kere ayet el kürsü, üç kere ihlas, üç kere tebbet surelerinin okunması gerekir. Sureler okunduktan sonra büyünün yapılacağı kişinin adı söylenerek “kendime bağladım” denir. Bu cümlenin 11 kere tekrarlanması gerekir. Bu sayede büyünün etkisi 7 gün içerisinde görülür ve kişi aşık olduğu tarafı kendine bağlamış olur.

Ay Büyüsü İle Aşık Etme Yöntemleri Nasıl Uygulanır?

Ay büyüsü ile aşık etme oldukça marifetli bir iştir. Bunun için büyüyü yapacakların istenilen adımları dikkatli bir şekilde uygulaması gerekir. Ay büyüsünün yapılması için ilk önce dolunayın olduğu gecenin olması gerekir. Dolunayın çıktığı gecede göl veya deniz kıyısına gidilmelidir. Deniz veya göl kenarına gidildikten sonra dolunayın denize görüntüsü yansıdığında 3 kere “Ibıia  salenit cassel vahlak, Naita asphedas raul, Ite naitata ut pharmas septadak” cümlesinin söylenmesi gerekir. Bu aşamadan sonra deniz kenarına giderken yanında götürülen aynanın beze sarılarak evde çok iyi bir şekilde saklanılması gerekir. Ayın enerjisinin ve ışığının sayesinde aşık olma ve aşık etme durumları gerçekleştirilmiş olur.

Sadakat Büyüsü İle Aşık Etme Yolları Nelerdir?

Sadakat büyüsünün yapılması için ilk önce bazı malzemelerin temin edilmesi gerekir. Aşağıda sadakat büyüsünün yapılmasında elde edilmesi gereken malzemeler yer alır:

  • Büyüyü yapacak tarafın bir tane dikiş iğnesini alması gerekir.
  • Bununla birlikte beyaz iplik ile sarılan bir bobinin bulundurulması gerekir.
  • Aynı zamanda kırmızı renkte olacak şekilde ufak bir kumaşın alınması lazımdır.

Yukarıda verilen malzemelerin temin edilmesinden sonra kırmızı bez alınarak 4 kere katlanır. Daha sonra iplik alınarak iğneyle birleştirilir. İpin uçları birbirlerine bağlanarak “İğne ve iplikleri birbirinden ayrılması imkânsızdır” sözlerinin tekrar edilmesi gerekir. Daha sonra iğne sağ elle tutulurken, iplik ise sol elle tutulur. Bu aşamadan sonra da büyüyü yapan kişi adını söyleyerek “ben iğneyim”  diye sesli konuşmalıdır. Bu adımdan sonra sevgilisinin adını söyleyerek “o ipliktir” diyip ardından “İğne ve iplik olarak bizi kime ayıramaz”  diye cümleleri tekrarlamalıdır. Bu sayede sadakat büyüsü yapılarak karşı tarafı kendine bağlama durumu gerçekleşmiş olur. Bu büyünün yapılması yalnızca bir kere olur. Bu yüzden çok dikkatli ve özenli bir şekilde hiçbir aşama atlanmadan işlemler yapılmalıdır.

Kırmızı mum büyüsü hakkında bilgiler içeriğimizdedir.

Aşk Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsünün tutması için bazı etkilerin meydana gelmesi gerekir. Özellikle aşk büyüsünün tuttuğunu anlamak için 5 günün beklenilmesi gerekir. 5 günün ardından yapılan aşk büyüsünün etkileri görülmeye başlar. Bununla birlikte 1 hafta içerisinde büyüyü yapan kişinin sevgilisi kendisini sürekli olarak düşünerek aklından çıkaramaz. Bu da büyünün tutmasında en önemli etkidir. Daha sonra 8 günün ardından büyüye maruz kalan taraf, sürekli sevgilisini düşlerinde görmeye başlar ve bu durum her zaman tekrarlanır. Aynı zamanda 9 günün geçmesinden sonra ise sevgilisi sürekli özlem içerisinde olarak aşk ve sevgi duygularını karşı tarafa gösterir. 12 günün geçmesinin ardından büyüyü yapan kişinin sevgilisi tamamen aşk büyüsünün etkisinin altında kalarak sevgilisini elde etmek için bir sürü uğraşlar içerisine girer. Bu sayede günler geçtikçe büyü tamamen etkisini göstermiş olur.

72 Saatte Nasıl Aşık Edilir?

72 saatte aşık etme durumunun gerçekleşmesi için ilk önce işinde profesyonel hocalara danışılması gerekir. Bununla birlikte özel mürekkepler ile tılsımlar yazılır. Tılsımlara 7 gün ile 21 gün arasında dualar okunduktan sonra tılsımlar taşın altına koyulur. Bu tılsımlar sayesinde evini terk etmiş taraf eve döner ve bir daha hiçbir şekilde karısını yarı yolda bırakmaz. Bununla birlikte boşanma aşamasında olan çiftler, bu büyü sayesinde kısa sürede barışarak aralarındaki sorunu çözmüş olur ve büyüyü yaptıran tarafın hiçbir şekilde sözünden çıkılmaz. Büyünün yapılması için işlemlerin adım adım uygulanmasında yarar vardır.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 10:55
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü