Kesin Tutan Aşk Büyüsü

Kesin tutan aşk büyüleri nelerdir, en hızlısı ve etkilisi hangisi, aşık ettirmenin gerçekleşme süresi nedir ve nasıl yapılır? Birçok aşık ettirme büyüsü vardır. En etkili olanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Kesin Tutan Aşk Büyüsü

Kesin tutan aşk büyüsü sayesinde insanların aralarındaki problemler ortadan kalkarak bitmiş olan sevginin yeniden canlanması sağlanır. Aşk büyüsünün birçok türü vardır.  Bu türlerden herhangi birini partnerine yaptırmak isteyenler, genellikle en hızlı sürede etkisini gösteren aşık etme büyüsünü uygulamaya yönelir. Bunun için işinde ehli olan medyum hocasına giderek büyü için görüşmeler yapar. Hızlı bir şekilde bağlama büyüsünün yapılması durumunda karşı tarafta etkisi yaklaşık olarak 3-7 gün arasında görülür.

En Hızlı Bağlama Büyüsü İle Aşık Etme Yolları

En hızlı bağlama büyüsü ile aşık etme yolları kısa bir sürede gerçekleşerek etkisini gösterir. Hızlı bağlama büyüsünün yapılma aşamasının doğru bir şekilde uygulanmasından sonra partnerinin kendisine aşık olmasını ve bağlanmasını isteyenler,  1 gün sürede bile büyünün etkisiyle karşı karşıya kalabilir. Bağlama büyüsünün yapılması için ilk önce okunması istenilen dualar okunarak tılsımların yazılma aşaması tamamlanmalıdır. Daha sonra hazırlanan tılsımların istenilen yere bırakılmasının ardından en geç 3 gün içerisinde bağlama büyüsünün etkisi büyük oranda karşı tarafta görülür. Bu sayede büyünün bozulmaması durumunda ömür boyu büyünün etkisinde kalınır.

Ayrıca gerçek aşk büyüsü tarifini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Şahmeran Büyüsü İle Aşık Etme Nasıl Olur?

Şahmeran büyüsü ile hızlı bir şekilde aşık etme işlemleri yapılabilir. Bunun için ilk önce şahmeran duasının okunması gerekir. Şahmeran duasının okunması durumunda 1 günün içerisinde karşı tarafın aşık olması hızlı bir şekilde gerçekleşir. Aşağıda Şahmeran duasının nasıl okunması gerektiği ile ilgili bilgiler yer alır:

  • İlk olarak abdest alınarak 2 rekat hacet namazı kılınır.
  • Daha sonra her gece yatmadan önce 3 kereden fazla duanın okunması gerekir.
  • Bununla birlikte haftanın her günü 7 saatte bir okunarak kaşı tarafın bir gün içerisinde aşık olması sağlanabilir.

Yukarıda verilen Şahmeran duasının çok büyük gücü ve etkisi sayesinde aşık etme ve bağlama gibi durumların gerçekleşmesi kısa sürede olabilir. Duanın etkisinin hemen görülmesini isteyenler, verilen adımları dikkatli bir şekilde yapmalıdır.

Tılsım Büyüsü İle Aşık Etmenin Gerçekleşme Süresi

Tılsım büyüsü ile aşık etmenin gerçekleşme süresi en geç 7 gün içerisinde olur. Tılsım büyüsünün yapılmasından sonra görülecek etkinin oranı %80’dir. Eğer, istenilen adımların yapılmaması durumunda da %20 oranında başarısızlık meydana gelebilir. Büyünün yapılması için ilk önce duaların okunması gerekir. Daha sonra hazırlanan tılsımların sürekli olarak yanında bulundurulması gerekir. Bu sayede 7 gün içerisinde partnerin aşık olması sağlanır ve üstelik körü körüne bağlanma durumu da gerçekleşmiş olur. Tılsım büyüsü, kişiye özel olarak yapılır. Yani yapılacak kişinin fiziksel ve ruhsal özellikleri ele alınarak büyü hazırlanır. Bunun için herkesin şahsi olarak medyum hocasına gitmesi gerekir.

Düğüm Büyüsü İle Aşık Etme Nasıl Yapılır?

Düğüm atma büyüsü ile hem aşık etme hem de bağlanma durumları meydana gelir. Düğüm büyüsünün yapılması için kırmızı ve siyah ipe ihtiyaç duyulur. İplerin birbirine bağlanıp düğüm atılması sonucunda bu iplerin mühürlenmesi için yakılma işlemleri gerçekleşir. İplerin yakılmasından sonra düğümler, denize veya çok uzak bölgelere atılır. Bu sayede kişiler büyünün etkisi altında kalarak bir ömür boyu karşı tarafa bağlanır ve her zaman sevgi içerisinde yaklaşır. Düğüm büyüsünün genelde Pazar günleri yapılması tavsiye edilir. Bununla birlikte büyünün sakin ve karanlık bir alanda yapılması gerekir. Bunun dışında düğüm büyüsünün bozulma durumları da vardır. Büyüyü bozdurmak isteyenler, medyum hocalarına ulaşarak özel olarak işlemlerini halledebilir.

Hızlı Aşık Etmede Yapılan Büyü Türleri

Hızlı aşık etmede yapılan büyü türleri oldukça fazladır. Bu büyülerin etkisinin gösterilmesi en erken 1 gün içinde de olur veya en geç 7 gün içinde gerçekleşir. Hızlı aşık etme büyülerinin yapılmasında işinde uzman hocalardan yardım alınması gerekir. Aşağıda hızlı aşık etme ve bağlama olaylarının olmasını isteyenlerin yaptırabilecekleri aşk büyüleri sırasıyla açıklanmaktadır:

  • Sabunla yapılan aşk büyüsü sayesinde hızlı aşık etme işlemi yapılır.
  • Bunun dışında kaşıkla yapılan aşk büyüsü ile karşı tarafın kısa sürede bağlanma durumu gözle görülür.
  • Aynı zamanda iple yapılan aşk büyüsünün düğümlenmesi sonucunda çiftler hiçbir zaman ayrılamaz.
  • Özellikle kırmızı mum ile yapılan aşk büyüsü karşı tarafın sadakat ve tutkusunu ortaya çıkararak hızlı bir şekilde aşık olma durumunu gerçekleştirir.
  • Tırnak ya da saç teli gibi cisimlerle yapılan aşk büyüsünün meydana gelmesi durumunda çiftler birbirlerine sıkı sıkıya bağlanarak hayatlarına devam eder.

Yukarıda verilen aşk büyü türleri sayesinde evliliklerinde sorun yaşayanlara ve zorla evlendirilmek isteyenlere büyüler uygulanarak onların içlerindeki sevgi duygusunun canlanmasına yardımcı olunur.

Kendine aşık etme büyüsü ve duasına da bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Etkilidir?

Aşk büyüsünün etkisi oldukça fazladır. Çünkü, yapılan büyü karşı tarafın hem zihinsel hem de bedensel olarak yeniden şekillenmesine yardımcı olarak içlerindeki aşk ve tutku kavramları canlanır. Bu sayede aşk büyülerini yaptıranların yaşamlarında büyük değişiklikler meydana gelerek ilişkilerinin saygı ve sevgi boyutu en üst seviyeye çıkmış olur. Aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum hocalarına danışarak partnerlerinin karakterlerine göre büyünün hazırlanma aşamalarını birlikte gerçekleştirebilir. Bu sayede çiftler bir ömür boyu birbirlerine kenetlenerek yaşamaya devam eder.

Hüddam Büyüsünün Etkisi Nedir?

Hüddam büyüsü, aşık etme ve bağlama konusunda ilk yapılan büyülerin başında yerini alır. Büyünün yapılması için ilk önce Hüddam ile ruhen iletişim içerisinde olunması şartı aranır. Eğer, Hüddam Apreziyal Efendi ile iletişime geçilmezse büyünün hiçbir etkisi görülmez. Bunun için büyüyü yapacakların medyum hocalarının yanına gitmesi gerekir. Medyum hocalarının talimatlarıyla birlikte Hüddam büyüsü yapılarak aşık etme ve bağlanma durumlarının gerçekleşmesi sağlanır. Hüddam büyüsünün yapılması için sessiz ve karanlık bir alanın olması lazımdır. Böyle bir alana geçildikten sonra dizlerin üzerine oturularak gözlerin kapatılması gerekir. Gözler kapatıldıktan sonra bir dakika boyunca karşı tarafa neden Hüddam büyüsünün yapıldığı ve bu büyü sonunda nelerin gerçekleşmesinin istendiği içinden geçirilir. 1 dakikanın sonunda gözler açılarak büyünün yapılması tamamlanmış olur.

1 Gün İçerisinde Yapılan Aşk Büyüsü İle Aşık Etme Teknikleri Nelerdir?

1 gün içerisinde yapılan aşk büyüsü ile aşık etme teknikleri sayesinde karşı tarafın da tek gecede hiç umulmadık bir şekilde aşık olma durumu meydana gelir. 1 günde yapılan aşk büyüsünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Yapıldığı an büyünün izleri karşı tarafın üzerinde hemen gözle bariz bir şekilde görülür. Bir günde aşk büyüsünün yapılması için medyum hocasına gidilerek tılsımın yazdırılması gerekir. Medyum hocası tılsımı kişinin adına ve doğum tarihine göre hazırlar. Bu tılsımın hazırlanmasından sonra tılsım denize veya göle atılır. Bir gün sonra özellikle başka birisi ile evlenecek olan tarafa büyü etki ederek evlenmekten bir an vazgeçer ve büyüyü yaptıran kişiye deliler gibi aşık olur. Bunun sonucunda ömür boyu büyünün etkisinde olan partnerin başkasına aşık olma gibi bir durumu olamaz. Sadece büyüyü yaptırana körü körüne bağlanır. Hiçbir şekilde onsuz hareket edemez ve onsuz yaşayamaz. 1 günde aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, tecrübeli medyum hocalarına giderek gerekli bilgileri verip büyüyü hazırlatabilir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü