Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl yapılır, Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsünün ne olduğu, nasıl yapıldığı ve nasıl bozulduğu sıklıkla araştırılan bir konu olmuştur. Aşk, pek çok kişi için ömür boyu yaşanabilecek en önemli ve en değerli duygulardan bir tanesidir.

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl yapılır, Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsünün ne olduğu, nasıl yapıldığı ve nasıl bozulduğu sıklıkla araştırılan bir konu olmuştur. Aşk, pek çok kişi için ömür boyu yaşanabilecek en önemli ve en değerli duygulardan bir tanesidir. Bu nedenle, özellikle medyumların en çok talep aldıkları büyü konularından bir tanesi aşk büyüsü olmuştur. Bu büyü sayesinde kişiler manevi anlamda güçlü bir desteğin varlığından faydalanabilirler.  

Aşk Büyüsünde Amaç Nedir?

Aşk büyüsü yapılırken amaç, hiçbir insana kesinlikle fiziki veya manevi anlamda bir zarar vermeden, onların yalnızca düşünce düzeyinde durumlarını değiştirmek ya da  bilinç altılarını aşık olmayı sağlayacak şekilde kontrol altına almaktır. Bu işlemler ile kişiler partnerlerine karşı daha güçlü hisler duymaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Peki bu etkiyi sağlayacak olan sihir ve büyü nasıl yapılır? Genellikle aşk büyüsü uygulaması, aşk yaşaması istenen kişilerin kalem, defter, çorap, kıyafet gibi şahsi eşyaları ya da kendi vücuduna ait olan saç teli, tırnak veya kan gibi malzemelerin bir araya getirilmesi ile yapılır. Bu malzemeler bir araya getirildikten sonra dualar okunur ve buna ilaveten bazı yardımcı uygulamalardan destek alınır. Böylece yapılan işlemler sayesinde kısa zaman içinde ortaya çok güçlü manevi bir enerji çıkar ve bu enerji büyü yapılan kişiyi aşık eder.

 Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsü nasıl anlaşılır diye merak edenler aşağıda yer alan aşk büyüsü belirtilerini inceleyerek kişinin aşk büyüsüne maruz kalıp kalmadığını anlayabilirler.

 • Sevgililer bir an önce evlenmek isterler.
 • İşlemlerin tesirinde olan kişi, sürekli sevdiğini düşünür, onu çok sık arar ve yanına gider.
 • Aşırı ve abartılı derecede sevgi gösterisi yaparlar.
 • İlişki büyü tesirinde ise, genellikle bu ilişkilerde çok nadir olumsuz durumlar yaşanır.
 • Özür dileyen taraf hep büyü yapılmış olan kişidir.
 • Büyü yapılan kişi rüyasında bile sürekli sevdiği kişiyi görür.
 • Sevdiği kişinin yanından ayrılamaz, ayrıldığında derin bir üzüntü hisseder.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişinin Yaşadığı Hisler Nelerdir?

Aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder sorusuna cevap verecek olursak, büyünün etkisinde olan kişi sürekli bir çekilme hissinin tesirinde olur. Bu his yüzünden büyü yapan kişiye karşı her durumda çekildiğini hisseder. Onun yanında olmadığında, ona doğru çekilmenin önünde bir engel olduğunda huzursuz ve mutsuz hisseder. Sürekli büyü yapan kişi ile birlikte olmak için fırsat kollar. Fırsat bulamadığı zamanlarda ise kendini boşlukta hissederek bu durumun uzaması ile birlikte depresyona girebilir, hayattan keyif almamaya başlayabilir ve daha tehlikeli durumlarda sevdiği kişi ile birlikte olamadığı için kendine zarar vermeye başlayabilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Peki, aşk büyüsü nasıl bozulur? Aşk büyüsünü bazı uygulamalar ile bozmak mümkün. Halk arasında sıklıkla yapılan büyülerin tersine doğru işlemlerin yapılması ya da bazı ayetlerin tersine okunması gibi işlemlerin yapılarak büyünün bozulabileceği yönünde inanışlar yer almakta. Bu inanışlar doğru değildir.

Aşk büyüsünün etkilerinin ortadan kaldırılması için farklı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlere medyumunuz sizin için en uygun yöntemi durumunuzu göz önünde bulundurarak ve seçerek karar verecektir. Genellikle yöntem olarak konu hakkında bilgiler içeren bazı özel duaların okunması, surelerden yardım alınması ya da  Esma-ül Hüsna okuması seçilir. Doğru olan ve İslam dinine uygun olan yöntemler bunlardır.

Cübbeli Hocadan Büyü Bozma Yöntemi

Büyü nasıl bozulur Cübbeli Hoca tarafından da açıklama getirilen bir konu olmuştur. Cübbeli Hoca her şeyden önce abdestinde ve namazında olmayan kişilerden uzak durulması gerektiğini ve bu kişilere en ufak bir işlem bile yaptırılmaması gerektiğini belirtti.

 • Rabıta yöntemi ile ilk aşama olarak bakım yapılır. Bu bakım sırasında gerçekten kişiye büyü mü yapılmış anlaşılmış olur. Kişiye büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü bu bakımlar sayesinde tespit edilir.
 • Kişi büyüye maruz kalmış ise 1 gece boyunca tedavi işlemine tabi tutulur. Bu işlem uzaktan medyumlar aracılığı ile yapılabilir.
 • Temizlik işleminden sonra ilmi havas çalışmalarına başlanır.
 • Bu tarifler kişiye verilir ve büyü bozulmuş olur.

Nihat Hatipoğlu’ndan Büyü Bozma Yöntemi

Büyü Nasıl Bozulur Nihat Hatipoğlu bu konuda nasıl açıklamalarda bulundu diye merak edenler, aşağıdaki yöntemi takip ederek aynı zamanda Büyü Nasıl Bozulur Diyanet İşleri’nin yöntemi nedir sorusunun cevabını da bulabilirler.

Büyünün bozulması için kişinin durumuna göre farklı yöntemler vardır. İhlaslı kişinin okuduğu fatiha-i şerif kimi zaman yeterli olabilir. Kimi zaman da ihlası olmayan kişinin okuduğu hatm-i şerif bile büyüyü bozmak için yeterli sonucu göstermeyebilir. Bununla birlikte kim okursa okusun büyünün bozulmasında en etkili ve önerilen yöntem olarak Ayat-ı Hırz okunması tavsiye edilmektedir. Şifa ayetleri olarak bilinen Ayat-ı Hırzlar büyü ve sihir probleminin yok edilmesi için birebirdir.

 1. Tevbe 51, 128, 129,
 2. Rahmân 33, 34, 35, 36
 3. Haşr 21, 22, 23, 24
 4. A’râf 54, 55, 56
 5. Cin 1, 2, 3, 4, 5, 6
 6. Hadîd 1, 2, 3, 4, 5

Bu ayetler cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için, her türlü büyünün bozulması için okunarak kişi bu ayetleri daha etkili olması için üzerinde taşıyabilir.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü, İslam dini inancına göre varlığı bilinen fakat müminlere yapılması yasaklanan bir işlemdir. İnsana ya da bir bölgeye zarar vermek amacı ile yapılan bu uygulamalar İslam dinine göre kesinlikle haram kılınmıştır. Peygamberimizin yaşadığı dönemlerde de zaman zaman bazı münafıklar kara büyü yapmışlardır. Bu durumdan peygamberimizin rahatsız olduğu biliniyor.

Kara Büyünün Tarihi

Kara büyünün ortaya çıkış serüvenine baktığımız zaman kara büyünün ilk önce Babil bölgesinde kendini net bir şekilde gösterdiğini görüyoruz. Babil’e Hz. İbrahim peygamber olarak gönderildikten sonra bu bölgedeki kara büyücüler Firavun’un tarafına geçerek Hz. İbrahim peygambere karşı cephe almışlardır. Günümüzde kara büyüye baktığımız zaman Avrupa’da ve Orta Doğu’da yaygın olarak en tehlikeli kara büyülerin yapıldığı bilinmektedir.

Kara Büyünün Yapımı

Peki, kara büyü nasıl yapılır? Kara büyünün yapılması için tek bir yöntem yoktur. Çok farklı yöntemlerle kara büyü yapmak mümkündür. Genellikle bu kararı danıştığınız medyum,  içinde bulunduğunuz duruma göre verecektir. Örneğin bir bardak su ile de domuz yağı, kedi ve köpek kanı gibi malzemelerle kara büyü yapılabilir.

Kara Büyü Yapıldıysa Belirtileri Nelerdir?

Son derece sıkıntı veren kara büyü nasıl anlaşılır? Öncelikle eğer aşağıda yer alan maddelere baktığınızda böyle bir durumdan şüphe ediyorsanız mutlaka büyüyü bozmalısınız. Fakat büyüyü büyü ile bozma yoluna gidilmemelidir. Bu durumda sorunlar daha da büyüyecektir.

 • Halsizlik, isteksizlik, sürekli yorgunluk
 • Az para kazanma, kazanılan paranın bereketi olmaması
 • Evde sürekli geçimsizlik yaşanması
 • Bunalma hissi
 • Kara büyü yapılan kişi etrafındaki insanlarla sebepsiz yere sürekli tartışır ve kavga çıkartmak için yer arar.
 • Mutsuzluk hissi
 • Her şeye çabuk öfkelenme
 • Hiçbir işin yolunda gitmemesi, en olacak işin bile bozulmasıdır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü