Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Bir erkeği yada eşini veya her hangi birini kendine bağlamak için yapılan bağlama büyüsü en etkili ve en çok talep gören büyülerden bir tanesidir. Her şeyden önce bağlama büyüsü denildiğinde aklımızda bir çeşit aşk büyüsü canlanmalıdır.

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?

Bir erkeği yada eşini veya her hangi birini kendine bağlamak için yapılan bağlama büyüsü en etkili ve en çok talep gören büyülerden bir tanesidir. Her şeyden önce bağlama büyüsü denildiğinde aklımızda bir çeşit aşk büyüsü canlanmalıdır.

Bu büyüler tılsım haline getirilerek gerek evli çiftlerin gerek nişanlı ve sevgililerin yaşadıkları sorunların üstesinden gelmek için başvurulan bir yöntem. Kişilerin evliliklerinde yaşadıkları duygusal ve cinsel sorunların üstesinden gelmek için bağlama büyüsü yapılabilir. Yalnızca evli çiftler değil genellikle birliktelik yaşayan iki insan arasında yaşanan sevgisel bağların kopması durumunda da bağlama büyüsü sıkça rağbet görmektedir. Soğuklukları gidermek, tekrar eski günlere geri dönmek, aşkın ilk günkü halini alması, kavgaların bitmesi için gerçekten de bağlama büyüsü en çok işe yarayan büyüdür.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapan hocalar çok fazla ücret almıyorlar bu da bu büyünün çok tercih edilmesinin diğer bir nedenidir. Bu büyüyü yapmak için hocalar binlerce farklı malzeme kullanabilir. Hangi malzemeyi kullanacağına hoca büyü yaptırmak insanın duruma göre belirler. Herkese farklı malzeme ile büyü yapabilir.

Çok çeşitli bağlama büyüleri yapılır. Buu büyüler için ceylan derisinden tutun da çeşitli bitkisel malzemelere, başka hayvan derileri, saç teli, kan toz gibi malzemelere varıncaya kadar kullanılan alet ve gereçler vardır. Fakat bağlama büyüsü için en çok kullanılan ve bunlardan en çok bilineni safranla yazılan bağlama büyüsünün yapımıdır.

Bağlama büyüsü iyi niyetle yapılan bir büyüdür; eski aşkın tekrar yüzeye çıkarılması için yapıldıklarından dolayı kesinlikle bağlama büyüsü yaptırmak günahtır diyemeyiz. Bu büyüyü yaptırırken günah olmadığından emin olabilirsiniz.

Bağlanma Büyüsü Nasıl Anlaşılır? Belirtileri Nelerdir?

Bağlanma büyüsü nasıl anlaşılır diye merak edenler aşağıdaki maddelerin varlığını kontrol ederek kişilerin büyü altında olup olmadığını anlayabilirler.

 • Büyü yapılmış kişinin gece uykuları düzensizdir.
 • Genellikle uyuyamama ya da uykudan ani uyanma sorunları
 • Rüyasında anlamsız varlıklar görür, (genellikle kedi, köpek, akrep, yılan gibi hayvanlar),
 • Uykudan terleyerek uyanır,
 • Doktora gidilmesine rağmen tıbben bir türlü çözülemeyen boyun ve baş ağrıları olur.
 • Takip edilme hissi yaşanır,
 • Halsizlik, yorgunluk hislerinin sürekli yaşanması
 • Bir kişiye aşırı bağlanarak bu kişinin tüm olumsuz yönlerine rağmen bu kişi ile birlikte olmak isteği,  kopamama, haklı olmasına rağmen bu kişiden özür dileme davranışı,
 • Eşler birbirlerine cinsel yaklaşımda bulunmazlar birbirlerine son derece soğuk davranışlarda bulunurlar.

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur sorusu büyüye yakalanmış kişilerin sıkça araştırdığı bir konu haline gelmiştir. Kuran surelerinin veya medyumların dışında bir diğer büyü bozma yolu daha vardır. Bu durum “büyünün kendiliğinden bozulması” şeklinde adlandırılmaktadır. Bu yöntem sayesinde eşime büyü yapılmış nasıl bozulur diye merak edenler,eşlerinin üzerlerindeki büyüden kurtulabilirler.

Kuranda Büyü Bozmak için Bazı Sureler ve Kullanıldıkları Alanlar

Bu yönteme geçmeden önce Kuran’da yer alan sureleri paylaşarak

Kuranda büyü nasıl bozulur sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Rad suresi: Cinlerin ya da hüddamların kişiye musallat olduğu durumlarda, bu kişiyi bu beladan kurtarmak için okunan bir duadır. Bu duanın en az 3 kere okunması gerekmektedir.

Tarık suresi: Eğer bir büyü (özellikle bağlama büyüsü) genç kızlara yapılmışsa tesiri çok büyük ve etkilii olur. Bunun nedeni genç kızların büyü gibi şer güçlere karşı tamamen savunmasız olmasıdır. Bu duanın okunması halinde genç kızlar koruyucu bir kalkana sahip olacaktır.

Eve Büyü Yapılması

Yaşanılan yer olan eve büyü yapılması son derece rahatsızlık veren bir durumdur. Evdeki büyü nasıl anlaşılır diye merak edenler bu büyüye yakalanıp yakalanmadıklarını anlamak için aşağıdaki belirtilerin kendilerinde olup olmadığına bakabilirler.

 • Evde sürekli tartışma yaşanması
 • Evin bereketsiz olması
 • Evde böcek görülmesi
 • Aile bireylerinin evde durmak istememesi
 • Evde oturan kişinin baskınlık hissetmesi
 • Evde bir türlü dinlenememe
 • Kişilerin evde rahat edememesi
 • Evden çıkınca daha rahat nefes alma, kötü hislerin birden bire kaybolması
 • Evdeki eşyaların sürekli kırılması, eşyalar üzerinde nedeni belli olamayan kırıklar, çizikler ve bunun gibi defermasyonlar

Eve Büyü Yapılmış Bu Büyüyü Nasıl Bozabiliim?

Eve büyü yapıldığını düşünen kişilerin araştırdıkları konuların başında eve yapılan büyü nasıl bozulur gelmektedir.

Bu büyüyü bozmak için tercih edilen yöntemlerden bir tanesi içine gümüş takı atılmış su ile yıkanma yöntemidir. Bu yöntem büyü nasıl bozulur Diyanet İşleri ne önerdi diye merak edenlerin de uygulayabileceği bir yöntemdir.

Bu yöntem için öncelikle kendisine büyü yapılmış olduğu düşünülen kişinin suyuna gümüş takı atılır.

Bu takının genellikle gümüş haç olması tercih edilir. Daha sonra, bu su ile kişi yıkanmalıdır. Bu su ile yıkanan kişi böylece bu büyüden kurtulmuş olur.

Bu uygulamada yıkanma zamanı ve yıkanan kişinin önceden abdestli olması çok önemlidir. Havanın gümüşi renkte olduğu ve havada hiçbir bulut olmayan, açık bir sabah vakti tercih edilir. Bu vakit genellikle havanın aydınlanmaya başladığı fakat daha güneşin ortaya çıkmadığı vakittir. Kişi suda yıkanmadan önce abdestini almamışsa büyü bozulmaz.

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur ? Cübbeli Hoca Bu Konuda Ne Önerdi?

Büyü nasıl bozulur Cübbeli Hoca büyü bozmak için neler öneriyor diye merak edenler, düğüm çözme ile büyü bozma yöntemini deneyebilirler. Bu büyü metotu, yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur? Diye merak edenlerin de kullandığı,  en yaygın büyü bozma metotlarından biridir.

Büyünün bozulması için öncelikle havanın kararması beklenmelidir. Daha sonra, kişi hangi konuda kendisine büyü yapıldığını düşünüyorsa (örneğin sabun büyüsü)  o meseleyi fısıldama tarzında olmak şartı ile, oldukça alçak bir ses tonu ile, kendisinden başka kimsenin duyamayacağı şekilde kendi  kendisine mırıldanmaya başlamalıdır.

Örneğin, birisi bana bağlama büyüsü yaptı, bu büyünün etkilerini hissediyorum, bu büyüden kurtulmak istiyorum gibi.

Bu fısıldamaları yaparken de bu arada siyah iplere küçük küçük fakat sağlam düğümler atar. Düğümlerin sağlam olması önemlidir. 79 tane düğüm tamamlandığında ipler demir bir kapta yakılır. Küller kimsenin göremeyeceği bir ortamda ve havanın yine tamamen karanlık olduğu bir zamanda toprağa gömülür.

İple Büyü Yapılıp Yapılmadığını Anlamanın Yolları Nelerdir?

Büyü yapılıp yapılmadığını kolayca bulabileceğiniz bir malzeme ile anlamak istiyorsanız, iple büyü nasıl anlaşılır diye merak edebilirsiniz.

Bir kişide büyü olup olmadığını anlamak için ilk önce o kişiden 4 parmak ip alın.

O kişinin ayak başparmağından topuğa kadar iplikle ölçü alın.

Öncelikle bir kağıt üzerinde o ip ölçülür, daha sonra ölçülen ipliği hastanın avucunun içine konulur,

Kişinin eli kapatılır ve elini sıkmasını önerir daha sonra humeze okunur.

Kişinin elinden ölçülen o ip alınır ve daha önce ölçtüğünüz yere konulur.

İp kontrol edilir. Eğer ipin uzadığı görülüyorsa cin alametidir.

Eğer kısalmışsa insan şerri yani büyüdür.

Eğer ip aynı boyda kaldıysa Allah tarafından gelen bir rahatsızlık demektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hocam suleyman barış
hocam suleyman barış - 5 yıl Önce

eşimle surekli kavgaliyız eşim iki senedir ayri yatar beni hiç gormek ismez ne yapabilirm ALLAH RIZASİ İÇİN yardıci olursan çok memnun olurm 5 tane çocuğum var zordurnmdayım teşekur ederım

ali kocabaş
ali kocabaş - 5 yıl Önce

hocam bana yardımcı olurmusunuz 0543 764 23 79

Yunus celik
Yunus celik - 5 yıl Önce

Hocam eşim benden adeta kaciyo bir düşman gözüyle bakıyo bir anda gelişen olay sebebi ne olabilir nasil yardımcı olabilir siniz

Medyum - Aşk büyüsü