Kendine Birini Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler içinde en fazla yapılan büyü türlerinin başında birisini kendine aşık etme büyüsü gelir. Aşık etme büyüsü çok farklı yollarla yapılabilir ancak bunların bazıları gerçekten etkileri kanıtlanmış ve bazen de tehlikeli sonuçlar yaratabilen

Kendine Birini Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler içinde en fazla yapılan büyü türlerinin başında birisini kendine aşık etme büyüsü gelir. Aşık etme büyüsü çok farklı yollarla yapılabilir ancak bunların bazıları gerçekten etkileri kanıtlanmış ve bazen de tehlikeli sonuçlar yaratabilen büyülerdir.  Büyü dinimize göre gerçek bir uygulamadır. Zira büyünün İslamiyet’te yasaklanmış olması başlı başına büyünün gerçek olduğunun kanıtıdır. Bizim tavsiyemiz büyüleri bilmeniz ve etkilerinin farkında olmanızdır.

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşık etme büyüsü birisini kendinize deli gibi aşık etme büyüsü şeklinde tanımlanabilecek bir büyüdür. Aşık etme büyüsü tüm diğer gerçek büyüler gibi bazı varlıkların yardımı ile yapılır. Burada önemli nokta bu varlıklardan nasıl yardım alındığıdır. Burada varlıklar olarak bahsettiğimiz nedir, eminiz ki herkes anlıyor ve bu nedenle isimlerini pek telaffuz etmek istemiyoruz. Bu açıdan aslında iki temel büyü şekli vardır:

Belirli Varlıklardan Dolaylı Yardım Alınarak Yapılan Büyüler

Bunlar genellikle evde yapılan kolay büyüler olarak bilinir. Bu büyülerde büyüye aracılık eden varlıklardan büyüye direkt olarak katılması istenmez ve isimleri büyü yapılırken doğrudan telaffuz edilmez. Ancak büyünün doğası gereği bu varlıklar büyüye kendiliğinden katılırlar ve büyüye vesile olurlar. Bu tip büyülere örnek olarak tuz yakarak aşık etme büyüsü veya sarımsak büyüsü gösterilebilir.

Belirli varlıklardan Doğrudan Yardım Alınarak Yapılan Büyüler

Bu tip büyüler ise gerçek uzmanlık gerektiren he uğraşılması gerçekten tehlikeli büyülerdir. Bu büyülerde belirli varlıklar direkt büyüye çağırılarak ve isimlerine okunarak büyüye aracılık etmeleri istenir. Bunlar en etkili büyülerdir ve doğru yapıldığında tutarlar. Ancak bu büyülerdeki en büyük tehlike musallat olma durumudur ve bu durum küçümsenmeyecek kadar ciddidir. Zira bu tip büyülere birden çok karışan kişilerin çoğu bu musallat olma durumu ile karşı karşıya gelmiştir. Bu tip büyülere örnek de Papaz büyüsü ve düğüm büyüsü örnek gösterilebilir. Evde aşk büyüsü nasıl yapılır diye soranlar için pek uygun büyüler değildir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Tutar?

Bir büyü ne kadar çok tesirli ise o kadar çok tehlikelidir. Bilhassa kalıcı aşk büyüleri tarzı bağlama büyüleri genellikle yanlış yapılmadığı sürece tutarlar. Aslında büyünün bu kadar çok yaygın olma sebebi zaten bu tip büyülerin gerçekten tutmasıdır.

Aşık Etme Büyüsü Günah Mıdır?

Kuranı Kerim’e göre büyü yapmak açıkça yasaklanmıştır. Bu sebeple aşık etme büyüsü yapanlar ve büyüye karışmış kişilerin öncelikle yapması gereken şey büyüyü bırakıp tövbe etmeleridir. Büyü gibi şeylere bulaşmak yerine aşık etme duası tesirli ve günah olmayan bir yoldur.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bazılarının çok karmaşık ve tehlikeli süreçleri varken Cenabı Hak büyüleri bozabilmek için biz kullarına çok kolaylıklar vermiştir. Büyü bozan en önemli 3 silahımız Kuranı Kerimin mucizevi sureleri Nas, Felak ve Ayetel Kürsi sureleridir. Özellikle Nas suresi musallat durumlarında Felak suresi ise büyü tesirinin yok edilmesinde bolca okunmalıdır. Bunun yanında Ayetel Kürsi suresi de her zaman bolca okunmalıdır.

Etkili Aşık Etme Büyüleri

Eskilerin uyguladığı ve etkisi kanıtlanış kuvvetli aşk büyüleri arasından en önemlileri şu şekildedir.

Sarımsak Büyüsü

Sarımsak büyüsü aşık etme büyüleri içinde en çok bilinenlerden birisidir. Ancak şunu en baştan söylemeliyiz ki bu büyü asla daha önce bunu yapmamış ve deneyi olmayan kişilerce yapılmamalıdır. Tesiri çok defa kanıtlanmış olan bu büyüyü yapmak için bir diş sarımsak alınıp ortadan ikiye kesilir. Daha sonra temiz beyaz bir kağıda bu sarımsağın kesilmiş iç tarafı ile bir halka çizilir. Daha sonra bu halkanın içine bağlanmak istenen kişinin adı, varsa mutlaka göbek adı ve anne adı yazılır. Daha sonra bu kağıt hiç beklemeden bakır bir tas içinde yakılır ve külleri aşık edilmek istenen kişinin yemeğine veya suyuna karıştırılır ve içmesi sağlanır. Bu küller aşık edilmek istenen kişinin çok sık kullandığı ve her gün temas ettiği eşyalarına da sürülmelidir.

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü de oldukça eski ve uygulaması kolay ama etkili bir büyüdür. Evde aşık etme büyüsü nasıl yapılır diye sonlar için basit bir büyüdür. Bu büyü için bir tahta kaşık, temiz bir beyaz bez, bir avuç toz şeker ve 1 küp şeker gerekir. Beyaz bezin içine toz şeker ile kesme şekeri koyup bohça yapmalısınız daha sonra tahta kaşığı elinize alıp 21 defa “ya kaşık” demelisiniz, daha sonra kaşıkla vura vura toz şeker içindeki küp şekeri ezip toz şekerle karıştırmalısınız. Küp şeker tamamen eridiğinde büyü hazırlanmış olur. Bu şekeri aşık etmek istediğiniz kişinin içeceği içeceklere atmalısınız. Dikkat edilmesi gereken şey bu şekerin sadece aşık edilmek istenen kişinin içeceklerine atılmasıdır. Başka birisine kullandırılması halinde büyünün niyeti bozulur.

Düğüm Büyüsü Nedir?

Aşık etme büyüleri içinde hem en çok bilineni hem de en tehlikesi belki düğüm büyüsüdür. Zira düğüm atarak aşık etme büyüsü yaparken açık bir şekilde bir “yardım eden varlıktan” yardım istenir. Bu varlık Hüddam Garaminar olarak bilinir. Bu büyüyü yapmak için büyünün nasıl yapılacağını bilip doğru uygulamak yeterlidir. Ancak tekrar tekrar vurgulamak isteriz ki düğüm büyüsü çok çok tehlikelibir büyüdür. En büyük tehlikesi ise büyüye aracılık eden Hüddam Garaminar denen varlığın musubet olma riskidir ki bu musibetlik durum çok kişinin başına gelmiş hatta ölümle dahi sonuçlanan durumlara sebep olmuştur.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Buradan sonra yazanları uygulamamanızı tavsiye ediyoruz. Anlatılanlar gerçekten şakaya gelecek şeyler değildir. Düğüm büyüsü yapmak için bir adet kırmızı bir adet siyah renk orta uzunlukta ip alınır. İpin nasıl bir ip olduğunu hiç önemi yoktur. Daha sonra bir Pazar günü sabahı güneşin doğmasına yakın kalkılır ancak perdeler asla açılmaz ve eve ışık girmesine izin verilmez. Sesiz ve karanlık bir odada yere oturulur ve kıblenin tam tersine dönülür. Kırmızı ve siyah ip yanınızda olacak şekilde gözleriniz tamamen kapatarak 77 defa Ya Hüddam Garaminar denilir. Bu denilirken içinizden her sefer niyetinizi geçirmeniz gerekir. Ancak niyetinizi asla yüksek sesle söylememelisiniz. Bu biter bitmez gözlerinizi açıp önce kırmızı ipi alıp “Hüddam Garaminar hatırına beni yarı yolda bırakma ve emeğimi ziyan etme” deyip kırmızı ipi yere bırakıp siyah ipi almalı ve siyah ipe de “sen, müracaat ettiğim görevli varlığın bir vesilesi ve aracısı olarak bana hizmet etmelisin ve hizmetini en güzel şekilde ifa etmelisin” şeklinde okunur.

Daha sonra kırmızı ve siyah ipler birbirine 3 defa kördüğümle bağlanır. Daha sonra düşümlü ip yere koyularak; “siyah ve kırmızı ip bana hizmet edecek ve benim niyetimi yine ifa edecek. Hüddam Garâminâr da düğüm atacak artık güzellikler gelecek mutlu olup yaratık” şeklinde okunur ve bundan sonra bu düğümlü ip 7 gün boyunca “asla” kimseye göstermeden saklanır. Bu şekilde aşık etme büyüsü kolay bir şekilde tamamlanmış olur. Bundan sonrası artık Hüddam Garaminara kalmıştır. İpleri kullanabilir veya atabilirsiniz zira iplerin artık bir işlevi yoktur. Ancak tekrar söylemek isteriz ki böyle bir varlıktan yardım almak kolay değildir.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyüyü yapan mutlaka bu büyüyü bozmayı da bilmelidir. Büyüyü bozmanın en bilinen yolu sabah ezan saatinde kalkıp kıbleye dönerek 21 defa Felak Suresi’ni okumak ve her okuyuşta büyüyü bozma niyetini içinizden geçirmektir. Büyü Allah’ın izniyle bozulacaktır ancak Felak Suresi okumayı bırakmamanızda fayda vardır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
suat bozkurt
suat bozkurt - 5 yıl Önce

bir kızı çok seviyorum ama beni engeldi bana cvp vermiyor

Emre
Emre - 5 yıl Önce

Çok sevdiğim birisi var 3 senedir konuşuyoruz 1 senedir ayrıyız ve 1 senedir hep rüyalarımda mutlu bir yuva istiyorum

Medyum - Aşk büyüsü