Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur, Mümkün Mü?

Aşk büyüsü nasıl bozulur, eşlere yapılan büyü nasıl bozulur, sirke ve diğer büyü bozma yöntemleri nelerdir sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur, Mümkün Mü?

Aşk büyüsünün bozulması, Kainatın tek sahibi Yüce Allah'ın izniyle ve onun desturu ile gerçekleştirilen kara büyü bozma uygulamaları arasında yer almaktadır. Aşk büyüsü, en güvenilir ve emin yol olan Kur'an surelerinin okunması ile bozulabilmektedir. Her ne kadar kalıcı etkiye sahip olan ve tesiri çok yüksek bağlama büyüleri ile yapılmış olsalar da bütün aşk büyülerini işinin ehli medyum hocalar ve büyü üstatları aracılığıyla ortadan kaldırmak mümkün olmaktadır. Aşk büyüsü bozdurma bu yüzden uzman büyü üstatları ile yapılması gereken uygulamalar arasında yer almaktadır.

Her ne kadar bazı aşk büyüleri yapılış amaçlarına göre zaman içinde kendiliğinden tesirini kaybederek bozulsa da çoğunlukla aşk büyülerinin bozdurulmasında deneyimli ve irfan sahibi hocaların nefesine ihtiyaç duyulmaktadır. Aşk büyüsünün bozulmasına geçmeden önce hangi aşk büyülerinin nasıl ve ne kadar süreli etkilerinin olduğuna değinilmesi gerekmetkedir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Bir erkeği ya da kadını kendine aşık ettirmek için yapılan bağlama büyüleri arasında en sık kullanılan ezoterik uygulamalardan biri de aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü, insanların şahsi iradelerine doğrudan etki eden, tesiri en yüksek bağlama büyülerindendir. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak pek çok farklı kadim uygulamadan bahsetmek mümkün olmaktadır. Özellikle Anadolu'nun eski medeniyetlerinden günümüze kadar uzanan birçok etkili aşk büyüsünün günümüzde de halen devam ettirildiği görülmektedir.

Aşk büyüleri genellikle işinin ehli medyum hocalar ya da büyü üstatları tarafından icra edilse de birtakım kurallara uygun hareket eden kişiler de her ne kadar tesiri kuvvetli olmasa da aşk büyüsü uygulayabilirler. Ancak aşk büyülerinde okunan duaların ve tılsımlı sözlerin seçimi büyünün tesiri üzerinde doğrudan etki sahibi olacağı için bu tür uygulamaların ciddiyetle karşılanması gerekmektedir.

Aşk büyüsü amacı, esasında hiçbir insana fiziki ya da manevi anlamda zarar vermek değildir. Aşk büyüsünün yönlendirildiği kişinin düşünce düzeyindeki durumlarını değiştirmek ve bilinçaltında birtakım canlandırmalar sağlayarak kendi iradeleri ile aşık olmalarını sağlamaktır. Bu işlemler sonucunda büyüden etkilenen kişi ve kişiler kendi dünyalarında mutlu olabilmektedir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü türleri arasında yer alan aşk büyüleri, yüz yıllar boyunca sıklıkla başvurulan ezoterik metotlar arasında yer almaktadır. Günümüze kadar uygulanarak gelen en kuvvetli aşk büyüsü çeşitleri şunlardır:

 • Kaşık büyüsü ile aşık etme
 • Karabiber büyüsü ile aşık etme
 • Mum yakma büyüsü ile aşık etme
 • Sarımsak büyüsü ile aşık etme
 • Düğüm büyüsü ile aşık etme
 • Köpek büyüsü ile aşık etme
 • İp büyüsü ile aşık etme

Bu büyülerin birbirinden farklı ritüelleri ve uygulamaları olduğu gibi büyünün yönlendirildiği kişideki etkileri de farklılaşabilmektedir. Bu hususta aşk büyüsü nasıl bozulur sorusunu soran kişilerin öncelikle bazı belirtilere dikkat ederek hangi aşk büyüsünün kendinde ya da sevdiklerinde olduğunu tespit etmeli, daha sonra bu büyünün olumsuz etkilerini ortadan kaldıracak uygulamalara geçiş yapmalıdır. Mumla yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı için yazımıza göz atabilirsiniz.

En Çok Bilinen Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü etkileri, büyünün yönlendirildiği kişinin şahsi özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Dolayısıyla kendisine aşk büyüsü yapılan kişi evliyse farklı tepkiler ve belirtiler ortaya koyarken, bekar olması durumunda daha değişik davranışlar gerçekleştirmesi mümkündür. Bekarlar arasında görülen aşk büyüsü etkileri şunlardır:

 • İlişki arkadaşlık boyutundaysa bir an önce sevgili olur.
 • Büyüden etkilenen kişi sevgilisi yanında olsa da olmasa da sürekli onu düşünür ve fırsat buldukça onun yanında olmak için her şeyi yapar.
 • Aşırı ve abartılı derecede sevgi gösterisinde bulunur, sevgilisinin yanından ayrılmak istemez.
 • Sevgilisinin yanından uzak kaldığı dönemde hem zihinsel hem de ruhsal anlamda yorgun düşer, bir iş yapmak istemez.
 • Sevgilisi dışında başka insanlarla görüşmek istemez.

Evlilere yapılan aşk büyülerinde eğer büyüden etkilenen kişi karısına bağlanmışsa, karısının sözünden çıkmaz, onun emaneti olarak gördüğü çocuklarını daha da sahiplenir ve yuvası için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak büyü ile karısının dışında 3. bir kişiye bağlanma söz konusuysa bu durumda evini terk eder ve aşık olduğu kişiyi görmek için tüm riskleri gözünü kırmadan alabilir. Çocuklarının ve ailesinin geleceğini zerre düşünmez.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Görüldüğü üzere aşk büyüsü kimi durumlar için kişilerin hayatında pozitif etkiler yaratırken kimi durumlarda da yuva yıkıcı sorunların temelini oluşturabilir. Bu sebeple aşk büyüsünün yapılışı kadar bozulmasına da gerekli önemin verilmesi gerekmektedir. Aşk büyüsünün etkilerinin ortadan kaldırılması için farklı yöntemler mevcuttur. Bunlar arasında öne çıkanlardan biri de "Ak Büyü" adı verilen iyi niyetli büyülerdir. Çünkü bağlama büyülerinin kuvvetli tesirlerinin ortadan kaldırılması için işinin ehli medyum hocalar veya büyü üstatları tarafından yeni bir büyünün yapılması gerekebilir. Örneğin karı koca arasındaki ilişkinin bozulduğu büyülerin olumsuz etkilerinin ortadan kaldırılması için nefesi kuvvetli hocalar muhabbet büyüsü yapmaktadır.

Muhabbet büyüsü, kişiye özel hazırlanan ak büyüler arasında yer almaktadır. Büyünün en etkili şekilde ve kısa sürede sonuç gösterebilmesi için mutlaka irfan sahibi bir hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Uygulamanın akabinde kötü niyetli kişiler tarafından yapılan aşk ve bağlama büyülerinin olumsuz etkileri ortadan kaldırılabilmektedir.  Bunun dışında etkili bir şekilde aşk büyüsü bozdurmak için ilmi bilgi ve beceriye sahip kişilerle iletişime geçilmesi gerekmektedir. Çünkü kuvvetli tesiri olan aşk büyülerini ancak bu konuda irfan sahibi nefesi kudretli medyum hocalar bozabilmektedir.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Bozulmalıdır?

Aşk büyüsünü bozmak için özel bir zaman dilimi yoktur. Dolayısıyla bir kişi üzerinde büyü tesiri kurulmuşsa yani diğer alemlerden aracılar harekete geçirilmişse o andan sonra büyünün bozulması için her vakit müsaittir. Büyü bozma işlemleri havas ilmiyle alakalı olduğu için sıradan insanlar için zor ve tehlikeli bir iştir. Büyünün tesirinin tam olarak ortadan kaldırılması için alanında deneyimli medyumlardan ve büyü üstatlarından destek alınmalıdır. Çünkü daha önce de açıkladığımız gibi çok etkili ve yüksek tesirli büyülerin bozulmasını medyumlardan başka kimse başaramamaktadır. Aşk büyüsünün etkileri giderek şiddetlendiyse vakit kaybetmeden medyum hocaların uygulamalarına başvurulmalıdır.

Aşk Büyüsü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Aşk büyüsü bozma yöntemleri her biri meşakkatli ve ciddiye alınması gereken yöntemlerden oluşmaktadır. Medyumların kendilerine has birtakım ritüelleri olsa da halk arasında yaygın olarak bilinen aşk büyüsü bozma yöntemlerin başında sirkeyle büyü bozmak gelmektedir. Elma ya da üzüm sirkesinin bir kova su ile karıştırılmasından sonra duş alınır ve kovadaki su en son kullanılır. Sirkeli suyun tamamen temiz vücuda temas etmesine özen gösterilmelidir. Kovadaki su ile gusül abdesti alınmalıdır. Kaya tuzu da korumanın etkisini artıran ekipmanlar arasında yer almaktadır. Sirkeyle büyü bozmak isteyen kişiler kaya tuzunu da suya karıştırabilirler. Kurşun döktürmenin faydaları nedir başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca sirke kullanmadan sadece kaya tuzuyla da büyü bozulabilmektedir. Üzerlik tohumu da kötü enerjinin ve kara büyülerin olumsuzluklarının ortadan kaldırılması konusunda faydalıdır. Ancak aşk büyüsünün tam olarak ortadan kaldırılması için mutlaka işinin ehli bir hocadan yardım alınmalıdır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü