Ayrılan Karı Kocayı Birleştirmek için Yapılacak Büyüler

Evliliği kurtarmak için yapılan büyüler, eşlerin arasını düzelten büyüler ve ayrılan karı kocayı barıştırmak için yapılan büyüler hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Ayrılan Karı Kocayı Birleştirmek için Yapılacak Büyüler

Ayrılan karı ve kocayı bir araya getirmek için yapılan büyüler, özellikle son yıllarda boşanmaların ve ortak konutu terk etmelerin yaşanmasıyla birlikte eşler tarafından en çok tercih edilen manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Gönül ilişkilerinde bozukluk ve sorunlar yaşayan evli karı ve kocaların yanı sıra evlilik yolunda ilerleyen nişanlılar, sözlüler ve sevgililer için de oldukça etkili olabilen bu büyüler, kadim büyü kitaplarında ve ezoterik uygulamalar arasında bağlama büyüleri olarak da bilinmektedir. Anadolu insanının yüz yıllar boyunca uyguladığı manevi uygulamalardan arasında yer alan ayrılan karı kocayı birleştirmek için yapılacak büyüler, gerek kişilerin kendileri gerekse de vekalet verdikleri sevdikleri tarafından başarılı şekilde icra edilebilmektedir.

Hem aile içinde hem de gönül ilişkisi yaşayan kadın ve erkekler arasında ilişkilerin istenilen seviyelere çekilmesinde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer alan bu tür uygulamalar esasında diğer kara büyü çeşitlerine göre çok daha masum sebeplere dayanabilmektedir. Küsleri barıştırma büyüsü olarak da bilinen bu tür uygulamalar, çok uzun yıllardan günümüze dek gizli kalmayı başarmış birtakım öğretilerde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Sevdiğim geri dönsün duası, sevdiğimi geri getirme büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Küsleri Barıştırma Büyüleri Gerçek Midir?

Eşleri barıştırma büyüsü, insanların yeniden birbirlerine sıcak ve sevecen duygular göstermelerini sağlamaktadır. Barıştırma büyüleri olarak da kadim büyü kitaplarında ve işinde uzman deneyimli medyum hocaların öğretilerinde geniş yer kaplayan bu büyülerin, şimdiye kadar pek çok kişi üzerinde gerçekten tesir kurduğu çok sayıda yaşanmış olayla sabittir. Kişilerin kendileri yanı sıra eşler arasında yaşanan ayrılığa üzülen anne, baba ya da çocuklar tarafından da kimi zaman icra edilebilen bu büyülerin kuvvetli tesiri ile herhangi bir sebeple küsüp boşanma noktasına gelen hatta boşanan eşler bile kısa zamanda yeniden bir araya gelebilmektedir.

Barıştırma büyüleri sayesinde bir araya getirilmesi amaçlanan ve bu niyete yönelik kadim büyü kitaplarındaki ritüellerin uygulandığı manevi çalışmalarda barıştırılması istenen kişilerin birbirleri ile kurduğu duygusal ve cinsel bağ da çok yüksek olmaktadır. Bu işlemlerin usullerine göre yapılması için oluşturulacak hazırlık periyodunda bu türden ayrıntılar işinde uzman olan medyum hocaların ince çalışmaları ile başarılı şekilde tamamlanabilmektedir.

Ayrılan Karı Kocaya Barıştırma Büyüsü Yapmak

Tarih boyunca insanların, aralarında herhangi sebeple anlaşmazlık çıkan eşlerin ayrılıp küs olmaları sıklıkla görülen gerçek bir olaydır. Sebepleri her ne kadar çeşitli nedenlere dayansa da bu tür küslüklerin uzun süreli olması, hem birbirine küsen kişileri ruhsal açıdan yıpratmakta hem de çevredekileri rahatsız edebilmektedir. Havas ilimlerinde birleştirme büyüleri adıyla tanımlanan manevi uygulama ve ritüeller bire bir şekilde icra edilerek ayrılan karı kocanın yeniden eski günlerdeki gibi bir araya getirilmesi mümkün olmaktadır.

Kadim büyü kitaplarında zaman zaman en çok tercih edilen yüksek enerji gerektiren manevi uygulamalardan olan karı kocayı barıştırma büyüsü, birbirine küs olan ve evi terk eden eşlerin bizzat kendileri uygulayabileceği birtakım işlemleri içermektedir. Bunun yanı sıra sadece kişiye özel işlemler hazırlanarak icra edilen bu büyüler, aynı zamanda Havas ilmine uygun bir şekilde vekalet alınması durumunda karı kocanın sevenleri tarafından da uygulanabilir.

Karı Kocayı Birleştirme Büyüsü Etkileri

Ayrılan karı kocayı barıştırma büyüsü nasıl yapılır sorunun en çok merak edilen yanıtlarına geçmeden önce, bu türden kadim büyü kitaplarında geniş yer edinen büyülerin ne şekilde insanlar üzerinde tesir gösterdiğine değinmek gerekmektedir. Gideni geri getirme büyüsü olarak da Havas ilimlerinde sıklıkla büyü üstatları tarafından başarılı bir şekilde uygulanabilen bu büyüler, büyünün etkili ve usullerine uygun bir şekilde yapılmasının ardından sadece 1 hafta içinde etkilerini ciddi anlamda gösterebilmektedir.

Karı kocanın boşanma aşamasına gelmesi durumunda büyünün etkilerinden yararlanılarak bu sorunların ortadan kaldırılması sağlanabilmektedir. Bu sayede özellikle evi terk eden ya da boşanmaya hevesli olan eş bu ruh hali içinden çıkarak sürede eşinin yanına pişman olarak geri dönmektedir. Adet kanı içirmek ve içirenlerin yorumları başlıklı yazımızda ilginç bilgiler öğrenebilirsiniz.

Kocayı Geri Getirme Büyüsü

Eşler arasında soğukluk yaşanması mümkündür. Ancak bu soğukluğun yüksek seviyelere çıkması ve eşlerin boşanma durumuna kadar sürüklenmesi halinde kocayı geri getirme büyüsü icra edilebilir. Bu büyünün uygulanmasında etkili olan ritüeller, büyü üstatlarının elinde bulunan büyü kitaplarında yer etmektedir. Ancak barıştırma büyüsü işinde deneyimli medyum hoca denetiminde uygulandığı takdirde çok daha başarılı sonuçlar verebilmektedir. Kocayı getir getirme büyüsü nasıl yapılır sorusuna ilişkin uygulamalardan biri de şu şekildedir:

  • Barışmak istediği kocası için birleşme büyüsü yapacak kişi, tahta veya düz bir taş plakanın üzerine önce küçük bir üçten ortasına da bir göz bebeği çizmelidir.
  • Kireçle yapılması gereken bu çizimin ardından üçgenin her köşelerine büyük bir şekilde elif çekilir.
  • Daha sonra bunların dışına olacak şekilde dört "mim" aralarına da dört "vav" yazılır.
  • Bunların alt kısmına üç adet olacak şekilde "Hu", onların da altına üç adet "f" konur.
  • Bu taş veya tahta üzerine yedi kat muşambaya sarıldıktan sonra üzerine bir bez geçirilerek dikilir.
  • Muşambaya tahtanın sarılması esnasında kırk bir elham, yedi besmele okunur.

Bu muskayı üzerinde taşıyan kişi kırk bir gün içinde kendisinden kaçanı pişman ve perişan olmuş bir şekilde elde eder. Sebebi her ne olursa olsun dargınlık ve kırgınlık ortadan kalkmış olur. Eşinden soğuyan ve heyecanı dışarıdaki kadınlarda arayan kocalar da pişman olup eşlerine geri dönüş yaparlar. Bunun ardından çocuk düşünen eşler büyünün tesiri ile kurulan ve yeniden alevlenen aşkın meyvesi olarak çocuk yapabilirler. Kadim büyü kitaplarında ve medyum hocaların tavsiyelerinde yer aldığı üzere bu şekildeki birliktelikten doğan çocuğun ismine içinde "mim" "vav" veya "elif" gibi harflerin biri ile başlayan bir ad konulduğu takdirde çocuğun geleceği çok parlak ve uğurlu olacaktır.

Küsleri Barıştırmak İçin Ak Büyü

Ak büyüler olarak adlandırılan bu tür büyüler, bereket ve kısmet aça büyüleri gibi iyi niyetler kurularak icra edilen manevi uygulamalardır. Birbirleri ile herhangi bir şekilde küslük yaşayan ancak küslük olmasına da gönülden razı gelemeyen kişileri yeniden bir araya getirmek için ak büyü uygulamasına başvurulabilmektedir. Dargınları barıştırmak için yapılan büyü kısa süreli etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Bu sayede büyünün tesirini kuvvetlendirmek için büyü üstatlarından manevi destek alınmasında yarar vardır.

Sadece barıştırmak için yapılan daha basit vefklerin gönül bağı olan kişiler arasından etkin bir faydası olmamaktadır. Bu nedenle eşi için barışma amacı güden birinin yapılacak ritüellerin daha büyük kapsamda olacağını bilerek bu sorumluluğu alması gerekmektedir. Diğer büyülere nazaran yüzeysel anlatımda aktarılamayacak kadar yoğun bir çalışma olarak nitelendirilen bu büyülerle kısa zamanda küslerin barıştırılmasının yanı sıra evi ya da eşlerini terk eden karı kocalar da yeniden bir araya getirilebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 19:25
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü