Sevdiğim Geri Dönsün Duası, Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Mucize geri döndürme duası, uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası ve ayetel kürsi ile sevdiğini geri getirme duası hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Sevdiğim Geri Dönsün Duası, Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Eski sevgiliyi geri getirme duası ve büyüsü, tarih boyunca insanoğlunun aşk acısına merhem olması için başvurduğu manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Asırlar boyunca insanların en çok dua ve büyü gibi manevi ritüellerine konu olan en büyük unsurlardan biri de aşktır. Aşkı tarafından sevilip kollanmak isteyenler kimi zaman ne yazık ki hiç beklemedikleri durumlarla karşılaşarak sevdikleri tarafından terk edilmektedir. Sevdiklerinin arkasına bakmadan bırakıp gittikleri bu kişiler, içlerine düştükleri bu haksız durumdan kurtulmak için sevgilim geri dönsün duası, sevdiğimi geri getirme büyüsü gibi birtakım manevi uygulamalara başvurmaktadır. Bu duaların ve büyü ritüellerinin her biri denenmiş olup, uzun yıllar boyunca milyonlarca kişi tarafından kullanılmıştır.

Eğer siz de çaresiz bir şekilde sevdiğiniz erkek veya kadın tarafından terk edildiyseniz, onun sevgisine yeniden nail olabilmek ve sizin ona karşı hissettiğiniz duyguların çok daha fazlasını onun size karşı hissetmesini sağlamak için sevgiliyi geri döndürme büyüsü ve kadim büyü kitaplarında yer alan manevi uygulamaları icra edebilirsiniz. Her biri yüz yıllar boyunca özellikle Anadolu'nun en eski medeniyetlerinden günümüze değin ulaşmayı başaran bu tür dua ve tılsımlı sözler ile gerçekleştirilen büyüler, hem kısa sürede tesir etmesi hem de etkisinin kalıcı olması sebebiyle şaşkınlıklara vesile olmaktadır. Kendine aşık etme duası ve büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevdiğim Adamı Geri Getirme Büyüsünün Sonuçları

Her insanın duygusal olarak başına gelebilecek en büyük acılardan biri olan sevdiği kişi tarafından terk edilme olgusu, kimi zaman çok ağır ruhsal hastalıkların da en temel sebebi olabilmektedir. Bu sebeple sevdikleri tarafından haksız yere terk edilen özellikle genç yaştaki kızlar ve kadınlar sevdiğim adamı geri getirme büyüsü uygulayarak en kısa yoldan etkili sonuçlara ulaşmak istemektedir. Güçlü ve son derece yüksek tesire sahip olan bu tür büyüleri kullanarak sevdikleri erkekler ile yeniden bir araya gelmek isteyen kişiler geri döndürme büyüsü sayesinde gönüllerinden geçen sonuçlara kısa sürede ulaşabilmenin şaşkınlığını da yaşamaktadırlar.

Kadim büyü kitapları arasında kendine yer edinen ve en güçlü, en etkili ve en kısa süre içinde tesir eden büyüler, özellikle işinin piri olan deneyimli medyum hocalar ve büyü üstatları tarafından icra edilmektedir. Bu tür manevi uygulamaların ilk olarak fark edilen en büyük ve en önemli sonuçları, giden kişinin ne kadar uzağa gitmiş ve yeni bir hayata başlamış olursa olsun eski sevgilisine veya eşine geri dönebilmesini sağlamaktadır.

Sevgiliyi Geri Getirme Duası Var Mı?

Sevgiliyi geri getirmek için etkili olan dualar, hem ilmi kitaplarda hem de kadim büyü kitaplarında geniş yer edinmiştir. Özellikle Anadolu'da yüz yıllar boyunca yaşayan medeniyetlerin aşk üzerindeki manevi çalışmaları dualar ve büyü adı verilen birtakım ritüelleri meydana getirmiştir. Sevdiğini geri getirme duası kitabı da özellikle bu alanda güvenilir ilmi bilgi ve birikime sahip medyum hocalarda bulunan sağlam kaynaklardır. Bu kaynaklarda ve kadim kitabelerde yer alan dualar ile giden sevgiliyi kısa sürede getirmek mümkün olmaktadır.

Sevdiği kişiyi geri getirmek isteyen kalbi kırık kimseler, kadın veya erkek fark etmeksizin sevdikleri, değer verdikleri kişinin geri dönmesi için şu duayı usulüne göre okumalı ve duanın kabul olacağına dair inancını da her zaman taze tutmalıdır. Sevdiğini geri döndürmek isteyenlerin okuması tavsiye edilen dua şudur:

  • "Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad,allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Alanında ilim ve irfan sahibi medyum hocaların da en çok tavsiye ettiği bu duanın üst üste üç gün boyunca sabah namazı sonrası 100'er kez okunması gerekmektedir. Bu okumayı kalben yapan kimseler kısa sürede sevdiklerinin kendileri ile iletişime geçtiğini ve pişman bir şekilde geri döndüğünü tecrübe edebilirler.

Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde yapılan konuyla ilgili araştırmalardan biri de sevgiliyi geri döndürme büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarına ilişkindir. Sevgiliyi geri döndürmek için uygulanması gereken büyü yerine dua çalışması yaparak kısa sürede muradınıza erebilirsiniz. Dua çalışmasında şunlara harfiyen uygun hareket etmeniz tavsiye edilmektedir:

  • Sevdiğinizin size geri dönmesi için kalpten niyet edin,
  • Kişinin anne adıyla birlikte ismini 10 defa zikredin,
  • 7 felak, 7 nas ve 7 ayetel kürsi okuyun,
  • 7 farklı ipliğe her biri için ayrı ayrı olacak şekilde 1006 kere vedud okuyun,
  • 7 gece sonrasında bir adet kuru incirin tam ortasını delin ve 7 renk ipliği niyetinizi tekrarlayarak incirin ortasından geçirin,
  • Dileğinizi dilerken iplikleri birbirine düğümleyin,
  • Bu iplikli inciri balkona ya da dışarıdan gözle görülür bir yere asın.

Sevdiğin Kişiyi Geri Getirme Büyüsü ve Duaları

Kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde büyü hakkında en çok öne çıkan uygulamalar muhakkak aşk ile ilgilidir. Kimi zaman bağlama büyüleri bu konuda en çok tercih edilen manevi uygulamalar olurken kimi zamanda sevenlerin arasına nifak tohumları eklemek isteyen kişilerin tercih ettiği ayrılık büyüleri icra edilmektedir. Ancak her ne şekilde olursa olsun, ister kendi kararı isterse de ayrılık büyüsünün kara tesirleriyle olsun giden sevgiliyi geri götürmek yine birtakım manevi uygulamalara başvurularak mümkün olabilmektedir. Sevdiğin kişiyi geri getirme büyüsü, en çok bu alanda tecrübe sahibi kişilerin yani büyü üstatlarının ve ilim sahibi medyum hocaların manevi destekleri ile etki göstermektedir. Bu sebeple bu tür uygulamalarda manevi yönü gelişmiş, dünya dışı varlıklar ile iletişim kurabilen üçüncü gözü açılmış kişilerin yardımına başvurmak her zaman faydalı olacaktır. Karşıdakinin ağzını dilini bağlamak için okunacak dua başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevdiğin kişiyi geri getirmek için icra edilen uygulamalardan biri de kalpten okunan dualardır. Bu duaların yüz yıllar boyunca sevgilileri tarafından haksız yere terk edilen kişilerin umut ışığı olduğu bilinmektedir. Özellikle 21 gün boyunca her yatsı namazının arkasından el açıp okunacak dualardan en önemlisi de şudur:

  • "Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak"

Bu duanın Arapça usulüne uygun olarak okunması ve özellikle gece vaktinde zamanı geçmeden icra edilmesi duanın kabul olması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu uygulamaları ritüellerde belirtiliği şekilde uygulayan kişiler kısa zamanda muratlarına erebilmekte ve kendilerini bırakıp giden sevgilileri erkek veya kadın olsun fark etmeksizin geri dönmektedir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü