Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder, aşk bağlama büyüsü kaç günde etkisini gösterir sorularının yanıtı ve en etkili bağlama büyüsü tarifi hakkında detaylı bilgiler yazımızda...

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Bağlama büyüsü tutma süresi, bu büyüyü herhangi bir bağlama büyüsü ritüeline uygun olarak icra edenler kadar, henüz büyü yapmasa da bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişileri de yakından ilgilendirmektedir. Bilindiği üzere bağlama büyüleri, yüz yıllar boyunca sayısız kadın ve erkek tarafından icra edilmiş, bunun ardından başarılı sonuçlara ulaşılmış aşk büyüleri olarak kabul edilmektedir. Havas ilimlerinde kendine geniş bir yer bulan bağlama büyüsü ile ilgili son dönemde özellikle internet üzerinde cevabı en çok merak edilen sorulardan biri de bağlama büyüsü kaç günde tutar sorusunun yanıtıdır.

Sevdikleri tarafından aynı şekilde sevgi görmek, bu kişilerin aşklarından gözlerinin kör olmasını sağlayacak kadar sevmelerini sağlamak için başvurulan en güvenilir manevi uygulamalardan biri olan bağlama büyüsü birtakım belirtiler göstererek kendi varlığını büyü yapan kişiye de belirtmektedir. Bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusunun yanıtlarına geçmeden önce bu tür büyülerin ne olduğuna ve bu büyülerin icra edilişinde nelere dikkat edilmesine değinilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Ülkemizde özellikle Anadolu kırsalında en çok başvurulan büyü çeşitlerinden biri olan bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı üzere sevenleri birbirine bağlamada kullanılan bir çeşit aşk büyüsüdür. Ezoterik öğretilerde kendine geniş bir yer bulan bağlama büyüsü ile daha önce arkadaş olan kişiler kısa sürede aşkları dillere destan iki sevgili olabilirken, sevgililer de evlenip hayatları boyunca birlikte mutlu ve mesut yaşayabilmektedir. Bağlama büyüsünün kadim büyü kitaplarında belirtildiği üzere pek çok çeşidinin olduğu bilinmektedir. Bağlama büyüleri sadece sevenler arasında yapılmamaktadır. Aynı zamanda bağlama büyüsü yönlendirdiği kişide birtakım farklı bağlılıkların da görülmesine neden olabilmektedir. Bu sebeple bağlama büyüsü çeşitleri hakkında bilgi sahibi olunmasında fayda vardır. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

İnternet üzerinde hakkında en çok araştırma yapılan konulardan biri olan bağlama büyüleri hem amaç olarak hem de ritüelleri bakımından pek çok çeşide ayrılmaktadır. Bunlar;

 • Evlilik için bağlama büyüsü
 • Sevenleri bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü
 • Bağlılık büyüsü
 • Söz dinletme ve sadakat büyüsü
 • Kumara ve içkiye bağlama büyüsü
 • Kadınlara bağlama büyüsü (Uçkur büyüsü)

Görüldüğü üzere bağlama büyüleri sadece iki kişinin karşılıklı gönül ilişkisi kurmasının yanı sıra kişinin yaşamında önem teşkil eden bazı alışkanlıklara bağlılık duymasında da etkili olmaktadır. Örneğin üzerinde kumara ve içkiye bağlama büyüsü tesis edilmiş kişiler, büyünün etkisi yüzünden kendilerini kumar ve içki bağımlılığında bulabilirler. Bu tür bağlılıkların büyü tesiri ile kaynaklanmış olması durumunda ne yazık ki bu kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan kurtulmak pek de mümkün olmamaktadır. Bu büyülere kısaca değinmek gerekirse şu şekilde açıklamak mümkün olabilmektedir:

 1. Evlilik için bağlama büyüsü: Evlilik yolunda ilerleyen sevgililerin, nişanlıların veya sözlülerin ayrılma gibi sorunlar yaşamadan mutlu mesut nikah masasına ulaşmaları için uygulanan büyü çeşididir.
 2. Sevenleri bağlama büyüsü: Birbirini seven ancak aralarında adı konulmamış anlaşmazlıklar ya da sürekli gerginlik ve anlaşmazlıklar yaşayan çiftlerin, birbirlerine eskiden olduğu gibi bağlı olmaları ve aşk, sevgi hislerinin kuvvetlenmesine yönelik olarak yapılan başarılı manevi uygulamalardır.
 3. Göz bağlama büyüsü: Evli olan erkeğin ya da kadının çevresindeki diğer insanlardan etkilenmemesi gözünün sadece evini ve eşini görmesi için yapılan manevi büyüdür.
 4. Dil bağlama büyüsü: Dil bağlama yapılan kişinin, eşine, Anne-Baba’sına, gelin, kayınvalide, görümce ya da çevresine karşı gereksiz ve üzücü söyler söylenmesini engellemek için yapılan, konuşması gerektiğinde konuşamaması için yapılan büyü türüdür.
 5. Erkeklik bağlama büyüsü: Aynı göz bağlama büyüsü niteliğindedir ancak sadece erkeklere yönelik yapılır. Evli olan bir erkeğin veya nişanlının, eşinden başka kadınlara, cinsel yönden arzu duymasını engellemek için kadınlar tarafından sıklıkla başvurulan bir büyü çeşididir.

Bağlama Büyüsü Ritüelleri Nelerdir?

Büyü üstatları ve medyum hocaların da manevi uygulamaları arasında yer alan bağlama büyülerinin kökenleri eski yıllarda babil büyücülerine kadar uzanmaktadır. Babillerden günümüze kadar gelen bu tür büyüler aynı zamanda iki insanı bir birine bağlamak, dil bağlamak, idrar bağlamak, akıl hastası etmek, uyku bağlamak, ölümüne büyü yapmak, bir mekanı evi boşaltmak veya bir erkeği ya da bir kadını bağlama şeklinde başvurulan manevi uygulamalar olsa da her bir amaç için birbirinden farklı birtakım uygulamalar yapıldığı bilinmektedir.

Bağlama büyüleri tılsım ve kişilerin tenine değmiş ve onlara ait saç kıl tüy veya kıyafetleriyle (iç çamaşırı) genelde kullanılır bu gibi büyüler insanlarda sebebi bilinmeyen sorunlar çıkartır. Bağlama büyüsünün çeşitlerine göre ritüelleri büyüde kullanılan malzemeler kadar medyum hocanın uygulamalarıyla da doğrudan alakalıdır. Adet kanı içirmek ve içirenlerin yorumları başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Bağlama büyüsünün etkileri üzerinde belirleyici olan faktörler bulunmaktadır. Örneğin bağlama büyüsünün saç teli, el veya ayak tırnakları, deri parçası ya da adet kanı gibi vücutla ilgili parçalar kullanılarak yapılması durumunda bağlama büyüsünün çok daha kısa sürede etki gösterdiği pek çok büyü üstadının tecrübeleri ile sabittir. Bunun yanı sıra bağlama büyüsünün ne kadar sürede etki edeceğine dair kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü bu tip aşk büyülerinde büyünün kalitesini ve tesirinin kuvvetli olup olmamsını belirleyen çok fazla iç ve dış faktör bulunmaktadır. Ancak yine de işinin ehli medyum hocalar tarafından icra edilen bağlama yani aşk büyüleri en geç 1 hafta içinde etki göstermeye başlarken, kendi başınıza evdeki malzemeler ile icra ettiğiniz bağlama büyüleri de 14 günden sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Bağlama büyüsü kaç günde etki gösterir sorusunun yanıtı medyum hocanın veya büyü üstadının uyguladığı ritüellere ve tılsımlı sözcüklere bağlıdır.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Büyü kelime anlamı ile kişinin kendi iradesinin dışında bir etki ve tesir altına girmiş olmasını ifade ettiği için bir takım belirtileri söz konusudur. Bağlama büyüsü belirtileri her ne kadar yapılan büyü çeşidine göre değişiklik gösterse de genel olarak şu belirtileri göstermektedir:

 • Kişide aşırı huzursuzluk,
 • Öfke,
 • Yalnızlaşma isteği ve hissi,
 • Sadece bir kişiye odaklanma,
 • Halsizlik,
 • İnsan ilişkilerinde ve sosyal ilişkilerde gerileme,
 • İştahsızlık gibi belirtiler en belirgin bir şekilde görülen belirtiler olarak dikkat çekmektedir.

En Etkili Bağlama Büyüsü

En etkili bağlama büyüsü uygulamalarının başında sarımsak büyüsü gelmektedir. Kadim büyü kitaplarında her zaman büyü ritüellerinde sıklıkla kullanılan bir gıda olan sarımsak aynı zamanda mistik kapıların aralanmasında da etkili olmaktadır. Tesiri çoğu kişinin birebir tecrübe ettiği şekilde kanıtlanmış olan bu büyüyü yapmak için bir diş sarımsağı alıp ortadan ikiye kesin. Daha sonra temiz beyaz bir kağıda bu sarımsağın kesilmiş iç tarafı ile bir halka çizin. Daha sonra bu halkanın içine bağlanmak istenen kişinin adı, varsa mutlaka göbek adı ve anne adı yazın. Daha sonra bu kağıt hiç beklemeden bakır bir tas içinde yakın ve külleri aşık edilmek istenen kişinin yemeğine veya suyuna karıştırın ve içmesini sağlayın.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 18:38
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü