Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, büyü yapılan insan nasıl kurtarılır, ayrılık büyüsü belirtileri nelerdir sorularının yanıtları ve daha fazlası haberimizde...

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Ayırma büyüsünün etkilerini anlamak büyünün yapılış ritüellerine ve büyüde uygulanan tekniklere bağlı olarak zor da olabilir, kolay da. Ancak ayırma büyüsünün 3. şahıslar tarafından en iyi şekilde anlaşılmasında muhakkak manevi yönü kuvvetli kimselerin görüşlerine başvurulması gerekmektedir. Günümüzde ayırma büyüsünün yapıldığını nasıl anlarız sorusunun yanıtı olarak en çok alanında ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteğine başvurulduğu görüşmektedir. Bu tür üçüncü gözü açık ve manevi yönü kuvvetli kimseler ayırma büyüsünün kişiler üzerindeki etkilerini ve birtakım belirtilerini ilk bakışta fark edebilirler.

Yüz yıllar boyunca kara büyüler ve büyü niyetine geçen manevi ritüeller, milyonlarca kişi tarafından uygulanagelmiştir. Günümüzde her ne kadar üzerinde fazla durulmasa da büyünün çok kuvvetli tesirleri olduğu pek çok kişi tarafından birebir tecrübe edilmiş, pek çok kişinin de çevrelerinde duyduğu gerçeklerden biridir. Bu nedenle eğer herhangi bir sebeple olursa olsun büyünün varlığından, mevcudiyetinden ve olumsuz etkilerinden şüphelenildiği durumlar söz konusu ise bu konular üzerine ciddiyetle eğilinmesi gerekmektedir.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsünün belirtileri ve insanlar üzerindeki etkileri hakkında bilinmesi gereken detaylara geçmeden önce yüz yıllar boyunca belki de en çok uygulanan kara büyülerden olan ayırma büyüsünün tanımına değinmek gerekmektedir. Ayırma büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere bazı unsurları birbirinden uzaklaştırma, bağları koparma, yolları değiştirme gibi amaçlar için tercih edilen kara büyülerdendir. Havas ilimlerinde uzman medyum hocaların üzerinde en çok durdukları manevi uygulama ve ezoterik öğretilerden biri olan ayırma büyüsü her ne kadar sevenleri birbirinden ayırma amacıyla ilk akla gelen büyü çeşitlerinden biri olsa da bunun yanı sıra pek çok amaç için de icra edilebilmektedir. Ayırma büyüsü amaçları şunlar olarak kayıtlara geçmiştir:

 • Karı kocanın boşanmasına neden olup yuva yıkmak,
 • Evlilik yolunda ilerleyen nişanlıları birbirinden ayırmak,
 • Sevgililerden en az birinin diğerini terk etmesini sağlamak,
 • Emeği ile para kazanının bereketini ayırmak, gelirsiz kalıp borçlanmasını sağlamak,
 • Evlenmek isteyen kişilerin kısmetini kapatmak, gelin ve damat adayları tarafından reddedilmek,
 • Anne ile çocuk bağlarını ayırmak,
 • Kardeşleri birbirine düşman etmek,

Görüldüğü üzere pek çok amaçla icra edilebilen ayırma büyüsü esasında çok tehlikeli ve bir o kadar da anlaşılması güç bir kara büyü olarak kayıtlardaki yerini almıştır. Kadim büyü kitaplarında geniş yer kaplayan ayırma büyüsünün günümüzde bilinen pek çok çeşidinin olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır. Hemen hemen her çeşit pis ve kirli eşyalarla da icra edilen ayırma büyüsü bunların dışına evde bulunan malzemelerle de kötü amaçlı kişiler tarafından kolaylıkla yapılabilir. Ayrılan karı kocayı birleştirmek için yapılacak büyüler yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar?

Ayırma büyüsü kimi zaman ilişkide veya aralarında bağ olan kişilerin bizzat kendilerinin icra edebileceği bir büyü çeşidi iken çoğunlukla içinde bitmek dinmek bilmeyen bir hırs ve kıskançlık olan, kötü emeller için her şeyi yapmaya hazır hale gelmiş fesat kişiler tarafından uygulanmaktadır. Eşleri ayırma büyüsü belirtileri göz önünde bulundurulduğunda, bu tür büyüleri birbirini seven eşlerin ayrılığa düşmesi için uygulayan kimselerin genel olarak yakınlarında bulunan ya da eşlerin aşkını unutamamış eski sevgilileri gibi kişilerin yaptıkları görülmektedir.

Evli kimselerin hayatlarındaki mutluluğu kıskanan konu komşuları, eski sevgilileri veya bu tür kişilerin mutsuz olmasını isteyen kindar insanlar ayırma büyüsüne kolaylıkla başvurabilmektedir. Her ne kadar ayırma büyüsünün çok kuvvetli bir tesir göstermesi için alanında uzman ve üçüncü gözü açılmış büyü üstatlarına ya da medyum hocalara ihtiyaç duyulsa da ayırma büyüsünü yapacak kimseler büyü ritüellerini uygulayarak evde kendi başlarına da bu tür büyüleri icra edebilmektedir.

Bu yüzden üzerinde ayırma büyüsü olduğundan şüphelenen kişiler çevrelerinde bu tür uygulamalara ciddi anlamda yeltenecek kişiler olup olmadığını da göz önünde bulundurmalıdır. Tüm bu tavsiyelerin akabinde ayırma soğutma büyüsü belirtileri hakkında detaylara geçilmesi faydalı olacaktır.

Ayırma Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Özellikle birbirini çok seven sevgililerin bir anda ortada hiçbir neden yokken birbirlerinden uzaklaşmaları, daha sonra da kaçınılmaz son olarak ilişkilerini çeşitli nedenlerle sonlandırıp ayrılmaları durumunda akıllarda soru işareti olarak beliren ayırma büyüsü 10 yıllar boyunca evli ve mutlu kalmış kişileri bile bir süre sonra birbirine düşman hale getirebilmektedir. Bu sebeple gönül ilişkilerinde en çok merak edilen sorulardan biri de ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusudur. Kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde yer aldığı şekilde ayırma büyüsünün tesis edilip edilmediğinin gerçek anlamda anlaşılabilmesi için dikkat edilmesi gereken unsurlar şunlardan oluşmaktadır:

 • Büyü tesiri altında kalan kişinin eşine ya da sevgilisine karşı aniden baş gösteren ilgisizliği, sevgisizliği, cinsel yönden uzaklaşma yaşaması,
 • Büyüden etkilenen kişinin sevdiği ile aynı ortamda beraber vakit geçirmek istememesi,
 • Aralarında ayırma büyüsü tesis edilen karı kocanın veya sevgililerin yan yana geldiğinde tiksinti verecek şekilde huzursuzluk yaşamaları, baş ağrıları çekmeleri,
 • Sevdiğini gerek baş başayken gerekse de topluluk içinde küçük düşürmek, rencide etmek, gururuyla oynamak için fırsat kollaması,
 • Soğukluğun zamanla yerini barışmaya bırakacağı yerde daha da şiddetlenip nefrete dönüşmesi,
 • Büyü yapılan kişinin ailesine karşı kırıcı ve asabi davranması,
 • Ayrılık büyüsü yapılan karı kocaların duygusal ve cinsel tatmini evde değil dışarıda araması,
 • Uyku hali, genel olarak huzursuzluk, ışığa karşı tahammülsüzlük, karanlıkta tek başına kalma isteği, dini vecibelerin yerine getirilmesinde isteksizlik, iyi niyetli kişilerin kötülüğünü isteme, kendine ve sevdiklerine zarar verme acı çektirme içgüdüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tüm bu belirtilerin hepsinin aynı anda olmasına gerek yoktur. Ayırma büyüsünün yapılışında kullanılan malzemelerden büyünün hangi kitabede yer alan ritüele göre uygulanmasına kadar pek çok faktör büyünün tesirlerini etkilemektedir. Ayırma büyüsünde en çok merak edilen konulardan biri de bu tür tehlikeli sonuçlar doğuran büyünün ne şekilde bozulacağına ve büyünün etkisiz hale getirileceğine dairdir. Ayırma büyüsü nasıl bozulur sorusu bu sebeple internet üzerinde hakkında araştırma yapılan konuların başında gelmektedir.

Ayırma büyüsünün bozulmasında en etkili çözümleri muhakkak yine alanında uzman ve çevresine güvenilir olduğunu kanıtlamış medyum hocalar sunmaktadır. Medyum hocaların tecrübesi ve büyü bozumu konusunda kendisine destek olan manevi varlıkların fazileti ile ayırma büyüsü her ne kadar kuvvetli ve bozulması zor bir şekilde icra edilmiş olsa da ortadan kaldırılabilmektedir. Ancak bende büyü var mı sorusunun yanıtını arayan kişiler, öncelikle yukarıda belirtmiş olduğumuz ayırma büyüsünün en çok öne çıkan belirtilerine dikkat etmelidir. Bu sayede ayırma büyüsünün ilk etapta tespit edilmesinin ardından büyünün bozulması için ne tür bir işlemin uygulanmasına geçilmelidir. Evlenme büyüsü nedir, evlilik büyüsü nasıl yapılır başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Tesiri Nasıl Azaltılır?

Ayırma büyüsü eğer çok kuvvetli değilse yani eşler arasında birtakım belirtiler görüldüğü halde ayrılık henüz söz konusu olmuyorsa birtakım manevi uygulamalar icra edilerek ayırma büyüsünün tesiri azaltılabilir. Ayırma büyüsü bozma işlemlerinde de bu tür uygulamaların desteğine başvurulduğu bilinmektedir. Söz konusu uygulamalardan bazıları ve en çok etkili olanları şu şekilde öne çıkmaktadır:

 • Eşlerin sürekli gusül abdesti almış olmasına dikkat edilmeli,
 • Zinadan uzak durulmalı, mümkün mertebe helal cinsel ilişkiden kaçınılmamalı,
 • En az haftada bir kez olacak şekilde sirkeli su ile banyo yapılmalı,
 • Geceleri dua okumadan uyunmamalı, uyunan yerde ekmek vs yememeli,
 • Pis yerlere, tuvaletlere, çöp atılan bölgelere, merdiven altlarına, yüklük ve apartman bodrumlarına destursuz girmemeli,
 • Evde çıplak gezmemeli, evin temizliğine dikkat edilmeli

Bunların dışında ilim sahibi medyum hocadan muska ve tılsımlar alarak büyünün bozulması için ihtiyaç duyulan diğer manevi uygulamalar icra edilmelidir.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 17:27
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü