Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü ne anlama gelir, uygulanışı nasıldır, nasıl anlaşılır ve tehlikeli midir? Domuz yağı büyüsü ile ilgili ayrıntılı bilgiler için yazımıza bakabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsünün etkisi çok fazladır. Bu büyünün doğru kişiye yapılması gerekir. Bunun için büyünün yapılmasını istediğiniz şahsın adını hocaya yanlış vermemeniz gerekir. Bununla birlikte domuz yağı büyüsünün bozulması çok zordur. Pis hayvanların parçaları ve yağlarıyla birlikte yapılır. Bu yüzden büyünün medyum hocası tarafından yapılması tavsiye edilir.

Domuz Yağı Büyüsü Ne Anlama Gelir?

Domuz yağı büyüsü, kara büyü olarak tarihe geçmiştir. Bu büyünün bu alanda usta hocalarla birlikte yapılması gerekir. Büyünün etkisi yapıldıktan hemen sonra ertesi gün bile fark edilebilir. Büyünün yapılmasındaki amaç, karşı tarafa ızdırap ve acı çektirerek intikam almaktır. Özellikle hayatınızda sevdiğiniz kişi tarafından terk edilmeniz durumunda domuz yağı büyüsünü yaptırarak kendinize bağlayıp eski sevgilinizden çok güzel intikam alabilirsiniz. Bunun için medyum hocasına bire bir gidilerek istedikleri domuz hayvanının parçaları ve yağı temin edilmelidir.

Çingene büyüsü nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünün Uygulanışı

Domuz yağı büyüsünün yapılmasından önce domuz yağının alınması gerekir. Daha sonra şeytani varlıklarla ruhen iletişime geçilerek büyünün yapılacağı tarafa göndermeler yapılmalıdır. Bu büyünün bozulması imkânsızdır. Çünkü, büyünün içerisinde şeytani varlıkların etkisi olduğu için kimse büyüyü bozamaz. Büyünün domuz yağı ve parçalarıyla hazırlanmasından sonra hocanın hazırladığı tılsımların evin bir bölümünde saklanması gerekir. Bu sayede evi terk etmiş olan kocanızın eve dönmesini sağlayarak kendinize bağlayıp ondan intikam alabilirsiniz. Aynı zamanda mutlu olmasını istemediğiniz çiftlerin de ayrılmasına neden olabilirsiniz. Domuz büyüsünün yapıldığı çiftler, nişan aşamasındayken nişanlarını atabilir veya evlenecekleri zaman nikâh masasını bırakıp gidebilir. Bu büyünün böyle de çabuk etkisi vardır. İntikam duygusu ile yanıp tutuşanlar, domuz yağı büyüsünü medyum hocasına giderek yaptırabilir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Domuz yağı büyüsünün anlaşılmasında bazı durumlar görülür. Örneğin; domuz yağından yapılan tılsımın evin bir bölgesinde saklanılmasından sonra sarımsı bir lekenin evin herhangi bölümünde olup çıkmaması sonucunda büyünün tuttuğu anlaşılır. Bunun yanı sıra domuz yağı büyüsünün anlaşılmasında büyünün yapıldığı tarafın davranışlarındaki değişikliklerinden büyünün tutup tutmadığı anlaşılabilir. Kişinin ruhsal anlamda psikolojisinin bozulması, sevgilisi veya eşi varsa ondan ayrılmış olması ve vücudunda meydana gelen rahatsızlıkların ve  halsizliklerin görülmesi durumunda büyü tutmuş demektir. Bu büyü ile sevmediğiniz insanın hayatını zindana çevirebilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Tehlikeli Midir?

Domuz yağı büyüsü oldukça tehlikelidir. Çünkü,  büyünün yapılmasında şeytani varlıkların katkısı olduğu için şeytani varlıklar, büyünün etkisinde olan tarafı hiçbir zaman yalnız bırakmaz. Bununla birlikte domuz yağı büyüsünün yapılma niyeti kötü olduğu için karşı tarafın ölmesini istediğiniz zamanda ölüm durumu gerçekleşebilir. Bu yüzden büyünün hiçbir yerde duyulmamış kadar büyük etkisi vardır. Domuz yağı büyüsünün yapılmasında algısal ve hissel olarak kuvvetli olan medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Medyum hocaları talebiniz üzerine, sevmediğiniz kişinin veya eski sevgilinizin başına hangi kötülüklerin gelmesini istiyorsanız, ruhsal özelliklerini kullanarak şeytani varlıklarla irtibata geçer ve işbirliği yapar. Bunun sonucunda ölmesini istediğiniz kişi kısa bir süre sonra vefat eder veya ruhsal veya bedensel anlamda sürünmesini istediğiniz tarafın ise hayatı çok kötü duruma dönüşür. Bu büyü ruhsal anlamda tedavisi olmayan hastalıklara yakalanılmasını sağlar. Bunun sonucunda büyünün etkisinde olanlar, intihar teşebbüsünde bulunarak hayatlarına son verebilir. Büyü hem akıl hem de beden sağlığına yönelik yapılarak kötü sonuçlara sebep olur. Bu yüzden kara büyü olarak bilinir.

Domuz Yağı Büyüsü Nerelere Yapılır?

Domuz yağı büyüsünün sürüldüğü yeri şeytani varlıklar belirler. Genellikle bu büyü, insanların kıyafetlerine ve evlerinin herhangi bir yerine sürülür. Ve hiçbir zaman yağın sarı lekesi evin içinden veya kıyafetlerden çıkmaz. Bunun anlamı da büyünün çok iyi bir şekilde tuttuğudur. Domuz yağının bozulmasını isteyenler, medyum hocasına gidebilir. Medyum hocası, şeytani güçlerle ruhen iletişim kurarak domuz yağını nereye sürdürdüklerini öğrenir. Daha sonra medyum hocası büyünün etkisinde olana, sürülen yerin neresi olduğunu söyler. Büyünün bozulması için hoca arınma ritüelleri yapar ve şeytani varlıklardan büyüyü ortadan kaldırmasını talep eder. Bunun sonucunda domuz yağının sürüldüğü yer silinerek veya kıyafetler yıkanarak büyünün etkisi ortadan kalkmış olur.

Tuz ile yapılan ayırma büyüsüne yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünün Amacı Nedir?

Domuz yağı büyüsünün amacı, büyüyü yapanın sevmediğine zarar vererek acı çekmesini istemesidir. Büyünün yapılmasından önce niyetler kötü bir şekilde edilir. Niyetlerin kötü olmasının sonucunda acı ve keder çekmesini istediğiniz tarafın hayatında her daim olumsuzluklar meydana gelir. Çünkü, şeytani güçler bu kişilerin yakalarından düşmez. Bununla birlikte domuz yapı büyüsünün yapılması sonucunda evli olan çiftler bir anda boşanarak yuvalarını dağıtır. Bunun dışında maddi anlamda çok iyi durumda olana domuz yağı büyüsünü yaparken çok yoksulluk çekmesi için kötü niyette bulunulduğunda zengin olan, hayatı boyunca fakir bir şekilde yaşamaya devam eder. Aynı zamanda iki kardeş arasında birden kavgaların çıkması ve birbirlerine kin beslemeleri de domuz yağı büyüsünün yapılma amaçlarından birisidir. Bu büyünün yapılmasından sonra hiçbir hoca kolay kolay bozamaz. Sadece medyum hocalarının emri altında olan şeytani güçler, bu büyüyü bozabilir.

Domuz Yağı Büyü Çeşitleri

Domuz yağı büyüsü, niyet edildiği konuya göre değişir. Örneğin; domuz yağını bir çiftin ayrılmasını isteyenler, medyum hocasına giderek kötü niyetlerini aktarıp bu niyete göre tılsımlar hazırlanır. Bu niyetin sonucunda evli olan çiftler boşanarak yuvalarının dağılmasına neden olur veya nişanlı olan çiftler ise nişan yüzüklerini atarak ömür boyu bir daha bir araya gelemez. Domuz yağı büyüsünün yapılması için muhakkak domuz yağının ve parçalarının birleştirilmesi gerekir. Ayrıca büyünün yapılmasını istediğiniz tarafın evinin neredeyse her bölümüne yağın görülmeyecek şekilde sürülmesi tavsiye edilir. Yağın sürüldüğü yere o an bir kötü niyet hâkim olur ve bu kötü niyetler gerçekleşerek insanların hayatlarında her zaman olumsuz bir şekilde ilerlemesine neden olur. Adından da anlaşılacağı gibi kara büyü olarak insanların üzerine düşer.

Domuz Yağı Büyüsünün Yapıldığı Kişiler Nasıl Davranır?

Domuz yağı büyüsünün yapıldığı kişilerde bazı davranışsal bozukluklar meydana gelir. Aşağıda domuz yağı büyüsünün nasıl etki ettiği ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde yer alır:

  • Domuz yağı büyüsünün yapıldığı kişiler, hayatları boyunca hep kötülüklerle ve belalarla karşı karşıya gelir.
  • Bununla birlikte işyerlerine ve evlerine hırsız girerek hayatlarının her anında kötü olaylarla mücadele eder.
  • Aynı zamanda evli olan çiftler, çok mutluyken bir anda büyünün etkisiyle boşanır ve ömür boyu birbirlerine nefret duygusu besler.
  • Veya kardeşlerin arası iyiyken bir anda kanlı bıçaklı duruma gelmelerinde domuz yağı büyüsünün etkisi oldukça fazladır.
  • Bunun dışında sevmediğiniz ve nefret ettiğiniz tarafın sağlık ile ilgili hastalıklara yakalanmasını istediğiniz durumda bu insanlar kanser ve verem gibi ölümcül hastalıklara yakalanarak kısa bir süre sonra hayatlarına gözlerini kapatır.

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesinin en önemli sebebi,  domuz yağı büyüsünün etkisinin çok güçlü oluşudur. Bu büyünün bozulmasını hiçbir kuvvet ve medyum hocası gerçekleştiremez. Büyü ömür boyu yapılan kişinin evinde veya kıyafetlerinde çıkmayacak şekilde kalarak hayatlarını kâbus bir hale dönüştürür. Bu sayede almak istenen intikam sonuna kadar alınır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü