Evli Erkeği Karısından Ayırma Duası ve Büyüsü

Erkeği eşinden ayırma duası, kocayı karısından soğutma duası, eşleri boşandıran büyü ve sevdiğini karısından ayırma büyüsü hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Duası ve Büyüsü

Kocayı karısından boşandırma duası ve büyüsü, özellikle evli erkeklerin evlilik dışı yaşadıkları duygusal birlikteliklerde gündeme gelen en etkili büyü çeşitlerinden biridir. Evlilik birliği devam eden kişilerle aşk yaşayan kadınların başvurduğu manevi bir yöntem olan evli erkeği karısından ayırma duası ve büyüsü, Havas ilimleri ile yakından ilgilenen, manevi yönü yüksek medyum hocaların ve büyücülerin bizzat icra ettikleri manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Yuva yıkan büyü olarak da adlandırılan bu tip uygulamaların vebali ve sorumluluğu çok büyük olduğu için bu tür işlere kalkışan kişilerin önceden birtakım konularda uyarılmasında fayda bulunmaktadır.

Evli bir kimseyle aşk yaşayan kişiler, aşkının hırsına kapılarak sevdiği adamın yalnızca kendisinin olmasını isteyebilir. Bu tür durumlarda olan kadınların en sık başvurduğu uygulamalardan biri de evli erkeği karısından ayırma büyüleridir. Ancak evli erkeği karısından ayırmak isteyenler, sadece evli erkeklerle aşk ya da cinsel birliktelik yaşayan kişiler değildir. Mutlu bir evliliği, huzurlu bir aile ortamını çekemeyen kötü niyetli kimseler de evli erkeği karısından ayırmanın yolları için manevi uygulamalar olan dua ve büyü ritüellerini tercih edebilmektedir.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Duası Nedir?

Evliliği devam eden erkeklerin karısından ayrılmasını isteyen kişiler az önce de bahsettiğimiz gibi her zaman bu erkekler ile doğrudan aşk yaşayan kişiler değildir. Evli erkeği karısından ayırma duası ve diğer manevi uygulamalara başvuran kişiler, çoğunlukla bu tür evlilikleri onaylamayan ya da evliliğin mutlu ve huzurlu yaşanmasını çekemeyen kişilerdir. Havas ilimlerinde yer alan kara büyüler kadar dini kaynaklarda da evli kişilerin ayrılmasına, karı kocanın boşanmasına neden olacak birtakım dua ve diğer manevi uygulamalardan söz etmek mümkündür.

Duanın adından da anlaşılacağı üzere bu tür manevi uygulamalar, ilim sahibi medyum hocalar veya büyü üstatları tarafından hazırlanan ayırma vefkleri, tılsımlar ve muskalar ile manevi boyutta birtakım güçleri harekete geçirerek karı ve kocanın arasını bozmaktadır. Bu sayede kısa sürede aralarında su sızmayan denilebilecek seviyede birbirine yakın olan eşler bile boşanma noktasına kadar gelebilmekte ve hatta anlaşmalı olarak tek celsede boşanabilmektedir. Evli erkekleri karılarından ayırmak için günümüzde manevi uygulamalar arasında ezoterik öğretilerden kalan ya da kadim büyü kitaplarında yer edinen pek çok farklı ritüel bulunmaktadır. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Evli Erkeği Karısından Ayrıma Büyüsünü Kimler Yapar?

Manevi yönü kuvvetli, üçüncü gözü açılmış ve dünya dışı varlıklar ile çok kolay bir şekilde doğrudan bağlantıya geçebilen kişiler evli erkeği karısından ayırma büyüsü konusunda da etkili çözümler sunmaktadır. Özellikle kişiye özel vefk ve tılsımar ile karı koca arasını bozmak, evliliklerin boşanmayla sonuçlanmasını sağlamak mümkün olmaktadır. Fakat bu tür isteklerde bulunan kişiler akla ilk gelen kişiler olmayabilir. Örneğin genel olarak evli erkeği karısından ayırmak isteyenlerin evli adamlarla aşk yaşayan kadınlar olduğu farz edilmektedir. Fakat evli erkeği karısından ayırma büyüsü şu kişiler tarafından da bugüne kadar bizzat icra edilmiş ya da ilim sahibi büyü üstatlarına vekalet verilerek bu konuda manevi destek alınmıştır:

  • Çevresinde mutlu ve huzurlu bir evliliği çekemeyen konu komşu, hısım akraba gibi kişiler
  • Eski sevgililerinin mutlu bir evlilik yaşamamasını isteyen, bu kişilere karşı kin ve nefret duyan kimseler,
  • Evliliğe onay vermeyen gelin ve damadın anne - babası ya da yakın akrabaları,
  • Kocasının kendisine boşanma davası açmasını sağlamak isteyen ve kendisini hiçbir talepte bulunmadan terk etmesini isteyen evli kadınlar

Görüldüğü üzer evli erkeği karısından boşandıran dua ve büyüler bu tür kişiler tarafından talep edilen manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Havas ilimlerinde her türlü ruhani istek ve talep için çalışılmış, kesinliği ve gerçekliği kanıtlanmış ritüeller ve manevi işlemler bulunmaktadır. Ebcet hesabı ile de kimi zaman gerçekleştirilen bu tür büyülerin sonuçları da çoğu zaman tehlikeli olabilmektedir. Bu sebeple bu tür manevi uygulamalara kalkışılırken uzun uzun düşünülmeli, vebal altında kalma konusunu ciddi anlamda masaya yatırılması önemlidir.

Evli Erkeği Karısından Soğutma Duası

İlim ve irfan sahibi medyum hocaların elinde bulunan dini kaynaklarda ve bizzat kendilerinin hazırladığı tılsımlarda yer alan dualardan biri de evli erkeği karısından soğutma duası ile manevi uygulamalarıdır. Günümüzde pek çok manevi yönü yüksek medyum hocanın, çevresindeki kişilere bu tür uygulamaları tavsiye etmediği aşikardır. Ancak yine de her türlü vebali üstlenen ve evli erkeği karısından soğutmak için tüm ruhani sorumluluğu üstlenmeyi göze alan kişilerin bizzat kendileri icra edebileceği ritüelde okunan dua şu şekildedir:

  • "Bismillâhirrahmânirrahim. Âllahümmağfirli zenbi ve metti’Iî fî darri, bârikli fî rizkî altahümmecaini minnet tevvâbin, vec’alni mînel mutetahhirin, Vec’alni min ibadikessaiihin vec’alni minellezine lâ havfün aleyhim ve fâhüm yahzenün."

Bu dua, özellikle istenen kişilerin arasında soğukluk olması ve bu sayede ilgili kişilerin birbirinden zamanla uzaklaşması için yapılmaktadır. Bu tür dualar sadece evlilere yönelik icra edilmemektedir. Örneğin bu dua özellikle sevgililer arasında, anne ve çocukları arasında da çok yüksek tesir gösterebilmektedir. Eşleri, arkadaşları, aile üyelerini ve daha pek çok kimse arasına soğukluk aşılamak için icra edilecek olan bu dua, 21 gece boyunca Arapça usulüne uygun olarak okunmalıdır. Aynı zamanda gece yarısına yakın saatlerde yani yatsı namazından sonra abdest alınmadan okunmasında fayda vardır.

Sevdiğini Karısından Ayrıma Büyüsü

Boşandırma büyüleri olarak da kadim büyü kitaplarında yer alan sevdiğini karısından ayırma büyüsü, tam olarak aşk ve cinsel birliktelik yaşadığı evli adamın karısından nefret edip boşanmasını sağlamak isteyenlerin bizzat uygulayıp başarılı sonuçlar elde ettiği tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Ayırma büyülerinin her birinin kara büyüler arasında olduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla özellikle mutlu ve huzurlu bir aileye sahip kocaların karılarıyla arasını bozmak bizzat tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Maddi ya da manevi vebal altında kalınmaması için bu tür dua ve büyülerden uzak durulması gerektiği ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından da sık sık hatırlatılmaktadır. Ancak yine de bu yola baş koyanlar için birtakım uygulamalar, tılsımlı sözcükler ve ayırma vefkleri büyü üstatları tarafından başarıyla oluşturulabilmektedir. Dil bağlama büyüsü nasıl yapılır, dil bağlamak için büyü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Tüm kara büyü ve ayırma büyüsü çeşitlerinde olduğu gibi karı ve kocanın arasını bozma büyüsü de bazı ritüellerin tam olarak uygulanmasıyla birlikte icra edilmektedir. Bu büyünün yapılışı bazı özel durumlarda günleri hatta haftaları bulabilmektedir. Ancak en nihayetinde ayırma büyüsünün sonuçlanmasının ardından 21 gün yani 3 hafta içinde büyünün tesiri altında kalan karı ve koca arasında çok ciddi bir tartışma cereyan eder ve birbirlerini çok sevmiş olsalar dahi hızlı bir şekilde boşanmaya kadar giderler. Bu yüzden karı koca arasını bozma büyülerinde kullanılan materyaller ve büyü ritüelleri, büyünün kaç günde etki edeceği üzerinde doğrudan etki sahibidir.

Bilindiği üzere mekruh ve pis olarak adlandırılan maddeler ile yapılan kara büyüler çok daha hızlı bir şekilde etki göstermesinin yanı sıra aynı zamanda bozulması da çok büyük manevi çaba gerektiren büyü çeşitleridir. Bu sebeple, kan, idrar, adet kanı, iç çamaşırı parçası, tırnak, vücut kılı gibi maddeler kullanılarak icra edilen ayırma büyüleri en etkili sonuçları vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 19:17
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü