Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsü

Düğüm atarak aşık etme büyüsünde önemli noktalar, uygulama amacı, kullanılan malzemeler ve tarifi nedir? Düğüm büyüsü bilgileri için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsü

Düğüm atarak aşık etme büyüsü ile doğru renkte ipliklerin birbirleri ile beraber düğümlenmesi sonucunda aşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık ederek size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için kullanılan malzemelere ve zamana dikkat etmek gerekir. Kendi başınıza yapacağınız bu büyüyü bir medyum hocasına danışarak da yardımlar alabilirsiniz. Büyünün yapılmasından sonra çiftler ömür boyu birbirlerine bağlı bir şekilde yaşar.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsünde Önemli Noktalar

Düğüm atarak aşık etme büyüsünde önemli olan noktalar vardır. Aşağıda düğüm atarak karşınızdakini kendinize aşık etmek için dikkat etmeniz gereken hususlar yer alır:

 • Düğüm büyüsünün yapılmasından önce niyetin iyi bir şekilde edilmesi gerekir. Niyetin edilmesinden önce muhakkak ruhun ve bedenin arınması için abdest alınmalıdır.
 • Bunun dışında büyünün yapılmasında kullanılan iplerin renkleri çok önemlidir. Kırmızı ve siyah renkte iplerin temin edilmesi gerekir. Çünkü, kırmızı ve siyah aşkın ve şehvetin rengidir.
 • Bununla birlikte düğüm büyüsünün yapılma aşamaları atlanılmadan tamamlanmalıdır.

Yukarıda verilen unsurlara dikkat edilerek düğüm büyüsünü yapıp istediğiniz kişiyi kendinize aşık ederek ona sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Tuz ile yapılan ayırma büyüsünü de inceleyebilirsiniz.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsünün Uygulama Amacı

Düğüm atarak aşık etme büyüsünün amacı, çok sevdiğiniz kişinin size aşık olup bağlanmasını sağlamaktır. Bu büyü ile karşınızdaki size kör kütük aşık olur ve hiçbir zaman yanınızdan ayrılmaz. Aynı zamanda sürekli sizden ayrı olduğu zaman bile aklından adınızı ve yüzünüzü hiçbir zaman çıkarmaz. Hep sizi düşünür. Düğüm atarak yapılan büyüde sadece aşık etme durumu söz konusu değildir. Birlikte olmasını istemediğiniz çiftlerin ayrılmasını da niyet ederek büyüyü uygulayabilirsiniz. Önemli olan husus, içinizden ettiğiniz niyetin amacıdır. Niyetin amacına uygun olarak edilmesi durumunda büyünün gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yoktur. Bu yüzden doğru malzemelerle ipleri birbirine bağlayarak düğüm büyüsünü yapabilirsiniz.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Düğüm atarak aşık etme büyüsünde kullanılan malzemelerin doğru bir şekilde temin edilmesi gerekir. Özellikle biri kırmızı, biri siyah olacak şekilde iki tane ip alınmalıdır. Bu iplerin birbirlerine çok sıkı bir şekilde bağlanması gerekir. İplerin bağlanmasında ritüellerin etkisi de büyüktür. İplerin birbirlerine bağlanması sonucunda yazılan tılsımın uygulama aşamasına geçilmesi gerekir. Bu sayede doğru malzemelerle ve renklerle oluşturulan düğüm büyüsünü istediğiniz kişiye yapabilirsiniz. Büyünün etkisi en geç 7 gün içerisinde meydana gelir. Büyünün etkisi altına giren  kişi, size aşık olarak her istediğinizi yapacaktır. Hiçbir şekilde kimse sizi ayıramaz.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsünde Yetkili Kişi

Düğüm atarak aşık etme büyüsünde yetkili konumda olan varlık vardır. Bu varlığın güçlerinin çok fazla olmasından dolayı yaptığı her aşık etme büyülerinin sonucunda çiftler birbirlerine kavuşur. Düğüm atarak aşık etme büyüsünü yapmak isteyenler, Hüddam Garaminar adındaki varlıkla ruhen olarak iletişime geçerek aşık olmasını istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Hüddam Garaminar ‘ın talimatlarıyla hazırlanan tılsım sayesinde kavuşamayan aşıklar uzun zamandan sonra bir araya gelerek birbirlerini hiçbir zaman bırakmaz. Düğüm büyüsünün etkisi oldukça fazladır. Çünkü, çok sıkı atılan düğümlerin anlamı, sonsuza kadar çiftlerin ayrılmayacak olmasıdır.  Düğüm büyüsünü bozmak isteyenler, çok profesyonel medyum hocalarına gidebilir.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsünün Tarifi Nedir?

Düğüm atarak aşık etme büyüsünün yapılış aşamaları vardır. Aşağıda düğüm atarak aşık etme büyüsünün nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Düğüm büyüsü, sadece Pazar sabahları yapılmalıdır.
 • Daha sonra sabah uyanıldığında karanlık ve sessiz bir alana geçilmelidir.
 • Güneşin battığı yöne doğru dizlerin üzerine oturarak gözler kapatılmalıdır.
 • Kırmızı ve siyah iplerin yanında bulundurulmasından sonra 77 kere “Ya Hüddam Garaminar” kelimesinin tekrarlanması gerekir.
 • Bu aşamanın yapılmasında önceden niyetin içinden belli edilmesi gerekir.
 • Daha sonra kırmızı ipi elinize alarak “Hüddam Garâminâr hatırına, beni yarı yolda bırakma ve emeğimi ziyan etme” demelisiniz.
 • Ardından siyah ipi de elinize alıp “Sen, müracaat ettiğim görevli varlığın bir vesilesi ve aracısı olarak bana hizmet etmeye mahkûmsun, hizmetini en güzel şekilde ifa etmelisin” duasını söylemelisiniz.
 • Bütün dualar edildikten sonra kırmızı ve siyah ipler birbirlerine sıkı bir şekilde bağlanarak düğüm atılmalıdır.
 • İplere 3 tane düğümün atılması gerekir.
 • İplere uygulanan tılsımlardan sonra ipler 1 hafta boyunca görülmeyen yerde dikkatli bir şekilde tutulmalıdır.
 • 1 haftanın geçmesinden sonra dileyenler, ipi atabilir.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulanmasından sonra düğüm büyüsü başarılı bir şekilde yapılır. Büyünün yapılmasından sonra 3 gün içerisinde etkiler görülmeye başlar.

En çabuk geri getirme büyüsüne yazımızdan bakabilirsiniz.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsünün Yok Edilmesi Mümkün Mü?

Düğüm atarak aşık etme büyüsünün bozulması mümkündür. Aşağıda düğüm büyüsünün bozulması için yapılması gerekenler sıralanmaktadır:

 • İlk önce Pazar sabahı kalkılır.
 • Daha sonra sessiz ve karanlık bir alana gidilir.
 • Burada kıblenin olduğu yöne dönülerek eller açılıp 21 kez Felak Suresi okunmalıdır.
 • Felak Suresini okuyanlar, içlerinden tılsımın yok edilmesini düşünerek niyet etmelidir.
 • Niyetler edilip Felak Suresi okunduktan sonra düğüm büyüsü tamamen bozulmuş olur.

Yukarıda verilen aşamaların kontrollü bir şekilde uygulanması gerekir. Bu sayede düğüm büyüsü bozularak karşı tarafın kendinize bağlanmasını engellemiş olursunuz.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsünün Zararları

Düğüm atarak aşık etme büyüsünün zararları vardır. Çünkü, Hüddam Garaminar adındaki varlık, çok güçlü olduğundan dolayı kendisiyle iletişime geçenlerin sevdiklerine kötü hastalıklar yükleyebilir. Bu hastalıklar sonrasında kendinize bağladığınız ve aşık ettiğiniz sevgilinizi kaybedebilirsiniz. Hüddam Garaminar, psikolojik bunalımlar geçirdiği zaman bu tür davranışları sergileyebilir. Bunun için düğüm büyüsünü yaptıracaklar, çok dikkatli olmalıdır. Hüddam Garaminar ile ruhen iletişime geçmeden önce çok düşünmelidirler. Büyünün yapılmasından sonra kötü sonuçlarla karşılaşanlar, büyünün bozulması için Felak Suresini okumalıdır. Bu sayede düğüm büyüsü tamamen yok olur ve karşı taraf eski haline döner.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsünün Gücü

Düğüm atarak aşık etme büyüsünün gücü çok fazladır. Düğüm büyüsünü yaptıracakların çok titiz ve özenli olması gerekir. Çünkü, büyü yanlış yapıldığı zaman hiçbir şekilde aşık olduğunuz kişiye etki etmez ve bunun üstüne büyünün yapılmasından dolayı çevrenize zararlar verebilirsiniz. Yani büyünün yapılmasını istediğiniz tarafın yaşantısı her zaman kötü bir şekilde devam eder. Bunun için düğüm büyüsünün çok dikkatli uygulanması gerekir. Özellikle sabah namazından sonra Pazar günleri büyü yapılmalıdır. Ayrıca büyünün yapıldığı ortam gürültüsüz olmalıdır. Bunun dışında ipliklerin rengi kırmızı ve siyah seçilmelidir. Bu iki renk aşkın simgesidir. İpliklerin kör düğüm atılmasından dolayı büyünün sonucunda çiftler, birbirlerine sıkı sıkıya kenetlenerek hiçbir zaman ayrılmamak için bir araya gelir. Düğüm büyüsünü yaptırdığınız zaman sevdiğiniz adam veya kadın her zaman sizi düşlerinde hayal eder ve düşünür. Sizsiz hiçbir şekilde yaşayamaz ve özlem duygusu en üst seviyeye çıkar. Bütün bu etkilerin meydana gelmesinin sonucunda düğüm büyüsünün ne kadar kuvvetli olduğu açık bir şekilde anlaşılır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü