Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur, Çözülür?

Papaz büyüsü bozdurma ve papaz büyüsü bozmak için okunacak dua hakkında tüm bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilir, papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur, Çözülür?

Papaz büyüsü bozma yöntemleri, bu kuvvetli büyünün tesirini ortadan kaldırmada başvurulan ritüelleri içermektedir. Bilindiği üzere kara büyüler arasında en hızlı etkisini gösteren ve kuvvetli büyülerden biri olarak kabul edilen papaz büyüsü, kadim dönemlerde bu büyüyü icra edenlerin dinden çıkacağı inancı doğrultusunda bu şekilde isimlendirilmiştir. Halk arasında da bilindiği üzere papaz büyüsü tesirli olduğu kadar hem yaptıranlar hem de yapanlar açısından birtakım riskler barındıran bir büyü çeşididir.

Bağlama büyüleri arasında en güçlü tesiri olan büyülerden biri olan papaz büyüsü, hem bekarlara hem de evli insanlara yönelik icra edilebilen aşk büyüsüdür. Kadim büyü kitaplarında yer alan bilgilere göre Anadolu’nun en eski kara büyülerinden biri olan papaz büyüsü, özellikle Hıristiyan toplulukların sık sık uyguladığı büyülerden biridir. Zamanla Anadolu’daki Hıristiyan azınlıktan kendi halkımıza sirayet eden bu büyünün son derece tehlikeli ve musallat riskleri barındıran bir bağlama büyüsü olduğu unutulmamalıdır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtlarına geçmeden önce papaz büyüsünün ne şekilde yapıldığının irdelenmesi gerekmektedir. Çünkü farklı biçimleri olabilen papaz büyüsünün bozulmasını doğrudan etkileyen faktörlerden biri bu büyüde hangi ritüellerin izlendiği ve hangi kadim büyü kitabındaki uygulamanın icra edildiğidir. Papaz büyüsünün yapılmasında en önemli unsurların başında, bu büyünün yönlendirileceği kişiden alınan vücut parçaları gelmektedir. Bu parçalar olmadan papaz büyüsünü icra etmek mümkün değildir. Papaz büyüsünde kullanılan malzemeler şunlardır:

  • Kişinin saç teli,
  • Vücut kılı,
  • El ya da ayak tırnağı,
  • Deri parçası,
  • Kan

Özellikle kadınların adet kanının papaz büyüsünün etkisini artırdığı bilinmektedir. Bunun yanında bazı büyü yapan kişiler aynı dine mensup olmayan kişiler arasında papaz büyüsünün etkili olmayacağını söyleyebilirler. Papaz büyüsü yapılışı aşamasında ilk olarak büyünün yönlendirileceği kişinin vücut parçası bir bez içinde muhafaza edilir ya da kan ise beze sürülür. Ardından bu bez üzerine büyüye yardımcı olacak varlığı harekete geçirmek için bir tılsım okunur.

Papaz Büyüsü Aşamaları

Papaz büyüsünün yapımında ilk olarak doğru zaman ve mekan tercih edilmelidir. Kadim büyü kitaplarında yer alan bilgilere ve büyü üstatlarının engin tecrübelerine göre papaz büyüsü Pazar günü icra edilmelidir. Pazar günü Hıristiyanlıkta kutsal gün olarak bilinmektedir. Bu günün sabah saatlerinde yani güneş ışıkları kendini göstermeden önce muhafaza edilen bez parçasının üzerine “Ya Şazmuf Kebsuma” denir. Bu hitap tam 9 kere yüksek sesle tekrarlanmalıdır. Papaz büyüsünün icra edilmesi için bu varlığın adı tekrar edilerek doğrudan ona seslenilmelidir.

Dokuz defa bu şekilde seslenildikten sonra bu varlıktan büyü niyeti ne ise sessiz bir şekilde içten söylenerek bu varlığa tembih edilir. Bağlamak istediğiniz kişinin adı ve anne adını söyleyerek o kişinin simasını gözünüzün önünde canlandırmanız gerekmektedir. Bu varlığın büyünün gerçekleşmesi için aracılık etmesi istendikten sonra gün ışığı doğmadan bez parçası toprağa gömülmelidir. Bu bez herhangi bir şekilde topraktan çıkana kadar büyünün tesiri devam edecektir. Öte yandan büyü yapan kişinin bir vücut parçası da papaz büyüsünün yönlendirildiği kişinin evinin gizli yerlerine sürülmeli ya da bırakılmalıdır. Bu sayede papaz büyüsü nasıl yapılır tarifi ile varlık kadim kitaplarda yer aldığı usullere göre harekete geçirilmiş olur. Papaz büyüsünün etkili olabilmesi ve tesirinin uzun süreli devam etmesi için kişiye ait vücut parçalarının gömüldüğü yer önem teşkil etmektedir.

Papaz Büyüsü Riskli Midir?

Öncelikle papaz büyüsü de dahil olmak üzere en etkili bağlama büyüleri sınıfına giren tüm kara büyüler, Kuran’ı Kerim’de de açıkça belirtildiği üzere yasak edilmiştir ve haramdır. Bu yasaklamanın amacı bu tür kara büyülerden ve ezoterik bilgilerden insanları uzak tutmaktır. Çünkü büyüler her ne kadar istenilen şeylerin gerçekleşmesine vesile olsa da hem yapanlar hem de yaptıranlar açısından insanlar için hayırlı sonuçlar vermeyebilir. Dolayısıyla papaz büyüsü en etkili bağlama büyüleri arasında yer aldığı için bazı riskleri de barındırmaktadır.

Papaz büyüsü yapanlar kadar yaptıranlar da tehlike altında olabilir. Büyü üstatlarının ifade ettiğine göre binlerce yıldır uygulanan bu tür büyülerin usullerine göre icra edilmesi çok önemlidir. Eğer kişiler kadim büyü kitaplarında belirtilen koşullara ve kurallara göre hareket etmezse büyünün yön değiştirmesi mümkün olmaktadır. Büyünün yön değiştirmesinden kasıt ise kişinin hem ruhsal hem de fiziksel sağlını kaybetmesidir. Papaz büyüsü riskleri arasında musallat vakaları da görülmektedir. Musallat nedir, musallat olup olmadığı nasıl anlaşılır sorularının yanıtlarını ilgili yazımızda bulabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü belirtileri, büyünün ne kadar kuvvetli yapıldığı ile doğru orantılıdır. Yani büyünün yapımında işinin ekli medyum hoca ya da büyü üstadı tüm kadim uygulamaları yerine getirmişse büyünün etkilerini tecrübe etmek çok kolay olacaktır. Papaz büyüsü tarafından bazı varlıkların etkisi altına giren kişilerin hayatlarında köklü değişikler meydana gelir. Öncelikle bu kişiler büyünün tesirini göstermesiyle birlikte büyü yaptıran kişinin aşkından divaneye döner. Bu kişiyi görmediği ve yanında olmadığı zamanlarda kendini sürekli huzursuz ve depresif hisseder.

Papaz büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun yanıtını arayan kişiler öncelikle aşk hayatlarını gözden geçirmelidir. Bir kişiye körü körüne bağlanılması, o kişinin hayatın merkezi haline getirilmesi ve o kişi olmadan hayattan tat alınamaması papaz büyüsünün etkileri arasında yer almaktadır. Büyü tesiri altındaki kişi her ne kadar aşık olduğu kişiye daha çok bağlanma eğilimi gösterse ve bu durumdan memnuniyet duysa da söz konusu durum kendisi için yararlı olmayabilir. Çünkü bu kişiler sevdikleri yanında olmadığında intihara meyilli olabileceği gibi cinayet işlemeye de çok müsait ruhsal duygudurum içine girmişlerdir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evde papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtını arayan kişiler öncelikle tüm kötülüklerden Allah’a sığınmalıdır. Kendinde ya da sevdiği kişilerde papaz büyüsü olduğunu düşünen ve bunun belirtilerini tecrübe eden kişiler Allah’ın izni ile papaz büyüsünü ortadan kaldırmayı başarabilirler. Papaz büyüsünü bozma konusunda başvurulması gereken ilk yöntem nefesi kudretli ve kuvvetli bir hocadan yardım almaktır.

Çevrenizde yardımına başvurabileceğiniz ilim ve irfan sahibi hoca bulunmuyorsa, dinen büyü bozmada işlevsel olan sureler ve ayetlere yönelinmesi gerekir. Papaz büyüsü bozma duaları istikrarlı bir şekilde sabırla okunarak bu büyünün tesirinin zaman içinde kırılması ve kişilerin huzura erdirilmesi sağlanabilir. Kurşun döktürmek de bu hususta papaz büyüsünün olumsuz etkilerini ortadan kaldırması bakımından faydalıdır. Detayları kurşun döktürmenin faydası nedir yazımızda bulabilirsiniz. Papaz büyüsünü kendi başınıza bozmak istiyorsanız kuvvetli bir iman ile şu dua ve sureleri günde 5 vakit olacak şekilde sıralamasına dikkat ederek okumanız gerekmektedir:

  1. Ayetel Kürsi
  2. Fatiha Suresi
  3. Felak Suresi
  4. Nas Suresi
  5. Esma-ül Hüsna

Papaz Büyüsü Medyum Hoca Yardımı

Papaz büyüsünün tesiri ortadan kaldırılamazsa medyum hocaya başvurulması gerekecektir. Bu durumda işinin ehli medyum hocaların kendi uygulamaları ile papaz büyüsünün bozulması mümkün olabilmektedir. Ancak hocaların gerçekten işinin ehli ve deneyimli olmasına dikkat edilmelidir. Bu tür medyum hocalar, bazı kitabelerde yer alan ve halk arasında ak büyü olarak adlandırılan yöntemler ile papaz büyüsünün olumsuz etkilerini ortadan kaldırabilmektedi.r

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü