Dil Bağlayan En Etkili Dua

Dil bağlama duaları nelerdir, en etkili dua hangisidir? Dil bağlama duaları ve büyüsü hakkında bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Dil Bağlayan En Etkili Dua

Dil bağlayan dualar özellikle yakın çevresi tarafından çok sık baskı altına girmesi veya eşinin başkalarıyla konuşmasının engellenmesi adına oldukça etkili dualar arasında yer almaktadır. Dil bağlama duaları birçok farklı amaç için uygulanabilir. Özellikle sivri dilli kişilerin şerrinden korunmak ve kişiye karşı yakın çevresinin ağzını bağlamak adına bu dualara çok sık başvurulmaktadır. Dil bağlama duası olarak bilinen uygulama temelde bir büyüdür. Bağlama büyüleri arasında insanların en çok talep ettiği bu büyü oldukça etkili ve karşı taraf üzerinde kısa sürede tesir eden büyüler arasında yer almaktadır.

Duaların kabul olması için en önemli etken kişinin halis bir niyete sahip olması ve iman selametinin bulunmasıdır. Her ne sebeple olursa olsun İslam dininde büyüler haram kılınmıştır. Fakat duaların en az büyüler kadar etkili olması ve dini açıdan tavsiye edilmesi, insanların bu tip ihtiyaçları için bir kurtarıcıdır. Dil bağlayan etkili dualar sayesinde kişiye karşı düşmanlarının edecekleri iftira, kötü söz ve şerler def edilmektedir.

Dil Bağlama Duası Ne İşe Yarar?

Dil bağlamak için güçlü dua ve büyüler bulunmaktadır. Bu duaların en büyük amacı kişiye karşı hayırdan çok şer söyleyenlerin dillerinin ve ağızlarının bağlanmasıdır. Her ne kadar halk arasında bağlama duası olarak anılsa da dil bağlama duası olarak tanımlanan uygulama bağlama büyüsüdür. Hayatının karşısındaki kişinin tek bir sözüne bağlı olduğunuz durumlarda bu büyüler ve dualar oldukça etkilidir. Özellikle haksız bir nedenle yargılanan kişiler karşısındaki kişilerin dillerini bağlayarak karşılaşacakları kötü sonuçların engellenmesini sağlayabilir.

Dini kaynaklarda dil bağlama duaları arasında farklı tip uygulamalar bulunmaktadır. Duanın etkisine, amacına ve dua edilecek kişiye göre durum için en uygun duanın ilim sahibi kişiler tarafından okunması gerekmektedir. Özellikle kuran ve sünnete bağlı, dinini yaşayan ve ilim sahibi kişiler bu tip duaları ederek sizin adınıza karşınızdaki kişinin dillerini ve ağızlarını bağlamaktadır.

Kocanın ağzını dilini bağlamak için en etkili duaları da yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil bağlama duası yapmak için ilk şart kişinin temiz bir niyetle abdest alarak niyetini kalbinden geçirerek dua etmesidir. Dualar ve büyüler çok sık birbirine karıştırılabilir. Her ne kadar dil bağlamak için büyülere başvurulması yaygın olsa da karşındaki kişinin ağzını ve dilini bağlamak için okunacak birçok dua mevcuttur. Dini kaynaklarda yüzyıllardan alimler tarafından günümüze kadar ulaşmayı başaran bu dualar, edilmesinin ardından kısa süre içinde karşı taraf üzerinde derin etkiler bırakmaktadır.

Dil bağlama niyetiyle Ayetel Kürsi okunması en etkili yöntemlerden biridir. Dil bağlama duası yapmak için:

 • Halis niyet ile abdest alınır,
 • Besmele ile Ayetel Kürsi okunur,
 • Sarı, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, gri ve siyah renk orta uzunlukta iplerin her biri için ayrı ayrı aynı duayı okuyarak, 7 düğüm atılır,
 • Düğümler atıldıktan sonra tüm ipler birleştirilerek diğer adımlar uygulanır.

Etkili bir dil bağlama duasının veya büyüsünün yapılabilmesi için mutlaka bu duaları yapan kişilerin ehil olması gerekmektedir. Bu niteliklere sahip olmayan e uygulama hakkında derin bilgi sahibi olmayan kişilerin bu duaları yapmaları mümkün değildir.

Dil Bağlama ve Diğer Bağlama Büyülerinin Özellikleri

Birinin ağzını dilini bağlamak için dua etmek en etkili yöntemlerden biridir. Ancak bazı durumlarda bu dualar etkisini göstermeye bilir. Bu tip durumlardan kurtulmak için kişilerin büyülere başvurması gerekmektedir. Bağlama büyüleri arasında en bilinenlerinden biri dil bağlama büyüsüdür. Kişiye karşı kötü söz söyleyen, alay eden ve hayatını olumsuz yönde etkileyen kişiler için dil bağlama büyüsü yapılabilir. Dil bağlama büyüsünün yanı sıra, dini kaynaklarda birçok farklı bağlama büyüleri yer almaktadır. Bu bağlama büyülerinin başlıca özellikleri:

 • Göz bağlama,
 • Erkeklik bağlama,
 • Kısmet bağlama,
 • Dil bağlama vb.

Olarak sınıflandırılabilir. Farklı amaçlarla yapılan bu tip büyü ve duaların kısa sürede tesir etmesi için havas ve diğer büyü ilimlerinde uzmanlaşmış, icazet sahibi kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Dil bağlayan etkili dualar tarif edilen şeklinin dışında yapıldığı takdirde kişi üzerinde olumsuz yönde etkiler bırakabilir.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsü yapılışı oldukça zordur. Günümüzde gelinlerin kaynanalarının dilini bağlamak için veya eşinin ağzını ve dilini bağlamak bu büyü yöntemine çok sık başvurulmaktadır. Her ne kadar büyüler tüm dinlerde yasaklanmış olsa da bazı zorunluluklar büyülere karşı insanların ilgisini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır.

Diğer tüm büyülerde olduğu gibi dil bağlama büyülerinin de sıradan insanlar tarafından yapılması neredeyse imkânsızdır. Bu konuda derin bilgi birikimlerine sahip olan ve alanında tecrübe edinmiş kişilerin yardımı olmadan büyülerin yapılması asla tavsiye edilmez. Dil bağlama büyüsü iki farklı amaç için yapılabilir. Hem olumsuz hem de olumlu yönde yapılabilen bu büyülerin etkileri kısa süre içinde ortaya çıkmaktadır.

Bağlama Büyülerinin Etkileri Nelerdir?

Dil bağlama büyülerinin etkileri büyünün yapımından kısa bir süre içinde ortaya çıkmaktadır. Dil bağlama büyüsü ve duasının karşı taraf için gösterdiği etkiler büyü yapılan kişiler tarafından uzun süre fark edilemeyebilir. Bu nedenle büyünün etkisinden korunmak oldukça zordur. Dil bağlama büyüsünün başlıca etkileri arasında:

 • Büyü yapan kişiye karşı soğukluk,
 • Zihin bulanıklığı,
 • Ne söyleyeceğini bilememe,
 • Uyku bozuklukları vb.

Yer almaktadır. Büyünün yapılmasının ardından ortaya çıkan bu tip etkiler kişi üzerinde olumsuz birçok farklı etki bırakabilir. Bu etkilerden korunmak adına veya dil bağlama büyüsünün bozulması için dini ilimlerin çoğuna hakim olan kişilerden yardım almak gerekmektedir.

Dil Bağlama Duası Nasıl Kabul Olur?

Kocanın ağzını dilini bağlamak için en etkili dua aynı zamanda farklı amaçlar ve kişiler için de kullanılabilir. Dualar genellikle iyi niyetli yapılan ve Allah’a sığınılan en etkili araçlardan biridir. Fakat şer amaçlı bu duaların kullanılması da mümkündür. Duanın kabul olması için kişilerin temiz bir niyete sahip olması gerekmektedir. Hayırsız işler için dua edilmesi duanın kabul olma ihtimalini azaltmaktadır.

Etkili dil bağlama duasının kabul olması için 7 gün boyunca özel duaların okunması gerekmektedir. Bazı çok dualar için bu uygulama süresi 15 gün boyunca 5 defa olmak üzere belirlenmiştir.  

Ayrıca aşık etme duası için okunacak Esmaül Hüsnalar yazımıza bakabilirsiniz.

Düşmanın Dilini Bağlamak İçin Edilecek Dua

Düşmanın ağzını dilini bağlamak için dua okumak zaman zaman büyülerden daha da etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Duaların gücü hakkında ayet ve hadislerin yanı sıra çok sayıda dini kaynakta birçok bilgi yer almaktadır. Bu nedenle duaların okunması ve etkilerinin uzun süre devam etmesi için bu kaynaklarda yazılan bilgilere sahip kişilerin bu duaları etmeleri gerekmektedir. Dil bağlama büyüleri ve duası herkes için yapılabilir. Kişinin:

 • Eşine,
 • Kaynanasına,
 • Akrabalarına,
 • Anne – babasına,
 • Arkadaşlarına vb.

Yakın çevresinde yer alan ve şerrinden kurtulamadığı herkes için bu yöntemler uygulanabilmektedir. Dil bağlayan etkili dualar insanların kısa sürede duanın etkisi altında kalarak kişiye karşı söylevlerinin sona ermesine neden olmaktadır. Bu tip dualardan korunmak için mutlaka kişinin yardım alması gerekmektedir. Özellikle dil bağlama büyüsüne maruz kaldığını düşünen kişilerin işinin ehli kimselerden yardım alması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 16:48
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü