Sevdiğimin Beni Araması için Okunacak Dualar

Sevdiğinin beni araması için okunacak dualar, hızlı kabul olan aşk duaları ve dikkat edilmesi gerekenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Sevdiğimin Beni Araması için Okunacak Dualar

Sevdiklerinin aramalarını dua ederek sağlamak isteyenler aşağıda yer alan iki tane etkili olan esmayı okuyabilirler. Bunlar şu şekildedir:

 • Ya Kafi
 • Ya Şafi

Yukarıda yer alan esmalardan önce 99 tane besmele okunması gerekir. Bunun sebebi beşmelerinin duanın bereketini ve kabul oluşunu arttırmak içindir. Besmele çekildikten sonra sırasıyla iki esma da 99 defa okunur. Bu şekilde insanlar sevdiklerini kendilerini kısa bir süre içerisinde aramalarını sağlayabilir. Burada dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de yapılan duada niyetidir. Dua edilirken niyetin içten ve samimi bir şekilde olması gerekir. Bununla birlikte her şeyi gerçekleştirme gücüne sahip olan Allah’a bu konuda da inanmak gerekir. Samimi bir şekilde yapılan dualar sonucunda insanlar sevdiklerinden istedikleri özelliklere kavuşabilir.

Hızlı Bir Şekilde Kabul Olan Aşk Duası Nelerdir?

Duaların hızlı bir şekilde sonuç vermesini isteyenler için etkili olan dualar bulunur. Fakat bu dualar genellikle yılın belirli günlerinde yapıldığı takdirde daha etkili ve hızlı bir şekilde kabul olur. Bu günler dini günlerdir. Kandillerde ya da bayramlarda yapılan dua ile birlikte sevilen kişinin yeniden araması için dilekte bulunulur. Duanın abdest alındıktan sonra kabul edilmesinin ardından aranması istenilen kişi, rüyada dua edeni görür. Bunun yanı sıra rüyasında ne kadar özlediğini ve tekrar görmek istediğini de görür.  Daha sonra uykusundan uyanan bu kişi telefon ile iletişim kurmak isteği içerisinde olur. Bu şekilde eski sevgililerin yeniden araması ve görüşmek istemesi durumu mümkün olur.  Duayı yapanın kadın ya da erkek olması önemli değildir. İki taraf da sevdiğinin araması için dua edebilir.

Ayrıca kesin tutan aşkm büyüsü yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Aşk Duasını Okumadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yapılmak istenen duadan önce önem verilmesi gereken konulardan bir tanesi abdest konusudur. Bedenin ve ruhun temiz olması duanın kabul olmasını arttıran etkenlerdendir. Normal abdestin yanında gusül abdestin alınması daha etkili olabilir. Bu sebepten dolayı gusül abdesti tercih edilmelidir. Abdest alınarak tüm vücudun güzel bir şekilde temizlenmesinin ardından dua etmeden önce nafile namazının kılınması önerilir. Bu namaz genelde 2 veya 4 rekâtlık bir namazdır. Namaz kılınırken Allah’a samimi bir şekilde secde edilmesi gerekir. Namazın bitiminin ardından kıbleye dönülerek eller açılır ve sevilenin yeniden araması için dua edilir. Duaların başında ya da sonunda besmele çekilmesi ya da salavat getirilmesi de duanın kabul olunabilirliğini arttırır.

Allah’ın Hangi İsimleri İle Aşk Duası Edilmelidir?

Dualara Allah’ın isimleri ile başlamak, edilen duanın daha çok etkili olmasını sağlar. Aşağıda sevilenin araması için dua edilirken söylenmesi tavsiye edilen Allah’ın isimleri yer alır. Bu isimler şu şekildedir:

  • Ya Alimül
  • Ya Habirül
  • Ya Hakimül
  • Ya Hadi
  • Ya Allamül Guyub

Yukarıda yer alan isimler tek seferde sırayla okunmalıdır. Bazı duaların kabul olmasında söylenilen sayı kadar dua edilmesi gerekir. Yazılan bu Allah’ın isimleri ile yapılan dua da 1000 defa okunmalıdır. Bu dua günlük olarak okunur.  Duanın okunmasına başlanıldıktan sonra ara verilmemesi gerekir. Her gün 1000 defa 7 gün boyunca duanın okunmasının ardından sevilen arar. İsimlerin söylenmesinden sonra ne istenilirse Allah’a el açılarak söylenilir.

“Ya Fettah” Ve “Ya Vedüd” İsimleri

Allah’ın isimlerinden olan “Ya Fettah” ve “Ya Vedüd” okunması ile sevilenin araması sağlanır. Bu esmalar okunmadan önce her zamanki gibi abdest alınmalıdır. Abdest alındıktan sonra iki esma 99 kez okunmalıdır. Bu esmaların anlamları sevgi, muhabbet, aşk, vb. gibi anlamlardır. Günde 5 defa okunan bu dua sonucunda kime dua ediliyorsa o kişinin duyduğu sevgi ve bağlılık artar. 7 gün boyunca okunduktan sonra geri dönüşler alınır. Dua ederken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi ruhsal olarak da temizlik halinde bulunulması gerekir. Kötü düşüncelere sahipken edilen duaların kabul olma oranı daha düşüktür. Bu sebepten dolayı beden temizliği kadar zihinsel olarak da temizlik içerisinde olunmalıdır. Allah’ın huzuruna temiz ve saf duygular ile çıkılması karşısında bu iki esmadan sonra gönülden ne geçerse o dilenebilir. Bu esmaların okunmasının ardından sevilenin daha çok sevmesi, daha çok bağlanması ve sevilen ile muhabbetin ilerlemesi vb. gibi dileklerde de bulunulabilir.

Muhabbet Duası İle Sevdiğinin Araması Durumu

Muhabbet duası ederek sevdiğinin aramasını isteyenler öncelikli olarak bir mendil almalıdır. Bu mendilin kırmızı renkte olması gerekir. Mendil önde olacak şekilde Muhabbet duası 77 defa okunmalıdır. Dua okunurken Allah’ın her şeye gücünün yettiği ve her zorlukların üstesinden dua ile gelinebileceği düşünülmelidir. Bu şekilde içten olan düşünceler ile dua 77 kez tekrar edilene kadar okunur. Daha sonra mendilin 4 kez katlanması gerekir. Katlanan bu mendilin kimse görmeden saklanmasının ardından duanın sonucunun gerçekleşeceği vakit beklenir. Alimlere göre dua Pazar günü edilirse daha etkili sonuçlar elde edilir. Pazar günü sabah namazının ardından bu duayı okuyanların dualarının kabul olduğu deneyimlenmiştir. Bu duanın edilip kabul olmasının ardından insanların sevdikleri ile olan bağlılıkları ve muhabbetleri de artar. Sevilen daha çok özlem duyar ve aramak ister. Daha önce göstermemiş olduğu ilgiyi bu dua sayesinde gösterir. Muhabbet duasının kabul olmamasında uygulamada yapılan yanlışlıklar yer alır. Aksi takdirde doğru bir şekilde dua edilmesinin ardından duanın kabul olmaması durumu söz konusu değildir.

En çabuk geri getirme büyüsüne yazımızdan ulaşabilirsiniz.

7 Günde Sevdiğinin Aramasının Sonucu

7 gün içerisinde sevdiğinin kendini aramasını sağlamak için etkili olan dua ile sevilende yeniden aşk yaratmak mümkündür. Bu dua ile birlikte aramayanlar yeniden aşık olarak aramaya başlar. Dua ederken kiraza ihtiyaç duyulur. Dualar edilirken ve esmalar söylenirken kiraz önde durur. Kiraza karşı duaların bitmesinin ardından kirazın yenmesi gerekir. Kiraz yenildikten sonra çekirdeği kesinlikle çöpe atılmamalıdır. Yenilen kirazın çekirdeğinin toprağa gömülmesi gerekir. Bu gömülme yeri kimse tarafından görülmemelidir. Bu sebepten dolayı gömülme yeri daha çok insanlardan uzak bir yer olarak seçilebilir.  Kiraz çekirdeğinin gömülmesinin ardından edilen duanın kabul olma süreci ortalama olarak 1 hafta ile 10 gün arasında değişim gösterir. Bu sürenin sonunda eski sevgili yeniden arar ve görüşmek istediğini söyler. Bu şekilde çiftler arasında yeniden aşk durumu yaşanarak mutlu olunur.

Tatlı İle Aşk Duası Edilmesi Nasıl Olur?

Herhangi bir tatlı yiyecek ile yapılan dualar sonucunda sevilenin aşık olma ve arama durumu söz konusu olur. Bunun için duanın belirli bir sayıda okunması gerekir. Okunması gereken bu sayı 7’dir. Daha sonra dua edilen yiyeceği sevilenin yemesi gerekir. Yiyeceğin yenmesinin ardından aradaki sevgi bağı güçlenir ve bu şekilde aşık olunan tarafın yeniden araması sağlanır.

Fatih Suresi İle Sevdiğini Aratma Teknikleri

Fatih Suresi’nin iki kişi arasında bağı kuvvetlendirme ve sevilenin aramasını sağlama gibi özellikleri bulunur. Bu sebepten dolayı 7 gün süresince dua edilmelidir. Okunması gereken dua sayısı 101’dir. 7. Günün ardından duanın kabul olduğu görülür ve istenilen dileğe kolay bir şekilde kavuşulur.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 08:47
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü