Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Dualar

Domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur, büyüler nasıl bozulur… vb. sorular gün içinde birçok kişinin merak ettiği ve bir açıdan da çekindiği konulardır. Büyüler öyle etkilere sahiptir ki, kişiye, hiç farkına varmadan uygulanabilir ve hayatı birden bire olumsuz yönde değişebilir.

Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Dualar

Domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur, büyüler nasıl bozulur… vb. sorular gün içinde birçok kişinin merak ettiği ve bir açıdan da çekindiği konulardır. Büyüler öyle etkilere sahiptir ki, kişiye, hiç farkına varmadan uygulanabilir ve hayatı birden bire olumsuz yönde değişebilir. Domuz yağı ya da diğer kara büyülerin etkilerinden korunmak için daha büyü yapılmadan önce önlem almak büyük önem taşımaktadır. Bunun için, haramdan kaçınmak ve ibadete sarılmak en etkili yöntemler arasında sayılmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsünden Nasıl Korunulur?

Domuz yağı büyüsü en etkili büyüler arasında oldukça uzun bir geçmişe sahip bir büyü çeşididir. Bu nedenle, domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusundan önce büyülerden ve domuz yağı büyüsünden nasıl korunulur sorusunu sormak daha elzemdir. Bunun için öncelikle tavsiye edilen yöntem büyülerden ve tılsımlardan koruyan ayet ve sureleri düzenli okumaktır. Örneğin;

 • Ayetel Kürsi
 • Felak/Nas
 • Fatiha
 • İhlas vb.

Duaların hadisi şerifte de bahsedildiği gibi birçok faziletleri vardır. Bu nedenle her gece yatmadan önce okunması ve Allah’tan yardım istenmesi büyülerin etkilerinden sizleri büyük ölçüde korur.

Domuz Yağı Büyüsünden Korunmak İçin Dualar Nelerdir?

Domuz yağı büyüsünden korunmak için günlük okunabilecek birçok dua olduğu gibi zikir ve nafile ibadetlerde büyü etkilerinden korunmanıza yardımcı olacaktır. Domuz yağı büyüsünden korunmak için ayetel kürsi vb. surelerin yanında, domuz yağı büyüsünü bozan dua;

 • ‘’Bismillahillezi La yedurru measmihi (meaismihi) Şey – ün fil – ardi vela fissemai ve Hüvessemi – ul Aliym’’

Duası ezberlenerek sıklıkla okunursa sizleri birçok felaketten ve büyünün şerrinden koruyacaktır. Birçok âlim tarafından en çok tavsiye edilen ve etkili olan bu dua sizi domuz yağı büyüsü başta olmak üzere birçok büyüden koruyacaktır.

Hangi Ayetler Domuz ve Diğer Büyüleri Çözer?

İslam dini büyülerin şerrinden ve etkilerinden korunmak için insanların kuranı kerime başvurmalarını tavsiye eder. Hz. Muhammet (s.a.v) bir hadiste; ‘’ Bakara suresini okuyun, o sureyi okumak berekettir. Büyücülerin (sihirbazların) ona güçleri yetmez.’’ (Müslim, Müsafirin: 252) buyurmuşlardır. Bu nedenle başta bakara suresini okumak; büyünün ve tılsımın etkileri bozacağı gibi kişiyi ferahlatacaktır. Bunun yanı sıra; ‘’bir gece içinde 33 tane ayet – i kerime okuyan kimseler, her türlü şerden ve musibetten uzak kalırlar’’ Peygamber Efendimizin bu şekilde bir tavsiyede bulunduğu da rivayet edilmektedir. 

Kimler Domuz Yağı Büyüsünü Çözebilir?

Domuz yağı gibi etkili bir büyünün çözülmesi için en az büyüyü yapan kişi kadar bilgili olmak ve dini bütün bir kimse olmak gerekmektedir. Derin ve gizli ilimlerin özellikle havas ilminin bilinmesi bu büyüleri çözmek için gereklidir. Büyü bozmak için en etkili yöntem şüphesiz ki dua ve ayetler okumaktır. Ancak bu işlemi yapabilecek bilginiz yoksa o zaman güvenilir kimselere bu işlemi yaptırabilir ve onların bildikleri ilmi hayra kullanmasına vesile olabilirsiniz. 

Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Dualar Ne Zaman Okunmalıdır?

Domuz yağı büyüsü, çeşitli ruhani ve kötü varlıkların esir edilip kullanılmasıyla yapılmaktadır. Bunun yanı sıra domuz yağı görünümü ve yapılışı itibariyle oldukça zor bir büyü olduğu için, büyüden korunmak için okunacak dualar vakit fark etmeksizin devamlı okunmalı ve Allah’a dua edilmelidir. Genellikle korunmak için okunması tavsiye edilen dualar tek sayılarda ve geceleri okunması tavsiye edilir.

Domuz Yağı Büyüsü Ne Kadar Sürede Bozulur?

Büyülerle ilgili merak edilen en önemli soru; domuz yağı büyüsü etkisini ne zaman gösterir? Sorusudur. Domuz yağı büyüsünün etkileri oldukça büyük ve bir o kadarda kısa sürelidir. Yapıldıktan ve uygulamanın ilk aşamasından itibaren kısa sürede kişiye etki eder ve büyüyü bozmak için adım atılmazsa birçok olumsuz sonuca sebep olabilir. Bu nedenle tavsiye edildiği üzere, büyülerin ve tılsımların etkilerinden korunmak için sıkça kuranı kerim okuyun ve haramlardan uzak durun.

Domuz Yağı Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Domuz yağı yedirme büyüsü ya da benzer domuz büyüleri en tehlikeli büyüler arasındadır. Bu büyüleri yapmak için;

 • Derin ilmi bilgiye
 • Deneyim ve cesarete
 • Havas, kabala vb. ilimlere

Sahip olmak büyünün yapılması için mutlaka bilinmelidir. Bu ilimler ve bilgiler sıradan okullarda ya da benzer kurumlarda verilmemektedir. Bu bilgileri ve gizli ilimleri öğrenebilmek için silsile yoluyla kişilere geçen icazet yöntemi uygulanır. Bu yetkiye sahip kişiler büyü yapabilirler fakat unutulmamalıdır ki bu bilgileri kötüye kullanmak ve bilhassa büyü yapmak kesinlikle haram kılınmıştır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü oldukça karmaşık ve birçok ürünün bir arada kullanılmasını gerektiren bir sürece sahiptir. Bu büyü; başta domuz parçaları olmak üzere (kıl, yağ vb.) birkaç bitkiyle de karıştırılarak hazırlanır ve cinler kullanılarak büyü yapılır. Bu büyü kişinin hemen hemen tüm hayatını etkileyeceği için büyüyü yapan kişilerin etkilenme ihtimali de oldukça yüksektir.  

Domuz Yağı Büyüsünün Kapsamı Nedir?

Domuz yağı büyüsü genel itibariyle; eşlerin arasını soğutmak, kişiye iş ve özel hayatında çeşitli engeller oluşturmak ve bu yolla kişinin saygınlığı gidermek gibi amaçlarla yapılmaktadır. Domuz yağı büyüsünün kapsamı da kısaca; kişinin hayatını olumsuz yönde manipüle etmek ve bunalıma sokmaktır. Oldukça tehlikeli olan bu büyüden uzak durmanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü, kişinin hayatına doğrudan etki eden, kuvvetli bir büyüdür. Etkilerinden korunmak ve büyünün çözümü bir hayli uzun bir zamana yayılabilir. Bu büyünün başlıca etkisi kişinin hayatının hemen hemen her yönden tehlikeye girmesi ve büyünün yapıldığı kişiyi manevi olarak çökertmesidir. Domuz yağı büyüsü ile bu kadar etkili sonuç almanın temel sebebi ise; büyüyü yapan kişinin; manevi varlıklarla olan ilişkisi nispetindedir. Eğer bir kişi cinler vb. varlıklarla yakından ilişkili ve onlarla iletişim kuracak ilme sahipse büyün etki kapsamı da o denli artış gösterir. Bu büyünün en önemli etkisi de özellikle evli çiftlerin yuvasını bozmasıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Domuz yağı büyüsünün bir kişiye yapılıp yapılmadığını anlamak için bazı belirtileri doğru yorumlamak gerekmektedir. Bu nedenle domuz yağı büyüsü olduğu nasıl anlaşılır hakkında birçok farklı yorumda bulunmak mümkündür. Şeytani varlıklar kullanıldığı için fark etmesi de oldukça zor ve sıkıntılı bir sürece sahip olabilir.

Domuz Yağı Büyüsünün İnsanlarda Belirtileri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra insanlarda oldukça kısa bir süre içinde birçok belirti verebilir. Örneğin;

 • Sosyal ilişkilerde sorunlar (kıskançlık, nefret, kin, fitne vb.)
 • Yaşam enerjisinde düşüş
 • Yersiz bayılmalar, anlık korkma ve uyuyamama
 • Sık sık boşluğa dalma ve durağanlık vb.

Etkiler görülmektedir. Bu belirtilerin dışında daha birçok olağan üstü belirtide gözlemlenebilir. Bahsedilen korunma ve büyü çözüm yöntemleri uygulanarak ya da uygulanması yetkin kişilerden istenerek bu sorunların önüne geçmeniz mümkündür. Unutulmamalıdır ki 40 yıllık büyüyü bozan dua ve yöntemler olduğu gibi bu büyünün çözümü içinde yine dua ve çeşitli zikirler yapılabilir. Her zaman için umutlu olmak ve Allah’a sığınmak atılması gereken ilk adımdır. 

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü