Eşini Eve Bağlamak için Okunacak Dualar

Eşin eve bağlanması için dualar yardımcı olarak görülmektedir. Günümüzde evlilikler ne yazık ki genellikle sorunludur. Bu sorunlardan bir tanesi de eşlerin eve gelmemesi, geç gelmesi, gözünün evinde olmaması, gözünün dışarıda olmasıdır.

Eşini Eve Bağlamak için Okunacak Dualar

Eşin eve bağlanması için dualar yardımcı olarak görülmektedir. Günümüzde evlilikler ne yazık ki genellikle sorunludur. Bu sorunlardan bir tanesi de eşlerin eve gelmemesi, geç gelmesi, gözünün evinde olmaması, gözünün dışarıda olmasıdır. Bu gibi durumların önüne geçilmesi için kimi duaların manevi etkilerinden faydalanılabilir. Kocanın eve gelmesi için dua okuyarak bu dualardan faydalanmanın yanı sıra eşinize güler yüz göstermeniz, sıkıntıları paylaşmanız, birlikte güzel vakit geçirmeniz, birbirinize dost ve aşık olmanız da son derece önemlidir. Bu şekilde dualarınızın etkisini de artırmış olursunuz.

Nihat Hatipoğlu’ndan Eşini Kendine Bağlamak Için Okunacak Dua

Eşini kendine bağlamak için okunacak dua Nihat Hatipoğlu tarafından paylaşılmıştır. Hatipoğlu,  Ya Vedud isminin kullanılarak dua okunmasını tavsiye etmektedir. Verdiği dua tarifinde Allah’ın sevgi ve muhabbetini ifade eden Ya Vedûd isminin özel bir önemi olduğunu söylemiştir.

Bilindiği üzere, Ya Vedûd, Yüce Allah'ın 99 isminden biridir ve sevgi, muhabbet, aşk, mutluluk sevecenlik ve iyilik gibi manalara sahiptir.

Kocayı kendine bağlamak için tesirli duayı uygulanmadan önce maddi ve manevi kirlerden arınmayı sağlayan abdest almak gerekir. Böylece kalp temizlenmiş, kirlerden arınmış olur.

Abdest alındıktan ve kişi kendini hazır hissettikten sonra kıbleye dönülmeli ve Ya Vedûd ismi 99 kez içten yoğunlaşarak okunmalıdır.

99 kez okunan esmadan sonra dört rekat nafile namaz kılınmalıdır.

Namaz sırasında ise “Yüce Allah'ım, sen, sonsuz bir kudretin sahibisin. Senin huzuruna geldim. Eşimi eve bağlamam için bana yardım et. Dileklerimi kabul et. Eşimin bana tıpkı evliliğimizin ilk zamanlarında olduğu gibi, sevgi, güzellik, merhamet ve aşk beslemesini sağla. Amin.” Diye dua okunur.

Esmaül Hüsna Yardımı ile Eşi Kendine Bağlama

Eşini kendine bağlamak için Esmaül Hüsna okunması ve üzerine namaz kılınması oldukça etkili bir yöntemdir. Yüce Allah’ın diğer isimlerini kullanarak da dualarınızı edebilirsiniz. Kocayı kendine bağlamak için Allah'ın isimlerinden bazıları:

  • El-Mu'ız: "Dilediğini aziz eden, izzet veren."
  • El-Bâri: "Her şeyi kusursuz ve uyumlu yaratan."
  • Eş-Şekûr: "Az amele, çok sevap veren."
  • El-Hakîm: "Her işi hikmetli, her şeyi hikmetle yaratan."

Kocam Çok Geziyor, Ne Yapmalıyım?

Okuyabileceğiniz dualardan bir tanesi için küp şekere ihtiyacınız olacak. Elinize 7 adet küp şeker alın ve;

 “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”

ayeti Kerimesini 7 kere okuyun. Bu dua çok gezeni eve bağlamak için dualardan bir tanesidir. Ve düzenli olarak okunduğu zaman etkisini kısa sürede gösterir. Kocanız evden ayrılmak istemez, evde bereket ve muhabbetiniz artar.

Kocayı Kendine Bağlamak Için Dua

Kocayı Kendine Bağlamak Için Dua Medyum Olcay tarafından dua severler ile paylaşılmıştır. Bu dua eve ısıtma duası olarak da geçmektedir.

Bu dua bir cuma sabahı seher vaktinde okunmalıdır. Bu zamanda uyandıktan sonra kıbleye dönün ve dizüstü çökün ellerinizi Allah’a doğru açın. Kocanızı kendinize bağlama niyetini içinizde hissederek 21 defa Felak Suresi okumalısınız.

Nihat Hatipoğlu’ndan Eşini Kendine Bağlamak Için Okunacak Dua

Eşini kendine bağlamak için okunacak dua Nihat Hatipoğlu tarafından paylaşılan dualardan bir diğeridir. Bu duayı okuduktan sonra gerekli hususları da dile getirirseniz,  Allah’ı Teala eşinizin kalbine yeni bir aşk ve muhabbet koyarak eşinizi eve bağlamanızda yardımcı olur.

Bu dualar  87 Fatiha, 3 İhlas ve 1 Fatiha dualarıdır. Bu dualar okunurken aklınızda eve bağlamak istediğiniz kocanızın sureti olmalıdır. Bu duaları okurken mutlaka yukarıda yazan sıra ile okumalarınızı yapmanız gerekmektir. Bu duaları okurken yalnız olmanız ve karanlık bir ortamda bulunmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bulunduğunuz ortamda hiçbir fotoğaf size doğru bakmamalıdır, aynaların üzeri kapatılmalıdır.

Bu duaları okuduktan sonra kocayı kendine bağlamak için Allah'ın isimlerini anmayı unutmamalısınız. Bu isimleri yüreğinizin istediği şekilde seçebilirsiniz. Belli bir isim kullanmak zorunda değilsiniz. Kullanabileceğiniz bazı isimler anlamları birlikte aşağıda yer almaktadır.

  • El-Kâbıd: "Dilediğine darlık veren, sıkan, daraltan."
  • El-Hakem: "Mutlak hakim, hakkı batıldan ayıran. Hikmetle hükmeden."
  • El-Alîm: "Gizli açık, geçmiş, gelecek, her şeyi en ince detaylarına kadar bilen."
  • El-Habîr: "Olmuş olacak her şeyden haberdar."
  • Er-Rakîb: "Her varlığı, her işi her an görüp, gözeten, kontrolü altında tutan."
  • El-Vekîl: "Kendisine tevekkül edenlerin işlerini en iyi neticeye ulaştıran."

Allah’ın İsimlerini Okumanın Faziletleri ve Faydaları Nelerdir?

El-Muheymin ismi ile yapılacak dualar sayesinde kişi insanlardan korunmuş olur. Bu kişi çevresindeki kişilerin düşüncelerine akıl erdirebilir. Kocanızın neden tuhaf davrandığını öğrenmek ve bu davranışlara akıl sır erdirmek istiyorsanız bu isimden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kocanızın çevresinde olan kötü kadınlardan kocanızın korunmasını istiyorsanız tam 100 kere bu isim ile dua okuyun.

El-Cebbâr ismi ile yapılacak dualar sayesinde istek ve arzular yerine getirilir. Bu isim aynı zamanda insanların ve cinlerin şerrinden emin olmak için de okunabilir. Eşini eve bağlamak isteyen kişiler için de bu isim birebirdir.

El-Musavvir ismi ile dua okunduğu zaman kişi hayattaki maksat ve meramına ulaşmak için adım adım yoluna ilermiş olur. Bu maksatları ifade etmek konusunda dilinin bağı çözülür. Uzun zamandır başarmak istediği en zor işleri başarmaya muvaffak olur. Bunlara ilaveten bir işte uzmanlaşmak isteyen kişilerde her gün bu ismi 336 kere anarak dua ettiği takdirde bu ismin faydalarından yararlanabilir.

 El Musavvir ismi uzun zamandır evlenmek isteyen fakat çeşitli nedenlerden dolayı evlenemeyen çiftler için de dualarda kullanılabilecek bir isimdir.

Evladı Yanlış Yola Sapmış Olan Kişilerin Okuyabileceği Dua

Günümüz dünyasında özellikle gençler çok kolay bir şekilde kötü alışkanlıklar edinebiliyorlar. Bu durumdan endişe duyan anne ve babalar ya da akrabalar bu kişileri yanlış yoldan kurtarmak için aşağıda yer alan evladı doğru yola getirmek için duaları okuyabilirler.

Bunlardan ilki ve en çok tercih edilen,  doğru yoldan sapmış,çıkmış olan kimseler için her gün 744 kere  “Ya Muktedir Celle Celalühü” denilerek Fatiha duası okunmasıdır. El-Muktedir ismi anlam olarak bakıldığında kuvvet ve kudret sahipleri üzerinde istediği  gibi tasarruf eden anlamına gelmektedir.

Bu ismi şerifin düzenli olarak en az 3 hafta boyunca okunması halinde,kısa zamanda dua okunulan kişi doğru yola döner. Duayı okurken karanlık bir ortamda olmalısınız ve yalnız olduğunuzdan emin olmalısınız.

Yararlanabileceğiniz diğer bir yöntem ise ahkaf suresi okuma yöntemidir.

AHKÂF Suresî 15. Âyet 3 defa yanlışa düşen kişiyi doğru yola döndürme niyeti ile okunur. Bu niyet edilirken kalpte kesinlikle en ufak bir kıskançlık ya da herhangi bir kötülük olmamalıdır. Böyle durumların söz konusu olduğunda dua işlemez. Dua okunurken kişinin üzerine ve suya nefes edilir. Kişi uyurken üzerine bu sudan serpilmeli ve uyanıkken bu sudan içirilmelidir. Bu dua çok kuvvetlidir. Dua okunurken ihlasla yapılmalısına dikkat edilmelidir. Duanın fayda edeceğine gönülden inanmalıdır aksi halde dua işe yaramaz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdem celikhocam
Erdem celikhocam - 5 yıl Önce

Hocam esimle ayrilmistik
Geri birlestik esimi kendime baglamak istiyorum ne yapmaliyim

Kezban bayar
Kezban bayar - 5 yıl Önce

Eşim hep eve geç geliyor

emine aydın
emine aydın - 5 yıl Önce

Eşimle sürekli kavga ediyoruz birşey sorduğumda sen kimsin cevap vereyim di
ailesi yüzünden huzurumuzu kaçırıyor sürekli bende uzaklaşıyor ne yapacağımı bilmiyom bana yardım et

Azra
Azra - 5 yıl Önce

Hocam esim Beni altatyor ne yapcam

Mihaela kıcıroğlu
Mihaela kıcıroğlu - 5 yıl Önce

Hocam ben eşimden ayrı yaşadım bi mudekce ve eşim beni aldatıyo benden çok soğuk duruyo ve çok geziyi ne yapmam lazin eve bağlamak için

Kamila rosa
Kamila rosa - 5 yıl Önce

Nereye gitsede sabah olmadan gelmiyor kocam

Serpil Açıkbaş
Serpil Açıkbaş - 5 yıl Önce

Eşimle ayrıyız

Züleyha
Züleyha - 5 yıl Önce

Eşim beni tınlamyor


Medyum - Aşk büyüsü