Gerçek Aşk Büyüsü Tarifi

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır, gerçek aşk büyüsü tarifi nedir sorularının yanıtları ve kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum diyenler için bilinmesi gerekenler yazımızda...

Gerçek Aşk Büyüsü Tarifi

Hakiki aşk büyüsü yapılışı, özellikle aşk ile yanıp kavrulan her yaştan kadın ve erkeğin detayları hakkında bilgi sahibi olmak istediği manevi bir uygulamadır. Aşk büyüsü olarak adlandırılan ve özellikle yüz yıllardan beri uygulanan bu tür manevi uygulamalar, sevenleri bir araya getirmede, bozulmak üzere olan evliliklerin veya gönül ilişkilerinin eskisinden daha bağlı hale gelmesinde ve tek taraflı yaşanan aşkların karşılıklı olmasında oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Gerçek aşk büyüsü tarifi de bu bilincin bir yansıması olarak sevdikleriyle mutlu mesut bir hayat kurmak isteyenler tarafından merak konusu haline getirilmektedir.

Aşk Büyüsü Nedir, Gerçek Midir?

Gerçek aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarına geçmeden önce, yüzlerce yıldır gizli saklı uygulanan ve günümüzde de hala ezoterik öğretiler arasında nesilden nesle gizli bir şekilde aktarılan manevi uygulamalar arasında kendine geniş bir yer edinen aşk büyüsünün tanımına bakmak gerekir. Aşk büyüsü nedir sorusunun yanıtı olarak kısaca şunları sıralamak mümkündür:

 • Aşk büyüsü, halk arasında kara sevda olarak bilinen, platonik aşkların karşılıklı olmasına uygun zemin hazırlayan, sevenlerin sevdikleri kadar sevilmelerini sağlayan büyüdür.
 • Aşk büyüsü, eşleri ya da sevgilileri tarafından terk edilen veya terk edilme noktasına kadar gelen kişilerin, eşleri tarafından bağlanıp eskisinden güçlü bir şekilde yollarına devam edebilmelerini sağlayan manevi uygulamadır.
 • Aşk büyüsü, iki kişinin birbirini çok sevdiği halde bu ilişkiye karşı gelen kimselerin etkisiz hale getirilmesini sağlayan büyü çeşididir. Evlilerin eşlerinden ayrılması, evliliğe karşı çıkan kaynataların evliliği onaylaması gibi işlemleri de kapsamaktadır.

Kısaca bağlama büyüsü olarak da adlandırılan bu tür büyüler, geçmişten günümüze özellikle Anadolu'da gizli öğretilerle nesilden nesle aktarılarak günümüze kadar gelmiştir. Aşk büyüsü gerçek mi sorusunun yanıtını arayanlar için bu büyünün gerçekliğini bizzat tecrübe etmiş kişilerin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazladır. Geri getirme büyüsünün etkileri nelerdir başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Tarifi Nasıldır?

Aşk büyüsü her ne kadar duygusal ve içten gelen samimi hislere dayansa da sanıldığı kadar masumane bir uygulama değildir. Aşk büyüsü kara büyüler içinde yer almaktadır. Bu yüzden öncelikle aşk ve bağlama büyüsünün işinin ehli büyü üstatları ve manevi gücü kuvvetli medyum hocalar tarafından icra edilmesine özen gösterilmelidir. Ancak evde tek başına, kendi kendilerine aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler uygun şartları sağladığı takdirde aşk büyüsü tarifi uygulayarak bu büyünün icra edilmesini sağlayabilmektedir.

Aşk büyüleri her kadim uygarlığın kendi gizli ritüelleri ile doğrudan bağlantılıdır. Bu ritüelleri uygularken çeşitli kadim büyü kitaplarında yer alan bilgilerden yardım alınabileceği gibi işinin ehli olarak görülen medyum hocaların söylediklerine de birebir uyarak aşk büyüsü yapmak mümkün olmaktadır.

Sevdiğin Kişiyi Evliliğe İkna Büyüsü

Aşk büyüsü çeşitleri arasında özellikle bir süredir aşk yaşayan ancak evlilik aşamasına henüz geçememiş özellikle genç çiftlere yönelik büyüler bulunmaktadır. Denemiş uygulamalardan bir diğeri olan sevdiğin kişiyi evliliğe ikna etme duası okunarak ve özel ritüeller uygulanarak sevenlerin kısa zamanda evlilik için gereken tüm adımları tamamlayarak dünya evine girmeleri mümkün olmaktadır. Ayrıca bu büyü sadece evliliğe ikna edilecek olan sevgiliye, sözlüye ya da nişanlıya değil aynı zamanda bu kişilerin çevresinde bulunup da evliliği onaylamayan kişilere de etki etmektedir. Bu sayede evlilik önünde hem çiftlerin arasında olan hem de çiftlerin kontrolü dışında gelişen tüm olumsuz durumlar ortadan kaldırılacaktır.

Evlilik büyüsü duası şu şekildedir:

 • "Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun,küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih,la nüferriku beyne ehadin min rusülih,ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha,leha ma kesebet ve aleyha,mektesebet,rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na,rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina,rabbena vela tühammilna,mala takatelena bih,va’fü anna,vağfirlena,verhamna,ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn"

Bu duanın okunuşunun yanı sıra uyulması gereken ritüelleri de bulunmaktadır. Bu ritüellere uyulmadan büyünün gerçekten tesir göstermesi mümkün olmayacaktır. Evliliğe ikna büyüsünün manevi uygulaması kadim büyü kitaplarında şu şekilde ifade edilmektedir:

 • 7 adet mumun her birine bu dua 41 defa okunmalıdır.
 • Önce mum yakılır ve 41 defa mum alevine bu dua okunduktan sonra mum söndürülür.
 • Her gün bir muma bu şekilde yakıp 41 defa olacak şekilde dua okuduktan sonra uygulama 1 hafta sonunda tamamlanır.
 • 1 hafta içinde evlilik adına ciddi adımlar atılmazsa uygulama ritüellerine uygun olmadığı için bir kez daha tekrar edilir.

Evde Yapılan Kolay Aşk Büyüsü

Evde yapılan kolay aşk büyüsü uygulamaları ile sevdiklerinizin aşkınıza karşılık vermesini sağlayabilir, bozulmak üzere olan evliliklerinizi ya da gönül ilişkilerinizi kısa sürede tam tersi yönde etkileyerek aşkınızı kurtarabilirsiniz. Evde yapılan aşk büyüsünde kullanılacak malzemeler şunlardır:

 • Bir adet bakırdan üretilmiş halka (yüzükten daha geniş boyutta olmalı)
 • Pembe renkte mum (mum halkanın içinden geçeceği için boyutlara dikkat edilmeli)
 • Bir miktar gül yağı
 • Birkaç adet pembe gül

Malzemeler hazırlandıktan sonra büyünün yapımına geçilebilir. Bu büyü Venüs saatine göre hazırlanacağı için cuma gecesi gece saat 12'den sonra uygulamaya geçilmesi gerekmektedir. Büyünün ritüelleri vaktin dışında Venüs'ün mistik gücüne ulaşamayacağı için etki etmeyecektir.  Büyünün aşamaları şu şekildedir:

 1. Gül yağı ile banyo yapın.
 2. Odanızı pembe güller ve gül yaprakları ile süsleyin.
 3. Işıkları tamamen kapatmadan önce pembe renkli rahat bir elbise giyin.
 4. Manevi olarak kalbinizi iyiliğe odaklayın.
 5. Bakır halkayı mumun içinden dikkatlice geçirdikten sonra mumu yakın.
 6. Mumu dik konumda tutarken şu tılsımlı sözleri söyleyin: "Venüs'ün ateşini tutuşturuyorum. Yalvarırım Venüs, bana sevgiyi ver! Ben gerçek aşk istiyorum! Sadece kalbim için!"
 7. Son olarak mumun ateşine bakın "Tanrıça Venüs! Bu bakır yüzüğe, sevginin ve tutkunun gücünü ver." tılsımlı sözlerini söyledikten sonra mum üzerindeki halkaya odaklanın.
 8. Kalbinizden ve aklınızdan sevdiğiniz kişiyi geçirdikten sonra halkayı sol elinizin yüzün parmağına takın. Uygulamayı tamamladıktan sonra halkayı parmağınızdan çıkarıp başka bir yerde saklayabilirsiniz.

Karabiber İle Yapılan Aşk Duaları

Halk arasında bağlama büyüleri arasında en sık başvurulan aşk büyülerinden biridir. Uygulaması kolay etkisi yüksek olan karabiberle aşk büyüsü yapımında şu ritüeller uygulanmalıdır:

 • 41 adet karabiber alınır.
 • Her bir taneye bir kere ihlas bir kere de Fatiha suresi okunur.
 • Okuma bitince karabiber taneleri demir bir tavaya konur.
 • Bir çorba kaşığı zeytinyağı ile tavadaki bu biberler kül olana kadar yakılır.
 • Yanma sırasında aşık büyüsünün tesir etmesi istenen kişinin adı zikredilir.
 • Resmi varsa bu kişinin resmine bakarak bu işlemi yapmak tesiri artıracaktır.
 • Fatiha ve ihlas surelerinin okunuşları aşağıdaki gibidir.

Fatiha Suresi okunuşu: "Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdulillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budu Ve iyyâke neste'în. İhdinessirâtal mustakîm. Sirâtallezine en'amte aleyhim. Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn"

İhlas Suresi okunuşu: "Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad"

Gerçek Aşk Büyüleri

Aşık olması istenen kişilerin isimleri bir kağıda yazılır ve bu kağıtlar yan yana konur. Bu isimler bir daire içine alınıp 1000 defa ya vedüd denip her defasında sıcak nefesle hu diye bu yazıların üzerine üflenir. Gece saatlerinde yapılması gereken bu uygulamadan sonra dua edilerek kağıtlar yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılı.r Altına "Ey Allah'ın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır." yazısı yazılır. Bunun gibi pek çok gerçek aşk büyüleri kısa zamanda etkisini göstermektedir. Etkili ve tesirli aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır yazımızda bu konuda derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 20:21
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü