Geri Getirme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Gideni geri getirme büyüsü kaç günde tutar, geri getirme büyüsü belirtileri nelerdir ve en hızlı geri getirme büyüsü hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Geri getirme büyüsünün belirtileri, binlerce yıllık geçmişiyle günümüze kadar gizli kalmayı başaran bağlama büyüleri arasında en çabuk etkisini göstermesi sebebiyle tercih edilmektedir. Geri getirme büyüsü genellikle terk eden sevgiliyi ya da eşi geri getirmek yani gönül birliğinin yeniden kurulması amacıyla başvurulan manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Her ne kadar kişiler özelinde icra edilen bir büyü olsa da çoğu zaman;

  • Kısmetin kaçması durumunda nasiplerin önünü açmak,
  • Bolluk ve bereketin kıtlığı durumunda bereketli yeniden tesis etmek,
  • Kaybolan manevi değeri yüksek eşyalara tekrar ulaşabilmek

amaçları doğrultusunda da geri getirme büyüsüne başvurulduğu görülmektedir. Özellikle Anadolu'nun en eski medeniyetlerinden günümüze kadar bozulmadan korunmayı başarmış büyü kitabelerinde yer aldığı şekliyle hem ilim sahibi medyum hocalar hem de sıradan özelliklere sahip ancak manevi yönü yüksek kişiler tarafından geri getirme büyüsü icra edilebilmektedir. Genel anlamıyla geri getirme büyüsü, aşk etkileri bulunduran bir bağlama büyüsüdür. Yüzde yüz etkili aşk büyüsü yapılışı hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri getirme büyüsü, pek çok farklı büyü kitabında ve uygulamada yer edinen bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Etkisini çok çabuk gösterdiği için özellikle yeni ayrılan sevgili ya da eşlerin sevdikleri kişiler ile hayatlarını tekrar birleştirilmesi aşamasında sıklıkla başvurulan bir yöntem olan geri getirme büyüsü tamamen manevi boyutta dünya dışı varlıkların yardımları ile gerçekleştirilmektedir. Geri getirme büyüsü etkileri, kendisini çok çabuk gösterebilmektedir. Büyü üstatlarının ve işinin ehli medyum hocaların ezoterik uygulamaları usullerine göre tatbik etmesi halinde geri getirme büyüsünün çok kuvvetli bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Bu yüzden de binlerce yıldır yolu bir şekilde ayrılan kişileri bir araya getirmek için kullanılan manevi işlemlerden biridir.

Kimler Geri Getirme Büyüsü Yapar ya da Yaptırır?

Geri getirme büyüsü yapılışı her ne kadar bereket ya da kısmet gibi manevi değerlere yönelik uygulanabilse de genellikle birbirinden herhangi bir sebeple ayrılan eşler arasında yapılmaktadır. Özellikle evlilik ile sonuçlanması beklenen ilişkilerin bir anda sonlanmasında ve evlenen eşlerin de bir süre sonra ayrılık aşamasına gelerek evlerini terk etmeleri durumlarında ayrılmayı istemeyen eşler geri getirme büyüsüne başvurabilir. Bu kişiler kocalarının ya da karılarının kendilerini terk etmemesi için ve ayrılıkların son bulması amacıyla geri getirme büyüsüne başvurabilmektedir.

Bu tarz manevi yönü ağır işlemlerde büyünün yönlendirileceği kişinin duygu ve düşüncelerinin etki altında bırakılması mümkün olabilmektedir. Binlerce yıllık en kuvvetli bağlama büyüsü uygulamaları arasında gördüğümüz geri getirme büyüsü sayesinde kişiler hiçbir zarar görmeden duygusal bağlılık gösterebilmektedir. Birçok farklı teknik uygulanarak icra edilen geri getirme büyülerinde büyü etkisi altındaki kişiler kendiliğinden bir duygu durumu içine girerek terk ettikleri eşlerine geri dönme davranışı göstermektedir. Büyünün deneyimli büyü üstatları ya da ilim sahibi medyum hocalar tarafından kurulduğu tarihten itibaren ortaya çıkan manevi enerjiler, geri getirme büyünün başarılı bir şekilde sonuçlara vesile etmesini de sağlamaktadır.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Pek çok kişi geri getirme büyüsünü icra etmeden önce ne tür etkiler ve belirtilerle karşılaşacağına dair detayları önceden bilmek istemektedir. Bu sebeple geri getirme büyüsünün etkileri merak konusu olmaktadır. Getir getirme büyüsünün etki göstermeye başladığının belirtileri kendisine büyü yapılan kişinin üzerinde kolaylıkla hissedilebilir. Büyü yapılan kişide büyü yapana ya da vekalet aracılığıyla büyü üstatlarına yaptıran kişiye karşı ciddi seviyede bir hassasiyet oluşur. Büyünün tesirini artırmasıyla birlikte büyü etkisinde olan kişiler, sevgili ya da eşlerine karşı bağlanma, sahiplenme ve koruma davranışlarını göstermeye başlar.

Bunun dışında uygulanan yöntemlere göre kalıcı etkiye sahip geri getirme büyüsü belirtileri, eşler arasındaki muhabbetin artması, aşkın en etkili halinin yaşanması ve cinsel yaşamın da renklenmesi gibi unsurları da içermektedir. Geri getirme büyüsünün en büyük etkisi, üzerinde büyü tesiri kurulan kişinin hem duygusal hem de cinsel yönden eşlerine karşı aşırı bağlılık göstermesi olarak açıklanabilmektedir. Sevdiğinizi kendinize aşık etmede uygulayabileceğiniz Çevirgel duası nedir başlıklı yazımızda detayları bulabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir?

Eşlerinden ayrılan ya da terk edilen kişiler için sıklıkla başvurulan ve heyecan verici bir şekilde uygulanan geri getirme büyüsü kaç günde etki eder sorusu  da en çok merak edilen sorulardan biridir. Özellikle yalnızlığa dayanamayan ve sevdiği kişileri yanında görmek isteyenlerin başvurduğu manevi yönü kuvvetli ezoterik uygulamalar arasında olan geri getirme büyüsünün süresi, büyünün icra ediliş biçimi ile doğrudan alakalıdır. Dolayısıyla büyü kitaplarında ve kadim öğretilerde yer aldığı şekilde belirli usullere dikkat edilmeden kurulan büyü uygulamalarında büyünün tesirini göstermesi ne yazık ki istenilen düzeyde olmayacağı için etkisini kısa sürede göstermeyecektir.

Geri getirme büyüsünün etkileri ne zaman belli eder sorusuna kesin bir yanıt vermek mümkün değildir. Bugüne kadar yapılan büyülerin genellikle 2 hafta içinde sonuçlar gösterdiği bilinmektedir. Büyü üstatlarının ve ilim sahibi medyum hocaların uygulamaları ile gerçekleştirilen geri getirme büyüsünde istenilen sonuçların daha erken zamanlarda kendini gösterdiği de tecrübe edilmiştir.  

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Partnerleri ya da eşleri tarafından terk edilen ya da hiç hesapta yokken ayrılık yaşayan kişiler, kendilerine haksızlık yapıldığını düşünüyorlarsa işinin ehli medyum hocaların yardımlarından destek alarak geri getirme büyüsünü icra edebilirler. Geri getirme büyüsünde iyi düşünce ve temenniler odak noktasına alınmalıdır. Çünkü geri getirme büyüsünün etkilerinin tesir etmesi için kendisine büyü yapılacak kişi hakkında olumsuz düşünceler bulundurulmamalıdır. Zaten geri getirme büyüsü amacı bakımından bozulan yuvaların, sonu gelen birlikteliklerin yeniden birleştirilerek korunmasıdır. Bu nedenle gerçek niyeti ile yapılan geri getirme büyüleri büyü yapılan kişi kadar yaptıran kişilere de içsel huzur ve heyecan verebilmektedir.

Büyü üstatlarının bu konudaki direktiflerine uyum sağlayarak geri getirme büyüsünü uygulamak gerekmektedir. İlim ve irfan sahibi medyum hocaların hazırladığı tılsımlı sözcükler ve kadim büyü kitaplarından alınan büyülü temenniler ile büyünün başarılı bir şekilde uygulanması sağlanmaktadır. Öte yandan bu şekildeki ezoterik öğretilere uygun, denenmiş ve test edilmiş ritüeller yerine getirilerek gideni geri getirme büyüsü etkileri de artırılabilmektedir. Tesiri yüksek büyü sayesinde büyünün yönlendirildiği kişiler kısa sürede eşlerinin ya da partnerlerinin yanına dönerek bir ömür boyunca eşlerine sadık kalmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Geri getirme büyüsünde kullanılan tılsımlara göre büyünün kuvvetinden bahsetmek mümkün olmaktadır. Dolayısıyla işinin ehli medyumlar aracılığıyla gerçekleştirilen geri getirme büyülerinde büyü bozumu olmadan kişilerin yeniden ayrılığa yeltenmesi söz konusu değildir. Geri getirme büyüsünün bozulması için işinin ehli ve bu alanda tecrübeli medyum hocalardan destek alınması gerekir. Medyum hocaların hazırladıkları manevi gücü yüksek uygulamalar ve büyünün tesiri altındaki kişilerin kullanması gereken kürler sayesinde geri getirme büyüsünün etkileri ortadan kaldırılabilmektedir. Bu sayede kişiler gönül yolculuğunda yollarını ayırma imkanına sahip olmaktadır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü